Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

HIGH END Slovakia 2011, 15.-16.10.2011, Crowne Plaza BA
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20461

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 16:53:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Ovšem v banánistánech právo neplatí, Vláďo.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11179
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 17:58:23    Predmet: Odpovedať s citátom

V banánistánech neplatí nejen právo, ale ani elementárni logika. Pěkně jsem to schytal. Největší idiot a zločinec není ten, kdo okrádá své obchodní partnery, zaměstnance i věřitele, ale ten, kdo si dovolí upozornit, že takhle by se to dělat nemělo.
Takže fajn, nakonec se to povedlo, nebudu strkat rypák do cizích věcí, abych náhodou nedostal po čuni. Budeme se hezky starat každý sám o sebe. To je totiž přesně to, co lumpové potřebujou, aby si v klidu mohli provádět své rejdy.
Tohle je opravdový konec, asi už bylo na čase.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20461

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 18:02:12    Predmet: Odpovedať s citátom

To sis asi trochu špatně vysvětlil Smile
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
britishaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2009
Príspevky: 778
Bydlisko: Dunajská Streda

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 19:13:05    Predmet: to je sila Odpovedať s citátom

páni...o čom tu píšete?

.... alebo len ja som prespal dejiny? ...

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20461

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 19:27:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Zřejmě ano.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ipyks
Hifista - zaslúžilec


Založený: 17 október 2008
Príspevky: 850

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 19:32:05    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
V banánistánech neplatí nejen právo, ale ani elementárni logika. Pěkně jsem to schytal. Největší idiot a zločinec není ten, kdo okrádá své obchodní partnery, zaměstnance i věřitele, ale ten, kdo si dovolí upozornit, že takhle by se to dělat nemělo.
Takže fajn, nakonec se to povedlo, nebudu strkat rypák do cizích věcí, abych náhodou nedostal po čuni. Budeme se hezky starat každý sám o sebe. To je totiž přesně to, co lumpové potřebujou, aby si v klidu mohli provádět své rejdy.
Tohle je opravdový konec, asi už bylo na čase.


Logiku bych do toho radši netahal - možná by pro začátek stačilo, kdyby ses seznámil trochu zevrubněji s úpadkovým právem - je to zdroj řady netušených překvapení Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gsmservice3
Hifista - zaslúžilec


Založený: 17 október 2010
Príspevky: 501
Bydlisko: šaĺa

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 19:56:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Pozrite si výsledky sútaže,z 11cien 7výhercov z BA,zaujímavé.
_________________
www.mobilshopsala.sk
https://www.facebook.com/mobilshopsala.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11179
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 20:06:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Jenom abych nezpůsobil nějaké nedorozumění. Schytal jsem to v sz a konec je mého boje s větrnými mlýny.
_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PRAVDA
Hifi obsluha


Založený: 08 október 2011
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 20:07:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Páni , škoda sa dohadovať o banánových úpadcoch , konštruktéri odviedli svoju prácu poctivo a verím, že aj tak za ňu dostali zaplatené , jediné čo na výrobku Ante Supersonic vadí : jeho neadekvátna cena voči kvalite , megalománska vízia s jalovým výsledkom , obluda , ktorá sa bude ešte roky prenášať po výstavách ako náhrobný kameň , odpudzovať estétov a fascinovať kamarádíčkov, ktorí nedajú dopustiť na svoje ikony , a keď už toto obsadilo prvé miesto na výstave , tak je tu niečo choré , alebo hlasujúci jednoducho rátali celkovú sumu komponentov , matematika je na slušnej úrovni Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 20:14:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Boxer: posuzovat můj život může jen Pámbu a pak i mí přátelé, ty ne, takže se na mý pocity vy..., kyselá prdeli...nejsem rád sprostej, i když to tak vypadá, ale ty si nic jinýho nezasloužíš, jak už tě znám z dřívějška...

Já tvůj život neposuzuji. Vycházím z toho,jak léta vysvětluješ jak to v který firmě dopadlo. Jsou to tvoje slova. Ne moje.

A poslední věc k tématu.

Před výstavou letos v Praze bylo docela lákavě na Ante lákáno.Hifisti celýho č-s dvorku se moc těšili. Jak znám kvanta lidí,přáli úspěch a i když třeba nevěříš,byli by rádi,kdybyste ukázali těm nadutým amíkům a frantíkům a germánům a ....,že to umíte líp,hezčejc a levněji.

Na chodbě jsem stál po oba dny s lidma,který nebudu jmenovat,ač zde mají dost vysoký kredit,ale v drtivé většině se tady nevyjádřili (asi s úctou k tobě (vám),ale ANI JEDINÝ Z NICH NEBYL VŮBEC SPOKOJEN. To jen k tý kyselý prdeli a závisti.

Ovšem dovolím si napsat,že větší část lidí byla víc nažhavená na tvůj nový zesilovač. Odtajňoval se tvar a název jak u superdrahýho auta a.....skutek utek. Bedna plná součástek,ale nezesilovala. A myslím si,že tady stále hlodá většině lidí červík,jaký by to bylo,kdyby Ante byly krmeny tím,s čím měly být a asi i výpočty s tím počítaly.
Dost lidí to bralo tak trochu jako ...no dosaď si.

Uběhlo 8 měsíců a další ,tentokrát ze slovenské strany lákavá masáž.
I čs stránky lákaly.
-----------------------------------------------------------------------------
Editorial -MJ-
Říjen 2011: HIGH END fest v Bratislavě

Výstava špičkové spotřební elektroniky HIGH END Slovakia 2011 se bude konat 15.-16. října v hotelu Crowne Plaza Bratislava. Firma basys.net, hlavní partner výstavy, tento rok představí unikátní česko-slovenský projekt Ante Supersonic One a zesilovač Ante Integra Standard One. Dá se očekávat, že to bude právě premiéra tohoto zesilovače, která se stane hlavním magnetem HIGH END Slovakia 2011. Podle posledních zpráv bude Integra Standard One doslova esencí nejmodernější techniky a emotívního vnímání hudby, navrženou tak, aby zprostředkovala delikátnost hudebního okamžiku a podtrhla naléhavost hudebního díla. Ante Supersonic One jsme si na Audiodrom už představili a výstava umožní každému se přesvědčit, že jen těžko budou hledat soupeře.
-------------------------------------------------------------------

Výsledek známe.

Pro zcela neznalého věci,laika,je to po jeden rok dvakrát podraz.
Pro lidi,kteří ví,a nemysli si že neví, je to minimálně neetické.

A pokud něco hájíš tedy u beden = ok,ale u zesilovače?

A klidně mě zase pošli kam chceš.Jak tě znám z dřívějška,nic jinýho neuděláš.


Naposledy upravil boxer dňa Pi október 21, 2011 20:16:00, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
perys
Hifista - pokročilec


Založený: 04 marec 2011
Príspevky: 401

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 20:15:36    Predmet: Odpovedať s citátom

ohledně úpadku - nebylo to (tipuji..) zřejmě jen kvůli Ante, i když to byla jistě drahá sranda... Na druhou stranu, kdyby majitel nebyl takový megaloman, nikdy by takový projekt snů (alespoň záměrem) nemohl vzniknout. Byl to odvážný počin, a to že to dopadlo všeljak a pomohlo to zániku firmy a několika pracovních míst je bohužel riziko podniku. Co by se zde ale asi psalo, kdyby opravdu celé dílo vyšlo na maximum?
Souhlasím však s tím, že nic nemůže omluvit megalomanskou (tedy objektivně nepodloženou) prezentaci - bez ohledu na anketu návštěvníků.
A mě osobně spíš zaráží, že kdož zde hodnotili HES, tak se shodli de facto na opaku než návštěvníci v anketě, čím to je? Podle počtu hlasů jsou hlasující nejen zaměstanci basysu Very Happy Kolik z návštěvníků je tedy schopno "správně" slyšet?
ps: kolik hlasujících vyzvedlo do výšin ten nedodělaný stroj (ve stejné fázi jako v Praze)? - viz Pravda a jiní... Mám dojem že posluchači se dělí na bíťáky/rockery (obdivovači Ante) a na akustiky (obdivovači jiných expozic). Anketu museli hlasovat převážně rokeři...

_________________
vždyť vlastně o nic nejde.
CaryAudioCD300-SupraSwordAnniversary / AudioGd-OehlbachXXL1 / PerJadisJA30-OehlbachAirBlue5star-ShanSněhulákManII-MojeUcho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 20:56:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Vážení, nelze prát prádlo na veřejnosti, to se nedělá...neznáte všechny okolnosti vzniku obou projektů, ale základní ideu snad mohu říct, neb možná měla být řečená už zezačátku. Když jsem začal vyvíjet ten zesilovač, zjistil jsem po poslechu všech možných dostupných beden, že je jejich kvalita i přes mnohdy vysokou cenu v podstatě nevyhovující. Co tedy dělat ? Wilsony a podobná kategorie stojí příliš mnoho, padlo tedy rozhodnutí, že se takové bedny vyvinou v rámci firmy svépomocí, protože odborné zázemí bylo k dispozici. Dal se dohromady odborný tým a to určitě nejlepší, jaký je v týhle zemi k dispozici. Ale tým byl malý, práce nesmírně hodně a tak zatímco projekt bedny jakžtakž běžel, projekt zesilovače nabral zpoždění. Popisovat detaily všech problémů, který se vyskytly nebudu, to bych to psal dozejtra. Posléze již bylo jasný, že se to do výstavy nedá stihnout, já byl tedy proti provizorní prezentaci, vedení ale pro. Výsledek znáte. Ani mě nebaví stavět nějaké Potěmkinovy vesnice a povídat, jaké to bude, až to bude, ale moje slovo nebylo to hlavní, čili mě to nevyčítejte. Podobná situace se opakovala i před druhou výstavou a to už jsem navíc nebyl ani zaměstnancem firmy, jen jakýmsi konzultantem o dobré vlastní vůli. Z celé té věci mám špatný pocit a veškeré nadšení mě přešlo - v téhle zemi se nic pořádného prostě udělat nedá a když už je jakýstakýs náznak, reakce veřejnosti vám vezme jakoukoliv další chuť v tom pokračovat...a já tedy končím...toť vše...
A pánové PMA a OPA: banánistán jsem já nevytvořil a ani k němu nepřispěl, já jsem rovný člověk. Za to, že jsem v něm nucen žít, tak to ani trochu nemohu, takže dávat mě s ním do souvztažnosti si vyprošuju...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3897
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 21:58:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Mam uprimnu radost ze ste sa do takehoto projektu pustili. Myslim si ze ste predviedli kus prace. Je mi vsak luto tejto situacie, ktorej som zo zaciatku moc nerozumel. Obcas som sa aj cudoval preco ten Lukasov hnev po vystave v Prahe. Teraz uz Vam rozumiem lepsie, hlavne ked som si okusil primitivne zakulisne posmesky a ohovarania nasich zdatnych predajcov na tomto blsom trhu a tych nechutnosti co sa tu popisalo, ako by ste zopar chudakom siahli na ich ego.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 22:29:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Vážení, nelze prát prádlo na veřejnosti..............a já tedy končím...toť vše...

Přesto,že tyto věty měly (alespoň zde) spatřit světlo světa v únoru 2011 nebo alespoň září 2011,přesto...


Thumb up Thumb up Thumb up 2 thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11179
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So október 22, 2011 00:07:24    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
...neznáte všechny okolnosti vzniku obou projektů, ale základní ideu snad mohu říct, neb možná měla být řečená už zezačátku...

Tak, konečně rozumné slovo. A všem musí být přeci jasné, že krach Mediacontrolu poškodil celý vývojový tým a tedy i Tebe. Právě proto bylo nepochopitelné, proč to tak zuřivě zuby nehty hájíš.

Zdá se, že nedostatek informací způsobil, že se smíchaly dohromady dvě věci.

1. Na straně jedné úžasný projekt, obrovské úsilí mnoha lidí a přes drobné výhrady určitě vynikající výsledek.

2. Na straně druhé, fatální chyby:
- insolvence firmy, ať už byla způsobena čímkoliv
- nereálně nadsazená cena (prosím nezaměnovat s vývojovými a materiálovými náklady) je míněna tržní cena, tedy za kolik je šance prodat několik párů do roka.
- bombastická reklama (nejlepší na světě! - to musí podrazit jakýkoliv produkt, zejména když označení není výsledkem nezávislého hodnocení, ale vychází z kruhů okolo výrobce / prodejce. Navíc se týká jediného vyrobeného kusu - vlastně prototypu.)
- odpuzující agresivní prezentace (kardiostimulátory, zuby, výběr hudby)

To první je obdivuhodné a zaslouží si chválu.
To druhé je průser a logicky předmětem kritiky.

Mimochodem, nedokončení zesilovače, protože kapacity a finance byly odčerpány konstrukcí reprosoustav, které měly sloužit k prezentaci toho zesilovače, to je pech.
Připomíná to tragikomickou pvídku, ve které dívka obětuje své dlouhé vlasy, aby mohla chlapci koupit řetízek k hodinkám, zatímco on prodá ty hodinky, aby dívce daroval sponu do vlasů...

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: So október 22, 2011 00:14:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale průser průser... Smile
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dadafT
Hifista


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 132
Bydlisko: ostrava

PríspevokZaslal: So október 22, 2011 07:38:31    Predmet: Odpovedať s citátom

tak to je tedy síla.

já myslel, že hifisty spojuje láska k hudbě. ve skutečnosti, jak vidím, jsou rozděleni na prodejné kurvy, magory, neumětely, žvanily, tzv. poučené, pomatence, guruy a pseudoguruy...

zdá se, že prezentace Ante se v Blavě hrubě nepovedla. nikdo z Vás nikdy neodřel lak na novém autě?

podle mě jsou ty bedny práce s vysokou mírou přidané hodnoty. ozvučnice je skvěle tuhá, což je dle mě úplně to nejdůležitější (pokud jde o design, souhlasím se zde zmíněným názorem - opravdu příliš elitářský). pohled na výhybku mě sice trochu vyděsil, ale jsou to pětipásma a navíc tomu moc nerozumím....

každý má právo jít za svým snem, i kdyby byl sebebláznivější.
na druhou stranu - není to přece jen syndrom malých národů, chtít postavit nejlepší bedny v galaxii?
není často méně více?

pokud jde o bedny, časem jsem se dopracoval k jistému poznání:
než něco koupím a začnu složitě řešit, měl bych si položit pár (podle mě) zásadních otázek. např. jak velkou mám poslechovku, jestli je čistě k poslechu nebo bude sloužit i k jiným účelům, jaké ak. úpravy si můžu dovolit, jak často a jak nahlas budu poslouchat, co poslouchám nejvíc a nejraději, jaké mám sklony k poslechové únavě, jestli mi záleží, co na můj systém řeknou ostatní atd.

někdy mi vrtá hlavou, proč se třeba někdo nepustí do špičkových, absolutně neutrálních malých beden za rozumnou cenu. ale to je asi jen moje úchylka...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dadafT
Hifista


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 132
Bydlisko: ostrava

PríspevokZaslal: So október 22, 2011 07:45:13    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
pokud jde o bedny, časem jsem se dopracoval k jistému poznání:
než něco koupím a začnu složitě řešit, měl bych si položit pár (podle mě) zásadních otázek. např. jak velkou mám poslechovku, jestli je čistě k poslechu nebo bude sloužit i k jiným účelům, jaké ak. úpravy si můžu dovolit, jak často a jak nahlas budu poslouchat, co poslouchám nejvíc a nejraději, jaké mám sklony k poslechové únavě, jestli mi záleží, co na můj systém řeknou ostatní atd.

tím jsem chtěl říct, že pokud jde např. o zdroj, je jasné, že je nutné jít nejvýš, kam se svými financemi dosáhnu.
kdežto u beden je třeba používat i hlavu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20461

PríspevokZaslal: So október 22, 2011 08:19:41    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
Jenom abych nezpůsobil nějaké nedorozumění. Schytal jsem to v sz a konec je mého boje s větrnými mlýny.


Sorry, to jsem nepochopil. Ale pochopil to jeden kolega "pozorovatel" a napsal mi do mailu, že se asi něco takového stalo. Inu, stále je se co učit Confused

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20461

PríspevokZaslal: So október 22, 2011 08:25:19    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:

A pánové PMA a OPA: banánistán jsem já nevytvořil a ani k němu nepřispěl, já jsem rovný člověk. Za to, že jsem v něm nucen žít, tak to ani trochu nemohu, takže dávat mě s ním do souvztažnosti si vyprošuju...


Do souvislosti Tebe nikdo nedával, zejména ne s ekonomickou a prezentační částí celé akce. Na druhou stranu, pokud jseš součástí nějakého projektu, týmu, firmy, tak se pochopitelně jisté míry spojitosti ubránit nemůžeš. To, že jde o megalománii, se určitě odhadnout dalo. Partnery si na začátku vybíráme.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
vlado222
Hifi expert


Založený: 10 február 2011
Príspevky: 1135

PríspevokZaslal: So október 22, 2011 09:15:43    Predmet: Odpovedať s citátom

dadaf napísal: -Ttak to je tedy síla.

já myslel, že hifisty spojuje láska k hudbě. ve skutečnosti, jak vidím, jsou rozděleni na...

...Než něco koupím a začnu složitě řešit, měl bych si položit pár (podle mě) zásadních otázek. např. jak velkou mám poslechovku, jestli je čistě k poslechu nebo bude sloužit i k jiným účelům, jaké ak. úpravy si můžu dovolit, jak často a jak nahlas budu poslouchat, co poslouchám nejvíc a nejraději, jaké mám sklony k poslechové únavě, jestli mi záleží, co na můj systém řeknou ostatní atd. Thumb up

Applause Applause Applause Applause Applause Applause
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
perys
Hifista - pokročilec


Založený: 04 marec 2011
Príspevky: 401

PríspevokZaslal: So október 22, 2011 09:39:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Kazzatel: vsichni jsme na tech Nekolik Vet netrpelive cekali, velky dik.

Pokud muzu polo-laicky k vyhybkam v Ante - 5pasem se strmosti 24dB/dek proste nemuze NIKDY zahrat ve vsech pasmech soucasne. Tohle podle me proste nemohlo klapnout.
Sel bych (kdyz uz bych se dostal do tohoto sileneho stadia) radsi cestou jako napr. BW u svych sneku - aktivni vyhybka s DSP procesirem, a multiamping. Neco mi rika, ze takhle by se mozna o ty zuby a kardiostimulatory hralo s vetsi dustojnosti...

_________________
vždyť vlastně o nic nejde.
CaryAudioCD300-SupraSwordAnniversary / AudioGd-OehlbachXXL1 / PerJadisJA30-OehlbachAirBlue5star-ShanSněhulákManII-MojeUcho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: So október 22, 2011 10:25:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale akustickej výsledek by byl cca stejnej. Bobo neni idiot, když to takhle navrhnul.
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12778

PríspevokZaslal: So október 22, 2011 10:43:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Frantrax: myslel zřejmě digitální FIR filtry a srovnáním fázový cháry tak předejít tomu dost vysokýmu allpassu, jakej při pětipásmový a takhle strmý analogový výhybce nevyhnutelně dostaneš. Dost lidí si myslí, že je to samo o sobě slyšet.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: So október 22, 2011 10:50:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Rozhodně bych to rád slyšel i pověšený na nějakou takovou super-vymakanou výhybku s korekcena všeho, ale asi to neni moc reálný...
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12778

PríspevokZaslal: So október 22, 2011 10:58:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Upřímně, u bedny za 4 mega bych něco takového skoro i čekal (spolu s dalším procesingem na basech), ale z nějakých důvodů se zřejmě šlo pasivní, tj. asi levnější, rychlejší a spolehlivější cestou, o tom budeš vědět víc. A hlavně je tak možný vystavovat to grandiózní plato s výhybkou Smile

A jen pro úplnost - já na FIR filtry a ideální skokovou odezvu něvěřím.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
perys
Hifista - pokročilec


Založený: 04 marec 2011
Príspevky: 401

PríspevokZaslal: So október 22, 2011 13:18:56    Predmet: Odpovedať s citátom

....jo mohlo by se pak vystavit to vyhýbkový plato s nápisem: Tak takhle ne Very Happy

ps: zajímalo by mě, jestli nějakou takovou metodu tvůrci zkoušeli - třeba i s nějakým externím DSP zařízením (napadá mě konfigurovatelný mix Biamp s X výstupy, např.) klidně s vizí nějaké finální náhrady jednoúčelovým DSP procesorem - přece to muselo být daleko pohodlnější a rychlejší na testy než motání cívek

_________________
vždyť vlastně o nic nejde.
CaryAudioCD300-SupraSwordAnniversary / AudioGd-OehlbachXXL1 / PerJadisJA30-OehlbachAirBlue5star-ShanSněhulákManII-MojeUcho


Naposledy upravil perys dňa So október 22, 2011 13:34:36, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dadafT
Hifista


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 132
Bydlisko: ostrava

PríspevokZaslal: Ne október 23, 2011 14:02:58    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Do souvislosti Tebe nikdo nedával, zejména ne s ekonomickou a prezentační částí celé akce. Na druhou stranu, pokud jseš součástí nějakého projektu, týmu, firmy, tak se pochopitelně jisté míry spojitosti ubránit nemůžeš. To, že jde o megalománii, se určitě odhadnout dalo. Partnery si na začátku vybíráme.

podle mě jednoznačně manažerská chyba. bedny za dvě stě tisíc éček, které aspirují na dokonalost, prostě česko-slovenský dvorek nerozjede. a manažer, kterému ani ne v půlce projektu dojde, stojí za pendrek.

jednu dobu jsem se obchodováním živil. šlo sice o železo (tedy železo v původním smyslu, tj. tlusté plechy, roury atd., zkrátka železo, ocel, obrobky, průmyslová chemie, zkrátka s čím se na ostravsku hodně obchoduje), ale protože jsme obchodovali s firmami jako Mercedes-Benz, Hebel, Volžský Aluminyj apod., trochu do toho vidím.
takové akce se nerozjíždějí nedomyšlené - tedy pokud si jen nechceš splnit sen a utratit hromadu.
v Blavě se nepodařilo eliminovat jednu jedinou velkou slabinu takového projektu, která ovšem plyne z podstaty věci - ze samotné konstrukce. dobře je to vystiženo v tom článku na Audiodromu: skutečně dobře sfázované jsou takové almary jen v jednom jediném specifickém poslechovém bodě. pak jde ovšem o téměř realistický zážitek. zkrátka tak ekluzivní zboží potřebuje celosvětový trh. chce instalaci do vychytané poslechovky. chce tiskové materiály o vzniku, konstrukci (pokud vím, podíleli se na tom opravdu schopní lidé (schopní myslím - mající už něco prokazatelného za sebou), chce pozvat k poslechu redaktory hifi magazínů, od Hifi-voice po Stereophile (včetně zaplacených letenek), chce tiskovky a PR servis, chce servis proty, co maj prachy. takoví to samozřejmě chcou nejdřív slyšet...
zkrátka manažera, investičního bankéře a schopnou (world-wide) reklamku.
a odvahu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
JHradec
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 998

PríspevokZaslal: Po október 24, 2011 08:54:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Trochu bych to zúžil. díval jsem se do ročenky realizovaných staveb (2008)
Stylově byly domy " střižené" k Ante mimo mnou zmíněné Francie, Itálie, Anglie ještě ve Španělsku. A jeden architekt byl Japonec.
Pro začátek by kampań nemusela být celosvětová.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Po október 24, 2011 09:09:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechci do toho rýpat, protože vše je asi jasné. Některé reakce na reprodukci mi přijdou příliš radikální, podle mne reprobedny Ante hrají výborně. Jen mne zaráží jestli náklady na vývoj byly opravdu levnější než koupit řekněme WA Maxx, pokud tedy primárně šlo o zesilovač?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Strana 7 z 9

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist