Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Korekční předzesilovač (tónové korekce)
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Má to smysl?
ano
70%
 70%  [ 57 ]
ne
29%
 29%  [ 24 ]
Celkom hlasov : 81

Autor Správa
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut december 20, 2011 08:03:44    Predmet: Korekční předzesilovač (tónové korekce) Odpovedať s citátom

Zvažuji vývoj a výrobu tónových korekcí. Bylo by to postavené převážně na OZ, pravděpodobně OPA134. Jako potenciometry bych doporučoval modrý Alps, ale deska by měla možnost osadit i levnější typy s menší roztečí řad. Na vstupu by byl JFET buffer (2SK170 jsou stále k dostání ve velkých množstvích), dal by se zvážit i buffer za výstup. Schéma a korekční křivky jsou v přílohách.

P.S.: regulátor hlasitosti jsem zapomněl nakreslit, byl by před bufferem, nebo mezi výstupem druhého OZ a výstupním bufferem.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....


Naposledy upravil PMA dňa Št december 22, 2011 19:11:57, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: Ut december 20, 2011 09:43:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Baxandall? Není to už v úvodu špatně? Jinak já jsem za korekce,ale čekám na ultimátní řešení...(jako průběhově nejlepší mi zatím připadá DPA550,ale je tam moc OZ...Smile )
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ut december 20, 2011 09:46:05    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa Št júl 26, 2012 21:02:19, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JHradec
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 998

PríspevokZaslal: Ut december 20, 2011 09:47:52    Predmet: námětově Odpovedať s citátom

když se to dělá od začátku - což takhle přepínat dělící frekvence ( šířku "lavóru")

hlasitost s fyziologickou regulací ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ut december 20, 2011 09:54:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Přepínače pro Moskalovu fyziologii jsou pořád dostupné...

http://servisdok.sweb.cz/moskala.pdf
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut december 20, 2011 10:15:41    Predmet: Odpovedať s citátom

djrix napísal:
Baxandall? Není to už v úvodu špatně? Jinak já jsem za korekce,ale čekám na ultimátní řešení...(jako průběhově nejlepší mi zatím připadá DPA550,ale je tam moc OZ...Smile )


Co je špatně na zobrazeném průběhu? Je tam nějaké ovlivnění středního pásma? Smile

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....


Naposledy upravil PMA dňa Ut december 20, 2011 10:17:55, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut december 20, 2011 10:17:15    Predmet: Re: námětově Odpovedať s citátom

JHradec napísal:
když se to dělá od začátku - což takhle přepínat dělící frekvence ( šířku "lavóru")


To se dá skutečně snadno zvolit hodnotami kondenzátorů, otázka je, zda to dělat přepínatelné, pokud ano, tak jumpery na desce.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: Ut december 20, 2011 10:20:54    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Co je špatně na zobrazeném průběhu? Je tam nějaké ovlivnění středního pásma? Smile


Třeba to že regulace +-20dB je zbytečně velká a že to má zdvih/útlum už 5dB na třech kilech a 250Hz ??? To není prosím střední pásmo?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut december 20, 2011 10:39:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Jak regulace, tak útlum, tak vzdálenost zlomových bodů od sebe se dá optimalizovat a nastavit podle přání změnou hodnot prvků. Křivky v prvním obrázku nejsou dogma. A jsou pro 100% zdůraznění.

Mě by zajímala kvalifikovaná výtka k Baxandallovu zpětnovazebnímu korektoru. Zdůrazňuji slovo kvalifikovaná. Takovou samozřejmě beru.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
sinclair
Hifista


Založený: 03 december 2007
Príspevky: 185
Bydlisko: 76326 Luhačovice, Mlýnská 494

PríspevokZaslal: Ut december 20, 2011 10:41:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Pochybovat o zpětnovazebním Baxandallu může jen napostý pitomec. Je to /když pominu daleko složitější zapojení na principu grafických ekvalizérů/ jediný druh korektoru, který má ve střední poloze potenciometrů relativně rovný průběh a dá se poměrně jednoduše i vypnout - to je funkce hlavně pro čuráky, kteří si myslí, že mají tak dokonalé bedny, tak dokonalé nahrávky a tak dokonalý poslechový prostor, že absolutně žádné korekce ani fyziologii nepotřebují.
Je to už pár let,kdy jsem několika lidem /muzikantům i laikům/ postupně půjčoval vcelku obyčejný zesilovač /2xDPA220/, který měl ale na vstupu dvě OPA2604 jako sledovače a následoval potenciometr hlasitosti s vypínatelnou fyziologií. Vysvětlil jsem jim, k čemu tam to tlačítko je a čekal na výsledky, každý z nich měl zesilovač týden. Po oběhnutí kolečka těch lidí se do jednoho všichni shodli, že večer, při tišším poslechu je fyziologie zcela nezbytná a do jednoho ji všichni také zapínali.
Co se týče beden, poslechového prostoru i nahrávek je věc druhá, ten zesilovač korekce neměl a čtyřem lidem z šesti chyběly, hlavně při poslechu přes den, případně neměli poslechový prostor nijak upravený, jednomu to "dunělo", dalšímu chybělo trochu víc výšek při poslechu starších nahrávek atd.
Proto si myslím, že s mírou použité korekce jsou velmi vhodná věc a pokud jdou zcela vypnout /obejít 2x2 přepínacími kontakty relátek, pak to nemá chybu.
Akorát se obávám Pavle, zda to nebude stejný maretingový tah jako v případě Dispre - myslím, že už jsem Ti kdysi napsal, co si o Dispre myslím.

2 roberto: jo, klasických postříbřených řadičů je k dispozici hafo, ovšem pozlacených, které kdysi i s děliči nabízel jeden pán, tak onen pán už zmizel ze světa i s přepínači, bohužel. Nicméně potěšující zpráva je, že pokud řadič rozeberete, segmenty očistíte tvrdou brusnou gumou /tmavší konec běžné malé školní gumy Koh-i-Noor/, očistíte Čikulim nebo trichloretylenem a nakonzervujete kontaktní vazelínou, nepraskají ani nechrastí - vhodné je ovšem udělat na řadič buď Fe plechový, nebo v nouzi i plastový kryt. Kontaktní vazelína má tendenci na sebe chytat prach, takže Fe krytem zabijete dvě mouchy jednou ranou. Řadič bude stíněný a chráněný proti prachu. Faktem je, že systém řadiče je samočistící, nicméně asi ne pro signálová napětí řádu jednotek či desítek mV /na začátku řadiče, myšleno od studeného konce/.
Kousek ode mě, v Uherském Brodě sídlí jeden takový hajzlík-překupník, Kablásek se jmenuje a ten těchto 26-polohových řadičů má kvanta, ovšem chce za ně nechutné peníze, naposled to bylo 250Kč. To už bych možná za ty prachy sehnal řádově lepší přepínač-řadič u Farnella, nevím...


Naposledy upravil sinclair dňa Ut december 20, 2011 11:09:46, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut december 20, 2011 10:45:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky za názor, Leoši.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
babaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 867
Bydlisko: Jablonka

PríspevokZaslal: Ut december 20, 2011 12:09:47    Predmet: Odpovedať s citátom

koncepciu Tone control by som robil podľa:
http://www.signaltransfer.freeuk.com/preamp.htm

- boli tam pekne rozobraté nevýhody baxandlovho korektoru

bohužiaľ schému v el. podobe nemám
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
babaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 867
Bydlisko: Jablonka

PríspevokZaslal: Ut december 20, 2011 12:15:50    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.bgaudioclub.org/uploads/docs/Self_on_Audio_Second_Edition.pdf

page 71
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ALMA!
Hifi obsluha


Založený: 23 február 2010
Príspevky: 37

PríspevokZaslal: Ut december 20, 2011 13:09:01    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Mě by zajímala kvalifikovaná výtka k Baxandallovu zpětnovazebnímu korektoru.

Kvalifikovanou výtku sice neposkytnu, ale nepsalo se o zpětnovazebních korektorech už dávno v souvislosti se zkreslením SID a TIM? Navíc u předzesu pro přenosky se takovým korektorům každý vyhýbá Smile . Ale je fakt, že je to jiná kategorie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut december 20, 2011 13:10:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Takže co zhruba takto?
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut december 20, 2011 13:14:38    Predmet: Odpovedať s citátom

ALMA! napísal:

Kvalifikovanou výtku sice neposkytnu, ale nepsalo se o zpětnovazebních korektorech už dávno v souvislosti se zkreslením SID a TIM?


To vznikne v případě extrémně debilního návrhu, který použije jednak ničím neomezený růst zisku směrem k vysokým kmitočtům a dále pomalé operační zesilovače. Je to hlavně strašák.

P.S.: příklad "debilního" konstrukčního řešení přikládám. Stačí nepoužít jeden jediný odpor. Tato chyba se v sedmdesátých a osmdesátých letech často opakovala, a někteří nejmenovaní ji dělají dodnes.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut december 20, 2011 15:46:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak ještě maličká úprava, a už by to mohlo být ono Smile Už se to skoro nestěhuje. To je ten hlavní problém ... Wink
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut december 20, 2011 20:21:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Možná by nebylo od věci zamyslet se, k čemu mají ty korekce sloužit.
Korekce špatné nahrávky?
Korekce poslechového prostoru ?
Korekce ne zcela ideálního průběhu reprobeden ?
Přizpůsobení osobnímu vkusu posluchače ?
Ve všech těchto případech mi vychází jako vhodnější vícepásmový ekvalizér.
Nemusí to být po třetině oktávy, to by vzniklo monstrum. Ale něco jako je v každé šavli mixpultu, méně pásem, případně některé z nich s možností posunutí pracovního kmitočtu.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut december 20, 2011 20:55:53    Predmet: Odpovedať s citátom

sinclair napísal:
... Nicméně potěšující zpráva je, že pokud řadič rozeberete, segmenty očistíte tvrdou brusnou gumou /tmavší konec běžné malé školní gumy Koh-i-Noor/, očistíte Čikulim nebo trichloretylenem a nakonzervujete kontaktní vazelínou, nepraskají ani nechrastí ...


Co je to kontaktní vazelína ? Dal by se doporučit vhodný typ a hlavně zdroj, kde se to dá koupit ?

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: Ut december 20, 2011 20:57:54    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
Možná by nebylo od věci zamyslet se, k čemu mají ty korekce sloužit.
Korekce špatné nahrávky?
Korekce poslechového prostoru ?
Korekce ne zcela ideálního průběhu reprobeden ?
Přizpůsobení osobnímu vkusu posluchače ?

Chýba korekcia stareckej hluchoty Smile
opa napísal:

Ve všech těchto případech mi vychází jako vhodnější vícepásmový ekvalizér.
Nemusí to být po třetině oktávy, to by vzniklo monstrum. Ale něco jako je v každé šavli mixpultu, méně pásem, případně některé z nich s možností posunutí pracovního kmitočtu.

To by laik tými točítkami viacej pokazil ako napravil, tu to má jednoduché, ešte nepáči - už nepáči Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut december 20, 2011 21:04:49    Predmet: Odpovedať s citátom

JC napísal:
opa napísal:
Možná by nebylo od věci zamyslet se, k čemu mají ty korekce sloužit.
Korekce špatné nahrávky?
Korekce poslechového prostoru ?
Korekce ne zcela ideálního průběhu reprobeden ?
Přizpůsobení osobnímu vkusu posluchače ?

Chýba korekcia stareckej hluchoty Smile

To by vejškáče už hořely a stejně to nepomůže. Wink

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ut december 20, 2011 21:21:04    Predmet: Odpovedať s citátom

sinclair napísal:

ovšem pozlacených, které kdysi i s děliči nabízel jeden pán, tak onen pán už zmizel ze světa i s přepínači, bohužel


Vaclav Polanka nezmizel, nabízí je dál i s naletovanými odpory za asi 1700,-, viz http://www.classical-stereo.wz.cz/ a http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=5933&postdays=0&postorder=asc&start=0..

Nejsem si ale jistý jestli je to to pravé ořechové, kdoví jaké pozlacení..

Za ty prachy už by byl

https://www.distrelec.cz/oto%C4%8Dn%C3%BD-sp%C3%ADna%C4%8D/elma/%C5%99ada-04;jsessionid=F78CB8E248BF8F820B9228208A432479.chdist144
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ut december 20, 2011 21:25:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi 5 verzí dispre? Sluchátkový zesilovač je už hotový? A už je tu další krabička? Články o DA převodu? Nevím, nerozumím tomu. Ale pěkné téma tady založil tuším Zdenál, kde se probíralo, co by měl mít ideální předzesilovač. Ideální ale nikdo nepostaví, ale BVA PRE1, Lyra Digital nebo stará DPA 111/114 jsou o poznání hmatatelnější ČS počiny než podivný, neustálý průzkum trhu!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut december 20, 2011 22:13:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Kuba4 napísal:
Nevím, nerozumím tomu.


Na tvém názoru opravdu nezáleží.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut december 20, 2011 22:34:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Průzkum trhu, stejně jako boj s konkurencí a nejrůznější způsoby reklamy jsou důležité věci pro uplatnění na trhu.
V tomto případě mi to přijde jako vtipné spojení reklamy, průzkumu trhu a navíc vytvoření možnosti pro zájemce, podílet se na vlastnostech plánovaného produktu.
Ono to není jednoduché, když pominu koncové zesilovače, které jsou náročné na materiál, mechanické prvky (krabice, chladiče) a celkově pracné, tak zbývá předzesilovač s regulací, sluchátkový zesilovač, případně předzesilovač pro magnetickou přenosku. Korekční zesilovač by v případě úspěchu znamenal významné rozšíření sortimentu.
Možná by to chtělo zabrousit do jiných končin, jako je třeba D/A převodník nebo HW digitální výhybka pro aktivní bedny. Tam je ještě trochu prostoru, kam amatér už většinou nedosáhne a nabídka firem je nedostačující.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: St december 21, 2011 00:03:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Kuba4:

Co se týče zemí. do kterých jsem letos dodával (do řady z nich, jako je Německo, USA a VB a samozřejmě Slovensko opakovaně a často), tak jsou to kromě ČR

Německo
Řecko
USA
Slovensko
Holandsko
Slovinsko
Nový Zéland
Malajsie
Brazílie
Velká Británie
Itálie
Portugalsko
Francie
Španělsko
Jihoafrická republika

Šlo o PRE3, PRE4, Dispre 2-JFET a zdroj ZT15. Takže ten můj "model" asi není úplně chybný.

Sluchátkáč v malých skříňkách jsem nechal v jednom kusu, jelikož jsem usoudil, že není perspektivní. Phono předzesilovač bude, jsou na něj zájemci. Články o A/D a D/A pro HiFi Voice jsou osvěta a jsou zcela zadarmo.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5932
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St december 21, 2011 07:08:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Len jedna otázka,
citácia:
Bylo by to postavené převážně na OZ, pravděpodobně OPA134.

Ako sa to zhoduje s teóriou o nevhodnosti OZ pre audio? Však to bude totálne midfi... Wink Alebo je pravda to, čo sa momentálne hodí?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: St december 21, 2011 08:25:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Ani jsem ten příspěvek nemusel číst, a už podle autora jsem dost přesně odhadl obsah Very Happy

V podstatě jste to ale vystihl, nepředpokládám, že by většina uživatelů např. PRE3 a D2-JFET měla zájem o tónové korekce. Též jejich potřebu nijak nepociťuji, a to ani při večerním tichém poslechu, o kterém se zmiňoval sinclair.

Nicméně zájemci o tónové korekce být mohou, a jejich systém je může potřebovat a tónové korekce pro ně mohou být přínosem. A pro ty bych chtěl nabídnout něco, co není postavené na potenciometrech Tesla, operačních zesilovačích TL074 a na elektrolytických kondenzátorech. Něco, co dále nemá chybnou implementaci korektoru výšek, kterou můžeme často vidět. Dát možnost výběru vyšší zvukové kvality, než je to, co jsem zmínil. Jestli se ve svém odhadu pletu nebo ne, to uvidíme.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5932
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St december 21, 2011 08:56:31    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
něco, co není postavené ....na elektrolytických kondenzátorech...

Zase niečo, čo nemá nič spoločné s realitou (pri "normálnom" použití tých elytov), s kvalitou zvuku, len marketing talks.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: St december 21, 2011 09:26:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Jistě, pane Bunto, právě tak jako ty Vaše - reakce na jakékoliv jiné řešení, než používáte, to je též forma marketingu, jen trochu jiná. Já si, na rozdíl od Vás, nemyslím, že použití elytů v signálové cestě je OK. A mohli bychom zůstat v technické rovině, namísto filozofování, proč někdy OZ ano a jindy ne. Jak příspěvek Kuby4, tak Váš nejsou k věci.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Strana 1 z 5

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist