Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Nová verzia "PA300SSE"
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5930
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po august 06, 2012 12:59:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Finálne prevedenie PA300SSE je k dispozícii, pár kusov už je v prevádzke.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Po august 06, 2012 18:18:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Nádhera. Vždycky přemýšlím, jestli je to jen náhoda, že nejlepší a nejpoctivější slovenské Hi-Fi i pivo (Sessler) se dělá v Trnavě ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sounds77
Hifista


Založený: 05 júl 2007
Príspevky: 227

PríspevokZaslal: Ut august 07, 2012 21:05:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Jeden z tých kúsov sa udomácnil aj u mňa. Ako meria tak aj ,,hrá´´ excelentne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ut august 07, 2012 21:42:04    Predmet: Odpovedať s citátom

A cena ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vanadoo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 25 december 2009
Príspevky: 591
Bydlisko: SVK

PríspevokZaslal: Ut august 07, 2012 21:57:31    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.bvaudio.sk/ceny.htm Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Ut august 07, 2012 21:58:00    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.bvaudio.sk/ceny.htm

877,00€
Guitar
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Št september 12, 2013 18:11:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Od utorka mam doma PA300SSE. Nejaky cas som si s SEckom odzil, tak len par slov pre porovnanie. SSE hra konturnejsie, tony su viac "zaostrene", resp. ohranicene, extremne rychle pasaze (husle, gitara) s lahkostou vykreslene. Nahravky tym padom lepsie citatelne. Medzigalakticky skok to oproti SE verzii nie je, ale hra to inak. Lepsie, (pre mna) tym spravnym smerom. Komu tento zvuk chuti a uvazuje o SSEcku - odporucam si za novsiu verziu priplatit. Mne spolu so zvyskom aparatury robi radost.

Pocuval som albumy, ktore mam v poslednej dobe napocuvane: napr. Ottmar Liebert Petals on the Path, Janine Jansen Vivaldi 4 Seasons, Katie Melua Secret Symphony, Bobos . . . Eosphoros, Dire Straits atd.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cestmir
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 august 2011
Príspevky: 650
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Št september 12, 2013 19:02:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Paráda BV, gratulujem k hodnotnému a elegantnému produktu. Koncová cena je za profi finál tejto triedy, povedal by som, až neuveriteľne ústretová...

Osobne vás s radosťou a kľudným svedomím odporúčam vždy, keď sa ma niekto pýta na možný postup od komerčnej spotrebky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Pi september 13, 2013 06:48:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Souhlas, za ty prachy parádní koncák..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Pi september 13, 2013 07:24:42    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Odstup S/N -110 dB /20Hz-20kHz/ ref. P nom.


Mohu se zeptat na stejný údaj ref. 2.83Vrms ?

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Pi september 13, 2013 07:59:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano ako koncový zosilnovač za tu cenu je bezkonkurenčný.

Ale to chladenie vo vnutri je nedostatočné. Aj ked su tam otvory na prudenie vzduchu,uvítal by som viac plochy na chladenie a chladiče tak ako sa na poriadny zosilnovač patrí.
Rebrovanie má byť umiestnené pekne vonku nech poriadne chladia a nie zavreté vo vnutri v krabici.
Potom na menej citlivé reprosustavy zosilnovač nestíha.
Cez leto a teda ked je teplo a pri vyššej záťaži,hlasitosti nestíha sa vychladiť a vyhadzuju ho ochrany.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cestmir
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 august 2011
Príspevky: 650
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Pi september 13, 2013 08:11:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak hádam
-110dB + 20*log(sqrt(110W*8R)/2.83V) = ~-90dB
-110dB + 20*log(sqrt(200W*4R)/2.83V) = ~-90dB

Ale to je Vám nepochybne jasné. Je to podľa Vás málo?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Pi september 13, 2013 08:17:17    Predmet: Odpovedať s citátom

cestmir napísal:
Je to podľa Vás málo?


Ale o to vůbec nešlo, jestli hodně nebo málo. Ptal jsem se výrobce na "obvykle uváděný" údaj, aby bylo možné rychlé srovnání. S/N ref. 2.83Vrms uvádí např. téměř všechna měření provedená J.Atkinsonem. Číslo ref. "nominální výkon" je pro každý zesilovač jiné a závisí na jmenovitém výkonu a často vychází tím hezčí, čím je větší výkon zesilovače.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
cestmir
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 august 2011
Príspevky: 650
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Pi september 13, 2013 08:21:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Hej, jasné, ale to platí aj opačne - ref. konštanta zase zvýhodňuje zosilňovače s nízkym výkonom a znevýhodňuje výkonnejšie. Ak ozvučujem miestnosť nejakou kW obludou, je prakticky zaujímavý skôr ten odstup voči plnej úrovni.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Pi september 13, 2013 08:28:21    Predmet: Odpovedať s citátom

cestmir napísal:
Hej, jasné, ale to platí aj opačne - ref. konštanta zase zvýhodňuje zosilňovače s nízkym výkonom a znevýhodňuje výkonnejšie.


Ne, to není pravda. O šumu rozhoduje řešení vstupních obvodů (a zisk zesilovače), pokud je odstup síťových složek v pořádku.

BTW, i malá místnost velmi profituje z použití zesilovače s dostatečným výkonem - ač to zní paradoxně, tak ochráníte reprosoustavy, pokud se za žádných okolností nedostane signál do limitace a signál v limitaci tudíž neohrožuje výškový měnič - nejčastější příčina jejich vyhoření. Okamžité přetížení "běžným" nelimitovaným signálem snese měnič mnohem snáz - tedy pokud nejste masochista a neposíláte do něj 20kHz sinus.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
cestmir
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 august 2011
Príspevky: 650
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Pi september 13, 2013 08:36:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Hej, z hľadiska hifi prevádzky v rovnako veľkej (malej) miestnosti a s rovnako citlivými búdami sa na to dá tak pozerať. Najčistejšie riešenie je asi uvádzať oba údaje.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
peter_spx
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 marec 2009
Príspevky: 844
Bydlisko: Slovakia

PríspevokZaslal: Pi september 13, 2013 09:01:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Ked sa aj uvedie udaj iny,ako je zvykom,dolezite je,ze je uvedene vztazna uroven respekt., k comu to bolo merane.
Potom je to otazka par sek. prepocitat k 2,83V.
Tak neviem vlastne co sa tu riesi.Ano treba vziat do ruk kalkulacku.
To ,ze neni jednotne meranie odstupu by ma v dnesnej dobe trapilo najmenej....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
cestmir
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 august 2011
Príspevky: 650
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Pi september 13, 2013 09:04:05    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackBerry napísal:
Cez leto a teda ked je teplo a pri vyššej záťaži,hlasitosti nestíha sa vychladiť a vyhadzuju ho ochrany.

To je kvalifikovaný odhad, alebo reálna skúsenosť s PA300? Tiež preferujem riešenie s priznanými chladičmi, mal som ale aj jeden 2*90W/8R (2*150W/4R) zosilňovač v 2U s nepriznanými a nikdy sa mi ho hudobným signálom prehriať nepodarilo. Je ale pravda, že obvykle nepočúvam materiál s DR0. Na ozvučovanie akcií typu celý večer v limitácii to samozrejme vhodné nie je (hoci dva termostatom spínané ventilátory by to, čo sa uchladenia týka, riešili).

Má to vplyv skôr na životnosť a spoľahlivosť, extrémny prípad sú "riešenia" typu TW140, kde treba pri pravidelnej prevádzke každých pár rokov meniť všetky elektrolyty v koncoch. Ale to už som silno OT, takže už mlčím...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Pi september 13, 2013 09:17:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Cestmír je to reálna skúsenosť s PA300 v obyvačke na hifi 3. pásmových reprosustávach ktoré maju citlivosť cca 85-86dB.Dokonca použité 2 rozne predzosilnovače.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cestmir
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 august 2011
Príspevky: 650
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Pi september 13, 2013 09:31:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak to nepoteší. Čo na to výrobca? V takomto prípade by som sa naňho smelo obrátil, ak neboli zakryté vetracie otvory ozdobnou dečkou, alebo niečo podobné... Very Happy Predpokladám, že v spec. nie je nikde uvedené obmedzenie typu, že dlhodobý "stredný" výkon môže byť nanajvýš N% nominálneho...

Toto je presne dôvod, prečo je lepšie dimenzovať aj "izbové" PA tak, aby boli schopné za každých okolností pracovať non-stop aj v najnepriaznivejšom režime - s maximálnou možnou výkonovou stratou pri daných spec. (ktorá pri AB nie je pri max. výkone do záťaže, ale niekde pri 30-50% maximálneho).

Ešte je otázka, aký priebeh impedancie mala sústava. Ak to bola 4R, môže mať minimá aj dosť nízko. BV ale v popise deklaruje, že zosilňovač je "schopný pracovať aj do záťaže s poklesmi impedancie až na 2ohmy", aspoň teda pre túto novú verziu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Robelles
Hifista - pokročilec


Založený: 08 august 2007
Príspevky: 453
Bydlisko: Tlmače

PríspevokZaslal: Pi september 13, 2013 10:11:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja žijem s BV delencom už nejaké 2 roky. Bedne mám VMA-II 3 pásmo. A nech som robil čo som chcel, ešte sa mi nikdy nezohrial nejak vážne, a ani sa mi ochrany nezapli. Preto sa čudujem čo sa tu píše o prehrievaní. A to mám obývačku na slnečnej strane, kde v lete mám v izbe 31stupňov. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5930
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi september 13, 2013 10:15:37    Predmet: Odpovedať s citátom

S/N ref 2,83V-obrázok "pozadia", merané pred 5 minútami. Referencia je 2,83V, aj keď je to v dBV (použitý nízkoohmový delič 1:2,83).
Je to aj so symetrickým vstupom, citlivosť naplno (1V RMS pre 110W/8R), zosilnenie konca je 29,5dB (napr. DPA330 asi 26,5dB),vstup uzavretý cez 100R. Pre nesymetrický vstup, priamo do konca je to asi o 6dB lepšie.
Ad chladenie
Je to pre normálnu prevádzku viac ako postačujúce, pri hudobnom signále sa mi podarilo tepelné ochrany vypnúť raz, v lete (asi 33 stupňov), pri hlasitej prevádzke v trvaní asi 8 hodín, pri dosť komprimovanej hudbe tesne pod limitáciou s boxami CANTON ERGO DC122 (nom 4R, padá k 2,6R), navyše tepelnú ochranu nastavujem dosť konzervatívne (70 stupňov na koncovom tranzistore), nie je problém ísť vyššie. Chladiče vnútri majú zase aj iné výhody -povrchová teplota a iné..
2 Black Berry- Aké sú to boxy? Nejaké Infinity? Impedancia, jej priebeh?


Naposledy upravil BV dňa So september 14, 2013 08:55:29, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Pi september 13, 2013 10:17:24    Predmet: Odpovedať s citátom

To znamená zmenu krabice u koncového zosilnovača,tým pádom aj dizajnu.
Zvýšenie výrobných nákladov atd...atd..a ..kdo to potom kupi...a zaplatí.
Už to počujem....
Na škodu neni ani celkovo predimenzovanie zosilnovača,a kludne vačší výkon.
Vyrábať zosilnovač:
Tých 2x400 -2x500W /4ohm -ale tomu sa p. Bunta bráni uspešne už vyše 10rokov.

Alebo verzia do mostíka ale to sa určite o dosť zhoršia parametre. Tak by to bolo treba urobiť tak aby sa moc nezhoršili.Vačšie trafo,viac filtácie,viac chladiacej plochy,viac tranzistorov,kvalitnešie prípojné terminali ....atd....

Alebo začať vyrábať špecialne STEREOKONCE ozaj v lepšej krabici a chladiče vonku aby sa dali použiť ako MONOBLOKY.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Pi september 13, 2013 10:26:27    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
S/N ref 2,83V-obrázok "pozadia", merané pred 5 minútami. Referencia je 2,83V, aj keď je to v dBV (použitý nízkoohmový delič 1:2,Cool.
Je to aj so symetrickým vstupom, citlivosť naplno (1V RMS pre 110W/8R), vstup uzavretý cez 100R.
Ad chladenie
Je to pre normálnu prevádzku viac ako postačujúce, pri hudobnom signále sa mi podarilo tepelné ochrany vypnúť raz, v lete (asi 33 stupňov), pri hlasitej prevádzke v trvaní asi 8 hodín, pri dosť komprimovanej hudbe tesne pod limitáciou s boxami CANTON ERGO DC122 (nom 4R, padá k 2,6R), navyše tepelnú ochranu nastavujem dosť konzervatívne (70 stupňov na koncovom tranzistore), nie je problém ísť vyššie. Chladiče vnútri majú zase aj iné výhody -povrchová teplota a iné..
2 Black Berry- Aké sú to boxy? Nejaké Infinity? Impedancia, jej priebeh?


NA Lucid Premium Gold Signature
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5930
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi september 13, 2013 10:26:48    Predmet: Odpovedať s citátom

2 cestmír
Je to konštruované pre hudobný signál, záťaž cca 2,5R zvládne bez záberu nadprúdovky až po limitáciu. Samozrejme ak sa použijú boxy typu "amp killer", kde vo väčšine pásma je impedancia výrazne pod 3ohmy, citlivosť niekde okolo 86dB pre 2,83V (nie pre 1W..), teplota okolia je 35 stupňov a hrá sa do limitu silne komprimovaná hudba, tak je lepšie, ak zaberie tepelná ochrana, než "upiecť" koniec. A pozri sa na cenu, nie je problém za trojnásobnú cenu pridať dva páry koncov, a dať to do 4U krabice s 80mm rebrami a bude z toho "zváračka" fungujúca aj do 1R...Ale načo?
2 Black Berry-
Zopakujem otázku, "Impedancia, jej priebeh?", nejaké meranie impedancie+fázy?


Naposledy upravil BV dňa Pi september 13, 2013 10:41:38, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cestmir
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 august 2011
Príspevky: 650
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Pi september 13, 2013 10:27:21    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackBerry napísal:
NA Lucid Premium Gold Signature

Tie majú menovitú Z 8R, nie? To je dosť divná vec to prehrievanie, daj vzorku signálu, na ktorom frčíš... Very Happy Nekmitá to?

Raz som takto piekol koniec, keď bol pripojený na búdy, ktoré boli paralelne pripojené k inému zosilňovaču (vypnutému + s vypnutým prepínačom repro). Boli tam ale pripojené s opačnou polaritou, a zeme kanálov tam boli samozrejme permanentne spojené, takže aktívny koniec pracoval pri rozdielnom potenciáli medzi kanálmi do skratu (do odporu káblov). Žiadne skreslenie počuť nebolo, pretože to zvládal a prúdová ochrana ešte počuteľne nezaberala, ale výkonová strata bola (zdanlivo nepochopiteľne) šialená.


Naposledy upravil cestmir dňa Pi september 13, 2013 10:41:23, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5930
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi september 13, 2013 10:40:55    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Tých 2x400 -2x500W /4ohm -ale tomu sa p. Bunta bráni uspešne už vyše 10rokov.

Dvojnásobný výkon konca znamená 3dB na hlasitosti , a asi 2-3x vyššiu cenu. Zato zvýšenie citlivosti boxu (vhodné reproduktory) niekedy prinesie aj úsporu. To je cesta, ktorú preferujem.


Naposledy upravil BV dňa Pi september 13, 2013 11:00:14, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Pi september 13, 2013 10:47:24    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
S/N ref 2,83V-obrázok "pozadia", merané pred 5 minútami. Referencia je 2,83V


Díky, je to pro výkonový zesilovač velmi dobrá a dostačující hodnota.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Pi september 13, 2013 11:53:41    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
2 cestmír
Je to konštruované pre hudobný signál, záťaž cca 2,5R zvládne bez záberu nadprúdovky až po limitáciu. Samozrejme ak sa použijú boxy typu "amp killer", kde vo väčšine pásma je impedancia výrazne pod 3ohmy, citlivosť niekde okolo 86dB pre 2,83V (nie pre 1W..), teplota okolia je 35 stupňov a hrá sa do limitu silne komprimovaná hudba, tak je lepšie, ak zaberie tepelná ochrana, než "upiecť" koniec. A pozri sa na cenu, nie je problém za trojnásobnú cenu pridať dva páry koncov, a dať to do 4U krabice s 80mm rebrami a bude z toho "zváračka" fungujúca aj do 1R...Ale načo?
2 Black Berry-
Zopakujem otázku, "Impedancia, jej priebeh?", nejaké meranie impedancie+fázy?


Ja nedisponujem žiadnym meracím zariadením,som len bežný uživatel,poslucháč.Tieto udaje može poskytnuť výrobca http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=3956&postdays=0&postorder=asc&start=90reprosustav

Ale ma zaujma :

Verzia do mostíka o dosť zhorší parametre? Je možné vyrobiť to tak aby sa moc nezhoršili.Vačšie trafo,viac filtácie,viac chladiacej plochy,viac tranzistorov,kvalitnešie prípojné terminali ....atd....

Neplánujete začať vyrábať špecialne STEREOKONCE ozaj v lepšej krabici a chladiče vonku aby sa dali použiť do mostíka a teda aj ako MONOBLOKY?

Alebo priamo začať vyrábať už výkonnejšie niake nové MONOBLOKY?

Nie každý má viac citlivé reposustavy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Pi september 13, 2013 12:25:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud zabírá proudová ochrana, tak můstek ničemu nepomůže. Můstek sice zdvojnásobí výstupní napětí /tj. až čtyřnásobný výkon/, ale proudové možnosti jsou naprosto stejné, jako u jednoho zesilovače.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Ďalšia
Strana 3 z 16

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist