Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

HTPC-perspektivna buducnost?
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> HTPC, media streaming
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
htpc
Hifista - pokročilec


Založený: 26 december 2010
Príspevky: 430

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 15:20:53    Predmet: HTPC-perspektivna buducnost? Odpovedať s citátom

Udalosti poslednych dni ma nutia zamysliet sa nad postavenim HTPC v hifi svete.Je zaujimave ze sme ochotny utratit nemale ciastky za zosilnovace predzosilnovace a hrat sa z dielenskym spracovanim celeho projektu(co naozaj obdivujem)ale ked sa jedna o htpc staci nam nieco hlavne lacne,tiche a kludne schovane niekde v rohu miestnosti a staci ked prehra hudbu.Je to naozaj skoda pretoze kazde toto zariadenie môze byt umelecke dielo ktore bude srdcom celej zostavy a hlavne môze toho dokazat ovela viac nez len prehravat hudbu.Ja som srdcom aj dusou hlavne hifista ale kazdy z nas si snad rad pozrie dobry film,koncert alebo fotky a to na vysokej urovni bez kompromisov.Snad ma neukamenujete ale naozaj podla mojich poznatkov neobstoji argument ze len PC postavene vylucne na hudbu bude spickove na hifi aplikacie.Tento nazor prameni zrejme zo situacie aka panuje v stolnych prehravacoch kde su to technicke obmedzenia a hlavne ekonomicka stranka.HTPC s primeranym vykonom a kvalitnymi komponentami je uz z principu ukladania a citania dat predurcene na nekompromisne prehravanie hudby,filmu a to aj sucasne,takze uspokoji celu rodinu!.Nebudem to dokazovat meraniami,mne staci ze co ucho nepocuje to srdce neboli a nech sa nad tym zamysli a odskusa kazdy sam.Mechanicka konstrukcia je odsuvana na vedlajsiu kolaj ved ako uz môze skrinka ovplyvnit zvuk.Mozno nijako ale su tu dalsie aspekty ako hlucnost,(ulozenie HDD,optickej mechaniky,zdroja)prudenie vzduchu ktore do velkej miery napomaha chladeniiu a tym aj znizovania hluku,priestor ktory ocenite pri zdokonalovani sistemu a opravach.Mnohi z vas riesia NAS ktory tiez prinasa svoje uskalia a je to investicia a spotreba navyse ktora je zbytocna.Zatial sa u mna nikto nestazoval na obtazujuci hluk a preto nevidim dôvod komplikovat si zivot.Idealny stav pre väcsinu ludi je vsetko v jednej krabici ale pri urcitej kvalitativnej urovni to nieje mozne,ale mozne je aby HTPC bolo dvb-t dvb-s primac-rekorder,prehrevac hudby videa fotiek,CD-DVD-BluRay rekorder prehravac,bezne pc a centralne ulozisko dat bez väcsich kompromisov.Pre niekoho su to davno zname veci a netvrdim ze som objavil Ameriku ale ako zistujem predstava pc ako plnohodnotneho hifi komponentu milovnikov hudby a videa desi ci uz kvalitou alebo komplikovanostou.Dufam ze som vas moc nenudil a tato uvaha bude aspon pre niekoho prinosom.Testovane na zostava-HTPC,Nad m3,Cambridge audio dac magic plus,AKG k701,JMlab focal 726s a ine,Samsung ue46d6570.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1480
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 16:06:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Nerozumiem tomu ,ze sa zatial ako nik nestazoval na hlucnost?
Osobne si myslim ,ze HTPC by nehlucne malo byt....
A o to viac je to podstatne ak sa vyuziva na hudbu...
Ak som tie tvoje riadky zle pochopil tak sorry.
Prioritne ja svoje HTPC prave na hudbu vyuzivam naproti tomu filmy su pre mna okrajova zalezitost.
A neda mi neodpustit si stiplavu poznamku:
Nie je tato dvoja uvaha tak trochu dosledkom nezaujmu o tvoje HTPC? Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 16:55:48    Predmet: Odpovedať s citátom

janik1971 --> Tak mu ukaz, ako sa to robi Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1480
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 17:17:22    Predmet: Odpovedať s citátom

ako sa robi, co?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
htpc
Hifista - pokročilec


Založený: 26 december 2010
Príspevky: 430

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 17:30:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Aby sme sa spravne pochopili, myslel som hlucnost u mna doma na mojej zostave.Predaj nieje problem lebo v tom nevidim prioritu a ide cisto mozno pre niekoho smiesnu zalezitost a to dizajnove zladenie.To ze som ochotny ponuknut celu zostavu je len ustretovy krok predsa len nie kazdy si vie postavit pc sam doma.Ak sa nahodou preda,nova zostava bude s tych istych komponentov len skrinka bude OrigenAe s16t.Uvaha bola skôr reakcia na ohlas(seriozne 0).Väcsina z nas nevyhrala peniaze v loterii a bohuzial ani ja.Kto si postavil pc vie kolko casu zaberie doladovanie sistemu a cenu akceptuje.Temu môjho predaja som do tohoto vlakna nechcel miesat a nebudem reagovat.Zaujemcovia do SS.Potesim sa vasim postrehom o predstave idealneho HTPC a jeho perspektive v hifi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1480
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 17:52:33    Predmet: Odpovedať s citátom

ok
uz som to pochopil ako si to myslel. ono ta hlucnost sa da pri filmoch do urcitej miery akceptovat no z vlastnej skusenosti viem,ze po par hodinach je uz viac ako obtazujuca.
a to ,ze pri hudbe hlucnost vadi je fakt.
ano suhlasim, ludia zvolia mozno menej hlucne a na prevadzku menej narocne chap uzivatelsky jednoduchsie a s ucelenym fw zariadenie, ale hlavne lacnejsie ako pc opät chap plnohodnotne htpc.
k tej poznamke o predaji ma to napadlo preto, ze ak by som na to mal tak to kupim od teba, dlhsiu dobu som sa nad tym zamyslal no a vzdy to skoncilo na otazke financii. no a v neposlednom rade som videl a cital tvoje ponuky na pomoc.
nemal som ani najmensiu chut dako sa ta dotknut,,,, inak by som nepouzil: Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
htpc
Hifista - pokročilec


Založený: 26 december 2010
Príspevky: 430

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 18:00:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Ok. Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 18:09:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Nebo to může vypadat takto:

http://www.ubuntuvibes.com/2012/02/raspbmc-xbmc-linux-distribution-for.html

A fileserver/dvb-s/t server může být ve vedlejší místnosti, třeba v pracovně, připojené přes gigabitový ethernet.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 18:16:46    Predmet: Odpovedať s citátom

janik1971 napísal:
Nie je tato dvoja uvaha tak trochu dosledkom nezaujmu o tvoje HTPC? Wink

janik1971 napísal:
ako sa robi, co?
To bola reakcia na tvoje (v poslednej dobe) klasicke dementne reakcie. Tak nam ukaz, ako sa to robi!
Vytvor si temu HTPC a ukaz, co je v tebe. Vytvor navod, ako na to. Co pouzit za zelezo, software, konfiguraciu software. Ja sa velmi tesim na tvoje prakticke skusenosti. Vsetky dobre a pouzitelne navrhy na bezhlucne HTPC uvitam a zakomponujem do mojho Very Happy Hlavne, ak to bude zadarmo!

htpc --> Zaujimalo by ma skor, co mas postavene . . . kazdy napad a zlepsovaci navrh je v tejto oblasti vzdy prinosom. S HTPC je to vzdy svojim sposobom boj Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1480
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 18:43:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Arrow
Odar napísal:
Vytvor navod, ako na to. Co pouzit za zelezo, software, konfiguraciu software. Ja sa velmi tesim na tvoje prakticke skusenosti

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=155032#155032
To uz si zabudol ,ze tu si ma spomenul takmer ako spoluautora.
Kable ti vyrobil kto? HM? ty zelezo. To potom teda nemas doma bohvieco...
Navyse zas omyl ja som na autora nenarazal kvoli neschopnosti...
A ani sa mi cena za vyrobu HTPC od neho nezdal vysoka ani som ju nijak nespochybnoval a nekomentoval...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
htpc
Hifista - pokročilec


Založený: 26 december 2010
Príspevky: 430

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 18:55:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviem co ta konkretne zaujima.Pokial ide o hlucnost je dôlezite vediet co od htpc budem pozadovat a najst urcitu symbiozu medzi vykonom a spotrebou.Je hlupost natlacit CPU ktore ledva,,stiha"prehravanie hudby do plastovej skatule kde je setko natlacene na sebe a cakat ze to bez problemov uchladime.Prirodzene prudenie vzduchu,rozlozenie komponentov je zaklad uspechu a v neposlednej rade aj poriadna skrina ktora dokaze tiez absorbovat poriadne mnozstvo tepla.Potom nieje problem ze pri multimedialnom vyuziti moja I5 ,,mrzne"takmer bez nuteneho chladenia.Ten boj je skôr caro zdokonalovania a slobody.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
htpc
Hifista - pokročilec


Založený: 26 december 2010
Príspevky: 430

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 19:02:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Klud pani.Ja sa na nikoho nehnevam ale budem rad ked sa vyhneme takymto debatam.Chceme sa snad hlavne nieco nove dozvediet!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 19:36:52    Predmet: Odpovedať s citátom

htpc napísal:
.Je hlupost natlacit CPU ktore ledva,,stiha"prehravanie hudby do plastovej skatule kde je setko natlacene na sebe a cakat ze to bez problemov uchladime.Prirodzene prudenie vzduchu,rozlozenie komponentov je zaklad uspechu a v neposlednej rade aj poriadna skrina ktora dokaze tiez absorbovat poriadne mnozstvo tepla.


Souhlasím, ty malinké kostičky prezentované jako HTPC skříně nejsou dobrá volba.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1480
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 19:41:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviem no to nie su potom HTPC ale MMC. Alebo ako to nazyva Asrock , Nettop.
A tu by som rozdiel videl.
Ak tu dakto rype do mojho zeleza tak ano mam jednu z tych malych skatul...
Asrock ION-330 BD
http://www.asrock.com/nettop/overview.asp?Model=ION 330-BD
ano mam problem s hlucnostou a teplotou....
Aj ked na nu obcas nadavam no staci mi to na to pre co to prioritne pouzivam.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
htpc
Hifista - pokročilec


Založený: 26 december 2010
Príspevky: 430

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 19:57:14    Predmet: Odpovedať s citátom

To urcite nebola narazka na teba ani som len netusil ake mas zelezo.To bola vseobecna uvaha a moje prispevky neberte ako utok a podcenovanie kohokolvek.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 20:07:59    Predmet: Odpovedať s citátom

janik1971 --> Sorry, ale mne osobne ten tvoj prispevok tak vyznel. Asi by si si mal sem tam precitat, co pises predtym, ako kliknes na "Odoslat".

Ja mam starsie HTPC. Momentalne tam mam napchatu tuto dosku Gigabyte GA-MA78GPM-DS2H Svojho casu to bola jedina rozumna maticna doska s integrovanou grafikou, ktora akcelerovala x264 ripy. Problem bol, ze ATI podporoval len akceleraciu do Level Profile @L4.1. Dnes je to uz (chvalabohu) minulost a bez problemov mi cez DXVA 2 pod Win7 akceleruje Samsung Oceanic Demo , ktore je mozne povazovat za "referenciu". Ak prehra HTPC plynule toto video, prehra prakticky vsetko v 1080p. CPU mam starsi AMD X2 5050e s 45W TDP. Na nom mam Scythe Ninja 3. HDD WD20EARS. Vsetko to mam v skatuli Fractal Design Define R2. Zdroj Enermax Pro+ 385W. Otazky na CPU regulujem pomocou SpeedFan cca na 650 RPM. Ventilator v zdroji sa toci cca na 512 RPM. HTPC v miestnosti vobec nepocut. Jedine hlavicky HDD, ked spustam aplikaciu (XBMC, alebo J River Media Center). Ked prehravam hudbu, alebo film, nepocut nic.
Zvukovku pouzivam Infrasonic Quartet. Synchronizujem Tomasovymi hodinami a prevadzam Tomasovym DACanom (vid podpis).
HTPC ovladam bud cez WiFi z klientskej aplikacie na telefone s Androidom, alebo dialkovym ovladanim Logitech Harmony 555. Ako IR prijimac pouzivam USB UIRT.

Na filmy pouzivam XBMC, na hudbu J River Media Center, na nejaku tu automatizaciu Event Ghost.

Vzhladom na to, ze HTPC mi sluzi len na prehravanie filmov a hudby, tak vykonovo bohate staci. Ked potrebujem surovy brutalny vykon, mam sluzobny notebook s i7ckou. Takze upgrade zatial neriesim - nestucham do toho, pokial to chodi Smile Ked vyjde finalna verzia noveho XBMC, trosku do toho postucham Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
htpc
Hifista - pokročilec


Založený: 26 december 2010
Príspevky: 430

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 20:27:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Ovladanie telefonom sa mne neosvedcilo z praktickeho dôvodu,vydrze baterie a WiFi sa tiez rad vyhnem.Imon +dialkac ku skrinke funguje super dokaze ovladat vsetko co potrebujem a tiez umoznuje programovat makra.Vyssi vykon je u mna potrebny z dôvodu obsluznosti celej rodiny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1480
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 20:58:00    Predmet: Odpovedať s citátom

to htpc

Ja to za plnokrvne HTPC nepovazujem. No v skutocnosti mi staci prioritne na to na co ho potrebujem.

Hudbu prehravam vo Foobar a video detto ako Odar v XBMC.
Tato kombinacia sa mi osvedcila. Zvuk ide optikou do DAC vo forme CDP HK HD 970. Ktory mam aj vdaka Odar-ovi

Na ovladanie pouzivam podla toho co na HTPC robim bud mys alebo klavesnicu.
Ovladanie androidom ja vidim ako prijemny bonus. Vo vydrzi baterie v mobile problem nevidim a co sa tyka wifi tak s tym som sa naucil zit. Laughing

Je pravda ,ze teploty su vyssie no daju sa zniest a co sa tyka hlucnosti aj to by sa dalo vyriesit prehodenim celej zostavy do vacsej skrinky. Uvazoval som o takomto dacom
http://www.pixmania.sk/sk/sk/3703154/art/maxinpower/pc-skrinka-dekstop-b299ca.html#pix-review

citácia:
janik1971 --> Sorry, ale mne osobne ten tvoj prispevok tak vyznel. Asi by si si mal sem tam precitat, co pises predtym, ako kliknes na "Odoslat".

To nie je moj problem ak dakto nevie citat a ty si si uz mohol zvyknut ,ze ak pouzijem smile tak neskodne podjebavam a ak ho nepouzijem tak som neprijemne adresny a sprosty. To som ja tesilo ma a ak ma dakto s tym problem tak to nie je moj problem....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
htpc
Hifista - pokročilec


Založený: 26 december 2010
Príspevky: 430

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 21:40:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviem co z toho ti nezapada do plnokrvneho HTPC ale toto je moja predstava.Zapratat cely dom skrinkami tiez nemam v plane a ulozit 8tera v mini pc tiez nieje realne a postupom casu je dobre ratat s väcsim uloznym priestorom.S tou skrinkou co si ukazal sa zrejme nikam neposunies a su to vyhodene peniaze hlavne s prehodenim vnutornosti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
htpc
Hifista - pokročilec


Založený: 26 december 2010
Príspevky: 430

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 22:18:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Inak SSD na system zrychli pc a uplne odstrani hluk z HDD pri spustani aplikacii.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1480
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 22:26:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Opät zle pochopene.
Nevravel som o inom PC teda ani o tvojom vyjadroval som sa k tomu co mam doma. Cize ION nepovazujem za plnohodnotne HTPC.
S uloznym priestorom ja osobne nemam problem. Nakolko ION ma dostatok USB takze externe k tomu mozem pripojit dost. Momentalne mam k tomu WD 1TB.
A o skrinke som uvazoval z dovodu vyriesenia lepsieho chladenia a moznosti pouzit vacsi a hlavne tichsi Fan. Ak si dakedy videl Asrock ION z vnutra tak by si pochopil o com vravim.
http://extrahardware.cnews.cz/asrock-ion-330-htpc-s-dvoujadrovym-atomem

A naopak ja si myslim ,ze akakolvek vacsia skrinka bude lepsia ako ta povodna...

EDIT: ja nemam problem s HDD ten je tichy. Mne viac robia problem uz spomenute FAN.... Navyse na HDD vo vnutri PC mam len system vsetko ostatne mam na WD.
Navyse mi nevadia ani skrinky navyse.... Takze nepocitujem potrebu to vsetko mat v jednom case velkom ako krava....
No zamozrejme sa nebranim dacomu podobnemu ako ponukas aj tu na webe....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
htpc
Hifista - pokročilec


Založený: 26 december 2010
Príspevky: 430

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 22:43:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokial ti nejde o ucelenu zostavu a dalsie moznosti tohoto riesenia,nemas co riesit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 22:59:06    Predmet: Odpovedať s citátom

janik1971 napísal:
Cize ION nepovazujem za plnohodnotne HTPC.


V čem je to nedostačující? Mám starší P4 s pasivní nvidií GT220, ale ION by mi předpokládám stačil taky (primární displej menší LCD - domácí PC v obýváku na net, poštu, ripování atd., sekundární plazma přes HDMI s DO)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
htpc
Hifista - pokročilec


Založený: 26 december 2010
Príspevky: 430

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 23:06:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano cena za takuto zostavu je vysoka(hlavne na dnesnu tazku dobu) ale stale zlomok kvalitativne porovnatelnych jednoucelovych zariadeni.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1480
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 23:09:03    Predmet: Odpovedať s citátom

tak kua ja neviem kam to zaradit....
jeden si mysli ,ze ak skrina nema aspon 40x30x20 cm a hmotnost 10 kil tak je vsetko ostatne krabicka....
tak som si nedovolil nazvat to HTPC.... Embarassed
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 23:22:53    Predmet: Odpovedať s citátom

janik1971 napísal:
tak kua ja neviem kam to zaradit....
jeden si mysli ,ze ak skrina nema aspon 40x30x20 cm a hmotnost 10 kil tak je vsetko ostatne krabicka....
tak som si nedovolil nazvat to HTPC.... Embarassed


No krabička to je, ale používáš ji ve funkci HTPC Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
htpc
Hifista - pokročilec


Založený: 26 december 2010
Príspevky: 430

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 23:30:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Komu staca moznosti ION tak pre daneho uzivatela sa to da nazvat plnohodnotne HTPC.Velke ako krava je relativny pojem.Ked pripojime k mini pc 8 hdd,dvb s-t tuner,zvukovku........... tiez to nebude najmensie a zrejme sa budete stracat v tom klbe usb kablov.Ale to si uz musi obhajit kazdy sam pred sebou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1480
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 23:38:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviem mne jedine co do toho nepasuje je DVB T ci S tuner.
A zas ani nie som zberatel dat. Takze ani extrem 8 HDD mi nehrozi.
A skutocne skor som v tomto pripade za NAS no cena je skor proti takze si budem musiet vystacit s tym co mam....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
htpc
Hifista - pokročilec


Založený: 26 december 2010
Príspevky: 430

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 23:53:39    Predmet: Odpovedať s citátom

No ja neviem co ti nesedi na tv karte.Vplyv na audio tam nieje a nahrat relaciu na ktoru nemam prave cas alebo chut je urcite multimedialne a prakticke.V dobe spracovania a ukladania hd videa nieje problem zapratat aj 20tera.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ne február 05, 2012 02:50:37    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa Št júl 26, 2012 20:25:22, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> HTPC, media streaming Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Strana 1 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist