Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

High End Slovakia 2008
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: So máj 10, 2008 12:51:35    Predmet: High End Slovakia 2008 Odpovedať s citátom

High End Slovakia 2008, 10. - 12.10. 2008 v hoteli Holiday Inn Bratislava

Určitě se chystám na nejbližší hifi výstahu. Nebylo by špatné podobné posezení jako bylo v Praze, kdo s místních se ujme této akce?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ut august 12, 2008 13:36:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Nejedu nikam, bohužel. Mám jiný program.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut august 12, 2008 23:23:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Pivečko, víneoho čko to johoho... som za ale tetraz je 8. mesiac...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2095
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Št október 09, 2008 11:49:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Keby to dnes nespominali v jednom nemenovanom radiu...tak ani o tom neviem ! Shocked
Kde je propagacia...? Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: Št október 09, 2008 12:55:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Akcička po výstavě je....

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=3687&highlight=

_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mafo22
Hifista


Založený: 16 jún 2007
Príspevky: 221
Bydlisko: SR - BA

PríspevokZaslal: Pi október 10, 2008 07:08:58    Predmet: Odpovedať s citátom

ide uz dnes niekto na vystavu
_________________
pc - asus xonar ST, pre-amp Dispre II, sennheiser - HD650
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Pi október 10, 2008 18:26:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Pár fotek z výstavy, byl jsem dnes zklamán. Před 15 lety to bylo v Praze lepší.















Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sunes
Hifista


Založený: 27 február 2007
Príspevky: 144
Bydlisko: Bolo Pobrezie ... teraz Harman Kardon

PríspevokZaslal: Pi október 10, 2008 19:05:35    Predmet: Odpovedať s citátom

.

Naposledy upravil sunes dňa St október 15, 2008 15:25:32, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mafo22
Hifista


Založený: 16 jún 2007
Príspevky: 221
Bydlisko: SR - BA

PríspevokZaslal: Pi október 10, 2008 23:45:18    Predmet: Odpovedať s citátom

dnes som bol pozriet aj ja, ked to porovnamz prahou tak to bolo asi tak o polovicu mensie, ako tak zaujali Elipse a lacne Prima Luna s Dynaudiom, a este bedne tusim Mirage, zajtra este prebehnem co dnes nestihol ale ak tam bude viac ludi tak neviem ako to bude vyzerat v tych mini miestonstiach, vcelku sklamal acon
_________________
pc - asus xonar ST, pre-amp Dispre II, sennheiser - HD650
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
slavo_k
Hifista


Založený: 09 október 2008
Príspevky: 103

PríspevokZaslal: So október 11, 2008 09:09:01    Predmet: A nezabudnite prísť aj do ketosu Odpovedať s citátom

Pred výstavou čaká zadara autobus.

u nás v posluchovke vás čaká:

Dynaudio C4 + AR Ref3 + AR REF210 + Electrocompaniet EMC1UP + Oracle Delphi + SME5

Celý deň chlebíčky a tak a od 5. poobede začíname grilovať, vínečko, a uvoľnená domáca atmosféra až do rána bieleho pre všetkých (netreba žiadne pozvánky)

Každý dostane zadara ešte CD od Ref Recordings.

A samozrejme zľavy...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mafo22
Hifista


Založený: 16 jún 2007
Príspevky: 221
Bydlisko: SR - BA

PríspevokZaslal: So október 11, 2008 11:12:01    Predmet: Odpovedať s citátom

tam sa chystam dnes Razz
_________________
pc - asus xonar ST, pre-amp Dispre II, sennheiser - HD650
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1330
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So október 11, 2008 19:46:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som bol v piatok. Velkým plusom bolo málo ludí, takže som mal možnosť si takmer všetko v relatívnom klude pozrieť, vypočuť. Napíšem len o veciech ktoré ma nejak zaujali, či už negatívne, alebo pozitívne. Začal som u Acona na poschodí, ale nijak zvlášť ma to neoslovilo. Potom ma zaujala istá firma - tuším Britischaudio z Dunajskej stredy - dal som si pustiť Cambridge Audio s najväčšími bedňami v miestnosti (názov si nepamätám) a ohliadnuc od blbého rozmiestnenia tak by to asi stálo za blyžšie zoznámenie (tam to bolo dosť prebasované - asi vplyv miestnosti a umiestnenia?). Potom som bol dosť očarený u Hanzela s jeho stojanovými Operami - to čo tam púšťal znelo neskutočne na tak malé bedničky (bas), ale keď som tam šupol môj disk tak to už nebolo celkom ono, zrejme budú dosť vyberavé na nahrávky. Ale patrilo to určite k tomu lepšiemu. V Niseli som sa moc nezdržal keďže tam hrali Ushery ktoré som predtým v klude počul u nich v posluchovke (vtedy ma dosť oslovili) - akurát som si tam kúpil nejaké platne. Potom prišiel na radu slovenský výrobca Adam Vox. Na tých som bol dosť zvedavý - pred troma rokmi som presedel u ich modelu Keanan (alebo tak nejako) dosť dlhú dobu. Teraz predstavovali nejké nové dosť velké trojpásma - podla mňa to bolo celkom slušné, ale oproti tomu modelu s pred troch rokov mi tam chýbala akási vzdušnosť v prejave, neviem to celkom dobre pomenovať, ale zase tieto mali citelne viac basu (ale s mierou - tak akurát). Čo sa týka zbytku - u Nautilou som nebol - už som ich svojho času počul, tak som išiel ďalej - AQ - vzhladom k umiestneniu absolútne nevhodné podmienky na posluch, ale to čo ku mne preniklo, tak vcelku ušlo, ale ťažko hodnotiť. Iryson - počúval som Klipsch - ževraj ich vlajková loď - potvrdilo sa to čo som poznal z ich nižšieho modelu - problém zo sykavkami - zrejme vec toho hornu, ale hudba bez spevu bola OK. Teraz k tým impozantným zázrakom Ellipse. Zahrali všetko s prehladom a bolo s toho cítiť velkú silu, ale nemôžem si pomôcť - celý charakter zvuku mi pripadal ako keď sa zapne loudnes, neviem to lepšie nazvať. Ašte by som zabudol na JBL - zase nie vhodné priestory, dal som si pustiť LS80 (velmi ich tu cválil pán z Excelie), zase mi pripadali prebasované (žeby zase miestnosť?). No a na záver som sa peviezol do Ketosu. No a tam to bolo to pravé orechové - ale treba zase povedať že mali na vrch aj vďaka kvalitnej posluchovke, čím boli ostatný vystavovatelia v hoteli dosť v nevýhode.
Trochu mi chýbal nejaký súhrnný katalóg s prehladom vystavovatelou a mapkou (ako po iné roky). Celkovo to bolo tohoto roku o niečo slabšie. Ale aspoň som si doniesol domov pár platní. Very Happy
Very Happy Very Happy Smile Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mafo22
Hifista


Založený: 16 jún 2007
Príspevky: 221
Bydlisko: SR - BA

PríspevokZaslal: Ne október 12, 2008 02:12:30    Predmet: Odpovedať s citátom

male bedne opera od hanzelaudio hrali naozaj dobre ale su to uz vcelku drahsie bednicky Laughing

v ketose to nebolo az take presvedcive, ta posluchovka ma nejako nepresvedcila hlavne ta zasklena cast za pravou bednnou, a mozno aj velka vzdialenost od bedni, ale inak velmi dobre vybavena predajna oplati sa tam ist pozriet.

_________________
pc - asus xonar ST, pre-amp Dispre II, sennheiser - HD650
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
gabik
Hifista - pokročilec


Založený: 26 november 2007
Príspevky: 369
Bydlisko: Usti nad Labem/Praha

PríspevokZaslal: Ne október 12, 2008 11:29:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Opery od Haznel audio me zaujaly i v Praze na HEPu 08, taky tam vystavovali. Akorat je krmili nejakym elekntroknovim zesilovacem za 200 000,- Sk. Zdroj uz nevim co bylo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Ut október 14, 2008 09:43:29    Predmet: Odpovedať s citátom

mafo22 napísal:
male bedne opera od hanzelaudio hrali naozaj dobre ale su to uz vcelku drahsie bednicky Laughing

v ketose to nebolo az take presvedcive, ta posluchovka ma nejako nepresvedcila hlavne ta zasklena cast za pravou bednnou, a mozno aj velka vzdialenost od bedni, ale inak velmi dobre vybavena predajna oplati sa tam ist pozriet.


Poslechovka v Ketosu stojí za hovno, poněvadž architekt v podstatě zakázal akustické úpravy (navrhoval jsem je, takže o tom vím poměrně dost).

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Vlasto
Hifista


Založený: 25 január 2007
Príspevky: 210
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: St október 15, 2008 10:30:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Nebol som na vystave....ocakaval by som tu viac prispevkov...
...chlapi, vy ktori ste tam boli, skuste napisat par riadkov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
slavo_k
Hifista


Založený: 09 október 2008
Príspevky: 103

PríspevokZaslal: St október 15, 2008 16:18:25    Predmet: Odpovedať s citátom

[quote="velky bobo"]
mafo22 napísal:
Poslechovka v Ketosu stojí za hovno, poněvadž architekt v podstatě zakázal akustické úpravy (navrhoval jsem je, takže o tom vím poměrně dost).


Posluchovka v Ketose bola zadaná ako "stredne zatlmená miestnosť s akustikou lepšej obývacej miestnosti" a to hlavne z dôvodov, že naši dodávatelia stavajú reprosústavy do takýchto priestorov a nie do zatlmených štúdiových priestorov a tiež preto, že keď reprosústavy odprezentujete vo vynikajúcich akusticky upravených priestoroch a potom si ich zákazník narve do obývačky s otovoreným schodišťom, tak vám ich potom príde obúchať o hlavu. Okrem iného asi je mnohým známe, že väčšinu našich zákazníkov netvoria hifisti (a už vôbec nie tí, ktorí obetujú dizajn a narvú si do izby mrťe rezonátorov) ale majetnejší spoluobčania našej spoločnosti, ktorí to berú ako súčasť vybavenia obývacej miestnosti, ktorá musí v prvom rade dobre vyzerať. Chodia k nám nakupovať s manželkami a svojimi architektami. Okrem iného nás šialene tlačil čas, pretože sme už pol roka boli bez posluchovky.

Prvý akustický expert to nepochopil. Tento návrh sme v prvom kole vylúčili. Potom sme to zadali druhému expertovi, ktorý to v procese postupne začal chápať. Zrealizovali sme teda v spolupráci s ním časť akustických úprav, časť sme nahradili jednoduchším a rýchlejším riešením (aj keď ani zďaleka nie adekvátnym) a časť sme nezrealizovali, pretože by to už kolidovalo so zámerom. Čo ešte neznamená že po zmene terajšej funkcie posluchovky to nedokončíme.

V každom prípade si dovolím tvrdiť, že máme súčasne vyzerajúcu slušne hrajúcu miestnosť, v ktorej sa dobre cíti väčšina našich zákazníkov, ich manželky a dokonca aj architekti, čo si myslím že je na Slovensku (a neviem či nie aj v čechách) raritou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St október 15, 2008 17:53:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Expert nepochopil ? Já bych spíš řekl, že jste vy nepochopili, že nejde z hovna uplést bič... Laughing Druhý zase pochopil, že je vám marný něco vysvětlovat.... Laughing Ale vůbec vám tu snobskou klientelu nezávidím...Chlap srab, doprovázený Žaludským esem, nakupující " dyzajn " a prodejce v uctivým předklonu, poslouchající a kývající na ty hrozný sračky, co z těch dvou lezou...bléju, pane obrlajtnant... Laughing

Naposledy upravil kazzatel dňa St október 15, 2008 19:30:26, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: St október 15, 2008 18:32:33    Predmet: Odpovedať s citátom

slavo_k:

"Okrem iného asi je mnohým známe, že väčšinu našich zákazníkov netvoria hifisti (a už vôbec nie tí, ktorí obetujú dizajn a narvú si do izby mrťe rezonátorov) ale majetnejší spoluobčania našej spoločnosti, ktorí to berú ako súčasť vybavenia obývacej miestnosti, ktorá musí v prvom rade dobre vyzerať. Chodia k nám nakupovať s manželkami a svojimi architektami"
-----------------------------------------------------------------------------------

To je fakt sila. Som si donedávna myslel, že hlavný účel reprosústav je reprodukovať zvuk. Ale asi som sa zmýlil... Ale keď sa stanem majetnejším spoluobčanom, tak toho architekta, toho si určite kúpim....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: St október 15, 2008 18:53:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to fakt k bliti, ale to s tou snobskou klientelou pozadujici v prve rade vzhled, super prodejnu a vystavni interier obyvaciho pokoje doma docela chapu. Vsude na zapade, kde jsem zil, tihle lidi tvorili majoritu v ziscich prodejcu. Je to proste tak. Oni financne tahnou to, aby pak normalni clovek hledajici cisty zvuk, mel kde nakoupit svoje Utopie. Nemaji hluboko do kapsy a kupuji jen drahe veci s velkou marzi. Jebat zvuk, jebat Preis/Leistung, Jebat zdravy rozum, hlavne ze to vypada za milion dolaru a Wilson (zde myslen soused z Kutila Tima) od vedle se posadi na prdel. No, a Timbrlejka to nakonec taky docela dobre zahraje. Myslim, ze kdybych prodaval, tak bych po takovych sel, jak pes po uzenem.

Naposledy upravil Hasňa dňa St október 15, 2008 21:24:37, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Acon
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Nitra SK

PríspevokZaslal: St október 15, 2008 20:55:18    Predmet: Odpovedať s citátom

nechápem o čo tu ide. Je x biznisov, kde sa ťaží zo snobizmu teraz sa tu budeme vzrušovať nad tým, že si niekto kúpi multimediálne centrum, lebo si to môže dovoliť. Takmer pravidelne sa stretávam so snobmi a to nepredávam zábavu, ale nákladiaky a hydraulické ruky. Kde by som bol bez snobov. Tí jediní mi dajú zarobiť.

Ja som hlavne rád, že som nekritizoval Ketos pred tým, ako som sa dozvedel odkial fúka vietor Wink Ďakujme bohu za snobských zákazníkov. Kto by inak zaplatil vývoj tých ozaj skvelých vecí?

_________________
moje civilné meno je Oleg. Ak sa s niekym stretnem, nechcem byť nejaký anonym
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
gabik
Hifista - pokročilec


Založený: 26 november 2007
Príspevky: 369
Bydlisko: Usti nad Labem/Praha

PríspevokZaslal: St október 15, 2008 21:10:08    Predmet: Odpovedať s citátom

To jsou zase kydy, páni hifisti. To, ze ma nekdo prachy neznamena, ze je snob. U me taky hraje dulezitou roli design, ruku v ruce se zvukem.

Mam pocit, ze tady na tomhle foru at napise kdoli cokoli, je vsechno spatne, dyz se zrovna nediskutuje o "voltech a amperech".
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: St október 15, 2008 21:36:22    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
To jsou zase kydy, páni hifisti.


Aaa, pan je neco vic, trousi jen moudra a statotvorne myslenky.

citácia:
To, ze ma nekdo prachy neznamena, ze je snob.


To tady nikdo netvrdi. Neurazej inteligenci diskutujicich. Vyjma te me, ta je temer neexistujici, tu muzes.

citácia:
U me taky hraje dulezitou roli design, ruku v ruce se zvukem.


Nikdo nerika, ze design nehraje zadnou roli.

citácia:
Mam pocit, ze tady na tomhle foru at napise kdoli cokoli, je vsechno spatne, dyz se zrovna nediskutuje o "voltech a amperech".


Tvuj pocit se zcela miji s realitou. Ani v tomhle pripade neni vse spatne. Plkame o vystave o tom, ze nekteri lidi jsou kokoti o tom, ze nekteri vybiraji jen a pouze podle vzhledu o tom, ze nekteri jsou snobi o tom, ze v hifi je jich hodne o tom, ze je jich hodne i v jinych oborech a myslim, ze tvuj vseobjasnujici, vsechnyobvinujici a pohopitelne tebe samotneho nad to vsechno povznasejici prispevek je tady uplne zbytecny.

To jsem si fajne zabasnil cesky. Osvezujici. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
skyd
Hifista


Založený: 09 január 2008
Príspevky: 155
Bydlisko: Nove Mesto nad Vahom / Bratislava

PríspevokZaslal: St október 15, 2008 23:20:10    Predmet: Odpovedať s citátom

ok, tak si to zoberte z ineho pohladu. povedzme, ze zarabam milion mesacne a idem si kupit repraky so obyvacky. a niekde som videl povedzme matrix 801, ktore sa mi hovadsky pacia a este som k tomu videl macintosh 1.2kw, ktory je tiez super == dizajnovo. povedzme, ze to stoji spolu 1.5 mega, co v mojom modelovom priklade pre mna nie je problem. na to, ako hra hifi a pod nemam cas / nemam zaujem sa o to hlbsie zaoberat. tak mi teraz ponuknite - akoze sa tomu nerozumiem a nepotrebujem to (zvukovo) - aleternativu za nech 50 - 100 tisic, co vyzera podobne.
a o tomto to je. X percent tych podla vas snobov to chce preto, ze sa im to proste paci (aj ze to stoji dost vela = ocakavanie kvality atd).
urcite mnohym z vas, co sa do tohot navazate sa paci ferrari alebo podobne auto. to ako keby vam sumacher hovoril, ze ste xxxxxx lebo na tom neviete jazdit a pod. ale paci sa vam to, a keby ste mali ten milion mesacne, tak si to svoje snove auto kupite bez ohladu na to, ci s nim budete lamat casove rekordy. a opytate sa manzelky/priatelky, ci sa jej paci.
tak o com...
nech sa na to pozriete z akohokolvek pohladu, tak tito ludia platia.

a cimrmanovsky
mozete proti tomu protestovat, mozete dokonca nesuhlasit, ale to je tak vsetko, co proti tomu mozete spravit

a imho, budme radi, ze to takto funguje, inac by sme pocuvali acutony za 100Sk na urovni tesly
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gabik
Hifista - pokročilec


Založený: 26 november 2007
Príspevky: 369
Bydlisko: Usti nad Labem/Praha

PríspevokZaslal: St október 15, 2008 23:28:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Hasňa
Rozhodne jsem nechtel nikho urazet, uz vubec ne tebe a rozhodne nemam pocit, ze jsem neco vic a trousim moudra, naopak, o hifi nemam ani anung, nad nic se nepovznasim (ostatne s moji vahou to ani nejde).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
slavo_k
Hifista


Založený: 09 október 2008
Príspevky: 103

PríspevokZaslal: Št október 16, 2008 09:47:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Velmi pekne Skyd.

my sme sa snažili našou posluchovkou osloviť čo najväčšiu skupinu našich klientov a samozrejme aby čo najlepšie pri tom hrala (alebo nehrala). To sa nám myslím aj celkom podarilo, pretože si ju pochvaľujú nielen bohapustí disajnhltači (ako tu boli vykreslení) ale aj naši počujúci klienti (samozrejme že nie všetci, nuž ale o tom je svet).

Nikdy nevyhoviete úplne všetkým a preto je u nás možné si ktorýkoľvek komponent zapožičať, odniesť si ho do svojej úúúúplne dokonalej posluchovej miestnosti a v kľude si ho vypočuť. Nakoniec ja by som ani inak žiadny komponent pre seriózny posluch nekupoval.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
fotolaik
Hifista


Založený: 06 marec 2007
Príspevky: 131
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št október 16, 2008 10:08:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Ketos jsem navstivil, prosel jsem ho cely vcetne "zakulisi", ktere se asi vzdy klientum neukazuje - popravde, par studii uz jsem prosel a nemyslim si, ze by to mel Ketos spatne udelane ...a poslechovka - simuluje prostor beznych lehce upravenych bytu - k cemu me bude skutecnost, ze ve studiu ve specialni mistnosti to hraje "jako o zivot", kdyz doma to bude jine ??? Nebo to si hifi muzu koupit jenom, kdyz jsem takovy blazen, ze si byt ovesim strapama, vsechno podridim poslechu ?? Hm...nechci se Ketosu prehnane zastavat, ale myslim ze to je dobra cesta a pokud by mel Ketos udelat vse jak tu zaznelo vyse od mistnich akustickych guru, tak ta poslechovka bude vypadat podivne a oni opravdu potrebuji prodavat tem movitejsim, kterym jde hoodne moc o design celku..kdyz bude Ketos cekat na pravoverne hifiky (kteri obdivem na 100% funkcni poslechovkou padnou do komatu), ale bohuzel casto maji hloubeji do kapsy, tak tech C4 asi moc neprodaji ......btw domnivam se, ze 65% mistnich hifiku ma podminky pro poslech jeste horsi....
Tedy asi castecne chapu udiv o opovrzeni VB a kazzatele nad Ketos poslechovkou - oba jsou "kovaní" hifici a odbornici v oboru, ale to bohuzel fakt neprodava - a ja osobne Ketosu ty snobske kliose mohu jen zavidet a prat - protze diky nim Ketos treba muze koupit casem neco ze serie Evidence a mit to v poslechovce na prezentaci....na Focus 110 na to fakt nevydelaji ...

_________________
tom_fotolaik

nic - s hifi jsem radeji skoncil....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
negramot
Hifista


Založený: 02 február 2008
Príspevky: 133
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št október 16, 2008 11:10:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Nění nad věcnou diskuzi. Jeden vo voze, druhej vo koze
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Št október 16, 2008 11:52:27    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
k cemu me bude skutecnost, ze ve studiu ve specialni mistnosti to hraje "jako o zivot", kdyz doma to bude jine ???


K comu ?
Ked si nieco kupujem, chcem poznat realne limity kupovaneho komponentu, na nekompromisnom zvysku zostavy (v ramci moznosti), nie limity prostredia posluchovky, ci mojej posluchovej miestnosti. V tomto zmysle sa na komponent pozeram ako na samostatny diel (hoci je to cast zostavy).

To sa samozrejme netyka Ketosu, ale plati to vseobecne.
Osobne ma mrzi, ze som sa tam nezastavil.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
fofo
Hifista - pokročilec


Založený: 30 apríl 2008
Príspevky: 269
Bydlisko: rbk

PríspevokZaslal: Št október 16, 2008 15:40:08    Predmet: Odpovedať s citátom

SKYD:tak dáko Cool S malým rozdielom,že kúpou napr.mekintoša a matriksov za dáky ten 1-2MEGA neublížiš nikomu ale ked do dopravného prostriedku tejto kategorie(FERARRI?) sadne taký,čo neprešiel istým stupnom vývoja a len nan má tak sa stáva nebezpečným pre svoje okolie a skôr či neskôr sa mu "niečo-niekto"postaví do cesty Twisted Evil
BMX Arrow R1= Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist