Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Nová verzia "PA300SSE"
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 13:35:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Pitrs je fakt kokot.
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
davidhighend
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 júl 2008
Príspevky: 502

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 13:36:00    Predmet: Odpovedať s citátom

PítrsPraha napísal:
BVa:
PítrsPraha napísal:
Teď tedy nejspíš přijdou tvé oblíbené a tradiční urážky a nadávky.


Very Happy Very Happy Very Happy "Překvapivě" jsem se trefil Smile. Ty nechceš nikdy, ale vždycky skončíš nadávkama a urážkama téměř každému, kdo ti nepřikyvuje. Nulový rozdíl od malého dítěte, které kolem sebe mlátí pěstičkama na pískovišti.


Ne, jen tobě trotle!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 13:38:48    Predmet: Odpovedať s citátom

O konstrukci zesilovačů se můžou zasvěceně dohadovat jen konstruktéři zesilovačů. V tomhle vláknu vidím dva.
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 13:46:22    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut, davidhughend:
A o vaření jedině michelinští kuchaří a o pravopise jedině VŠ profesoři. Tenhle hoax už tu byl Smile.

Tyhle slovní hrátky ani vaše pokusy o ulevení si z vlastní frustrace nic nezmění na nepraktických reprosvorkách od BVa.


A když si tu tak ulevujete od svých křivd, nemůžu se nesmát při vzpomínce na setkání s boxerem na letošní výstavě. Za klávesnicí stejný velikán, jako kulhající merhaut a kabelomaniak davidhighend. Když se ale se záklonem hlavy díval na mě a vedle stojícího kychtaxe, první slova, která tam předevšema chvějícím se hlasem prohlásil a 3x zopakoval byla, že je to přece celý jen sranda a že to nemůžeme brát vážně Very Happy. To pobavilo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 13:47:46    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
Pítrs, vieš o tom ....o. Je ohromne "výhodné" tlačiť reprovýstup do tesnej blízkosti sieťového prívodu, alebo tesne ku vstupu.. Netušíš nič o technických súvislostiach , aký to má vplyv, pretože ide o parametre... Ale však si vyrob zosilňovač podľa svojich predstáv. A ten obrázok je skoro 20 rokov starý..
...

Je úplne jedno, že či to kritizuje Pítrs alebo niekto úplne iný. Evidentne to tam máš nahovno vyriešené ... a je to vidieť už na prvý pohľad ...



... na druhej strane u militantného kabeloskeptika tvojho typu sa takéto technické "faux pas" evidentne dostáva do polohy konštruktérskeho zámeru Laughing

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 13:52:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Na zvuk to nemá vliv a to je to jediné, co mě zajímá. U single připojení je to zcela OK, u biwiringu to může být trochu opruz, na druhou stranu, zesilovač se profiluje jako technicky racionální výrobek a to biwiring rozhodně není.

Klíčové je, že za tuto koncovou cenu neseženete nic lepšího ani srovnatelného a to jak technicky, tak zvukově.

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1402

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 13:54:46    Predmet: Odpovedať s citátom

PítrsPraha napísal:
Oba dobře víme, proč se chytáš všeho možného kolem, jen abys zoufale odvedl řeč od svého nepodarku.
Nepodarek není koncový zesilovač od BVa, ale ten tvůj mýtický DA převodník za 46000,-Kč, který ti shořel. To je objektivní fakt.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 14:01:33    Predmet: Odpovedať s citátom

No ale jako ted jsi mi fakt jako nalozil, to ti povim. Co si ted pocnu Sad ? Krytone, jak muzes takovy nepodarek, jako je ADI-2 Pro, vubec mit v sestave.... Sekal to rozsekl Smile .

Anebo co v nekterych lidech vyvola objektivni konstatovani, ze nejaka vec lze resit lepe, to zustava rozum stat Smile .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 14:04:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja si myslím, že ak sa nájde niekto, kto to chce inak a je ochotný zaplatiť o 300-500€ viac, tak mu to BV určite urobí. Predpokladám, že 80-90% kupujúcich tento zosilovač chce mať slušný zosilovač za čo najmenšiu cenu. Ak sú parametre zosilovača výborné aj stýmito svorkami, tak načo preplácať cenu za konektory. Myslím, že výber typu konektorov záleží v prvom rade na konštruktérovi a zákazník môže diskutovať o cene, za ktorú by sa to dalo vymeniť za iný typ aj s prácou navyše. Umiestnenie svoriek ja považujem za logické - čo najbližšie k výstupu z výkonových panelov. Bola by to asi konina dávať ich do stredu panelu. Ak to niekto nechce zaplatiť, má možnosť si to spraviť sám so stratou záruky. Čo tu treba ešte riešiť?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 14:09:02    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal napísal:
PítrsPraha napísal:
Oba dobře víme, proč se chytáš všeho možného kolem, jen abys zoufale odvedl řeč od svého nepodarku.
Nepodarek není koncový zesilovač od BVa, ale ten tvůj mýtický DA převodník za 46000,-Kč, který ti shořel. To je objektivní fakt.


Nikoliv, totální nepodarek je PítrsPraha.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 14:09:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Pítrsi, kokote, a že jsi nesebral odvahu toho kulhajícího Merhauta ze svých výšin oslovit:-)
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 14:31:54    Predmet: Odpovedať s citátom

kryton napísal:
U single připojení je to zcela OK, u biwiringu to může být trochu opruz, na druhou stranu, zesilovač se profiluje jako technicky racionální výrobek a to biwiring rozhodně není.
... keď je to skutočne tak "technicky racionálny výrobok", tak prečo sú tam "kurva" tie svorky zdvojené??? ... potom by mohol byť ten technický zázrak ešte o ďalšie minimálne 2€ lacnejší ... a to je predsa zásadný parameter pre typickú ceľovú skupinu užívateľov takýchto produktov
_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 14:35:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Pitrsi, ty vole, nevím že bych na tebe koukal zespodu. Nejsi o moc vyšší než já. A chvějící hlas jsem tedy neměl určitě. Kdybys byl frajer, tak by ses nedekoval za chvíli pryč a dal bys řeč. Ty chvějící se kokote.

A mám pravdu, že z takových , jako jsi ty, mám srandu. To si piš. Vážně beru úplně jiný lidi.

Mimochodem, ještě teď mám ten nepříjemnej pocit, když jsi mi podával ruku (proč proboha?), jak jsem vzal do své ruky mokrou, leklou rybu.
O takových lidech to leccos vypovídá.
A kdybys byl frajer, tak bys mi to tam nandal a nepodával ruku.


Naposledy upravil boxer dňa Ut marec 12, 2019 15:14:28, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5930
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 14:54:24    Predmet: Odpovedať s citátom

No, je jasné že Pitrs ani bacil si ten koniec nikdy nekúpia.. To je asi tak všetko, čo z debaty vyplynulo a je mi to lautr jedno. A je zaujímavé a určite nie náhodné, že pokiaľ ide o môj slovník, tak "tvrdšie" slová som použil len u Pitrsa a bacila. Na hrubé vreco hrubá záplata a "veci" by sa mali nazývať pravým menom... A skúste hádky presunúť do bojiska.
2 bacil
citácia:
... keď je to skutočne tak "technicky racionálny výrobok", tak prečo sú tam "kurva" tie svorky zdvojené???

Ak ti to vadí, tak špeciálne pre teba vyrobím audiofilskú verziu za príplatok 200EUR, kde jeden pár svoriek neosadím, len záslepky. Berieš? Wink
Pitrs
citácia:
Anebo co v nekterych lidech vyvola objektivni konstatovani, ze nejaka vec lze resit lepe, to zustava rozum stat Smile

Skús to povedať výrobcom toho prevodníka a powerbanky, ty "odborník". Ešte si im za tú chybu aj zaplatil Laughing


Naposledy upravil BV dňa Ut marec 12, 2019 15:11:17, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1923

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 14:58:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Pán Bunta, ja som ale Váš spokojný zákazník. Ja Vám nekrivdím, len som napísal svoj názor, či by sa to nedalo zmeniť. Ak sa jedná o navýšenie ceny, tak to som ochotný akceptovať a myslím si, že aj mnohí ďalší.

S údivom čítam, že sa tu zasa rozpútal flame. Prosím nekameňovať výrobcu! Ja som dal len návrh. BV, ak to nechcete zmeniť nemusíte. Ja si to aj tak budem musieť urobiť sám.

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=324338#324338
Ako som písal vo svojom príspevku s nedostatkom miesta súhlasím, dá sa s tým žiť a nejak tie káble tam strčím. Jeden pár ide zdola a druhý zhora. Viac mi však vadia tie malé styčné plochy. Zároveň to, aby som riešil nové konektory kúpou nového zosilňovača, to mi príde trošku uletené. Nehovoriac o tom, že to, čo mám teraz mi vyhovuje a došiel som k nim po viacerých rokoch experimentovania. Na ďalšie experimenty ohľadne CINCH, XLR a repro konektorov už fakt nemám chuť. Moje priority sú už niekde inde a radšej sa poddávam hudbe.

Momentálen mám toto: https://www.audiophonics.fr/en/spades/elecaudio-fc-102-gold-plated-copper-spade-plug-o6mm-unit-p-11157.html a som si istý, že konektory a zosík (ešte asi kúpim jeden) už meniť nebudem.

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4


Naposledy upravil Soaron dňa Ut marec 12, 2019 15:14:41, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5930
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 15:05:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Soaron
Ale však to sa dá rýchlo a rozumne vyriešiť výmenou tých nešťastných 8,4mm vidličiek


za 6,5mm,ktoré by tam mali byť, prípadne použiť banánky s dotykom v celej ploche...A bude po probléme.
A úprimne povedané, biwiring je úplne zbytočný, má význam len pre výrobcov káblov a bananikov.. Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 15:10:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Nejde prece o kamenovani. Spis prekvapuje hystericka reakce BVa na sdeleni o objektivnim nedostatku. To nema s racionalnim pristupem nic spolecneho.

A pokud je vsude hlasano, ze konstrukce je maximalne ucelna a racionalni, je na miste zatim nezodpovezeja otazka, co realne prinasi zdvojeni reprosvorek? Zlepsi to snad slysitelne (v ABX testu) zvuk oproti biwire kabelu zapijenemu do jednoho paru reprosvorek?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 15:11:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Taková slovní bitva kvůli takové drobnosti Smile

Ale stejně by mě zajímalo, zda existují cenově i kvalitativně srovnatelné single svorky k těmhle párovým. Kvalitu kovu z fotek na netu samozřejmě nepoznám. Pro sebe tuhle bižutku kupuju v Číně, ale to je pro tuto diskusi úplně mimo.

Koukal jsem na ty široké čtyřsvorky, co má odkazovaný NAD, nikde jsem je nenašel v nabídce. Samozřejmě Číňan má podobné, ale tyhle mají masivnější základnu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1923

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 15:13:57    Predmet: Odpovedať s citátom

BV No to je stále o tom istom. Meniť konektory... Ak potom v budúcnosti kúpim ďalší zosík do inej zostavy, ten tam bude mať iný terminál, tak zasa budem meniť konektory..? No nič, ja si to už doma "vytuním". Nemusíme to riešiť. Sú tu aj zaujímavejšie veci. Bol to len návrh na zlepšienie, ak už budete robiť verziu MKII. Very Happy

dustin ja som zatiaľ s čínskymi single konektormi (niečo ako tie AEC zo stránok CustomWorks) problém nemal a sú aj cenovo rozumné.

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4


Naposledy upravil Soaron dňa Ut marec 12, 2019 15:17:13, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5930
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 15:16:01    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
je na miste zatim nezodpovezeja otazka, co realne prinasi zdvojeni reprosvorek? Zlepsi to snad slysitelne (v ABX testu) zvuk oproti biwire kabelu zapijenemu do jednoho paru reprosvorek?

Neprináša to objektívne absolútne nič, .. Ale niektorí to (biwiring) chcú, lebo veria že to prinesie zlepšenie, tak som to tam pred 20rokmi dal, pretože do 4 svoriek sa dva káble zapoja jednoduchšie ako do 2... A ničomu to ani nevadí, tak to tak zostalo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5930
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 15:19:30    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
No to je stále o tom istom. Meniť konektory... Ak potom v budúcnosti kúpim ďalší zosík do inej zostavy, ten tam bude mať iný terminál, tak zasa budem meniť konektory..?

Použil by si maticu M8 na skrutku M6?? O tom to je..Však vymeň vidličky len na na strane zosilňovača a použi ich na iný kábel, na terminály s priemerom 8mm...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 15:20:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Nebo pořídit ty "obojetné" vidličky:

https://www.carltonaudiovisual.com.au/hi-fi/accessories/cables/speaker-cable/chord-ohmic-spade-plugs-screw-type-priced-individually.html

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11489
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 15:22:07    Predmet: Odpovedať s citátom

A pritom takyto krasny 4-polovy konektor stoji par EUR:

Zdroj: https://www.neutrik.com/en/product/nl4mpr
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 15:26:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Když je tu taková hádanice kvůli možným problémům u reálně tak nepravděpodobné kombinace jakou je racionální zesilovač + pocitářské bi-wire kabely, tak bych nechtěl vidět ten fičák při použití v Hi-Fi tak nestandardních reprozásuvek... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 16:10:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Kozousch napísal:
Když je tu taková hádanice kvůli možným problémům u reálně tak nepravděpodobné kombinace jakou je racionální zesilovač + pocitářské bi-wire kabely, tak bych nechtěl vidět ten fičák při použití v Hi-Fi tak nestandardních reprozásuvek... Laughing


Jsou to kvalitní (a ošklivé) konektory, ale podobná situace jako BNC x RCA. Technicky jasná přednost, pro osobní použití bez problému, ale pro širší použití a porovnávačky problém. Je to spíš pro PA než hifi použití.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 16:12:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten Speakon možná technicky vyhovuje, ale psychologicky je to naprosto špatně. Všechno je schovaný uvnitř, člověk vůbec netuší jak vypadají kontaktní plochy, jaký mají přítlak, v jakém jsou stavu. Nelze to bez nějakého rozebírání vyčistit a možná se to ani rozebrat nedá. To je možná dobrý pro muzikanty, že se to nešlusne, vrazí se konektor do správný zásuvky a může se hrát.
Ale hifista si musí se svými kabely a konektory pohrát, potěšit se velkou kontaktní plochou a vlastnoručně dotáhnout matice, aby tam nebyl ani miliOhm přechodového odporu.
Proto se Speakon v HiFi nikdy nemůže uplatnit, buďme realisté.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 16:21:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Speakon není nějak extra spolehlivý, zrovna dnes jdu zvučit JČ a budu se s tím zase potýkat, vztekat.
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 16:24:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Ta Cliff verze ma aretaci.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 16:32:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Ta jo, tu co mám já na vyfasovaných kabelech bohužel ne:-) Nějak to zase šprajcnu.
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut marec 12, 2019 16:42:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Tohle je ten Cliff

https://uk.rs-online.com/web/p/loudspeaker-connectors/0171102/

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Ďalšia
Strana 12 z 16

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist