Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

HYPA300SE + ZT15VA

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> DIY realizácie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
killerX3
Hifista


Založený: 19 august 2010
Príspevky: 130

PríspevokZaslal: Ne september 02, 2012 14:15:01    Predmet: HYPA300SE + ZT15VA Odpovedať s citátom

Zdravím, chcel by som predstaviť svoj aktuálny DIY výrobok, nakoľko som priaznivec sluchátok, tak to bude headamp. Staré známe LME49600(LME49610) ma po dlhšej dobe už omrzeli, tak som sa rozhodol, že si postavím niečo "diskrétne", po dlhšom hľadaní mi do oka padla HYPA300SE. Doma som mal už dávnejšie odložený plošák na zdroj ZT15VA od PMA a tak vznikol tento môj headamp...

Zdroj som upravil aby dával na výstupe +-20V, dal väčšie chladiče na BD139/140. Poslednou úpravou bude ešte výmena transformátora za 2x20VAC

Celé som to rozumne usporiadal do modushop krabice s označením GALAXY-M (1GX283), rozmery sú 210 x 230 x 80mm.

Predný panel klasika poťák ALPS a výstupný konektor Neutrik na jack. Zadný panel EURO konektor Schurter aj s vypínačom a 4 x cinch konektory (dva na vstup a dva na výstup v prípade použitia ako predzosilňovača). Žiadne zbytočnosti navyše som na panely nedával.

A ako to hrá? No samozrejme veľmi dobre v kombinácii s D/A prevodníkom HS-DAC a sluchátkami Sennheiser HD600.


Odkaz na všetky fotky: https://picasaweb.google.com/101542635056237175509/HYPA300SEAHSDAC?noredirect=1
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> DIY realizácie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist