Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Tak kdo se byl podivat na dedky ??
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
MB
Hifista


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 166
Bydlisko: Stockholm, SWE

PríspevokZaslal: St apríl 25, 2012 22:16:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale ten prispevok je tak pravdivy, lepšie by som to nenapisal....
_________________
B&W CDM-7NT,Sony TA-E90ES+TA-N90ES+SCD-555ES+TC-KA6ES+ST-SA5ES,Kuzma Stabi+Stogi+Denon DL304&Ortofon QB+P-J PhonoBoxRS&PowerBoxRS,Linn Basik+Akito+Sumiko BP2,Denon AH-D2000+Sennheiser HD800+Creek11SE
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Št apríl 26, 2012 08:06:28    Predmet: Odpovedať s citátom

No to tady je zase mazec, Roman to odhadl naprosto presne, nostalgie, podivat se na idoly mladi, ale "stare zname pecky" to byl mazec Embarassed Metal heart spolu s princess of the dawn mne tezce vratily o nejakych 20 roku zpatky...

Bylo tam fajn, akorat trochu vic kraval -)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
perys
Hifista - pokročilec


Založený: 04 marec 2011
Príspevky: 401

PríspevokZaslal: Pi apríl 27, 2012 16:30:54    Predmet: Odpovedať s citátom

tohle je (taky) život Wink
http://perys.rajce.idnes.cz/OEF-2011_fans/#P1030118.jpg

_________________
vždyť vlastně o nic nejde.
CaryAudioCD300-SupraSwordAnniversary / AudioGd-OehlbachXXL1 / PerJadisJA30-OehlbachAirBlue5star-ShanSněhulákManII-MojeUcho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi apríl 27, 2012 18:03:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Bezva Perysi...pokérkovat si prdel, voholit lebku, nalemtat se desítky a nasadit duchaplnej výraz...a volit Dělnickou stranu...čeká nás skvělá budoucnost... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Duwenbleidd
Hifista


Založený: 16 jún 2009
Príspevky: 189

PríspevokZaslal: Pi apríl 27, 2012 18:21:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak tohle je moc už i na mne. Kazzateli, myslel jsem, že tvůj nick je nadsázka - zjevně není. Ale klidně si tu ukazuj svojí hloupost, když nepoznáš ani pankáče či metloše od nácka. Ten spokojeně pogující černoch je zaručeně zastáncem "bílé síly".
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi apríl 27, 2012 20:05:58    Predmet: Odpovedať s citátom

OK, vysvětli mi tedy, jak se pozná pokérkovaná prdel metloše vod tý náckovský ? Či je holá lebka jednoho jinak holá než toho druhýho ? Výraz v ksichtu mají po tý desídce voba stejnej...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
horemic
Hifista - pokročilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 481

PríspevokZaslal: Pi apríl 27, 2012 23:06:31    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil horemic dňa Pi december 26, 2014 17:31:51, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
alfa
Nádejný hifista


Založený: 01 február 2009
Príspevky: 83
Bydlisko: Milovice nad Labem

PríspevokZaslal: So apríl 28, 2012 07:13:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Konečně je to naprosto jasný, dokonce nad slunce jasný. Pan Dudek zahájil vyšetřování a zjistil, že metalista je ve skutečnosti maskovaný fašista. Shocked Pozná se to podle holé hlavy. Jak ale posoudit máničky?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So apríl 28, 2012 07:47:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Inu, já zažil obojí, Alfo...a metál vnímám jako dobu, kdy v bílý muzice zase zpátky převládlo cítění tý první doby, po krátkým období tý " na druhou ", což jsem zažil já...a metálovej pochod se vod toho náckovskýho moc neliší... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Timerobber
Banned


Založený: 21 jún 2007
Príspevky: 460

PríspevokZaslal: So apríl 28, 2012 10:53:30    Predmet: Odpovedať s citátom

http://wikipedia.infostar.cz/b/bo/bolshevik.html

http://cs.wikipedia.org/wiki/Demagogie

http://cs.wikipedia.org/wiki/Paranoia
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So apríl 28, 2012 11:21:50    Predmet: Odpovedať s citátom

To je akorát úsměvný.... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Duwenbleidd
Hifista


Založený: 16 jún 2009
Príspevky: 189

PríspevokZaslal: So apríl 28, 2012 11:50:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Když chybí sebereflexe, tak jistě.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So apríl 28, 2012 12:01:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Víš prd, jak to myslím... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Homer Simpson
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 február 2012
Príspevky: 787

PríspevokZaslal: So apríl 28, 2012 14:09:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Seasick Steve ma zaujal. Je to super dedko. Klobúk dole ide mu to aj bez svetelnej a kostýmovej maškarády. V jeho hudbe je naozaj život.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
perys
Hifista - pokročilec


Založený: 04 marec 2011
Príspevky: 401

PríspevokZaslal: So apríl 28, 2012 19:39:18    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Bezva Perysi...pokérkovat si prdel, voholit lebku, nalemtat se desítky a nasadit duchaplnej výraz...a volit Dělnickou stranu...čeká nás skvělá budoucnost... Laughing


využiju stejný zdroj, a:
ad pokérovaná prdel http://perys.rajce.idnes.cz/OEF-2011_fans/#P1030338.jpg
ad nepokérovaná prdel http://perys.rajce.idnes.cz/OEF-2011_fans/#P1030345.jpg
no, já volím a co mám volební právo tak jsem vždy volil ODS, desítku ani jiný obohacený drinky neuznávám, duchaplný výraz mi občas nechybí, já bych se budoucnosti nebál Wink
každopádně posluchači extrémních žánrů většinou nemívají extrémní názory, a vesměs jsou to velice mírumilovní a usměvaví lidé: http://perys.rajce.idnes.cz/OEF-2011_fans/#P1030336.jpg

_________________
vždyť vlastně o nic nejde.
CaryAudioCD300-SupraSwordAnniversary / AudioGd-OehlbachXXL1 / PerJadisJA30-OehlbachAirBlue5star-ShanSněhulákManII-MojeUcho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1386

PríspevokZaslal: So apríl 28, 2012 20:10:24    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
OK, vysvětli mi tedy, jak se pozná pokérkovaná prdel metloše vod tý náckovský ?
Pane Dudku není metloš jako metloš. Upřete svůj zrak např. (i) na obecenstvo v této ukázce http://www.youtube.com/watch?v=-nlSGsQY_3o .. Co vidíte ? A nyní nám sdělte svoje dojmy resp. závěry...Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So apríl 28, 2012 21:03:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Moje dojmy ? Lavina dobře zahranejch " bílejch " zvuků bez jakýkoliv sjednocující myšlenky a nápadu, kterej by si člověk pamatoval...tohle se nebude hrát za moře let v nesčíslnejch podobách jako tohle http://www.youtube.com/watch?v=OEJh2FFUUoU&feature=related
Má to sice jakýstakýs koule, ale ty jsou z italský umělý hmoty...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: So apríl 28, 2012 22:46:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Sorry, ale Satrianiho hudba na mna vzdy posobila totalne sterilne a tuctovo Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1386

PríspevokZaslal: Ne apríl 29, 2012 00:56:24    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.youtube.com/watch?v=6yc8xyL0Xxo
http://www.youtube.com/watch?v=79VZR1iBEg0

Tak jestli výše uvedené ukázky působí sterilně, tuctově, bez sjednocující myšlenky a nápadu, tak není co dodat...Confused

Povšimněte si soustředěné hry Satrianiho a zbývajících členů kapely, absence "štaflí" a jakýchkoli dalších podobných póz (vč. volby oděvu). A totéž se týká i obecenstva, které ani nedutá resp. poslouchá téměř jak u performancí vážné hudby a apladuje pouze v pauzách mezi jednotlivými skladbami....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne apríl 29, 2012 08:06:51    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal napísal:
http://www.youtube.com/watch?v=6yc8xyL0Xxo
http://www.youtube.com/watch?v=79VZR1iBEg0

Tak jestli výše uvedené ukázky působí sterilně, tuctově, bez sjednocující myšlenky a nápadu, tak není co dodat...Confused

Povšimněte si soustředěné hry Satrianiho a zbývajících členů kapely, absence "štaflí" a jakýchkoli dalších podobných póz (vč. volby oděvu). A totéž se týká i obecenstva, které ani nedutá resp. poslouchá téměř jak u performancí vážné hudby a apladuje pouze v pauzách mezi jednotlivými skladbami....

No ved vravim, presne to tam je vidno - technicky dokonale prevedene, hudobne naaranzovane, vratane podia, svetiel, Satrianiho kozenych nohavic a topanok podivnej farby - "absence dalších podobných póz (vč. volby oděvu") ? Naviac mi vadi ten jeho sterilny zvuk gitar.

Pre mna osobne Satriani je vynikajuci gitarista, ale ako celok to na mna posobi ako priemer.
No to je len moj subjektivny nazor, kto mozno odmalicka vyrasta na nom, bude si mysliet ine.

Zacitujem komentar z debaty na YT k prvemu videu:
citácia:
Where did pasion went from guitar playing???? Jimi hendrix that was an amazing guy. This is cheezy, pretension, cold and boring. Yeah he is very skillfull no fucking doubt, but i dont know...... this does not sound rocking!! I can get of to this!!!. I take voodoo child over any of this new guys any day. Boring

Presne toto tym chcem povedat.
A uplne nerozumiem, co ma s hudbou publikum Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ne apríl 29, 2012 09:29:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Absence štaflí...ano, zde nejsou, ale jen proto, že sis dal tu snahu to najít, jinde jsou...jinak je to přehršle vyumělkovanejch tónů, s italskejma koulema z umělý hmoty...technicky dobře zahraný, ale na opravdový mistry to nemá ani zdaleka..každá generace má svý idoly, ale tohle je natolik " bílý ", že mě na tom nezaujme naprosto nic...já vyrostl na tomhle a to se bude hrát ještě za dvacet let....http://www.youtube.com/watch?v=kzk0g36MFeo&feature=fvst
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2312
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ne apríl 29, 2012 09:40:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Nevím jestli máte proti metalu takovej odpor, nebo chcete za každou cenu rejpat, ale tohle opravdu nemá žádnej smysl.
Ten, kdo má metal rád bude akorát nasranej a stejně názor nezmění.
Ostatní to nezajímá...
Metal byl, je a bude a žádnej podrážděnej a netolerantní Dudek to nezmění... Guitar Drums Guitar
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ne apríl 29, 2012 10:51:52    Predmet: Odpovedať s citátom

To máš pravdu, dav se musí vyřvat a je jedno jestli na fotbale nebo na metálovým koncertě...vo hudbu ani tak moc nejde, jako vo pocit sounáležitosti...trapný ovšem je, když se s takovou muzikou testuje kvalita aparátu...že se to někomu můj názor nelíbí, je mi putna...jsem zvyklej na diskusi a myslím si, že mý poznámky byly dostatečně věcný, ale nelze diskutovat s někým, jemuž každý názor protistrany leží za obzorem jeho chápání...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2312
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ne apríl 29, 2012 12:12:16    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Tohle je život a ne tyhle ubohý šašci s nacvičenejma pózama...
...když vidím ty ypsilon vzhůru nohama, který drží kytaru jako by jí jebali zezadu na nádrži vod motorky...
...pokérkovat si prdel, voholit lebku, nalemtat se desítky a nasadit duchaplnej výraz...a volit Dělnickou stranu...čeká nás skvělá budoucnost...
...metálovej pochod se vod toho náckovskýho moc neliší...
...jinak je to přehršle vyumělkovanejch tónů, s italskejma koulema z umělý hmoty...


Tohle jsou ty věcný poznámky? Laughing
To mi nepřipadá jako názor, ale jenom hloupý urážení...
Co se týče testování kvality aparátu i tam bych byl opatrnější.
Existujou i dobrý nahrávky a na jebacím jazzu dynamiku nepoznám. Wink
Když budu testovat aparát pro sebe, tak chci samozřejmě slyšet muziku, kterou budu často poslouchat...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
vanadoo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 25 december 2009
Príspevky: 591
Bydlisko: SVK

PríspevokZaslal: Ne apríl 29, 2012 12:32:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Tieto debaty sa mi zacinaju pacit cim dalej tym viac. Uz mi to pripomina sekciu 50r. slepej cesty. Aj ten samozvany "mistr" ma svoju pravdu a nikoho nazor neakceptuje a hned sa ho snazi vyvratit.
Ono niekomu chuti vyholena, niekomu chlpata, ale presviedcat o nejakej radosti ked mu prave taka nechuti je uz trochu mimo ako u toho osamoteneho pana Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ne apríl 29, 2012 13:02:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Z mého pohledu má metal jednu zásadní vadu, je příliš odtržen od blues. Jinými slovy: už často vůbec nemá rockové kořeny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1386

PríspevokZaslal: Ne apríl 29, 2012 13:08:13    Predmet: Odpovedať s citátom

OK, tak si pojďme rozebrat Kazzatelovy idoly malinko podrobněji z hlediska stylu vystupování..

Ukázka 1. : http://www.youtube.com/watch?v=OEJh2FFUUoU&feature=related Podívate-li se poněkud zevrubněji na Mr. Vaughana, zjistíte, že tento pán je oděn v KOŽENÉ vestě, která je doplněna pestrobarevnou "havajskou" košilí. Na hlavě samozřejmě černej klobouk s lesknoucí se stuhou a v uchu NÁUŠNICI. Za povšimnutí stojí rovněž i jeho obuv, což nejsou nic jiného nežli značkové lesknoucí se špičáky.. Kromě toho má tento pán na rukou navlečeno několik prstenů, které s ohledem na jejich velikost rozhodně nelze přehlédnout..

Ukázka 2. : http://www.youtube.com/watch?v=kzk0g36MFeo&feature=fvst Zde je malinko problém, poněvadž Mr. Mayall je částečně zakryt klávesami, na které hraje. Nicméně i jeho oděv je dostatečně vyladěn, a to kupodivu opět do do barvy "metalové", tj. černé.. Jak dekadentní..Smile Za povšimnutí stojí i jeho nádherné hodinky, které kamera několikrát vcelku detailně zabere. Copak je to asi za značku ? Že by Rolex ? No, a na rukou má ještě, podobně jako Mr. Vaughan, dostatečné množství prstenů.. Závěrem bych již jen upozornil na "trade mark" tohoto pána - ve formě copu, což je s ohledem na jeho věk, který byl v době záznamu 70 let, poněkud úsměvné...Smile

Co se týče stylu postoje při hře, tak všichni kytaristé na Kazzatelových ukázkách svá sóla nějak prožívají.. A jisté náznaky štaflí lze vysledovat i u těch Vašich oblíbenců pane Dudku, s tím nic nenaděláte...Mr. Green


A co má s hudbou společné publikum Trotone ? Na to ti dostatečně názorně odpověděl v této reakci http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=162153#162153 Kazzatel ....Mr. Green
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ne apríl 29, 2012 13:27:06    Predmet: Odpovedať s citátom

To je to, co se tady snažím říct, jen to hochům pořád nechce dojít....metál je bílá muzika, ta sedí na prdeli a i když se jim tahle podstata nelíbí, je to tak...
A ty mi Bastle vysvětli, jakou dynamiku slyšíš na těhle nahrávkách, který jsou převážně tvořený vysoce přeřvanejma kytarama, čili signálem , kterej už z principu má dynamiku skoro nulovou...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Duwenbleidd
Hifista


Založený: 16 jún 2009
Príspevky: 189

PríspevokZaslal: Ne apríl 29, 2012 13:43:58    Predmet: Odpovedať s citátom

It don't mean a thing if it ain't got that swing?
Pořád to ale neznamená, že budeš házet lidi co poslouchají metal do jednoho pytle s vylízanýma škeblema nácků...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
perys
Hifista - pokročilec


Založený: 04 marec 2011
Príspevky: 401

PríspevokZaslal: Ne apríl 29, 2012 13:47:05    Predmet: Odpovedať s citátom

vanadoo napísal:
...Ono niekomu chuti vyholena, niekomu chlpata, ale presviedcat o nejakej radosti ked mu prave taka nechuti je uz trochu mimo ako u toho osamoteneho pana Laughing

tak nějak... Thumbs up
já si dám klidně obojí, ale "chutí mi" spíš ta, jejíž nositelka žije zdravý životní styl Very Happy
podobně jako ve vztahu kvalita aparátu vs. poslechový žánr: jestli si poslechnu kvalitní metalovou nahrávku nebo mdlou jazzovou, příp. obráceně (příkladů lze vyjmenovat X), dobrý aparát předvede nejlépe jen to nejlepší z obojího..

_________________
vždyť vlastně o nic nejde.
CaryAudioCD300-SupraSwordAnniversary / AudioGd-OehlbachXXL1 / PerJadisJA30-OehlbachAirBlue5star-ShanSněhulákManII-MojeUcho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Strana 2 z 5

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist