Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

HIGH END Slovakia 2011, 15.-16.10.2011, Crowne Plaza BA
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
milan20
Hifi obsluha


Založený: 17 júl 2010
Príspevky: 26

PríspevokZaslal: Po október 17, 2011 19:14:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Par mojich fotiek

https://picasaweb.google.com/103955566100125332903/HIGHENDSlovakia2011?authkey=Gv1sRgCPvbtbmEwdqyEQ
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AM
Hifi obsluha


Založený: 24 apríl 2010
Príspevky: 25

PríspevokZaslal: Po október 17, 2011 20:04:28    Predmet: Odpovedať s citátom



no nevim, designovy zamer vypadajici jako fuserina Rolling Eyes

design ampu se mi libi
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
perys
Hifista - pokročilec


Založený: 04 marec 2011
Príspevky: 401

PríspevokZaslal: Po október 17, 2011 20:10:25    Predmet: Odpovedať s citátom

https://picasaweb.google.com/103955566100125332903/HIGHENDSlovakia2011?authkey=Gv1sRgCPvbtbmEwdqyEQ#5664470553485066642

hezký fotky, díky za nás co nakonec přece jen nejeli:-(
tahle fotka mi poněkud připomíná mládí a pohled na TRUE ROCKERY so strkali na zábavách hlavy do repráků - bezva Very Happy

_________________
vždyť vlastně o nic nejde.
CaryAudioCD300-SupraSwordAnniversary / AudioGd-OehlbachXXL1 / PerJadisJA30-OehlbachAirBlue5star-ShanSněhulákManII-MojeUcho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
perys
Hifista - pokročilec


Založený: 04 marec 2011
Príspevky: 401

PríspevokZaslal: Po október 17, 2011 20:13:03    Predmet: Odpovedať s citátom

https://picasaweb.google.com/103955566100125332903/HIGHENDSlovakia2011?authkey=Gv1sRgCPvbtbmEwdqyEQ#5664470837701007890
... a tohle zase moje fotky HQQF z rajčete Cool

_________________
vždyť vlastně o nic nejde.
CaryAudioCD300-SupraSwordAnniversary / AudioGd-OehlbachXXL1 / PerJadisJA30-OehlbachAirBlue5star-ShanSněhulákManII-MojeUcho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
vanadoo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 25 december 2009
Príspevky: 591
Bydlisko: SVK

PríspevokZaslal: Po október 17, 2011 20:26:24    Predmet: Odpovedať s citátom

perys napísal:
https://picasaweb.google.com/103955566100125332903/HIGHENDSlovakia2011?authkey=Gv1sRgCPvbtbmEwdqyEQ#5664470837701007890
... a tohle zase moje fotky HQQF z rajčete Cool


Hehe, Perysove zbozne prianie Rofl
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: Po október 17, 2011 21:10:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Mazeeeec Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
perys
Hifista - pokročilec


Založený: 04 marec 2011
Príspevky: 401

PríspevokZaslal: Po október 17, 2011 21:26:01    Predmet: Odpovedať s citátom

vanadoo napísal:
Hehe, Perysove zbozne prianie Rofl


tak nějak.....
nesplněná očekávání docvaknout ten můj zaseklej progress-bar do 100% Very Happy Very Happy

_________________
vždyť vlastně o nic nejde.
CaryAudioCD300-SupraSwordAnniversary / AudioGd-OehlbachXXL1 / PerJadisJA30-OehlbachAirBlue5star-ShanSněhulákManII-MojeUcho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Vlasto
Hifista


Založený: 25 január 2007
Príspevky: 210
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Ut október 18, 2011 07:20:56    Predmet: Odpovedať s citátom

milan20 napísal:
Par mojich fotiek

https://picasaweb.google.com/103955566100125332903/HIGHENDSlovakia2011?authkey=Gv1sRgCPvbtbmEwdqyEQ


dík za fotky, veľmi pekné.
--------------------------------------

Som zvedavý ako dopadol zvuk Quadralov, či Titanov, alebo Vulkanov, mohol by niekto napísať pár riadkov? Dík.

Tie Vulkany v choco mi oku lahodia....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ja-kub
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2007
Príspevky: 506
Bydlisko: Dolný Kubín

PríspevokZaslal: Ut október 18, 2011 09:47:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Podľa môjho názoru Ante hrali veľmi dobre, je mi úplne jasné, že všetci nesedeli v ideálnej pozícii, tým pádom sa sťažovali (že to nemá priestor a pod..), čo sa týka prezentácie - dávam veľké plus že mi pustili Tchaikovskeho : Marche Slave (poslal som brata nech to vybaví a podarilo sa Smile ). Naopak nepáčilo sa mi na prezentácii že to pán vychvaloval ako keby to bolo fakt z NASA, že nám vypadajú zuby, zlyhajú kardiostimulátory a pod...nakoniec sa nič nestalo a asi preto boli aj všetci sklamaní !! Jednoducho toto niesú reproduktory pre každého a tak sa k tomu mali aj stavať, miesto zbytočných kecov nám mohli pustiť jednak celého Čajkovského (hralo to fakt dobre ale ten záver mohol byť úchvatný bohužial vypol to Sad. A aj iné ukážky mohli nechať, na druhej strane chápem, že nám chceli toho veľa ukázať v krátkom čase ale to sa nedá. Dizajn sa mi na rozdiel od ostatných páči. Mňa by len zaujímalo či to náhodou "nezväčšuje" hudobné nástroje v tom zmysle že basa nehrá ako ozajstná basa ale napríklad taká 2x väčšia basa ktorú možno ešte nikto nevyrobil...ale to by bolo treba vypočuť inde a mať na to čas ... Inak výstava bola ok, páčili sa mi bridlicové dvojpásmovky s Teac-mi, dobre hrali quadraly po novom Aurum ... V ketose to mali pekné aj im to tam hralo C1 aj Sonus Fabery. Bis Audio zklamalo, nové dvojpásma B&W nič moc, plejáda zosilňovačov McIntosh (mojich obľúbených) akurát pekne svietila ale nič nezahrala a to myslím vážne! Potešili reprosústavy ZU audio s elektronikou Audiomat (chlapík to tam nevypekal a púšťal skvelú hudbičku-tam som si oddýchol). Platan ako obvykle zapojil to najlepšie, rôzne izopuky subwoofre a pod.. mňa ale v platane najviac zaujímali Audiophysic Tempo 25 (na druhej strane) ale tie predajca nepúšťal Sad (asi prečo? lebo nestáli 12 000 € ) takže tak
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut október 18, 2011 13:45:34    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.highendforum.cz/viewtopic.php?p=7486#p7486
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Napster050
Hifista


Založený: 08 február 2010
Príspevky: 107
Bydlisko: Turčianske Teplice

PríspevokZaslal: Ut október 18, 2011 15:59:17    Predmet: Odpovedať s citátom

znovuzrodenie NC-470, resp NAD-5120 ? Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ut október 18, 2011 16:17:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Hezký...opravdu...poslouchat názory na zvuk od lidí, kteří mají asi tak promile znalostí o akustice, jaké má autor návrhu....to má opravdu váhu... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gazy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2010
Príspevky: 385

PríspevokZaslal: Ut október 18, 2011 18:19:00    Predmet: Odpovedať s citátom

perys, ty si kľudne zmeň svoj nick na "penys" ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ut október 18, 2011 18:32:36    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
http://www.highendforum.cz/viewtopic.php?p=7486#p7486

Po tom ako som si to prečítal mám chuť sa tam zaregistrovať, ale to by som asi hneď po prvom príspevku dostal BAN. Reprá navrhol PÁN odborník a niekto napíše že z nich lezie hnus. Možno dotyčný nemá dostatočné skúsenosti alebo má zlé počúvacie návyky. Možno by bol prekvapený keby pred ním otvorili toľko uznávané AVALON, MARTEN, WILSON. Alebo aj nie, pretože on sa v technike nevyzná. Ale kľudne si nechá marketingovými blábolmi uvedených firiem do hlavy vyďobať dieru a nepovie ani Ň. Káble majú obrovský význam, highend poistky ešte väčší, puky pod prístrojmi nesmú chýbať, rovnako ako akustické myštičky na stenách. Bedne vrazené do rohov prázdnej obývačky, sedačka opretá o stenu protiľahlú, v pohári na whisky naliaty hadí olej...... fúúú ale nám to krásne hrá.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Duwenbleidd
Hifista


Založený: 16 jún 2009
Príspevky: 189

PríspevokZaslal: Ut október 18, 2011 19:23:01    Predmet: Odpovedať s citátom

I blbci by mělo dojít, že takovéhle bedny nelze při špatné akustice hodnotit - ale asi mají krátkou paměť a zapomněli na předloňský průser Grande Utopií... Ale to byly Focaly, ty přece nelze kritizovat...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ut október 18, 2011 19:45:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Co som cital reakcie ludi, tak ta prezentacia v Basyse za moc nestala. Nenarazam na zvuk - to hodnotit nemozem, pretoze tento rok som na HES nebol. Ako ale spominam na minuly rok - ochota v stanku Basys 0,0 bodov, pokial clovek nemal obleceneho Armaniho a nezaparkoval pred hotelom aspon v osmickovej Audine . . . Ketos presny opak. Mili, pohodovi ludia. Myslim si, ze aj toto ludia velmi vnimaju a prezentujuci by sa mali nad sebou v urcitych pripadoch zamysliet.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11177
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut október 18, 2011 21:01:50    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Nu, ještě si počkám na zítřejší příspěvky, budou-li nějaké a pak k tomu všemu možná něco napíšu...jak se zdá, chybí vám všem k tomu nějaké " lidské " vysvětlení, divadýlka z obou stran řeší prd...


Ano, chybí. A asi už je na čase s tím něco udělat. Bez znalosti souvislostí se věci hodnotí obtížně.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ut október 18, 2011 21:46:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Nikdo z vás nemáte ánung, jaké to je snažit se udělat v týhle zemi něco vskutku na úrovni. Co to stojí úsilí a odříkání, protože tady nic nefunguje, na vše se musí použít nějaká víceméně náhradní metoda. Kdyby mi někdo před dvaceti léty řekl, že to bude stále trvat i v týhle době, nebyl bych mu věřil. Ne, nebudu vám detailně popisovat jak vše vznikalo, nemá to cenu, lidskýho pochopení pro nadšení a touhu něčeho dosáhnout se od vás stejně nedočkám, je to zbytečný...A námitky proti prezentaci ? To nebyla moje starost, já bych jí udělal jinak...
Vejsledek je ten, že jsem vrcholně znechucen a s takovouhle snahou končím, stejně jako to udělal už před časem i autor zmiňovaných sestav...tím moje vysvětlení končí...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: Ut október 18, 2011 21:47:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Aj keď dva dni po, ale predsa pridám svoj názor. Na výstavu som išiel hlavne kvôli Ante, iný konkrétny cieľ som nemal, ale pri takejto príležitosti vždy niečo upúta. Osobne ma zaujímajú hlavne technické riešenia a výsledný zvuk, na pozlátka nepozerám. Na prízemí ma nezaujalo nič, ale v suteréne to bolo už zaujímavejšie. Tu ma zaujal zvuk Vulkanov, čím odpovedám aj na otázku Vlasta. Hrali pekne, vyrovnane. Chcel som si vypočuť aj Titany, ale som sa nemohol dočkať prepnutia. Vrátil som sa tam po posluchu Ante, predvádzajúci mi prisľúbil prepnutie, ale ľudia akoby nemali záujem si ich vypočuť, stále hrali iba Vulkany. V tej miestnosti boli popri stene na stoloch aj zosilňovače Advance Acoustic. Mali tam aj jeden otvorený zosilňovač, tak som ho trošku "preskúmal". A mám perličku pre tých, čo vytýkali PD nedokončený zosilňovač. Neskúmal som bližšie typ toho zosilňovača (takže je možno môj uzáver mylný), ale vzadu mal pre každý kanál 2 páry výstupných svorkiek, no a jeden pár tých svoriek bol nezapojený. Takže buď používajú pre viacej modelov rovnakú krabicu, alebo sú na tom podobne ako zosilňovač od Pavla Smile. Prikladám aj fotku.

Nuž a potom konečne Ante. Tu som na rozpakoch či napísať alebo nenapísať...taký názor ako mám ja tu ešte nepadol, možno budem ukameňovaný, ale tak som to počul. Po usadení (sedel som v prvom rade uprostred) sme hodne dlho čakali na " pána zodpovedného", tak medzi tým hralo to NIEČO po pravej strane miestnosti (vôbec ma nezaujímalo čo to je, niekto tu napísal, že domáce kino, ja som tam kôli tomu neprišiel). Keď už to trvalo dlho, tak kolega toho pána zodpovedného už nevydržal a do Ante pustil príjemnú hudbu, s príjemnou hlasitosťou. Paráda, nemám čo vytknúť! No ale prišiel pán Vševedúci a už to bolo niekde úplne mimo. Nebudem opakovať to čo sa tu už písalo kardiostimulátoroch, neustálom zdôrazňovaní ceny a že to hrá už od 12Hz (mimochodom, záujemcu o kúpu to asi aj tak nebude zaujímať, nanajvýš tak cena). No a nezabudol ešte zdôrazniť, ako ich odmietli zúčastniť sa výstavy v Nemecku. Po tom dlhom úvode konečne pustil prvé CD, Čajkovského Marche Slave, pohoda, nemám žiadne výtky. Ďalšie CD ma už tak nezaujalo (nepamätám si už čo to bolo), ale dorazila ma posledná ukážka, CD s tým bubnovym sólom. Prečo nie, na otestovanie je to v pohode, ale na takéto predvádzanie by si to žiadalo skutočne aj niečo odľahčené, melodické, čo bsahuje priestor, dynamiku, ľudský hlas a taktiež aj tie basy (mám aj tip čo by to mohlo byť). Ale naspäť k dojmom. Môj názor je ten, že v najhlasnejšej pasáži toho bubnového sóla už bolo pčuť limitáciu. Nikto sa tu o ničom takom doteraz nezmienil, možno budem za blbca, ale ja som to tak vnímal. Samozrejme, nepripisujem to reproskrini, veď aj pán KRAVATOVÝ povedal, že zvláda výkon 2kW Smile. Ale tú limitáciu som tam počul, či už bola zo zosilňovača, alebo priamo z CD. Možno stačilo ten regulátor hlasitosti otočiť o "jednu čiarku" nižšie. A teraz vôbec nehovorím o rezonanciách zariadenia miestnosti! Len tak mimochodom, to CD bolo značky Verbatim (sedel som v prvom rade)...odborníci vedia, že aj záložné CD sa dá zle skopírovať. Osobne som mal od jedného pána skopírované CD Stanleyho Clarka, chcel som si ním otestovať svoju zostavu. Už u toho pána som na veľmi kvalitnej zostave počul limitáciu, ale nič som nehovoril. Po posluchu doma som bol sklamaný tiež, tak mi to nedalo a obsah CD som pozrel v audio editore a bolo to jasné. Špičky totálne orezané, ako z dnešných súkromných rádií. Som presvedčený, že to tak bolo už aj na tom CD z ktorého som mal ja kópiu (už to bola kópia). Proste, niekto si myslí, že čím hlasnejšie (subjektívne - napr. tá kompresia pri súkromných rádiach), tým lepšie. A toto je, (podľa môjho názoru) skryté aj pri tej otázke typu "basuje?" - ako bolo spomenuté vyššie. Takže záver je ten, že Ante ma nesklamalo, ale bolo treba vedieť čo chcem počuť. Prikladám ešte aj pár obrázkov, napr. mohutnosť vstupných terminálov na reproskrini (ako na zváračke) a taktiež z Pavlovho zosilňovača. Je tam napr. vidieť ako to myslel keď tu napísal, že zosilňovač sa dá seriózne oživiť a prevádzkovať iba v krabici ako celok (mechanické previazanie modulov).

A teraz ešte v rýchlosti 1. a 2. poschodie. Na prvom poschodí ma zaujala expozícia Fy Ketos, veľmi príjemné počúvanie, zrejme zapôsobila aj montáž GIK Acoustics panelov ako tu vyššie avizoval aj p. Zalán Schuster. Na druhom poschodí som doslova "sadol na na zadok" - skutočne som tam posedel najdlhšie pri krpcoch Fischer and Fischer. Bez preháňania vynikajúce! Určite, že sa nedajú porovnávať s dospelejšími reproskriňami (pár ľudí mi aj oponovalo, že majú málo basov), ale pri tom rozmere nemali konkurenciu! Samozrejme, kvalite zodpovedá aj cena - 2600€ za pár. No a úplne nakoniec, veľmi dobre hrali ešte reproskrine vo vedľajšej miestnosti, ale už neviem ani vystavujúcu firmu ani výrobcu, lebo ma to ťahalo zasa vedľa, vychutnať si prednes tých liliputánov Smile.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: Ut október 18, 2011 21:49:42    Predmet: Odpovedať s citátom

A ešte tri
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
perys
Hifista - pokročilec


Založený: 04 marec 2011
Príspevky: 401

PríspevokZaslal: Ut október 18, 2011 23:32:47    Predmet: Odpovedať s citátom

gazy napísal:
perys, ty si kľudne zmeň svoj nick na "penys" ...


gazy, ty si klidně změn svůj nick na "gazi"

ps: tomu zesíku AA chybí (z nějakého důvodu..) zapojené 2 terminály (ze 4), netvrdím že je to skvělá vizitka, ale tomu mnou komentovanému stroji chybí mimo PCB konců tak nějak všechno...
což není výtka, takový věci se prostě stávají, ale prostě mi to připomíná pár mých fotek Very Happy

_________________
vždyť vlastně o nic nejde.
CaryAudioCD300-SupraSwordAnniversary / AudioGd-OehlbachXXL1 / PerJadisJA30-OehlbachAirBlue5star-ShanSněhulákManII-MojeUcho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
AM
Hifi obsluha


Založený: 24 apríl 2010
Príspevky: 25

PríspevokZaslal: Ut október 18, 2011 23:43:55    Predmet: Odpovedať s citátom

prezenter byl pomerne sdilny. prozradil, ze se zatim zadny par neprodal a je pouze jeden zajemce, ktery ale pozaduje jine oblozky. pustil pak i dost divne namichanou skladbu z doneseneho cd. tam bych az takovy kamen urazu nevidel. co mi prijde nejvic negativni je prezentace neceho jako nejlepsi na svete. pokud by se to prezentovalo spis jako pokus o ultimatni repro, tak by to bylo mnohem sympatictejsi a podporilo by to i vic lidi. ted to vypada pouze jako pokus o nachytani prachacu, ze je to neco, s cim by se mohli chlubit, ze je to nejlepsi na svete. pak se nediv tolika negativnim nazorum. s prednim stranou ve tvaru cerne rakve, ktera se temer nikomu nelibi, se neudelalo za pul roku taky vubec nic.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
perys
Hifista - pokročilec


Založený: 04 marec 2011
Príspevky: 401

PríspevokZaslal: St október 19, 2011 00:02:59    Predmet: Odpovedať s citátom

citace Mirka ze zmíněného HighEndFóra je myslím dokonalá:
"….ale jedné bych se rád zastavil - u BaSys, kde byly repro Ante poháněné komponenty Accuphase, musím se přiznat, že po zkušenosti z Prahy jsem již předem byl skeptický. Skutečnost ovšem překonala mé očekávání…..prezentaci právaděl pán s knírkem (mám ten dojem, že se někde chlubili, že je nějaký politik), který mi poněkud připomínal sňatkového podvodníka způsobem za který by se nestyděl televizní Horst"
Pravda je, že je pán s knírkem, MárioL., spolumajitel BaSys a majitel Mediacontrol, nemá jednoduchou situaci, když produkt jenž ho stál mnoho nervů a financí nevyjde podle očekávání (minimálně podle očekávání posluchačů). Docela jsem ho litoval, než mi teď docvaklo že on je tím "politikem" - zajímavá cesta jak z toho ven......

_________________
vždyť vlastně o nic nejde.
CaryAudioCD300-SupraSwordAnniversary / AudioGd-OehlbachXXL1 / PerJadisJA30-OehlbachAirBlue5star-ShanSněhulákManII-MojeUcho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: St október 19, 2011 06:16:26    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel --> S tou prezentaciou to nebolo mierene na Vas. Viem, ze na toto dosah nemate. Zial dotycni ludia mi pridu (slusne povedane) divni.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado222
Hifi expert


Založený: 10 február 2011
Príspevky: 1135

PríspevokZaslal: St október 19, 2011 06:45:10    Predmet: Odpovedať s citátom

JC napísal - Aj keď dva dni po, ale predsa pridám svoj názor. Na výstavu som išiel ...

Konečne rozumný príspevok. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
britishaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2009
Príspevky: 778
Bydlisko: Dunajská Streda

PríspevokZaslal: St október 19, 2011 08:40:14    Predmet: AD: ANTE Odpovedať s citátom

Vážení, mal by som skromný návrh. Buď premenujme vlákno na "ANTE NA VÝSTAVE HIGHEND SLOVAKIA" alebo už konečne skusme nechať bokom nechutné a neslušné príspevky. V tomto vlákne ako v každom inom začinajú mať prevahu príspevky typu hovno k tomu rozumiem, peniaze nemám, na výstavu pojdem s ruksakom ale vystavovateľom skusim pokaziť náladu... Smile ...samozrejme česť výnimkam. Ak už žiadny pozitivum nedokážete napísať o Ante, tak ich nekupujte a mlčte.

Ja nedokážem odhadnúť aku buducnosť budú mať tie reproduktory, možno budú na tom šte pár tisíc hodín pracovať. Možno budeme o nich niekedy písať v superlativoch.

už len 2 postrehy:

- bez emocii: NEBOLA TU ŽIADNA KATASTROFA, priznajme sa
- tiež bez emocii: najväčší problém vidím v tom, že cieľom bolo vytvoriť najlepší reproduktory na svete. nič viac, nič menej

pokusme sa už tešiť aj čiastočným úspechom.... prosím
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Vlasto
Hifista


Založený: 25 január 2007
Príspevky: 210
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: St október 19, 2011 09:15:07    Predmet: Odpovedať s citátom

JC

dik za postrehy...
prepac, podla fotiek a tvojho komentu neviem presne ci tie Vulkany boli napojene na tie Advance Ac. alebo na novu zostavu od Aurum - A5 , C5?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
JHradec
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 998

PríspevokZaslal: St október 19, 2011 09:22:03    Predmet: z jiného soudku Odpovedať s citátom

Napster050 napísal:
znovuzrodenie NC-470, resp NAD-5120 ? Very Happy


Nebral bych to vůbec jako pitomost co to je za gramo ?? ( na výstavě jsem nebyl)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: St október 19, 2011 09:44:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Já na obrázku "niečo chýba" vidím, že to propojené je...Jinak celkově velmi pěkně napsaný příspěvek.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mp
Hifi obsluha


Založený: 19 október 2011
Príspevky: 6

PríspevokZaslal: St október 19, 2011 10:02:19    Predmet: Odpovedať s citátom

britishaudio píše:Ak už žiadny pozitivum nedokážete napísať o Ante, tak ich nekupujte a mlčte.


čili:když se vám to nelíbilo, držte hubu?protože tomu hovno rozumíte a nemáte na to?



kazzatel píše:Hezký...opravdu...poslouchat názory na zvuk od lidí, kteří mají asi tak promile znalostí o akustice, jaké má autor návrhu....to má opravdu váhu...

nebyla by , pro posouzení zvuku reprosoustavy, mnohem důležitější znalost zvuku, dejme tomu, symfonického orchestru?tohle mi přijde, jako tvrdit, že operní kritik nemůže kritizovat zpěváka, když to nezazpívá aspoň tak jako on..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Strana 4 z 9

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist