Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Brněnský podzim 2008
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11177
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So november 29, 2008 12:43:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Na stránkách Eton
http://www.eton-gmbh.de/
není o tom výškáči ani zmínka Question
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: So november 29, 2008 12:59:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Neaktualizujou stránky.... zkus intertechnik.de
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pistole
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 679
Bydlisko: severní čechy

PríspevokZaslal: So november 29, 2008 13:23:42    Predmet: Odpovedať s citátom

eton dal na ten vejškáč intertechnicu exkluzivitu (prý dočasnou) proto ho jinde nenabízej...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: So november 29, 2008 21:30:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Koukněte v jakém jste vlákně.Hoši tohle není o Lucidech! Rolling Eyes
Mimochodem aspirujete na zápis do Ginesovi knihy, protože takhle od boku něco porovnávat si zápis bezpochyby zaslouží. Nikdo z Vás Luciny neměl možnost POŘÁDNĚ slyšet a porovnáváte je s bednama které hrály na úplně jiném aparátu, v naprosto rozdílných podmínkách a navíc ve velkém časovém odstupu. Tohle bych si nedovolil ani já, a to jsem tak voráchlej, že na HIGH-END výstavu přitáhnu nehrající krámy.

Robe to nemyslíš vážně. Ty když jsi u mě před dvěma lety poslouchal, tak to byla teprve vývojová varianta a navíc na neadekvátním aparátu Exclamation

V březnu 2009 na výstavě si přijďte poslechnout, bedny prodělaly po letošní výstavě(kde jste je slyšely) doladění vyhybky a budou napájeny velmi slušným krmením, celkově velký pokrok. Bobo si může vzít pokoj hned vedle a můžeme bedny postavit vedle sebe, tyhle soudy nemají význam.
( ale mám pocit, že vám jde o něco jiného, než o pravdu)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20458

PríspevokZaslal: So november 29, 2008 21:40:21    Predmet: Odpovedať s citátom

N.A. napísal:

( Na výstavě v Praze se sedělo na židlích, které jsou značně vyšší než obýváhový posed, bylo to dost znát, ti zkušenější se sami sesunuli na úroveň výškáčů.)


Jednoduše - tímto to začalo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: So november 29, 2008 22:23:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Egon Jaják z cyklu Megaskromnost: Proč ne já.
N.A. napísal:
To je podle mě nesprávné řešení a nechápu, co autora k tomuto vedlo.

JÁáÁ? Proč ne Smile.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Ne november 30, 2008 01:23:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Chápu, že i špatná reklama je dobrá reklama, ale co je moc, to je moc.

Pavle (N.A.), ty seš opravdu hodně oráchlej.
Byl bych rád, kdyby sis ty svoje na celým československým internetu zajisté nejpropíranější bedny vzal a šel s něma jednou pro vždy do... svýho vlákna. Klidně si tam dál dál dělej tu svoji egoreklamu kořeněnou pobrekáváním nad tím, jak to u nás stejně nejde prodat se ziskem a jak tahle malá budka, jedna z možných konečných, která posere Utopie, je vlastně charitativním projektem z tvé strany, ale tady už toho mám plný zuby. Nejenže nemáš žádnou záklopku co se samochvály týče (v tom seš největší expert, jakýho znám), ale ještě ti není žinantní se se svejma boudama roztáhnout na všech hifiserverech do pomalu všech diskusí.

Jakkoli si budeš myslet, že z mýho příspěvku čiší zloba na milion kroků, tak je mi to jedno. O Lucidech, malé bedně z masa a kostí a vším, co k tomu patří, už tady nechcu ani slyšet.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Ne november 30, 2008 11:20:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalíku, že Ti ležím v žaludku ví snad už každý i to proč. Myslel jsem si, že jsme si to již v té sáhodlouhé soukromé korespondenci dostatečně vysvětlili, vidím, že ne a nemělo to ani cenu. Zase se projevila Tvá vlastnost při čtení přeskakovat a ignorovat fakta a našel jsis tam jen bod(červený hadr) pro své výpady vzteku. Proč posíláš mě do svého vlákna, já sem přišel s věcí která vyplývá z fotek z BP a jiní začali vytahovat mé bedny,a navážet se do nich i mě. Kurňa už, přečti si to podruhé a pozorně, a zpraž ty co se sem vtáhli to co sem nepatří, že by tady byl nadpis Kocourkov jsem si nevšiml. Jsem nucen se bránit hloupím útokům, a dělám to tam, kde na mě útočí. Připadá mi, podle těch blábolů "Chápu, že i špatná reklama je dobrá reklama" že si snad myslíš, že jsem masochista, který vznáší pochybnosti a dotazy za účelem aby se do něj někteří pustili a trhali ho na kusy a házely bláto na jeho práci. To Ty se snažíš dělat také, protože Ti v Tvejch budkách leží moc prachů a už nepříjemně dlouho.
Lidi všimli jste si co tady „nenápadně“ dělá Machalík. Mě napadá z toho, že si tady dělám reklamu na Bedny. On si založil na Lopuchu vlákno Hifi inzerce, aby měl kde nabízet a prezentovat své z venku dotažené staré hifi, i BP je a byl v minulosti těmito jeho komerčními zájmy poznamenán, nevšimli jste si toho? Já dávno, ale neřešil jsem to, dělá co umí, já s tím neměl problém, nemám ve zvyku se do někoho navážet, ale teď už jeho výpady a poškozování druhých ve svém zájmu přesáhlo všechny meze. Jakoukoli českou hifi inzerci otevřu všude na mě padaj Machaldovi krámy, dokonce už i na německý. Prosím vás už si ty nejlepší bedny někdo kupte, nebo z těch stále kosmeticky upravovaných cen směrem dolů puknu smíchy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Ne november 30, 2008 11:33:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Toto je poslední snaha o vysvětlení a obranu toho co sem opravdu nepatří, ale já s tím sem nepřišel, což ví každý co to tady v klidu a pozorně čte. Dále jen k tématu, ostatní BUDU IGNOROVAT, je to zřejmě jediná možnost jak to zastavit, nebo to směřujte do vlákna Noble Audio Lucid, kde jsem odpověděl i Checkovi.

Výstava byla pro Lucidy křest ohněm, mohlo je slyšet opravdu velké množství lidí. Ze všech fór jsem si stáhl reakce a hodnocení, něco bylo ústní a další v e-mailech. Kladné přijetí versus kritické či s připomínkami bylo tak 80:20 v procentech. A protože jsem tak strašně sebevědomej nafoukanec, tak jsem ty výtky zpracoval a vedlo to k dodatečnému zásahu do vyhybky, což podle poslechových testů posunulo zvukový výstup k lepšímu výsledku. Samozřejmě ani tak to nemůže uspokojit zvukový vkus Brňáků-velkomembráňáků, to ale není můj cíl.
Dále nikdo z Vás krom Mongola nepoznal, že můj zesilovač zkresloval, bohužel jsem udělal tu chybu, že těsně před výstavou, když jsem byl ve velkém nejen časovém presu, jsem udělal jeden zásah do DUSSUNA a nebyl dostatečný čas pro ověření přínosu, který se ukázal být opakem. Po výstavě jsem v klidu doma prozkoumal Mongolovu domněnku a ta s potvrdila. Návštěvníci hifinázorů si o tom mohli přečíst. Než na mé chybě začnete stavět nějaké teorie vzpomeňte si třeba jak tenkrát L.Šroll ladil vyhybku svých beden uprostřed výstavy, nebo jak byly na jedné z předešlých výstav špatně nastavené aktivní basy u megabeden GRYPHON, hrálo to na spodku jak poloviční bedna, viď Pistole a takových chyb se stalo a ještě stane, a to šlo o 10x dražší hračky.
Důležité ale je, že i přesto všechno bylo přijetí velmi kladné a prezentace vedla k zájmu a další produkci Lucidů. Coques měl možnost svou kritiku prezentovat ve vlákně výstavy, on si jí však nechal pro sebe a pro mě z nepochopitelného důvodu jí vytahuje až teď z křížkem po funuse. Jeho jen 5ti minutová návštěva expozice byla kvitována těmi, kterým se rychle uvolnilo místo a oni třeba i přes hodinu mohli poslouchat. Byli i tací, kteří přišli opakovaně a třeba i druhý den. Mé uspokojení z dobře odvedené práce nemohou výpady zdejších „strážců ohně“ (příznivců V.B.) o jehož vrcholné dílo jsem se dovolil otřít, poškodit. Chápu, že spoustě z vás nezbývá než ťukat do klávesnice, protože zvuk doma stojí za hovčo. Dobrej zvuk za málo peněz prostě není a i když je ochota a možnost šáhnout hlouběji do kapsy ještě je ve hře vhodný výběr celého řetězce, a to je zase o letitých nepřenosných zkušenostech,to je bohužel fakt. Všichni co jim to doma již vážně slušně hraje toho mají již hooodně za sebou, věnovali nabytí praktických zkušeností hodně a hodně času a ještě vysolili velké peníze.
Na konec bych chtěl konstatovat, že konečnou variantu Lucidů na odpovídajícím krmení i bedny na BP měla možnost slyšet jen jediná osoba a ta pro velmi rozdílné podmínky poslechu a díky své zkušenosti a rozumu do žádného plytkého porovnání se zde nepustila.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
pistole
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 679
Bydlisko: severní čechy

PríspevokZaslal: Ne november 30, 2008 17:30:41    Predmet: Odpovedať s citátom

jo Gryphonům chyběly basy - co to s tím má společnýho ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
manicka
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 322
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne november 30, 2008 17:48:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Panenko skakava, jdu si precist, co je noveho o Podzimu a on tu furt a nekonecne pise clovek, ktery tam nebyl o svych bednach, ktere tam nebyly. To potrebujes po Dospelem hifi znicit dalsi vlakno?
_________________
Audio Alchemy DDS+DTI+DDE+DLC, Thorens145+Dynavector19a+RiAudio, Audio Research D400, B&W Matrix801
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Sycak
Hifista - pokročilec


Založený: 22 január 2007
Príspevky: 401
Bydlisko: Brno, ČR

PríspevokZaslal: Ne november 30, 2008 19:53:22    Predmet: Odpovedať s citátom

NA
Ty ses snad dočista pomátl! PB vymyslel Matrix, tedy poslední člověk, který s něčím kšeftuje. Útoky na Tebe a potažmo ne Lucidy se odehrávají především v Tvé mysli. V tomto vlákně byly použity jen jako paralela k Tvému "dotazu" na provedení Aragornů. Nikdo je nehaněl! Tys to ale tak rozpatlal, že jestli budeš pokračovat v tomto duchu, začnou Lucidy srát i jejich majitele. Fakt to přeháníš.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
fojo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 november 2006
Príspevky: 582
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne november 30, 2008 22:46:29    Predmet: Odpovedať s citátom

tiez by som rad pocul viacej nazorov na Dynaudio ako vylievanie NA
_________________
počúvam, teda som (Dynaudio, Ultrasone, Grado)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Sycak
Hifista - pokročilec


Založený: 22 január 2007
Príspevky: 401
Bydlisko: Brno, ČR

PríspevokZaslal: Št december 04, 2008 10:50:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Jestli myslíš Consequence, mají jednu zásadní vadu. Potřebují velmi silný superzesilovač. Koťátka 400W/4 Ohm nemají šanci. S 1000 W/8 Ohm je to super.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št december 04, 2008 11:02:26    Predmet: Odpovedať s citátom

...neboť úmyslem Dynaudia bylo přejít na výrobu kamen, kde zvuk bude jen jaksi druhotná funkce.... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Roman St
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 1411

PríspevokZaslal: Št december 04, 2008 11:24:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Sycak napísal:
Jestli myslíš Consequence, mají jednu zásadní vadu. Potřebují velmi silný superzesilovač. Koťátka 400W/4 Ohm nemají šanci. S 1000 W/8 Ohm je to super.


Větší kokotiny jsou ke čtení pouze na F-sportu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Št december 04, 2008 12:08:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Sycak napísal:
Jestli myslíš Consequence, mají jednu zásadní vadu. Potřebují velmi silný superzesilovač. Koťátka 400W/4 Ohm nemají šanci. S 1000 W/8 Ohm je to super.


Zesilovač určený ke krmení Consequencí je Dynaudio Arbiter 700W/4 ohmy, takže do standardních místností do30m2 musí 400W/4 bohatě stačit, pokud ne tak není chyba v nominálním výkonu onoho zesilovače(AR D400)ale v tom, že to nebude ještě superzesilovač. Není k mání impedanční chára? možná by to vysvětlila.
Každopádně tím tvrzením o 1.000W/8 z nich děláš neprodejné bedny, a Machalíkovi celkem slušně zatápíš- strašíš event. zájemce.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20458

PríspevokZaslal: Št december 04, 2008 12:33:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Nevysvětlila by to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Št december 04, 2008 12:44:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Měřicí protokol včetně impedanční cháry je zde:

http://www.machalik.ic.cz/temp/consequence.pdf
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sycak
Hifista - pokročilec


Založený: 22 január 2007
Príspevky: 401
Bydlisko: Brno, ČR

PríspevokZaslal: Št december 04, 2008 13:02:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Roman
Mohl by ses třeba zeptat, proč to tvrdím. Jenže mě máš evidentně za úplnou piču.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sycak
Hifista - pokročilec


Založený: 22 január 2007
Príspevky: 401
Bydlisko: Brno, ČR

PríspevokZaslal: Št december 04, 2008 13:28:22    Predmet: Odpovedať s citátom

NA
Sice by to neměla být otázka výkonu a i pro 83 dB citlivou bednu musí stačit v normálním bytě pár desítek W, praxe je ale jiná. Pokud není k mání Šroll, je pro takové bedny i v menším prostoru potřeba monstrum s velkou rezervou výkonu. Možná, že takových Šrollů existuje víc, ale já zatím žádného nepotkal. Consequence s monobloky McIntosh 1000W/2-16 Ohm fungují dokonale. Že jsou náročné na pohon, to nejde zamlčovat a jejich případný majitel s tím musí počítat. S Machaldou je máme napůl.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št december 04, 2008 13:37:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Výrobce, kterej udělá bedny s impedancí ve většině ak. pásma blízko třech ohmů, je obyčejná píča.... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20458

PríspevokZaslal: Št december 04, 2008 13:47:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Jsou to skoro všechny velké bedny s více měniči, můžeš si posloužit označením Smile

Není to nic pro hračky, s tím je se potřeba smířit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Roman St
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 1411

PríspevokZaslal: Št december 04, 2008 13:47:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Sycak napísal:
Roman
Mohl by ses třeba zeptat, proč to tvrdím. Jenže mě máš evidentně za úplnou piču.


Ale ne. Nikoho urážet nechci. Stačilo ale napsat, že zesilovač musí být parní, s velmi nízkou výstupní impedancí, protože zátěž bude komplexní a v celém pásmu pod 4R.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20458

PríspevokZaslal: Št december 04, 2008 13:52:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Chlapi, když se podívate na high-endové slušné zesilovače, všechny mají 4 - 9 párů výkonových tranzistorů; je jasné, proč. Přiznám se, že čím dál víc považuju za vhodné používat na konci bipoláry, ne mosfety.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Št december 04, 2008 14:14:58    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Nevysvětlila by to.


po schlédnutí, myslím že minimálně částečně ano.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Sycak
Hifista - pokročilec


Založený: 22 január 2007
Príspevky: 401
Bydlisko: Brno, ČR

PríspevokZaslal: Št december 04, 2008 14:15:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Já myslel, že to z toho plyne. Ony vlastně nejsou impedančně žádný extrém ala Infinity, nebo Apogee, ale stejně to zesům vadí. Další takový případ je Titan MK4. Impedanční průběh jsem neviděl, ale v dobovém testu se psalo, že je na rozdíl od mk1-3 krásně rovný a že jsou ty bedny "hodné" na zesilovač. Mám s nimi letité zkušenosti, nebylo to nikdy špatné, ale vždy se mi zdálo, že je slyšet menší problém na středech, daný střeďákem 130 mm, děleným na 180 Hz a 4 kHz. Letos na srazu jsem je slyšel hrát s monobloky AudioNET Max II a se Šrollem ve velkém prostoru a ve vysoké hlasitosti bez sebemenších problémů (mluvím o neděli). Zjevně byl doposud problém na straně zesilovače.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Št december 04, 2008 14:18:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Sycak napísal:
NA
Sice by to neměla být otázka výkonu a i pro 83 dB citlivou bednu musí stačit v normálním bytě pár desítek W, praxe je ale jiná. Pokud není k mání Šroll, je pro takové bedny i v menším prostoru potřeba monstrum s velkou rezervou výkonu. Možná, že takových Šrollů existuje víc, ale já zatím žádného nepotkal. Consequence s monobloky McIntosh 1000W/2-16 Ohm fungují dokonale. Že jsou náročné na pohon, to nejde zamlčovat a jejich případný majitel s tím musí počítat. S Machaldou je máme napůl.


Pokud jste se Šrollem spokojeni není to tedy jen o výkonu, ale i něčem jiném. Jak to vypadá při krmení s Matrixovýma monoblokama?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Št december 04, 2008 14:20:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Předběhl jsi mě, a vlastně odpověděl
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20458

PríspevokZaslal: Št december 04, 2008 14:36:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Monobloky audionet mají výkon definovaný až do 1 ohm, D400 do 4 a do 8. D400 udává jen peak proud do 1 ohm. D400 má i poměrně malou slew rate na to, jaký může dát na výstupu rozkmit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Ďalšia
Strana 18 z 19

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist