Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Porovnanie ČS preampov a la Slimak
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Po apríl 30, 2012 11:47:09    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa Ut júl 24, 2012 09:12:24, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
audiocz
Hifi obsluha


Založený: 30 august 2009
Príspevky: 29

PríspevokZaslal: Po apríl 30, 2012 12:24:44    Predmet: Odpovedať s citátom

slimak- dík za info mám hypu slíbenou na vyzkoušení tak jsem zvědávý, jinak jsem zatím spokojený , ale je fakt ,že by to mohlo být ve vyšších polohách klidnější, no co já vím , záleží asi na nahrávce ,pokud to člověk nevyzkouší ,tak neví , pre1 mě taky láká budu muset vydržet a porovnat to ,jinak se to nedozvím pak bych dal vědět ,co mi vyhovuje líp
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Po apríl 30, 2012 13:27:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Zeptam se tedy přímo, na sluchátkovém výstupu HYPA je více basů než by mělo být a jsou nafouklé nebo je to tak podle Tebe správně?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Po apríl 30, 2012 13:44:11    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa Ut júl 24, 2012 09:12:10, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Po apríl 30, 2012 14:57:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Nafouklé - nenafouklé, víc - míň, to se dá hrozně těžko hodnotit a je to jednak silně subjektivně závislé, a jednak závislé na konkrétní sestavě. Jsem čím dál větší skeptik v tom, že se dá definovat a najít "správné" řešení (zvukově). Čím víc experimentů a obvodových řešení, tím víc přibývá otázek. A že by se dalo radit po internetu? Na to zapomeňte.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Po apríl 30, 2012 20:55:22    Predmet: Odpovedať s citátom

jen jsem reagoval na tu místnot, protože sluchátky ji eliminuješ, ale možná taky na těch 650tkách poznáš hovno
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2316
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Po apríl 30, 2012 21:36:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud můžu mluvit za sebe, tak tam rozdíl je, ale je minimální a nedokážu říct co je skutečně lepší a věrnější.
Rozhodne spíš uživatelský komfort...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
audiocz
Hifi obsluha


Založený: 30 august 2009
Príspevky: 29

PríspevokZaslal: So máj 12, 2012 17:55:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak můžu konečně napsat něco ke zvuku Hypa300SE- zapůjčen Hypa300SE je vynikající předzesilovač - ve vyšších polohách je projev tohoto předzesilovače špičkově detailní s příjemným a neunavujícím zvukem - netahá za uši , nebo jak to napsat , výšky neupoutávají(nestrhávají) na sebe pozornost a zároveň slyšíte věci , kterých jsem si dříve nevšiml, i když tam byly. To co psal Slimák je pravda - předozadní prostor vynikající . Basy jsou přesné ,pevné a každopádně pod kontrolou !! - to zdůrazňuji. Tady se zastavím , protože každý má na to jiný pohled. Srovnám to s koncem PA300SE tz. že signál pude přímo ze SiriusII do konce PA300SE dá se regulovat hlasitost - prozatimní řešení. Zvuk přes Hypu se mě líbí víc , nevím čím to je ,ale přímo do konce to není ono , prostě mě to tak nebavý - i když pan Bunta tvrdí , že to hraje stejně jak PRE1.. Pokud srovnám tyto nahrávky : Fleetwood Mac- Tango in the night 1987, The Dali CD Vol.1, Dudek-Sýkora , tak líp mi to vyzní ,přes Hypu - tak to slyším já. Třešničkou na dortu je Terry Bozzio ( bubeník ) Drum solo 1,2 - špičková kontrola na basech no prostě senzace!! netvrdím ,že přímo z konce PA300SE to zní špatně , ale tady je to dokonalé - prostě to baví poslouchat - kdo zná ať napíše . Jinak noční poslech ve 2:00 ráno při velmi nízké hlasitosti David Gilmour ,Pink Floyd, fantazie ,to jenom potvrzuje ,jak detailní a přesný je to předzesilovač . poz. zajímalo by mě ,když by se zapojil PRE1 ,protože si myslím ,že přímo do konce to není ono , ale neumím to popsat. Zase pučit? Sestava SiriusII,Hypa300SE, PA300SE, AV622Magic,supra ply 3,4biwire
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
audiocz
Hifi obsluha


Založený: 30 august 2009
Príspevky: 29

PríspevokZaslal: So máj 12, 2012 18:24:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Ještě jsem zapoměl - jak psal Slimák o horších nahrávkách - to jsem taky nechápal . Rád si poslechnu skupinu Elán - srdcová záležitost ( mládí ) a nikdy mě to nebralo ,protože jsem si myslel ,že je to nahrané hrozně a ejhle zrazu se to dá poslouchat - v nahrávce taky nebude kolikrát zakopaný pes . Chce to dobrý aparát - hned to dostane jiný rozměr !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne máj 13, 2012 06:13:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak sa nemýlim, tak sa Vám to zdalo najprv lepšie, aj cez preout z CA840, potom ste názor zmenil. Bolo to len "iné".. Žiadny preamp zvuk nemôže zlepšiť (jedine ak by mal zdroj signálu problém budiť koniec priamo, čo asi pri SIRIUSII nebude..), to by musel niečo vyrobiť, čo sa nám páči a čo zabudli do nahrávky namixovať ,alebo "vylepšiť" hudobníkov, maximum je že zvuk nezhorší. Môže byť zvuk iný, "príjemnejší", farebnejší,dostane určitý "footprint", ale určite nebude bližšie originálu ako napriamo. Je to len vec vkusu, nie presnosti.
Ad Elán- ich nahrávky sú dosť "nadupané" na výškach, horší aparát z toho urobí "syčiace peklo".
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ne máj 13, 2012 07:49:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Láďo, nikdo nechce slyšet, že slyší nahovno a nahovno tomu rozumí, protože holt tu zkušenost nemá...podívej se, kolik je po časopisech recenzentů, jejichž zkušenosti s elektrikou končí u toho, že kope...a devadesát pět procent hifistů je nemlich takovejch...a myslíš si, že když jim to v dobrý snaze vysvětlíš, že se změní ? Ani hovno... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ne máj 13, 2012 08:47:28    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
to by musel niečo vyrobiť, čo sa nám páči a čo zabudli do nahrávky namixovať ,alebo "vylepšiť" hudobníkov, maximum je že zvuk nezhorší.


Podle mě soustavné nepochopení - předzesilovač při vhodné konstrukci eliminuje VF rušivé složky z digitálních zdrojů signálu, jejichž spektrum jde často do desítek MHz a u vesměs nevhodně konstruovaných audio zesilovačů (z hlediska VF) obchází jediné místo, kde má dojít k filtraci, a to je vstupní RC filtr. Pokud předzesilovač používá prvky odolné vůči rušení, detekci a demodulaci (JFETy, MOSFETy a lampy) a současně nepropustí VF složky na výstup, nůže subjektivně výrazně "zlepšit" zvuk bez toho, že by přibarvoval slyšitelnými produkty harmonického zkreslení.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....


Naposledy upravil PMA dňa Ne máj 13, 2012 08:49:39, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ne máj 13, 2012 08:48:10    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Láďo, nikdo nechce slyšet, že slyší nahovno a nahovno tomu rozumí, protože holt tu zkušenost nemá...podívej se, kolik je po časopisech recenzentů, jejichž zkušenosti s elektrikou končí u toho, že kope...a devadesát pět procent hifistů je nemlich takovejch...a myslíš si, že když jim to v dobrý snaze vysvětlíš, že se změní ? Ani hovno... Laughing


To je argumentace hodná pěti plzní v hospodě.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ne máj 13, 2012 09:50:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Nu, ty si to myslíš taky, jen to řekneš poněkud kulantněji...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Ne máj 13, 2012 09:59:42    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:

To je argumentace hodná pěti plzní v hospodě.


To ano, ale taky snadno pochopitelná laickou veřejností (včetně mě samotného).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne máj 13, 2012 10:44:34    Predmet: Odpovedať s citátom

2PMA
citácia:
Pokud předzesilovač používá prvky odolné vůči rušení, detekci a demodulaci (JFETy, MOSFETy a lampy) a současně nepropustí VF složky na výstup, nůže subjektivně výrazně "zlepšit" zvuk bez toho

S tým môžem súhlasiť, ale či je to skutočná príčina sa dá zistiť s reálnym zdrojom signálu, ktorý prehráva digitálnu nulu ,(alebo napr. DIM signál ,ale "normálne" obvyklé rušivé zložky by tam mali byť a ich vplyv sa musí prejaviť..) a porovnať rušivé pozadie na svorkách reproboxu s takýmto "zlepšujúcim" strojom pre koncom a bez neho. Zaujímavé je, že obykle práve tieto "zlepšujúce" stroje majú vyššie skreslenia na vyšších kmitočtoch (vyššie nelineárne kapacity aktívnych prvkov, hlavne MOSfetov).
Inak niečo na tému vf odolnosti sa objavilo nedávno na diyaudio, porovnanie vf linearity Jfetov a bipolárov a vplyve vf rušení na skreslenie signálu v audiopásme
to P.D.
Pavel, audiocz zrejme počuje dobre, počuje rozdiel a hľadá vysvetlenie. Rozumieť tomu ale preto nemusí. A ani neočakávam nejakú zmenu, ak tu niečo napíšem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
audiocz
Hifi obsluha


Založený: 30 august 2009
Príspevky: 29

PríspevokZaslal: Ne máj 13, 2012 11:13:05    Predmet: Odpovedať s citátom

BV- já Vám rozumím , taky jsem nikde nepsal,že to či ono je přesnější a že zvuk předzesu vylepší reprodukci ,pouze jak to cítím , vždyť víte ,jak jsem Vám to psal s 840kou ,že jsem se unáhlil a posuzoval to v podstatě na základě jednoho cd , opravdu to chce větší čas a pak si teprve člověk udělá úsudek... pak jsem Vám napsal , že přes konec PA300SE ubylo ostrosti a zvuk byl pohodovější -ale ,to je i přes Hypu- jen mě to baví o něco víc, No v každé případě ,jak píšete je to věc vkusu, se skup. Elán máte pravdu - proto mě to teď baví poslouchat . Vašich výrobků si vážím - proto mám Váš PA300SE ,který považuji za špičkový .Kazzatel - Vás si taky vážím ,jako odborníka na slovo vzatého, ale poslouchat to budu já!! snad si pro PRE1 zajedu ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Št júl 26, 2012 09:06:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Kam se poděly Slimákovi příspěvky? Něco mi zdá se uniklo....
_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Št júl 26, 2012 10:03:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Prestalo ho to tu baviť.... hádky o ničom ktoré zabijú každé vlákno.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Št júl 26, 2012 11:35:12    Predmet: Odpovedať s citátom

hádky nikomu nevadí, vždyť je dělají všichni, ...

... spíš mu přijde zbytečné veřejně prezentovat své názory


škoda
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Št júl 26, 2012 11:56:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Naposledy, ked som sa stretol s Mariom, bavili sme sa zrovna o tejto porovnavacke. Bol z toho dost znechuteny. Treba to respektovat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Št júl 26, 2012 13:34:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Pravdu máte v zásade všetci. Toto fórum mi dalo veľa - dobrých kamarátov, znalosti, inšpirácie ... V poslednom čase mi ale aj veľa berie - ak ste si všimli, tak už neprispievam, ale už aj čítať je dosť adrenalín - prehrýzať sa kopcom flame, alebo vadiacich sa príspevkov, aby sa nakoniec človek nič nedozvedel - kradne to čas a nervy.
Ďalej ak aj napíšem niečo - ihneď je kopec flame a zvady, tak na to kašlem. Pomaly odstránim absolútne všetky moje príspevky, začal som s tými najrozsiahlejšími vláknami. Jednoducho verejne niečo prezentovať na poli HIFI ma už nebaví. Normálna debata, prípadne polemika je OK, ale toto má od toho ďaleko. A nielen na tomto fóre. Do Hradišťa chodiť budem, s ľuďmi s ktorými si rozumiem som v kontakte cez "neverejné" kanály, takže prezentovať na verejnom fóre už nič nemusím.
V poslednom čase sa mi pošťastilo za ľudový peniaz kúpiť nejakú meraciu techniku, naštudoval som si pár vecí a mám rozrobených viacero súkromných projektov. Tak sa tu nebudem vadiť na fóre, ale radšej budem sedieť doma s letovačkou v ruke a niečo tvoriť. A samozrejme počúvať hudbu. To je relax.
Verejne sa už s projektami ani s názormi deliť nebudem. Ďakujem za pochopenie. Všetkým prajem veľa dobrej hudby a pohody v duši.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
menhir
Hifista


Založený: 27 september 2010
Príspevky: 148
Bydlisko: Ostravsko

PríspevokZaslal: Št júl 26, 2012 15:56:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Rozumím Slimákovým důvodům pro odchod s fóra, nicméně je opravdu škoda, že se rozhodl za sebou prásknout dveřma tím, že smaže všechny své příspěvky.
_________________
Mám úctu ke všem, kteří slyší co já neslyším
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Št júl 26, 2012 17:54:59    Predmet: Odpovedať s citátom

menhir napísal:
Rozumím Slimákovým důvodům pro odchod s fóra, nicméně je opravdu škoda, že se rozhodl za sebou prásknout dveřma tím, že smaže všechny své příspěvky.

Tak toto som nikdy nechapal ani ja. Prestat prispievat - ok, kazdy ma dovody, ale mazat veci spatne ???
To mi vzdy pripadalo strasne detinske, ci zavanalo nejakou urazenostou/jesitnostou - to myslim vo vseobecnosti, nie konkretne na Slimaka.
To aby sa neurazil a nechcel ma za trest u jmd opit Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
horemic
Hifista - pokročilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 481

PríspevokZaslal: Št júl 26, 2012 18:02:24    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil horemic dňa Ne december 14, 2014 15:30:11, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
flyingbird
Nádejný hifista


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 73
Bydlisko: Valašsko

PríspevokZaslal: Št júl 26, 2012 18:54:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Jakýpak rozmlouvání, normálně bych zakázal editovat příspěvky za kterýma je odpověď. Dyť to totálně rozesere konzistenci všech vláken kam přispěl.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
cestmir
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 august 2011
Príspevky: 650
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Št júl 26, 2012 19:03:28    Predmet: Odpovedať s citátom

flyingbird napísal:
Jakýpak rozmlouvání, normálně bych zakázal editovat příspěvky za kterýma je odpověď. Dyť to totálně rozesere konzistenci všech vláken kam přispěl.

Tak pod to by som sa podpísal. Keďže nie je možnosť zobraziť staršie verzie príspevku, mala by byť editácia iného než posledného príspevku v threade zakázaná. Takéto mazanie dokonale znehodnocuje celé thready, pričom na ich "pridanej hodnote" sa svojim časom podieľalo veľa ľudí. Takto to môže jeden človek poslať celé do prdele.

Slimak napísal:
Pomaly odstránim absolútne všetky moje príspevky, začal som s tými najrozsiahlejšími vláknami.

No comment, ešte sa tým chvál... Ješitné riešenie na spôsob urazeného dieťaťa. Pieskovisko nefunguje podľa mojich predstáv? Tak ho aspoň celé rozdrbem. Kurva, keď raz niečo niekam napíšem, tak už to platí. Ak časom cítim potrebu, môžem pod to pripísať, že sa od toho dištancujem, alebo to uviesť na pravú mieru, alebo pripísať, že "polibte mi prdel". Ale mazať?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Št júl 26, 2012 20:46:27    Predmet: Koniec Odpovedať s citátom

Slimak napísal:

....Verejne sa už s projektami ani s názormi deliť nebudem. Ďakujem za pochopenie. Všetkým prajem veľa dobrej hudby a pohody v duši....


Je to škoda, ale rozumiem Ti, jednoducho to k tomu dospelo. Možno sa tým (konečne) niečo zmení, no sám tomu neverím.
Vďaka za hodnotné príspevky aj prianie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi júl 27, 2012 05:48:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Slimak nam dal "vypoved" a nici vsetku svoju "pracu" a zial i znacnu cast prace tych druhych.

Navrhujem mu dat ban na mesiac, nech si to svoje rozhodnutie este premysli...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
johnyj
Hifista


Založený: 11 november 2007
Príspevky: 172
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Pi júl 27, 2012 09:32:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Slimak napísal:
Pravdu máte v zásade všetci. Toto fórum mi dalo veľa - dobrých kamarátov, znalosti, inšpirácie ... V poslednom čase mi ale aj veľa berie - ak ste si všimli, tak už neprispievam, ale už aj čítať je dosť adrenalín - prehrýzať sa kopcom flame, alebo vadiacich sa príspevkov, aby sa nakoniec človek nič nedozvedel - kradne to čas a nervy.
Ďalej ak aj napíšem niečo - ihneď je kopec flame a zvady, tak na to kašlem. Pomaly odstránim absolútne všetky moje príspevky, začal som s tými najrozsiahlejšími vláknami. Jednoducho verejne niečo prezentovať na poli HIFI ma už nebaví. Normálna debata, prípadne polemika je OK, ale toto má od toho ďaleko. A nielen na tomto fóre. Do Hradišťa chodiť budem, s ľuďmi s ktorými si rozumiem som v kontakte cez "neverejné" kanály, takže prezentovať na verejnom fóre už nič nemusím.
V poslednom čase sa mi pošťastilo za ľudový peniaz kúpiť nejakú meraciu techniku, naštudoval som si pár vecí a mám rozrobených viacero súkromných projektov. Tak sa tu nebudem vadiť na fóre, ale radšej budem sedieť doma s letovačkou v ruke a niečo tvoriť. A samozrejme počúvať hudbu. To je relax.
Verejne sa už s projektami ani s názormi deliť nebudem. Ďakujem za pochopenie. Všetkým prajem veľa dobrej hudby a pohody v duši.


...toto už nezmažeš, aby zostala po tebe aspoň nejaká stopa... Čo by som k tvojmu mazaniu dodal sa tu napísať ani nedá... Red angry

Prajem Ti to isté, čo praješ nám ostávajúcim "Veľa dobrej hudby a pohody v duši"

howk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Strana 5 z 6

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist