Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

JBL TI 250
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Pi február 26, 2016 15:44:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli to asi myslel tak ze si to cele nakreslis v mierke 1:1 vo vsetkych polohach natocenia na ten karton (kazdy uhol inou farbou) a staci potom vzdy bednu len rucne postavit na prislusny farebny obrazec. Cize netraba potom ani ziadnu tocnu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
babaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 867
Bydlisko: Jablonka

PríspevokZaslal: Pi február 26, 2016 17:24:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
jmd napísal:
Bartoli napísal:
To je zajimave jak je pro vas neresitelny problem namalovat na kus papiru nekolik car s uhly 0,10, 30, 60° atd. a pak s tou bednou pohnout.


Prosim ta mozes mi sem dat navod, ako by si najjednoduchsie nakreslil podstavu JBL250Ti pootocenu o 5° v rozsahu -60° az +60°, pricom os otacania je pod vyskacom (tusim 100mm hlboko a 150mm od hrany k stredu)?



Potrebujes na to tvrdy papir - lepenka, barevna fixa, uhlomer a izolepa.

Na lepenku nakreslis podstavu bedny 1:1, pak barevnymi fixami nakreslis polohu 10,20,30,60...a mas ho tam.

Presne to bude perfektne a pravitko s uhlomerem pouzit snad umis-)

Izolepou si to prilep na podlahu aby se ti to pri pohybovani s bednou nepohnulo vuci podlaze.

Ma to malicku komplikaciu, 250 je nepravidelny , 4 boky, zrezany ihlan a akusticka osa je stred medzi tw a hornim mid === stred tocny musi byt na premietnuti tohoto bodu do podorysu.
Je to jednoducha geometria, ale najrychlejsie je to namodelovat v 3d === musia sa zmerat uhly od podstavca atd... . Ale truhlik Bartoli, ma samozrejme v tomto jasno ......
Asi tolko na obranu jmd . Proste na 250 je jediny pravy uhol zadna a jedna bocna stena. A ze je to vyhoda u 4p z hladiska difrakcii a casoveho zarovnania meniciv, to urcite BARTOLIMU akosi nedocvaklo, lebo 250 nazivo nevidel alebo si neuvedomil suvislosti ktore su nad jeho chapanie ...
Toz tak.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
babaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 867
Bydlisko: Jablonka

PríspevokZaslal: Pi február 26, 2016 17:38:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Sorry , som v cine ,fungujem tu uz 6 dni 13 - 14hodin dene, v jednom tahu.
Samozrejme staci zmerat vzdialenost od kolmych stran bedny === a tak urcit os otacania.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12764

PríspevokZaslal: Pi február 26, 2016 18:14:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Kristepane. Co na tom tak strašně záleží, kde přesně to bude, když už se to bude otáčet dokola??

A co do toho pletete ještě difrakce - a vůbec, v čem tomu pomáhá zkosená ozvučnice? A proč je potom okolo výškáče ta vystupující kulatá blbost?

citácia:
akusticka osa je stred medzi tw a hornim mid === stred tocny musi byt na premietnuti tohoto bodu do podorysu.

A to jako proč? A tu "akustickou osu" definoval kdo a na základě čeho? A jaká vzdálenost od bedny je potom ta jediná správná?
A jak se to vylučuje s tím, co napsal Bartoli?


Naposledy upravil MaBat dňa Pi február 26, 2016 21:12:18, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tela
Hifista


Založený: 09 október 2012
Príspevky: 165
Bydlisko: košice

PríspevokZaslal: Pi február 26, 2016 20:02:55    Predmet: Odpovedať s citátom

babaudio napísal:
Ma to malicku komplikaciu, 250 je nepravidelny , 4 boky, zrezany ihlan a akusticka osa je stred medzi tw a hornim mid === stred tocny musi byt na premietnuti tohoto bodu do podorysu.
Je to jednoducha geometria, ale najrychlejsie je to namodelovat v 3d === musia sa zmerat uhly od podstavca atd... .



Prepáčte, ale teraz som totálne mimo. To "3D" myslíte vážne? Ak sa Vám to nechce spočítať na kalkulačke tak si dovolím jednoduchú kuchárku: Murársku olovnicu má doma asi málo kto, tak stačí obyčajna matica zavesená na niti, aby bol spodok nite "olovnice" pred bednou cca 1cm, a druhou rukou s metrom v ruke, odmeriaš vzdialenosť svojho "referenčného bodu" od zavesenej nite a odpočítaš -1cm. Odchýlka 1-3mm dúfam neznehodnotí výsledok do nepoužiteľného stavu. Varianta 2: dlhá vodováha.Namerané numero nakresliť, alebo použiť lepiacu pásku na točnu pred otočný bod. Jedno lacné a rýchle riešenie je vyššie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3897
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi február 26, 2016 23:08:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
jmd napísal:
Bartoli napísal:
To je zajimave jak je pro vas neresitelny problem namalovat na kus papiru nekolik car s uhly 0,10, 30, 60° atd. a pak s tou bednou pohnout.


Prosim ta mozes mi sem dat navod, ako by si najjednoduchsie nakreslil podstavu JBL250Ti pootocenu o 5° v rozsahu -60° az +60°, pricom os otacania je pod vyskacom (tusim 100mm hlboko a 150mm od hrany k stredu)?



Potrebujes na to tvrdy papir - lepenka, barevna fixa, uhlomer a izolepa.

Na lepenku nakreslis podstavu bedny 1:1, pak barevnymi fixami nakreslis polohu 10,20,30,60...a mas ho tam.


Ja som chcel postup, navod na co najjednoducjsie riesenie a dostal som... "vies robit s uhlomerom, tak si to nakresli na lepenku a mas to velmi presne" ...pritom som predtym spominal, ze s uhlomerom
to je nepresne...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
tela
Hifista


Založený: 09 október 2012
Príspevky: 165
Bydlisko: košice

PríspevokZaslal: So február 27, 2016 00:08:37    Predmet: Odpovedať s citátom

jmd napísal:
Ja som chcel postup, navod na co najjednoducjsie riesenie a dostal som... "vies robit s uhlomerom, tak si to nakresli na lepenku a mas to velmi presne" ...pritom som predtym spominal, ze s uhlomerom
to je nepresne...


Už si pripadám trápne, že všetky riešena ktoré som sem nahodil sú z doby kamennej, ale čo je na tom také ťažké, aby z točne trčala vzadu alebo z boku nejaká ryska, na zem nakreslíš rádius - napr.: na drevenu latu prilepíš páskou fixku,
(môžeš vyvrtať do nej presnu dieru, -aby to bolo viac sofistico) alebo natiahneš od otočneho bodu špagát a fixu si priviažeš.

potom už len odmeriaš polomer a spočítaš si budúce rysky.: 2r x π :36. Napr:polomer je 55cm. 55x2xπ =345,575:36=9,599cm.

To je tých 10° ktoré si na tom polomere vyznačiš napr. kružidlom ktoré dočasne zabavíš detom. Na konci "stupnice" vyjde odchýlka nejaký mm, ale to predsa nemôže vadiť. Pre odporcov jednoduchých riešení navrhujem umiestniť na bedňu frézarsku deličku a do nej laserový zameriavač,ktorý po nastavení o 10° natočíte presne na ten istý bod na stene, -aby sa predišlo akejkoľvek odchýlke.
Pre nestrojarov delička: https://www.google.sk/search?q=delicka&num=50&hl=sk&gbv=2&prmd=ivns&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi8rZeNx5bLAhUJDJoKHRGsDKkQ_AUIBQ
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11507
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So február 27, 2016 06:57:21    Predmet: Odpovedať s citátom

a taketo cudo na otacave skrinky by nestacilo?
http://m.ebay.com/itm/Heavy-Duty-Metal-Bearing-Rotating-Swivel-Turntable-Plate-TV-Rack-Desk-Lazy-Susan-/331733395325
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12764

PríspevokZaslal: So február 27, 2016 07:57:17    Predmet: Odpovedať s citátom

jmd napísal:

Ja som chcel postup, navod na co najjednoducjsie riesenie a dostal som... "vies robit s uhlomerom, tak si to nakresli na lepenku a mas to velmi presne" ...pritom som predtym spominal, ze s uhlomerom to je nepresne...

A co víc k tomu teda ještě chceš? Laserovej interferometr? Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12764

PríspevokZaslal: So február 27, 2016 08:15:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Jestli má fakt někdo problém s tím nakreslit si na kus lepenky tohle...

Jde spíš o to, že je silně omezující měřit to postavené na zemi. Tak se toho moc nenaměří.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3897
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So február 27, 2016 09:59:58    Predmet: Odpovedať s citátom

tela
Dakujem pekne, tvoje riesenia a napady su super.

Mne to uz taktiez bolo trapne opakovane podnecovat Bartoliho, aby nieco zmysluplne napisal, vzhladom na jeho predosle huronske vyroky a plky. Tymto sa ospravedlnujem a zaroven dakujem za trpezlivost tym co tu prispeli zaujimavym riesenim.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3897
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So február 27, 2016 10:06:07    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Jde spíš o to, že je silně omezující měřit to postavené na zemi. Tak se toho moc nenaměří.

U mna v obyvacke (5,2x3,5x2,7) je pri casovom okne ktore dosiahnem a vyske reprobedni zbytocne to dvyhat vyssie. V nasom pripade rozlusknutia problematickej delicky a priemerov reproduktorov nam postaci presnejsie merat od 1kHz. Ja by som to dokonca najradsej meral z miesta posluchu a zaradil v tej istej konfiguracii - umiestnenia aj meranie bez orezaneho casoveho okna. Takze nasledne meral aj vplyv miestnosti.
Beriem spat, teraz mi napadlo, ze budem musiet kvoli volnemu priestoru okolo bedni pre otacanie o +/- 60° vyjst von z miesta kde su bezne instalovane. Takze to potom mozem robit aj cez uhlopriecku miestnosti, aby som dosiahol najdlhsie casove okno. Neusetrim si pracnost pri posuvani reprobedni, budem to robit na tri krat. V mieste posluchu aj s miestnostou a dalej len smerovky horneho pasma pre oba kanaly, aby som ich aj skontroloval na zhodu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ne február 28, 2016 15:11:34    Predmet: Odpovedať s citátom

babaudio napísal:
Bartoli napísal:
jmd napísal:
Bartoli napísal:
To je zajimave jak je pro vas neresitelny problem namalovat na kus papiru nekolik car s uhly 0,10, 30, 60° atd. a pak s tou bednou pohnout.


Prosim ta mozes mi sem dat navod, ako by si najjednoduchsie nakreslil podstavu JBL250Ti pootocenu o 5° v rozsahu -60° az +60°, pricom os otacania je pod vyskacom (tusim 100mm hlboko a 150mm od hrany k stredu)?



Potrebujes na to tvrdy papir - lepenka, barevna fixa, uhlomer a izolepa.

Na lepenku nakreslis podstavu bedny 1:1, pak barevnymi fixami nakreslis polohu 10,20,30,60...a mas ho tam.

Presne to bude perfektne a pravitko s uhlomerem pouzit snad umis-)

Izolepou si to prilep na podlahu aby se ti to pri pohybovani s bednou nepohnulo vuci podlaze.

Ma to malicku komplikaciu, 250 je nepravidelny , 4 boky, zrezany ihlan a akusticka osa je stred medzi tw a hornim mid === stred tocny musi byt na premietnuti tohoto bodu do podorysu.
Je to jednoducha geometria, ale najrychlejsie je to namodelovat v 3d === musia sa zmerat uhly od podstavca atd... . Ale truhlik Bartoli, ma samozrejme v tomto jasno ......
Asi tolko na obranu jmd . Proste na 250 je jediny pravy uhol zadna a jedna bocna stena. A ze je to vyhoda u 4p z hladiska difrakcii a casoveho zarovnania meniciv, to urcite BARTOLIMU akosi nedocvaklo, lebo 250 nazivo nevidel alebo si neuvedomil suvislosti ktore su nad jeho chapanie ...
Toz tak.


Tak tomu ja rikam hifista vstupil do diskuse s amputovanym mozkem Laughing
Asi se tady na foru siri virus Zika, a zasahuje pomatene hifisty Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ne február 28, 2016 15:19:42    Predmet: Odpovedať s citátom

jmd napísal:
tela
Dakujem pekne, tvoje riesenia a napady su super.

Mne to uz taktiez bolo trapne opakovane podnecovat Bartoliho, aby nieco zmysluplne napisal, vzhladom na jeho predosle huronske vyroky a plky. Tymto sa ospravedlnujem a zaroven dakujem za trpezlivost tym co tu prispeli zaujimavym riesenim.


Jestli povazujes za huronske výroky a plky logicke technicke zduvodneni proc jsou jbl 250 blbe 4p. bedny tak to pak ok Wink

Zatim jsi za ty leta co mas doma ty svoje 250zazraky nedokazal ty bedny ani smysluplne zmerit a ted se na to taky zda se nechystas a jen hledas trapne vymluvy ala ze to neumis s uhlomerem Embarassed
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vanadoo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 25 december 2009
Príspevky: 591
Bydlisko: SVK

PríspevokZaslal: Ne február 28, 2016 15:38:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli, uz ta niekedy napadlo, ze kolko ludi tolko chuti, alebo si vazne tak strasne obmedzeny jedinec?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
catmann
Hifista - pokročilec


Založený: 02 marec 2014
Príspevky: 259
Bydlisko: východ SK

PríspevokZaslal: Ne február 28, 2016 17:32:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:

Zatim jsi za ty leta co mas doma ty svoje 250zazraky nedokazal ty bedny ani smysluplne zmerit a ted se na to taky zda se nechystas a jen hledas trapne vymluvy ala ze to neumis s uhlomerem Embarassed


Bartoli koľko bední si zmysluplne zmeral ty? Napred ukáž nerania ktoré si robil ty a nie Mabat alebo Kocour a potom tu niečo hovor čo kto dokáže alebo nedokáže. Ty si taký nímand, že nedokážeš ani zmysluplne vyfotiť svoje bedne a vyhováraš sa v 21 storočí, že nemáš foťák. Ty tu, čo sa týka tvojej vlastnoručnej práce, nemáš čo ukázať, okrem zlepenia skeletov dvoch reprobední a to veru nie je nič svetoborné. A mohli by sme pokračovať o tom aký si expert v laminovaní.... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3897
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne február 28, 2016 18:56:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Jestli povazujes za huronske výroky a plky logicke technicke zduvodneni ...


Nie som prvý čo ti tu hovorí, že na fóre vletíš do diskusie, tresneš nejakú vtákovinu, zväčša tým zaserieš celé vlákno a pritom veľmi často nik na tvoj názor ani nie je zvedaví a ani nikomu nič normálne zmysluplné neprinesie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3897
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne február 28, 2016 19:01:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
...jsou jbl 250 blbe 4p. bedny...

Tvoj názor ti neberiem a vzhľadom na tvoje skúsenosti ani nezazlievam.
Mne JBL250Ti aj JBL4345 vyhovujú tak ako sú a nebudem sa prieť, že nie je lepších riešení. Tak ako ich používam som s nimi vrchovate spokojný.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3897
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne február 28, 2016 19:04:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
hledas trapne vymluvy ala ze to neumis s uhlomerem Embarassed

cítim z toho nenávisť ala najedovaný Bartoli
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Ne február 28, 2016 19:09:25    Predmet: Odpovedať s citátom

jmd: nic si z toho nerob, Bartoli tak proste komunikuje na fore. Vzdy su taki ale aspon je "veselo". Ja ho beriem za akusi hyperbolu fora resp. kralovskeho šaška
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3897
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne február 28, 2016 19:14:42    Predmet: Odpovedať s citátom

blesk666
vôbec ma to neberie, len sa mi nechce robiť projekt do roboty ktorý som sľúbil do pondelka, tak sa tu ponevieram
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Ne február 28, 2016 19:24:49    Predmet: Odpovedať s citátom

jmd: tak potom je vsetko v poriadku:-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po február 29, 2016 09:16:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Kdyz to tady ctu jak neumite pouzit uhlomer a fixu, tak vam pratelsky a bez nenavisti za 1000CZK na hodinu nabizim poradenstvi ve veci jak na to s uhlomerem.

Lepenku, barevne fixy a izolepu zajistim sam. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3897
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po február 29, 2016 10:13:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Kdyz to tady ctu jak neumite pouzit uhlomer a fixu, tak vam pratelsky a bez nenavisti za 1000CZK na hodinu nabizim poradenstvi ve veci jak na to s uhlomerem.

Lepenku, barevne fixy a izolepu zajistim sam. Laughing


Viac už berú len kurvy, tak ja len priateľsky ti odkazujem, že nie som zvedaví na tvoje predstavenie s lepiacou páskou a uhlomerom...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
tela
Hifista


Založený: 09 október 2012
Príspevky: 165
Bydlisko: košice

PríspevokZaslal: Po február 29, 2016 18:30:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviem či nerobíš chybu. Možno v cene sú aj prednášky a poradenstvo všeobecne.
A to už vôbec nie je zlá cena. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12764

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 09:02:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Otázka spíš zní, jestli to sám zvládne Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 09:07:38    Predmet: Odpovedať s citátom

catmann --> Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 09:17:45    Predmet: Odpovedať s citátom

catmann napísal:
Bartoli napísal:

Zatim jsi za ty leta co mas doma ty svoje 250zazraky nedokazal ty bedny ani smysluplne zmerit a ted se na to taky zda se nechystas a jen hledas trapne vymluvy ala ze to neumis s uhlomerem Embarassed


Bartoli koľko bední si zmysluplne zmeral ty? Napred ukáž nerania ktoré si robil ty a nie Mabat alebo Kocour a potom tu niečo hovor čo kto dokáže alebo nedokáže. Ty si taký nímand, že nedokážeš ani zmysluplne vyfotiť svoje bedne a vyhováraš sa v 21 storočí, že nemáš foťák. Ty tu, čo sa týka tvojej vlastnoručnej práce, nemáš čo ukázať, okrem zlepenia skeletov dvoch reprobední a to veru nie je nič svetoborné. A mohli by sme pokračovať o tom aký si expert v laminovaní.... Laughing


No je spis zajimave ze hned muj prvni projekt je referencni superbedna 1518. To je myslim silne neobvykle aby kdokoliv zacal hned prvni projekt absolutni spickou.

Aspon teda kdyz koukam jake jebky delali a delaji jini diy a jak jen splachuji penize a cas do zachodu pri tvorbe tech svych zazraku se scanspeaky atd.

Osobne to povazuju ze veliky uspech ty 1518. imho je to nejlepsi projekt beden siroko daleko a za minimum penez (material cca 50000).

Celkem i chapu takoveho catmanna ze zavidi Wink

Marna slava na tak kvalitni bedny jako jsou 1518 se takovy Catman nikdy nezmuze.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 09:24:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing Rotfl
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 09:27:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Jake mas doma bedny Odare?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Ďalšia
Strana 18 z 20

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist