Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Linn, Monitor Audio, Arcam

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Značky, výrobcovia, hudobné projekty
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
karol412
Nádejný hifista


Založený: 03 január 2007
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislavský kraj, Modra

PríspevokZaslal: Št január 26, 2012 14:41:48    Predmet: Linn, Monitor Audio, Arcam Odpovedať s citátom

V aktuálnom čísle Audio som si práve prečítal testík veľmi zaujímavého multitalentu Linn Akurate DSM. Spojenie sieťového prehrávača s digitálnym a analógovým predzosilňovačom vrátane phono-pre a množstva ďalších funkcií z neho robí veľmi zaujímavý multitalent.
Tak som zo zvedavosti po ďalších informáciách hodil názov do googlu a na začiatok zúžil výber len na Slovensko, či tam niečo nájde. Nenašlo nič... po zúžení výberu na linn akurate mi to už našlo "hifisticky" málo známu firmu Niomcom, o ktorej som v ďalšom hľadaní našiel informácie, že je nielen dovozcom Linn-u, ale aj Arcam-u a Monitor Audio.
Chcel som tým len povedať, že si vyžaduje skutočne nadľudskú námahu tak dobre utajiť import a prípadný predaj týchto dosť známych značiek, ktoré by si na Slovensku určite našli záujemcov...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Guliver
Hifista


Založený: 05 jún 2009
Príspevky: 105

PríspevokZaslal: Št január 26, 2012 17:02:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Nerieš. Už dávnejšie som to vzdal a nakupoval v UK. Linn Majik DS.
Ten Akurate DSM je veľmi zaujímavý aj keď ten predzosilňovač v ňom je tak trochu neznáma. Ak by som upgradoval tak by som sa možno uspokojil so second hand Akurate DS. Linn sa dá počuť v Rakúsku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
karol412
Nádejný hifista


Založený: 03 január 2007
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislavský kraj, Modra

PríspevokZaslal: Št február 02, 2012 23:22:52    Predmet: Linn Akurate DSM Odpovedať s citátom

...myslím, že treba počkať, príležitosť sa určite naskytne... a oproti DS má práve HDMI vstupy, ktoré ho robia zaujímavejším hlavne (ale nielen) v spojení s lacnejšími multiprehrávačmi.
Ale ako som zistil, trh funguje a linn nie je v SK taký nedostupný ako som si myslel...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Guliver
Hifista


Založený: 05 jún 2009
Príspevky: 105

PríspevokZaslal: Pi február 03, 2012 13:24:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Rozmýšlam načo sú tam dobré tie hdmi vstupy:

With HDMI inputs, you can now play back SACD (Super Audio CD) and DVD-A (DVD Audio) discs by connecting the disc player to your DSM System. SACD content will be down-sampled to 176.4 K or 88.2 k and multi-channel audio down-mixed to stereo but this does allow high-quality playback of discs which cannot currently be ripped for streaming.

Pokiaľ viem SACD a DVD-A sa už bežne ripujú.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
karol412
Nádejný hifista


Založený: 03 január 2007
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislavský kraj, Modra

PríspevokZaslal: Pi február 03, 2012 22:35:31    Predmet: Linn Akurate DSM Odpovedať s citátom

citácia:
Pokiaľ viem SACD a DVD-A sa už bežne ripujú.



to je zaujímavá informácia... hoď nejaký link na to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Guliver
Hifista


Založený: 05 jún 2009
Príspevky: 105

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 00:06:10    Predmet: Odpovedať s citátom

http://code.google.com/p/sacd-ripper/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Značky, výrobcovia, hudobné projekty Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist