Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

7.1 alebo 5.1 zvukovy system do obyvacky okolo 3000

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kompletné zostavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
hero79
Hifi obsluha


Založený: 04 máj 2011
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: St máj 04, 2011 15:43:02    Predmet: 7.1 alebo 5.1 zvukovy system do obyvacky okolo 3000 Odpovedať s citátom

Ahojte,

chcel by som nejaky zvukovy system do obyvacky cca 25 m^2 tak do 3000 eur.
Ako receiver by som tam chcel Onkyo TX-NR 1008 a pravdepodobne repraky znacky Whafedale.
Cele by to malo byt do okolo 3000 eur.

Vedel by mi niekto poradit, ci ma zmysel do takej miestnosti davat 7.1, alebo bude stacit 5.1, a ake reproduktory, popripade inu znacku ?
Nie som v tomto moc zbehly, privitam akekolvek rady.
Vdaka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brokee
Hifista - pokročilec


Založený: 12 júl 2011
Príspevky: 369
Bydlisko: Pezinok

PríspevokZaslal: Ut júl 12, 2011 14:41:45    Predmet: zostava? Odpovedať s citátom

ahoj, no do 3000e sa da postavit uz vsetko mozne,neviem preco si ludia myslia ze 5.1 alebo 7.1 je dobra myslienka. Ved postavit dobre kvalitne stereo je niekde uplne inde. Ale asi to je o inom...mne sa pozdava myslienka kupit povedzme z hifibazar.cz nejaku starsie Onkyo, Denon...teraz je tam Integra TX989 za slusne peniaze, k tomu nejaky rozumny set za 2k euro a je vymalovano Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Xhibit
Hifista


Založený: 20 február 2007
Príspevky: 178
Bydlisko: Bystřice pod Hostýnem

PríspevokZaslal: Ut júl 12, 2011 18:15:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Taky bych to videl na AVR z druhe ruky (kdyz uz teda AVR), je zde neskonale lepsi pomer cena-vykon, viz. treba zmineny hifibazar, i se zarukou. Sam mam doma starsi pristroj ktery nema HDMI. A k cemu vlastne? Obraz vedu do TV primo z prehravace (na co mit na AVR 5HDMI kdyz uz je ma i televize? ). Zvuk optikou do preampu.
Znacku repro neporadim, ale rozhodne bych se vykaslal na 7.1. Jo ten marketing.. Je to k nicemu, vic nez dobre poslouzi i 5 repro.
Sam provozuju kino na 5.0. Zadny subwoofer, staci poradne predni repro, vysledek je lepsi (at si kazdy namita co chce). V pripade solidni sestavy je to pak pouzitelne i na stereo.

_________________
DAC1 USB Customworks - Dispre 2 JFET - 2xDPA380 bi-amp - JBL TI500
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kompletné zostavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist