Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

matus_pigy

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Členovia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
matus_pigy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 január 2009
Príspevky: 340
Bydlisko: Stupava

PríspevokZaslal: Št jún 14, 2012 22:07:23    Predmet: matus_pigy Odpovedať s citátom

Dobrý deň,

Moje meno je Matúš a navštevujem toto fórum už zopár rokov, tak by sa mi konečne patrilo predstaviť.

Hudba v mojom živote zohráva veľmi dôležitú rolu. Od útleho detstva ma k nej viedla krstná mama posluchmi LP platní na gramofóne,neskôr moja mamina gitarou,flautou a kostolným zborom, ktorý organizovala v rámci vianočných či veľkonočných koncertov. Od malička som počúval receiver Tesla gamo 1037. Vážnejšie som sa začal zaujímať o hifi na strednej elektrotechnickej škole, hlavne kvôli stavbe zosilňovačov s TDA napr 2030, 2050, posledný som postavil s LM 3886T. Všetky mi hrali na rôznych starých teslách a zdroj bol vždy PC. Potom som si zadovážil reprá od SAL, veľké stĺpy, ktoré ma bavili asi tak rok, pretože som začal počúvať nástrojovú hudbu a nástroje vyludené týmto hifi som porovnával so zvukom nástrojov ktoré som dôverne poznal.Samozrejme som spokojný nebol.

Pokúsil som sa preto zadovážiť si aspon trochu lepšie hifi:

Usher V 601
Wharfedale diamond sw 150
Onkyo A 9377 B
Onkyo DV SP402 E - najslabší článok zostavy
Oehlbach, Monster Cable.
Samsung LE46C654

Hudba: Vyrastal som na Depeche Mode,chvíľu som počúval elektronickú hudbu,krátko nato som sa vrátil k nástrojovej hudbe.

_________________
Hlavné stereo: (Auralic Aries mini + SP audio power supply -> SP audio D1 -> Ayre K5Xe -> Ayre V5Xe -> Dynaudio Contour 20i)+GIK Acoustics
Slúchadlá: Hifiman Ananda+Chord Mojo2


Naposledy upravil matus_pigy dňa So máj 29, 2021 08:25:18, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matus_pigy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 január 2009
Príspevky: 340
Bydlisko: Stupava

PríspevokZaslal: Št jún 14, 2012 22:12:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Aktuálne


428478_407843932570644_1868687783_n.jpg
 Description:
 Filesize:  70.72 KB
 Viewed:  359 Time(s)

428478_407843932570644_1868687783_n.jpg



_________________
Hlavné stereo: (Auralic Aries mini + SP audio power supply -> SP audio D1 -> Ayre K5Xe -> Ayre V5Xe -> Dynaudio Contour 20i)+GIK Acoustics
Slúchadlá: Hifiman Ananda+Chord Mojo2
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Členovia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist