Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Problem s audiom

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
ARmax
Hifi obsluha


Založený: 22 marec 2012
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Št marec 22, 2012 19:43:25    Predmet: Problem s audiom Odpovedať s citátom

Zdravim. Nedavno som do auta zapojil zosilovac a subwoofer lenze mam s tym mensi problem. Pri nizkej hlasitosti a pri prepinani pesnciek na radiu mi subwoofer vydava prerusovane praskanie/dunenie ked zvisim hlasitost na radiu toto praskanie zanikne. Ovplyvnuju to taktiez aj otacky motora. Myslim si zeby to mohlo byt tym ze mam zapojene REM a +12 V na jeden kabel ktory vedie do radia. Medzi radiom a zosilovacom mam vypinac ktorim vypinam zosilovac. Na nete som sa docital ze by to malo byt zapojene takto : +12 V priamo na baterku, REM napriklad na radio (vyvod anteny). Moze to praskanie byt sposobene tym ako to mam zapojene ? alebo to bude nieco ine ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gazy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2010
Príspevky: 385

PríspevokZaslal: Št marec 22, 2012 22:07:14    Predmet: Odpovedať s citátom

hádam to bude karburátor.....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist