Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

ODMAZ ZABANOVANÉ IDENTITY (PŘÍSPĚVKŮ) NA HIFI.NAZORY
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 13:00:20    Predmet: Odpovedať s citátom

ozaj a AlienCZ sa kde vyparil? chvíľu prispieval i sem a potom....nič...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 13:01:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Ripleyová, doufejme.
_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 13:06:33    Predmet: Odpovedať s citátom

A rád tě vidím zpátky, mrazíku.
_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
gabik
Hifista - pokročilec


Založený: 26 november 2007
Príspevky: 369
Bydlisko: Usti nad Labem/Praha

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 13:10:01    Predmet: Odpovedať s citátom

No, Ripleyova nakonec mela dite s vetrelcem. Alienova Ripleyova ma taky dite, takze od ty doby, co existuje malej vetrelec Alien presunul svoji aktivitu na vychovu (psal to vedle).

Ja to tam procitam uz od loni, ze zacatku to jeste slo a o Slovanetu jsem nevedel. Pak jsem si rikal, ze nebudu sledovat dve fora a u toho jsem zustal, jenom forum se zmenilo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 13:18:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava napísal:
...Spousta lidí vede silácké řeči jak už takto dál ne, jak ten Slovanet a kdesi cosi ... ale stejně všichni zůstanou na fsportu. Ostatně ... nebude to porvé...


Honzo, zkusil ses někdy zamyslet, proč je tomu tak? Není to třeba i proto, že na slovanetu je nejvíc živo tehdy, když se na hifinázorech děje něco špatného? Píšu to proto, že jsem sám před časem měl tyhle silácké řeči a na hifinázorech dočasně dobrovolně skončil...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 13:19:13    Predmet: Odpovedať s citátom

humpf napísal:
A rád tě vidím zpátky, mrazíku.


Tesi me, ze mne nekdo rad vidi. Martin vedle asi tak nadsenej nebude.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 13:25:12    Predmet: Odpovedať s citátom

mrazik

Taky Tě zase moc rád vidím. Doufám že nejen živ ale i zdráv.
Zdravého rozumu a normální lidské slušnosti není nikdy/nikde dost.
Co Tvé plány na hifisešlost? Zůstávají, nebo lehly pod tíhou doby a blbé nálady?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 13:25:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Krecek napísal:
Hlava napísal:
...Spousta lidí vede silácké řeči jak už takto dál ne, jak ten Slovanet a kdesi cosi ... ale stejně všichni zůstanou na fsportu. Ostatně ... nebude to porvé...


Honzo, zkusil ses někdy zamyslet, proč je tomu tak? Není to třeba i proto, že na slovanetu je nejvíc živo tehdy, když se na hifinázorech děje něco špatného? Píšu to proto, že jsem sám před časem měl tyhle silácké řeči a na hifinázorech dočasně dobrovolně skončil...


Tak to asi uplne taky nebude. Je fakt, ze v tomto foru je vetsi zastoupeni odborniku a tim je dan i vyvoj nekterych diskuzi. Z toho muze logicky plynout ostych nekterych mene zkusenych clenu se techto diskuzi ucastnit ( napr moje kulovitost ). Rovnez tak je prirozene, ze pri probirani mezilidskych vztahu ci obecnejsich temat je ucast cilejsi, protoze v teto oblasti jsem odborniky vetsina z nas Wink
At tak ci onak hifisport muze na prvni pohled pusobit pratelsteji, ale to jen do prvni interupce nazorovych toku.
Zcela urcite kdo si obrazek chtel udelat ci chce, tak si ho udela. Dam ruku do ohne za to, ze i rada z ,,Martinovych" dusi casto jen nechapave zira.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 13:27:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Krecek napísal:
Honzo, zkusil ses někdy zamyslet, proč je tomu tak? Není to třeba i proto, že na slovanetu je nejvíc živo tehdy, když se na hifinázorech děje něco špatného? ...

Podívej se pár stránek zpět v tomto tématu, kde reaguju na něco velmi podobného, proč tu není tak živo ...
Odpověď je podle mě velmi jednoduchá a je to stále jen v lidech.
Není to tím, že by slovanet byl "zlý" či "moc technický" či "jen pro ostřílené vlky".

edit: Nicméně aby to nevypadalo, já proti samotnému fsportu vůbec nic nemám. Mě se tam velmi líbilo, bylo tam spousta zajímavých témat, lidí, atd. Nicméně je tam taky jeden blb, ke vší smůle s mazacími a banovacími právy, na němž bohužel vše stojí a padá. Nebýt vrchního blba Martina, spokojeně si myslím všichni lebedí na fsportu a žádný slovanet neexistuje ...


Naposledy upravil Hlava dňa St november 28, 2007 13:29:56, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 13:27:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Krecek napísal:
mrazik

Taky Tě zase moc rád vidím. Doufám že nejen živ ale i zdráv.
Zdravého rozumu a normální lidské slušnosti není nikdy/nikde dost.
Co Tvé plány na hifisešlost? Zůstávají, nebo lehly pod tíhou doby a blbé nálady?


Nalada uz je lepsi, zdravicko nastesti uz ok. Mam ted fofr v praci, ale na svuj slib jsem nezapomel. Jednou se tomu urcite odhodlam a neco spacham. Jen ten cas, ten je nepritel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 13:29:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava napísal:
Krecek napísal:
Honzo, zkusil ses někdy zamyslet, proč je tomu tak? Není to třeba i proto, že na slovanetu je nejvíc živo tehdy, když se na hifinázorech děje něco špatného? ...

Podívej se pár stránek zpět v tomto tématu, kde reaguju na něco velmi podobného, proč tu není tak živo ...
Odpověď je podle mě velmi jednoduchá a je to stále jen v lidech.
Není to tím, že by slovanet byl "zlý" či "moc technický" či "jen pro ostřílené vlky".


Jest to tak
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 13:51:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava
mrazik

Jasně - vždy je to v lidech. Ale PROČ se ti lidé tak nakonec zachovají? Je snadné říct, že všichni jsou pohodlní, setrvační, mravně otupělí.

Co třeba nesnesitelná sebestřednost některých Moudrých?
Nebo přehnaná suverenita některých Všeználků?
Věci jsou málokdy černobílé a tady to platí tuplem.
Tímto nechci hájit Martina a jeho styl vedení hifinázorů, tady jedna barva stačí...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 13:58:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Křečku, ono přece jen těch starých aktivních členů, kteří by tam vytrvali zase tolik není. Přece jen nějací lidi sem přešli, že? Často po banu.

A nemyslím, že by tady byli lidi v diskusi zaťatější než tam. Nezačnou si nadávat, nebanuje se tu, nemaže. Naopak, všechno tu jde v míru a klidu - jak na internetovou diskusi. Já si toho třeba vážím. Sám hloupý neználek tady docela obstojím - na slušné otázky dostanu slušné odpovědi. A to tu snad platí obecně, ne?

PS Takže určitě nidko neříká, že všichni josu tupé stádo. Jsou tady desítky, možná stovky bývalých členů martinova fóra, kteří tady spolu vycházejí bez mazání, banů, autocenzury atd. Když tu něco plácneš, ostatní se ozvou. Kdyby k tobě ale někdo z nich byl nespravedlivý, buď si jistý, že se tě někdo další zastane. A přesto tady není policejní režim jako vedle.

_________________
Nasral se a šel.


Naposledy upravil humpf dňa St november 28, 2007 14:10:09, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 14:00:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Krecek napísal:
Hlava
mrazik

Jasně - vždy je to v lidech. Ale PROČ se ti lidé tak nakonec zachovají? Je snadné říct, že všichni jsou pohodlní, setrvační, mravně otupělí.

Co třeba nesnesitelná sebestřednost některých Moudrých?
Nebo přehnaná suverenita některých Všeználků?
Věci jsou málokdy černobílé a tady to platí tuplem.
Tímto nechci hájit Martina a jeho styl vedení hifinázorů, tady jedna barva stačí...


Tak tak jsem to nemyslel, nemam pocit z neci pohodlnosti atp. Spis si myslim, ze se lidi ostychaji vyjadrit, aby nebyli vzapeti vystaveni kritice za dojmologii, ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 14:01:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Krecek
Moc nerozumím tomu, kam tím vším míříš. Jaká nesnesitelná sebestřednost některých Moudrých? Jaká přehnaná suverenita některých Všeználků? To jsou pojmy jak v rozprávce.

Proč se lidé nakonec tak zachovají? Protože se lidé chovají většinou jako stádo. Stačí se podívat kamkoli jinam. Proč třeba zůstávají miliony klientů u bank, kde musí za účet platit i několik stokorun měsíčně, když u nás existují ústavy, kde neplatíš nic, ba naopak platí oni tobě za to, že u nich máš peníze? Proč? Protože stádo má přeci účty v "Bankách roku". Protože je přeci o tolik pohodlnější jen kafrat a nadávat než se zvednout a jít něco udělat jinak. Třeba proto.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 14:21:53    Predmet: Odpovedať s citátom

mrazik napísal:
... se lidi ostychaji vyjadrit, aby nebyli vzapeti vystaveni kritice za dojmologii, ...


Shocked ako si na toto prišiel?! Konkrétne dojmológia je tu moja najobľúbenejšia činnosť Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 14:25:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Škoda, že Křeček musel najednou někam běžet. Ale třeba se k tomu ještě vrátíme. Cool
_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 14:27:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Skipy napísal:
mrazik napísal:
... se lidi ostychaji vyjadrit, aby nebyli vzapeti vystaveni kritice za dojmologii, ...


Shocked ako si na toto prišiel?! Konkrétne dojmológia je tu moja najobľúbenejšia činnosť Very Happy


U me je to zase jediny zpusob vnimani. Libi/nelibi Vic me nebere. Jednou jsem si nechal zmerit frekvencni charakteristiku beden. Vysledek nevalny, charakteristika ne zcela idealni. Co mam ale delat, kdyz me ty bedny bavej? Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pistole
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 679
Bydlisko: severní čechy

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 16:05:54    Predmet: Odpovedať s citátom

O.M.G. !! co tady komu chybí?? slovanet je živý fórum a je na něm dost možností jak se vypovídat , není to kecárna toť vše...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 21:19:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Já se nechci hádat o slovíčka, ale pohodové soužití různých vyznání v jednom společném prostoru si osobně představuji jinak. Viz např. nedávné hádky ve sluchátkových tématech, viz automatické stírání každého, kdo řekne slovo lampa. Viz častá potřeba některých identit mít za každou cenu poslední slovo a ještě udělat z druhého vola. Pro mě je muzika a s ní spojená technika a debaty zdrojem pohody a radosti. Stresů a hádání mám dost v práci.

O co mi jde? Dvě obsahově podobná fóra jsou v malém čs. dvojdomku podle mne zbytečnost. Hifinázory Martin sám pomalu ale jistě zabíjí. Zatím možná ne z hlediska návštěvnosti a komerční zajímavosti pro inzerenty, ale obsahově určitě. Teď jde o to, aby slovanet byl opravdu otevřený pro všechny proudy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 22:38:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Krecek napísal:
Já se nechci hádat o slovíčka, ale pohodové soužití různých vyznání v jednom společném prostoru si osobně představuji jinak. Viz např. nedávné hádky ve sluchátkových tématech, viz automatické stírání každého, kdo řekne slovo lampa. Viz častá potřeba některých identit mít za každou cenu poslední slovo a ještě udělat z druhého vola. Pro mě je muzika a s ní spojená technika a debaty zdrojem pohody a radosti. Stresů a hádání mám dost v práci.

O co mi jde? Dvě obsahově podobná fóra jsou v malém čs. dvojdomku podle mne zbytečnost. Hifinázory Martin sám pomalu ale jistě zabíjí. Zatím možná ne z hlediska návštěvnosti a komerční zajímavosti pro inzerenty, ale obsahově určitě. Teď jde o to, aby slovanet byl opravdu otevřený pro všechny proudy.


Však se tak o slovíčka hádat nemusíme. Říkáš, jak by sis to představoval ty. Je tady asi 600 lidí a každý by si to nějak představoval. Kupodivu se jim zatím celkem dařilo spolu vycházet. Určitě se mezi sebou všichni nezbožňují, ale o to víc lze vážit toho, že spolu umějí nějak vyjít.

Hádky? Hádky jsou to, co vedou lidi, kteří mají jen své pocity a ty vykřikují. Já bych řekl, že tady se vedou spíš spory. Dělá se to různě, ale obvykle v civilizovaných mezích. Názory se tu jen nevěší vedle sebe pod falešnou záminkou tolerance. Ke skutečné toleranci patří respekt a respektovat znamená taky říct tomu druhému, když si myslíme, že se plete. Když někoho necháš plácat cokoli, znamená to přece, že ho nebereš vážně - nevážíš si ho. Dneska se slovo "tolerance" často zneužívá. Ten pojem se prosadil v době, kdy se lidé za odlišný názor vyhlazovali. A šlo o to, aby mohli žít v jednom státě - ne o to, že se navzájem nesmějí přesvědčovat. To, že spolu lidé diskutují, tj. přesvědčují se pomocí argumentů, už je důkaz tolerance. To je svoboda - a jsme rádi, že ji máme.

Automatické stírání každého, kdo řekne slovo lampa? Je mi líto, nedokážu se technikům divit, že mají z lampofilů legraci. Ale nikdo lampofily nebanuje a nemaže jejich příspěvky. Mohou mít své lampy a přispívat sem. Mohou vysvětlovat, proč se jim lampové stroje líbí, i když vědí, že nejsou objektivně zrovna ideální. Mohou také přesvědčovat druhé, že jsou lepší. Mohou je klidně doporučovat. Ale musí se připravit na to, že s nimi někdo bude nesouhlasit a bude pro to mít důvody. Na to se tu ale musí připravit každý, kdo něco tvrdí. Zkrátka je tu svobodný prostor. Lidé se tu nevraždí, nejsou na sebe sprostí (a pokud jsou, sami tu dlouho nevydrží), neexkomunikují se. Každý si tu může nechat své přesvědčení (nebo jak říkáš ty, vyznání). Nikdo mu za to nezakáže přístup, ani nijak neomezi práva.

Snaha některých mít poslední slovo a být za toho chytřejšího? Nevím, kde jsi do teď žil, ale tohle je opravdu běžné v každé větší skupině. Když ti za to stojí oni nebo věc, o kteoru zrovna jde, tak se s nimi můžeš přít - a máš pro to prostor. Když ti za to nestojí, tak je necháš být. Běžně se to tak řeší. Přece nejsi malý, Křečku, musíš počítat s tím, že když jdeš někam do společnosti, potkáš různé lidi. Tady se ale můžeš spolehnout, že když na tebe někdo z nich začne řvát nebo tě škrtit, najde se někdo další, kdo se tě zastane. Což je, myslím, docela luxus. Pokud se nechceš vystavit riziku, že s tebou někdo nebude souhlasit, nemůžeš mezi lidi.

Všimni si, že to má třeba taky tu výhodu, že to mají těžší taky "mazáci". I oni musejí své názory ustát a obhájit. Nevšiml sis, že sem chodí ve svém oboru vážení lidé a nezbývá jim než odpovídat kdekomu, kdo se nachomýtne s nějakou potřeštěností? Taky často mají pocit, že to není fér a že by si zasloužili šetrnější oprašování. Ale když tu chtějí být, tak to musí zvládnout.

Pro mě je základní argument, že se tady zatím nemuselo banovat a mazat. To, že tady nemá blábol stejnou váhu jako fundovaný výklad, mi připadá jako výhoda. Vlastně, co kecám: to JE VÝHODA! Každý se tu zkrátka musí naučit nevydávat se za odborníka na něco, čemu ve skutečnosti nerozumí. A říká ti to člověk, který tady není odborník snad na nic a dokáže s tím žít.

Uff, omlouvám se za ty banality, připadám si, že vysvětluju věci, které přece musí vědět každý puberťák. Jestli to není pořád jasné, nechám to už na někom jiném. Trávit čas v bojisku není můj koníček. Tohle je spíš k pivu. Předem se omlouvám, pokud jsem někoho urazil nebo nudil.

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 22:51:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Před pár lety jsme si tímtéž v bleděmodrém prošli na Lopuchu v klubu HighEnd, klub se rozštěpil do 3 (HighEnd, Projekty, Měření .... a Akce), a dnes už se při vybavení tehdejší situace dostavuje jen úsměv Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 23:01:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Vykat by sme si mali! Tak ako to byva v realnom svete.
Vykanie je efektivna emocna brzda. Argue
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: Št november 29, 2007 07:28:48    Predmet: Odpovedať s citátom

humpf
Tvůj příspěvek mohu jen podepsat, mluvíš ale o něčem jiném než já. Dlouze popisuješ výhody slovanetu proti hifinázorům, ale o tom žádná, to je snad jasné. Já se Tě (Vás) snažím celou dobu přimět k zamyšlení, proč sem nechodí a nepíše víc lidí, proč část lidí stále zůstává na hifinázorech, proč hifislovanet (podle mne) stále ještě plně nevyužívá potenciál, který odborně i systémově má.

Ale třeba se pletu já. Možná by stálo za to, kdyby ta část členů, která dál přispívá na hifinázory (a většinou sleduje i slovanet) taky napsala svůj názor na věc.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Št november 29, 2007 08:38:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlavně to nebrat smrtelně vážně, psát se dá na různá fóra Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
gabik
Hifista - pokročilec


Založený: 26 november 2007
Príspevky: 369
Bydlisko: Usti nad Labem/Praha

PríspevokZaslal: Št november 29, 2007 09:37:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Problem, je lidi maj na hifi nazorech hisorii, uz se tam znaj apod., navazujou na svoje vlakna. To tady nemaj a tak proste hromadne neprejdou, i kdyz se jim mazani a banovani nelibi. Zalezi to na Martinovi, kdyz to takhle povede dal, tak se zdejsi clenove budou pomalu rozrustat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Št november 29, 2007 09:57:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Nebudou. Ten stav na fsportu už trvá aspoň rok, dva. Ti co chtěli přejít, přešli, ostatní zůstanou. Chování stáda.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Št november 29, 2007 10:54:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono to ma cele sinusovy priebeh, s periodou cca 0.75-1 rok Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
efičák
Hifista


Založený: 24 január 2007
Príspevky: 239
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: Št november 29, 2007 11:22:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Líbí se mi barvy a prostředí lálá školky.
Je milé, že když napíšu, líbí se mi signálová elektronka a vnímám výhody i nevýhody elektronkových zesilovačů, neozve se suše chocholatý s uštěpačnou štípanou. Proč by mě lákalo mu psát o mé averzi k 222, 380 atd. Je to cesta do nikam. Mějme každý své a budujme vztahy. Vzájemná pospolitost.
Marťas nechce různice a šlehy. Ne každý má zdravé sebevědomí a ironickou mysl, jakou obdivuju u Humpfa. Líbí se mi, jak mě uráží. Má to šťávu a vtip. Fakt se tomu rád směju.
--------------------------------------------------
Chcete to tu mít ponuré a technické? Mějte.
Pojem muzikální je tu impresionismus.
Příkladem pro imresivitu je pro mě film s Robinem Williamsem, který se brodí v barvách impresionistických obrazů.

http://www.geocities.com/Hollywood/Theater/3119/whatdreams.html

Přenádherný film ! Voní oleji a temperami.
------------------------------------------------------------
Zarazilo mě Kubo4, Tvoje vymazání. Nikdo z nás, neudělal tolik pro miniBB, jako Ty. Zeptám se jej na to. To je opravdu pro mě jediná konkrétní věc, za kterou půjdu. Tvoje příspěvky názory vybudovaly. Tvé zakládání témat naučilo mě a ostatní diskutovat. Tobě patří můj dík.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Št november 29, 2007 11:27:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Tvrdá ruka včera opět uděřila Laughing
Vlákno Tichý noční poslech

citácia:

Easydoor
Martin
Aleska
rozhodně Xavian nebo Sonus, NAD je utáhne a barva a prostor bude úchvatný


A Ty jsi uchvatny dement... Proc jsi zase vymazal nektere prispevky, ktere nikoho nenapadaly, byly k veci a jen naznacovaly, ze existuji i jine dobre hrajici bedny, nez Ty tvoje ptaci budky se subwoffer-em, kterej ma spinanej zdroj, takze stejne stoji totalne za hovno? Uz se na ty steroidy vazne vyser.. To, ze Ti tohle forum patri neznamena, ze budes umyslne kurvit thread-y bezduvodnym mazanim, kde potom nekteri prispevovatele vypadaj jak idioti, protoze jejich prispevky ztraceji souvislost s tematem.

Pro ostatni: najdete si jine forum, kde slovo "tolerance individuality" neco znamena.. Tady je to posledni dobou zamerene na vychovu dementu, kteri nemuzou mit malinko odlisny, ale svuj nazor. Ja se loucim - uz mne to tu nebavi ani cist... Je cas udelat steroidni hlave paa.. paa..



Mih
Díky tomu, že zmizely příspěvky o Mission vypadá nyní Sostakovic jako komik. Přitom komikem je úplně někdo jiný....ale je to marný, je to marný.



Easydoor
Presne tak.. Mne to uz vazne dopalilo... Idiot zustane idiotem. Mozna si tim masiruje svoje ego, ale chlapec trosku zapomina, ze dela z ostatnich pitomce a mohlo by se mu to taky jednou pekne vratit v jakekoliv podobe..



Japonec
zaujimave, moj koment, ze je tu viac predajcov ako hifi nadsencov zmizol tiez. Alebo ma sklerozu?



Pietrro
Easydoor
moje řeč!!
Moje příspěvky byli vymazány i to že jsem doporučil něco jiného...
kupte si všichni Xavian a Nad
Zavání to tu totalitou.
Martine žiješ v jiné době.



DavidH
Téma mě velmi zajímá. Jenže vždy, když se vrátím po pár dnech, něco zmizí. Je to škoda, ale tohle jednání otravuje spoustě lidem život.



Mesires
Martine, budto ti nekdo nabourava system a dela ti paseku za zady, anebo to mazanim prispevku doopravdy trochu prehanis. Tenhle thread jsem prubezne cetl, takze vim, ze tady ty prispevky o mission (a mozna i jine) byly.
Pokud je to tvoje prace, tak je to az smesne, jak propagujes xavian + nad + velodyne. Uvedom si, ze temto vyrobkum (urcite kvalitnim) timto delas velmi spatnou reklamu.

Pro me osobne je toto forum uz velmi neduveryhodne a ctu + ucastnim se jenom nekterych diskusi, kde jsou pro me duveryhodni lide. Vse ostatni na hifi.slovanet.sk/bb



Pietrro
založíme na to téma?



sostakovic
PROSÍM ADMINA:
NEUPRAVOVAT MÉ PŔÍSPĚVKY!!!!!!!!!!!!
To už to Martine radši smažte celé, ale upravovat prosím ne.
Pokud to ovšem smažete celé, budou zase jako idioti vypadat lidi, kteří na příspěvek reagují.
Mazání je problém.
Nechápu proč se memůžu svobodně vyjádřit, pokud je příspěvek slušný, věcný a nikoho neuráží.
Jarda



mrazik
Panove z toho jen jedna cesta ven. Proste sem nic nepsat a realizovat se ve svobodnejsich zonach netu. Copak jeste stale rada z Vas nepochopila, ze Martin Castro zde vladne ocelovou rukou a jeho demaideologie je nezvratna?



Pietrro
Také by mě zajímalo, proč nemůžu svobodně vyjádřit, který výrobek doporučit.
žádám admin. o vysvětlení celé situace
pak o smazání celého tohoto threadu.

Čáry máry fuk a je to ... fuč.
PRAVDĚ se zkrátka musí pomáhat, jak by to tam za chvíli vypadalo.
Dostali chlapci rovnou i BAN?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalšia
Strana 7 z 10

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist