Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Portishead
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Pop, disco
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Št september 27, 2007 05:17:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Kryton má jako obvykle nejlepší nápad. Takže kdo nemá něco přímo k portishead, ať zkusí nové vlákno - a další případné komentáře k dosavadní diskusi prosím do vlákna, které navrhl kryton. Cool
_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Ruby
Hifista - pokročilec


Založený: 11 december 2006
Príspevky: 399
Bydlisko: 50°1,1'SŠ, 15°46,1'VD

PríspevokZaslal: Št september 27, 2007 06:42:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Sekale, vždyť já se nečertím, v pohodě. Smile Jenom mě trochu pobavil tvůj skeptický závěr. To, že doporučování nahrávek, skladatelů, filmů, jídel, reprobeden apod. je dost o vkusu a chutích jednotlivce a často nevyjde - to je snad každému tady jasné a počítá s tím. Snad v každém rozumném člověku je určitá zdravá dávka skepse. To ale přece ještě neznamená, že to vzdá a odsoudí jakákoliv doporučování za marná. To bychom mohli podobně hypertrofovat i skeptický pohled na komunikaci mezi lidmi jako takovou - přestaneme se mezi sebou bavit? Jistěže ne.
A já už tímto také končím na toto odbočené téma. Nyní už jen o Portishead. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Po marec 17, 2008 07:28:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Už je asi dva týdny, co nové album Portishead prosáklo na net - takže, kdo chtěl, už slyšel.

Co vy na to? Určitě jim nemůžeme vytknout podbízivost. Vypadá to spíš jako návrat ke kořenům. A hluboko do dřeva. Bývaly časy, kdy by se mluvilo o experimentální desce. Dneska spíš o retro-avantgardě. Fanoušek raných Pink Floyd se určitě pobaví.

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Jester
Hifista


Založený: 28 november 2006
Príspevky: 192
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Po máj 05, 2008 10:08:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Poslouchám ho (Portishead - Third) teď poprvé na PC a rozhodně mě to zaujalo, narozdíl od sólového počinu B. Gibbons, které mi tedy nejde přes slechy.
Už se těším na poslech doma.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jester
Hifista


Založený: 28 november 2006
Príspevky: 192
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Pi september 19, 2008 07:00:25    Predmet: Odpovedať s citátom

humpf napísal:

Z koncertní desky jsem krapet rozpačitý - na mně moc uhlazené, jakoby bez šťávy. Mám podezření, že zkrátka měli smlouvu na tři alba a už nebyl materiál. Ale fanoušci tu desku milují, takže na mě nedej.

Včera jsem poprvé viděl Roseland naživo a byl jsem unešen. Mnohem lepší zážitek než při poslechu nahrávky z CD (teď nemyslím pouze zvuk, ten je na DVD horší - pouze DD, ale celkový dojem). Beth G. je prostě úžasná. Zpěv prožívá a já ji žeru i s těma cigárama a Scheuermannovou nemocí. Druhý zážitek byl výkon DJ. Myslel jsem, že ty zvuky / ruchy budou hrát ze samplů, ale on to hrál živě. Paráda. Taky aranžmá s orchestrem mi připadá nejvydařenější z těchto typů počinů.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Pop, disco Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist