Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Pomoc so subwooferom

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Tuning
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Inferno
Hifi obsluha


Založený: 06 január 2014
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Po január 06, 2014 15:09:53    Predmet: Pomoc so subwooferom Odpovedať s citátom

Dobrý deň,
mám Asus N5SF s malým subwooferom, originál ku tomu NB. Celkovo ten NB s tým mini subwooferom hrá slušne na to, že to je notebook, ale rozmýšľal som o nejakom väčšom subwoofery a chcem sa opýtať, keby kúpim nejaký iný subwoofer dal by sa pripojiť do konektoru v NB (2.5 jack) v ktorom je teraz ten malý sub.? Aby nevypínalo interné reproduktory v NB. A ak áno, musel by som mať zvlášť výhybku pred zosíkom alebo je už v tom NB nejaká výhybka? Hľadal som to na internete ale nič som nenašiel...
Oplatilo by sa to robiť alebo je lepšie kúpiť nejaké 2.1 repro a zapojiť ich normálne do 3.5 jacku? S tým že by som nevyužíval reproduktory v NB. Za odpovede vopred ďakujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Fsolovaki
Ready2Die
Ready2Die


Založený: 08 september 2015
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Ut september 08, 2015 11:43:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Ne znam, ako imate ili ste netko pomoći sada.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1897

PríspevokZaslal: Po september 28, 2015 08:33:29    Predmet: Odpovedať s citátom

No zavisi od toho, co od toho ocakavas a kolko si ochotny do toho investovat. Zo svojej skusenosti ti mozem povedat, ze hociktore externe repro s vlastnym napajanim ti bude hrat lepsie ako akykolvek hyper-super notebookovy system, takze ak chces lepsiu reprodukciu zvuku, tak urcite sa vykasli na notebookove repraciky. Teraz ale este zalezi na tom, ci to chces mat aj prenosne alebo to ostane na stole a vies to pripadne napojit aj na ine zariadenie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Tuning Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist