Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Audio kondenzátory
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zaujímavé súčiastky a zapojenia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
JHradec
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 998

PríspevokZaslal: Št september 29, 2011 15:46:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky za tip i nabídku. Projít to mi bude trvat nějaký čas. potom bych rád využil Tvou nabídku a připojil se s nějakým drobkem. Na první kuk jsem našel snad vhodné kolem 12 € - ale v téhle cenové kategorii jsou i prosté hliníky. Musím do datasheetu a profiltrovat ty superlativy co tam jednotliví výrobci valí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Št september 29, 2011 16:31:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Když to srovnání nasypeš do Excellu, rád se na to pak taky podívám, protože jinak bych to taky musel procházet a študovat.
Žádný podíl za peníze za dopravu nebo bankovní poplatky od tebe chtít nebudu. Takže si počítej jenom čistou cenu kondenzátorů.

_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Karel S.
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 jún 2010
Príspevky: 610
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št september 29, 2011 18:06:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Takže jsme absolvovali obvyklou vývojovou smyčku a ocitáme se opět na začátku:
Kondenzátory jsou nesmírně drahé a nejsou. Pokud si jich objednáte vééliké množství, podnik je za tu kusovku milostivě upatlá - ještě je potřeba dořešit termín, platba sááámozřejmě předem.
Někdo to hned na začátku psal - to byl ale nějakej kretén, ŽÉÉ? 2 thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št september 29, 2011 19:26:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Tohle je příklad OPRAVDU PROFI koďanů: http://www.wima.de/DE/gtomkp.htm Laughing A Karle neplač - za kvalitu holt musíš cálovat, bez peněz do hospody nelez...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Karel S.
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 jún 2010
Príspevky: 610
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št september 29, 2011 21:07:10    Predmet: Odpovedať s citátom

DĚLÁŠ SI PEC? Wink
Tohle je po indukční ohřevy a jedinej rozdíl je v těch vývodech - výkon desítky kW a práce kolem MHz, indukční smyčku tvoří pasnice (vodou chlazené ) přišroubované přímo na ten koďan
Tohle je uvnitř naprosto stejné. A zcela běžné - mohu Ti donést pytlíček z vlastní zahrádky Wink
Chodím je sklízet do Semicu, který je blíž, a kde jsou příjemní lidé, například ochotní páni Novotní. Vědí vo co go, a ne jako ty piče s kratkim měkim
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: Pi september 30, 2011 10:18:27    Predmet: Odpovedať s citátom

To sa teraz začnú zrazu vyrábať indukčné pece Laughing Inak super info.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Pi september 30, 2011 10:54:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Nejen indukční pece ... Wink

http://www.icar.it/NewIcar/homepotenzauk.html

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Xhibit
Hifista


Založený: 20 február 2007
Príspevky: 178
Bydlisko: Bystřice pod Hostýnem

PríspevokZaslal: So október 15, 2011 19:06:01    Predmet: Odpovedať s citátom

A co tak třeba staré ruské až podezdřele vychvalované K75-10? http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=k75-10&_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A1%257C72%253A5559&rt=nc&_trksid=p3286.c0.m14.l1513&_pgn=1

Nezkoušel je někdo?

_________________
DAC1 USB Customworks - Dispre 2 JFET - 2xDPA380 bi-amp - JBL TI500
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: Ne október 16, 2011 07:53:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Xhibit napísal:
A co tak třeba staré ruské až podezdřele vychvalované K75-10? http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=k75-10&_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A1%257C72%253A5559&rt=nc&_trksid=p3286.c0.m14.l1513&_pgn=1

Nezkoušel je někdo?


hlavne pre tubofilov asi dobre (v DAC mam PIO K40Y-9 a teflony TF-1) cenovo su bezkonkurencne (hoci mam averziu na vsetko USSR made)

_________________
ars longa, vita brevis
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zdenoeddie
Hifista - pokročilec


Založený: 17 marec 2010
Príspevky: 331

PríspevokZaslal: Ne október 16, 2011 08:47:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Momentalne mam v skusobnej lehote K73-17, a vobec nie su zle. Jedna sa o 330n/630V v zosiku v Acku (ECC82-EL84, skor taky pokus Smile ).
Co sa tyka (subjektivneho) porovnania Mcap-Wima, Mcap vedie. Aj ked uz neraz som narazil na defektny kus... a to presli mi rukami ako mensie kapacity (220-680nF) tak vacsie, hlavne 1u8 a 2u2.
Tie z ESO vyzeraju zaujimavo, na vyrobky byvalej doby (TC20x apod.) nedam dopustit. Tie audio specialy mozu byt fajn, a zaujem by som mal, minimalne o 4ks, asi 1u alebo 1u2/630V, uz viem aj kde by som ich supol Cool

_________________
Vacuum Madness
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Roman St
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 1411

PríspevokZaslal: Ne október 16, 2011 11:56:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Kondenzátory bezpochyby "slyšet" jsou a jistě i naměřit by se něco dalo. Mám tady dva volné KPSn 391, 4.7uF/160V a chtěl-li by je někdo zapůjčit, není problém. Tedy za předpokladu, že mi je pak vrátí a seznámí nás s výsledkem Smile .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Xhibit
Hifista


Založený: 20 február 2007
Príspevky: 178
Bydlisko: Bystřice pod Hostýnem

PríspevokZaslal: St október 19, 2011 21:24:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Já řeším upgrade vyhýbky než vazební kondy. Před výškačem mám MKP bennic, momentálně mám koupeny MKP mundorf základní (bílá) varianta. Dle diskuzí třeba na diyaudio jsou v poměru cena/výkon ok. No ale když už tam něco cpát (před každým výškáčem mám ve vyhýbce 3 tyto kondenzátory v sérii !!) tak si říkám zkusit už zrovna i něco lepšího. Co jsem tak opět vyčetl nejen na zahraničních webech, že výborný je mundorf supreme (silver/oil, gold... už ale vzhledem k poměru cena/výkon a mě potřebnému množství kondíků a kvalitě beden nebude asi to pravé). Cena supreme už není tak lidová, ještě to ale jde. No a teď jsem narazil na názor že AUDYN-CAP plus je minimálně srovnatelný za menší peníze. Jeho konstrukce je stejná jako mundorf supreme tj. dva kondenzátory v jednom, spojené v sérii a vinuté opačně kvůli vyrušení indukčnosti. Nevím, tady mě asi nikdo neporadí co radši zkusit. Cena tohoto audynu je oproti mundorfu totiž poloviční..
_________________
DAC1 USB Customworks - Dispre 2 JFET - 2xDPA380 bi-amp - JBL TI500
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5856
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: St október 19, 2011 22:44:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Xhibit napísal:
Jeho konstrukce je stejná jako mundorf supreme tj. dva kondenzátory v jednom, spojené v sérii a vinuté opačně kvůli vyrušení indukčnosti.

Kvůli indukčnosti a odporu jsou vývody u "normálních" kondenzátorů šopované zinkovou slitinou.

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: Št október 20, 2011 06:43:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Tadyk je nějaký test:
http://www.humblehomemadehifi.com/Cap.html
A dost lidé hodnotí kladně cena/výkon kondíky Obbligato Aluminium Foil. Mají je tady a posílají do ČR:
http://www.hificollective.co.uk/catalog/-c-61_68_382.html

_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Xhibit
Hifista


Založený: 20 február 2007
Príspevky: 178
Bydlisko: Bystřice pod Hostýnem

PríspevokZaslal: Št október 20, 2011 08:19:45    Predmet: Odpovedať s citátom

to danhard: No to si právě taky myslím ze i konstrukce těchto "obyč" kondenzátoru moc indukční nebude. Ta dvojitá konstrukce ale asi nějaký význam má když ji preferuje taková značka jako mundorf.

to karfik: Na obbligato jsem se taky díval, je jich mimo jiné i plná ebay. Co jsi dal odkaz na ten test, kdysi jsem ho už viděl. Mnou vytipovaný mundorf má 9+, audyn plus hodnocení 9 (za poloviční cenu), obbligato dokonce 10, cenově je někde mezi těmi dvěma.. Test je ale subjektivní, tak že težko říct. Stejně to bude tak i tak kup naslepo, možná stejně nepoznám rozdíl mezi mundorfem MCap co už mám připraven v šuplíku a něčím lepším. A to nezjistím dokud do toho nevrazím nějakou tu tisícovku.. Confused

_________________
DAC1 USB Customworks - Dispre 2 JFET - 2xDPA380 bi-amp - JBL TI500
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5856
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Št október 20, 2011 08:37:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Vykonovy polypropyleny na vyssi napeti se delaji s dvema kondy v serii, ale to je z konstrukcnich duvodu, nikoliv z duvodu reklamniho oblbovani.
_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: Št október 20, 2011 13:16:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak tak:
http://www.wima.de/assets/aufbaumkp10kl.gif

_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: Št október 20, 2011 13:29:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Ještě podle mě má velký význam i zda je to MKP (Double-Sided Metallized Electrodes) či FKP (Metal Foil Electrodes). 1uF/400VDC má v MKP10 200V/us a v FKP4 1000V/us. Nevím, zda takové kondíky Mundorf nejvyšších řad jsou MKP či FKP. Nevýhodou FKP je malá kapacita k velikosti. Např. Wima má největší hodnotu jen 1,5uF, což ve výhybce jsou opravdu malé hodnoty.
_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št október 20, 2011 14:28:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Karfík: nevím co vidíš ty a případně i jiní, ale já vidím na druhým a třetím obrázku součástky se záměrně vytvořeným zkratem... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Karel S.
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 jún 2010
Príspevky: 610
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št október 20, 2011 15:41:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Jaký zkraty? Pavle, já jsem si po letech dovolil v získaném mezičase trochu opečovat osobní HW. Došel jsem si k zubaři, na oční...
...Takový nový brejle... dobrá věc! Laughing (Jé - to se mi zas něco povedlo - to si to zase vypiju)

Jinak nevím proč by měly mít rázové kondy malou kapacitu vůči velikosti. Je to vlastně více kondíků (částečně se překrývajících) v sérii, takže je sice nižší "plošná kapacita", ale je zase možno použít tenčí fólii (technologie). Polypropylen má sice menší permeabilitu, ale není to tak kritické. Důvody větších velikostí jsou komplexnějšího charakteru.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 07:25:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Pavle, já tam taky žádné zkraty nevidím. To je oficiální obrázek ze stránek Wima, to nebudou hlupáci, i když stát se může cokoli.
Karle, když si porovnáš dle datasheetu MKP10/FKP4 1uF/400VDC, tak objem kondenzátoru je u FKP 2,5x větší než MKP.

_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 09:01:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Doppelsitig Netallisiertter Belangtráger aus Kunstoff-Folie, neboli Dvojstranně pokovený pásek z plastické fólie je ukotven v obou pokovených vývodových polepech kondenzátoru, čímž je uvádí do zkratu. Je zde sice naznačeno jakési přerušení pokoveníuprostřed této fólie, pak by to ovšem byl koďan se setsakra malou kapacitou. Tak buď jsem blbej já, nebo malíř od Wimy...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5856
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 10:49:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Zajiste Pavle, ale je tam jeste jedna izolovana metal. folie mezi, ktera je plovouci.
_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Karel S.
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 jún 2010
Príspevky: 610
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 13:35:05    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
... Je zde sice naznačeno jakési přerušení pokoveníuprostřed této fólie...

Ty rázové kondíky se skládají vždycky z fólie (prefabrikát), tedy pásu, který je rozdělen zhruba "na třetiny" a má pokovení v plochách na krajích (a až do krajů - ty se potom šopováním nakontaktují k vývodům). Tato fólie je doplněna topologicky další. kde je vodivý pás napařen (?) na vnitřní 1/3. Při proložení vzniká výsledný sendvič vlastně dvou sériových C (Wima uvádí i vícenásobné proložení pásů, ale to jsem neviděl). Myslím, že jsou k tomu i jiné technologické důvody než jen zpracovatelnost - navíjení tenčího pásu, ale že půjde i o bezpečné homogenní rozložení náboje (jakákoli malá nehomogenita, které se při výrobě nelze vyhnout způsobí lokální soustředění náboje a destrukci celého C).
Docela by mne zajímalo vyjádření někoho kdo má informace "přímo od zdroje" (ZES Silko a pod.)
Samozřejmě, že pro nějaké výhybky je výše uvedená problematika asi buřt (malé až titěrné dU/dt), vyrábět fólie jen pro účely nějakých hifistů by se asi nevyplatilo - a výrobců fólií je mnohem méně než výrobců kondíků - třeba Basf (podobně, tak jako skutečných výrobců tonerů pro laserové tiskárny je jen pár (= jednotky) na celém světě - ostatní jsou jen takoví "míchači"). Celkem by mne zajímalo, jak se vyrábějí ony exkluzivní speciality s "elektrodami" z mědi, cínu, stříbra atp.


Naposledy upravil Karel S. dňa Pi október 21, 2011 16:06:53, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 14:45:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Již jsem v obraze, tímto se omlouvám WImalíři... Laughing nicméně si myslím, že toto provedení nebude mít ten pravej saund, protože plovoucí fólie se bude mlít jak nudle v bandě....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: St november 09, 2011 17:00:13    Predmet: Odpovedať s citátom

JHradec a ostatní: Vybrali jste si nějaké kondenzátory? Budu teď objednávat, tak bych je tam přihodil.
_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
JHradec
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 998

PríspevokZaslal: Št november 10, 2011 09:05:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky za nabídku. Začal jsem dělat tabulku a zatím jsem u "nevhodných"
Snad to stihnu příště.Ještě jednou díky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Xhibit
Hifista


Založený: 20 február 2007
Príspevky: 178
Bydlisko: Bystřice pod Hostýnem

PríspevokZaslal: Št november 10, 2011 15:05:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Taky si asi objednám nějaké kondíky nakonec z europe-audio. Co jsem to tak procházel není zas tak moc co rešit.. Dobře vychází Audyn. Základní série misto bipolaru a ke stredaku. KPSN (cín) nebo Plus k výškáči. O těch "plus" jsem četl že jsou porovnatelné s Mundorf MCAP Supreme (ty stojí ale 2x tolik). Tak že poměr cena/výkon by mohl být ok. Kupovat naslepo nějaké drahé exoty jejichž přínos může být pro nás obyčejné smrtelníky diskutabilní, no nevím... Už sháním všemožné informace nějakou dobu, a asi skončím u toho Audynu.
_________________
DAC1 USB Customworks - Dispre 2 JFET - 2xDPA380 bi-amp - JBL TI500
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: Št november 10, 2011 15:32:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Xhibit napísal:
Taky si asi objednám nějaké kondíky nakonec z europe-audio. Co jsem to tak procházel není zas tak moc co rešit.. Dobře vychází Audyn. Základní série misto bipolaru a ke stredaku. KPSN (cín) nebo Plus k výškáči. O těch "plus" jsem četl že jsou porovnatelné s Mundorf MCAP Supreme (ty stojí ale 2x tolik). Tak že poměr cena/výkon by mohl být ok. Kupovat naslepo nějaké drahé exoty jejichž přínos může být pro nás obyčejné smrtelníky diskutabilní, no nevím... Už sháním všemožné informace nějakou dobu, a asi skončím u toho Audynu.


Audyn brát jedině Plus a lepší, jinak si kup MKP Bennic, výjde to nastejno a cena je vynikající. Jen ta řada Plus už je trochu dražší.

_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Xhibit
Hifista


Založený: 20 február 2007
Príspevky: 178
Bydlisko: Bystřice pod Hostýnem

PríspevokZaslal: Št november 10, 2011 16:07:54    Predmet: Odpovedať s citátom

KPQS je nejvyšší z "obyčejné" řady co dělají. MKP na 400V. Třeba 33M co potřebuju, audyn kpqs po 10eur, bennic 33M 160/250V 160kč. Audyn je sice dražší ale na vyšší napětí. Co by z toho mělo plynout bylo psáno výše.
A dělají i 100uF, bennic ne, a takový bipolár já tam mám taky.. Smile

_________________
DAC1 USB Customworks - Dispre 2 JFET - 2xDPA380 bi-amp - JBL TI500
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zaujímavé súčiastky a zapojenia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Strana 2 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist