Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Mazanie mojich príspevkov
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: So júl 28, 2012 09:37:35    Predmet: Mazanie mojich príspevkov Odpovedať s citátom

1) Editácia príspevkov je dovolená. A teda nie je to proti pravidlám. Keď sa zmazal napr. Coffee, tak to nikoho tak neprudilo. Ak to Troton zakáže, budem to rešpektovať.

2) Vlákna, ktoré majú akú takú výpovednú hodnotu sú "rozosrané" zbytočným flame a osobnými útokmi. Je zaujímavé, že na to žiadne popudivé reakcie nie sú. Ale súdiť niečo a niekoho bez znalosti súvislostí je náš národný šport.

3) Sú mi jasné aj negatívne stránky, pokiaľ niečo uverejním na verejnom fóre. Napriek tomu očakávam, že ľudia sa budú chovať podľa istých pravidiel. Tieto boli prekročené, preto "sa mažem". Ak niekto na základe toho, čo píšem ma skontaktuje, chce pokecať, prípadne navštíviť, niečo vypočuť a pobaviť sa o hifi, žiaden problém. Ale ak sa to preklopí do roviny, že na základe mnou napísaného alebo uverejneného ma začnú obťažovať "tiež hifisti", ktorých cieľom je ušetriť svoje peniaze za moje "rozumy" a kradnú ma o čas a hlavne o rodinný život, tak to už je pre mňa neakceptovateľné. Veľmi neakceptovateľné je pre mňa aj to, keď ma žiadajú otvárať profi prístroje so snahou o "reverzný inžiniering". Jednoducho povedané, obťažujú ma "otravy", ktorým primárne nejde o koníčka (HIFI), ale o čosi celkom iné. Začalo mi to vadiť.

4) Vzhľadom na 3) som si zmazal profil a príspevky z r. 2012, 2011 a malú časť 2010 (pár aj starších). Na začiatok by to mohlo stačiť, dúfam, že za istý čas na fóre upadnem do zabudnutia a ani "pes po mne neštekne" a bude pokoj. Pokiaľ ma niekto začne otravovať na základe starších príspevkov, mazanie si dokončím. Verejne sa už prezentovať nemienim.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
horemic
Hifista - pokročilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 481

PríspevokZaslal: Ne júl 29, 2012 12:16:13    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil horemic dňa Ne december 14, 2014 15:27:42, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5857
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Ne júl 29, 2012 12:39:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Tady se to hemží divadelníma tragédama Smile
Snad stačí říct NE, když tě někdo žádá o něco, co tě otravuje ?

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
flyingbird
Nádejný hifista


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 73
Bydlisko: Valašsko

PríspevokZaslal: Ne júl 29, 2012 12:53:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Souhlas s danhardem. Pokud tě někdo obtěžuje, pošli ho do pr..le . Mazání příspěvků je pěkná trapárna.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Jupi
Hifista - zaslúžilec


Založený: 31 august 2011
Príspevky: 590
Bydlisko: skoro Bratislava

PríspevokZaslal: Ne júl 29, 2012 13:04:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Chapem Slimaka, ale aj tych, ktorym sa to nepaci. Nie som dlho na tomto fore, nemam take skusenosti ako mnoho z Vas, ale vzdy ked chcem reagovat na off topic, tak si to vacsinou rozmyslim. Vacsinou je to len prilevanie oleja do ohna a prudicov to len vyburcuje k este vyzsim vykonom.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Homer Simpson
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 február 2012
Príspevky: 787

PríspevokZaslal: Ne júl 29, 2012 13:07:56    Predmet: Odpovedať s citátom

No ja neviem. Ak si stojím za tým čo som napísal tak nepociťujem potrebu to zmazať. Ak ma niekto otravuje tak ho slušne pošlem do ...
Netreba brať všetko osobne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ne júl 29, 2012 13:12:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Problém je v tom, že spousta "zákazníků" chápe věty "nemám čas" nebo "nemůžu si dovolit pracovat zadarmo, protože nejsem hydroponie" jako sprosté a neoprávněné odmítnutí jejich domnělého nároku na poskytnutí "malé službičky za dobré slovo".

Nám Ajťákům se stává to samé - ozývají se nám různí kamarádíčci, které jsme léta neviděli, zvou nás na návštěvy a jedna z prvních vět bývá "Trošku mi zlobí počítač - já udělám kafe a ty na to zatím mrkni - co ti to udělá?" Odpověď typu "To je na kompletní reinstalaci a to trvá pár hodin. Hoď mi to zítra do práce. Normálně to dělám za X, ale tobě to udělám za X/2." mnozí berou jako urážku a důvod k nenávistným pomluvám.

Napadlo by někoho pozvat si domů na kafe kamaráda zedníka a říct mu "Já udělám kafe a ty mi zatím vyštukuj opadanej strop"?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
horemic
Hifista - pokročilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 481

PríspevokZaslal: Ne júl 29, 2012 14:55:15    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil horemic dňa Ne december 14, 2014 15:27:00, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1480
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: Ne júl 29, 2012 15:49:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Tiez som toho nazoru ,ze slimak bol zbytocne ustretovy tam kde nemusel.
Dnes kazdy hladi na to ako iba toho druheho zneuzit a "vycicat" z neho co najviac.

To ako sa slimak rozhodol je cisto jeho osobna vec ci sa to uz dakomu paci a ci nie. Tiez by som si rad dakoho vymazane reakcie precital no nemozem ,ale beriem to ako prirodzeny vyvoj a zmenu pohladu na vec a na to ma narok predsa kazdy bez rozdielu ak mu to dakto umozni.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ne júl 29, 2012 15:53:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Uz jsem psal jednou, ze znam Slimaka jako feroveho chlapa, ale admin to smazal, ac jine, casto velmi nevkusne prispevky nechava bez povsimnuti a bez cenzury. Neni to dobre.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
IvaW
Nádejný hifista


Založený: 16 november 2007
Príspevky: 67
Bydlisko: Dačice

PríspevokZaslal: Ne júl 29, 2012 16:02:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Mazat své staré příspěvky, to je podle mě něco nehodno opravdového gentlemana.
Myslím, že by nebylo špatné nastavit modifikaci příspěvku jen max. např. týden starého.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ne júl 29, 2012 16:15:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Coz prave vyzaduje jasny postoj admina.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ne júl 29, 2012 16:45:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Slimaka uplne chapem. Je to jeho rozhodnutie, ktore plne respektujem. Je to jeden z mala ludi, ktori su naozaj ochotni v pohode pokecat a poradit v ramci jeho moznosti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
perys
Hifista - pokročilec


Založený: 04 marec 2011
Príspevky: 401

PríspevokZaslal: Ne júl 29, 2012 18:19:50    Predmet: Odpovedať s citátom

navrhuju abychom všichni smazali svoje staré příspěvky...
ps: bezhlavé mazání některých příspěvků (ač je to škoda) je pořád lepší než bezhlavé mazání některým přispěvatelům Neutral

_________________
vždyť vlastně o nic nejde.
CaryAudioCD300-SupraSwordAnniversary / AudioGd-OehlbachXXL1 / PerJadisJA30-OehlbachAirBlue5star-ShanSněhulákManII-MojeUcho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1404

PríspevokZaslal: Ne júl 29, 2012 19:00:04    Predmet: Re: Mazanie mojich príspevkov Odpovedať s citátom

Slimak napísal:
...Keď sa zmazal napr. Coffee, tak to nikoho tak neprudilo...
To se ale hluboce mýlíš.. Coffeeho příspěvky, a to nejen ty vysloveně technické, považuji za velmi přínosné a jejich promazání mně poměrně dosti vadilo.. A jistě jsem nebyl zdaleka sám.. Naštěstí Coffee již začal opět přispívat, a to je jen dobře...


Když už ses rozhodl pro toto radikální řešení, které respektuji, připojuji se k návrhu Horemica, aby jsi také zveřejnil konkrétní osoby, které Tě k tomuto kroku dohnaly. Tedy pokud to bude jen trochu možné...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut júl 31, 2012 13:09:36    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Uz jsem psal jednou, ze znam Slimaka jako feroveho chlapa, ale admin to smazal, ac jine, casto velmi nevkusne prispevky nechava bez povsimnuti a bez cenzury. Neni to dobre.

No tak moment - aky admin ti zmazal "ze znam Slimaka jako feroveho chlapa" ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut júl 31, 2012 13:11:46    Predmet: Odpovedať s citátom

IvaW napísal:
Mazat své staré příspěvky, to je podle mě něco nehodno opravdového gentlemana.
Myslím, že by nebylo špatné nastavit modifikaci příspěvku jen max. např. týden starého.

Keby to bolo jednoduche a existoval k tomu udrziavany kod, uz to je davno spravene. Ale asi to risknem a spravim to aj tym starym sposobom, ked vidim, co sa tu deje.
Toto spatne mazanie mi vadi uz len z principu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ut júl 31, 2012 13:36:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Mozno by stacilo spravit upgrade PHP BB - "u susedov" sa editovat po par minutach neda (az mi je to neprijemne, podla mna by sa to malo locknut tak po 1 dni). Pochybujem, ze sa tam niekto z dotycnych rypal v kode a doprogramovaval to.

Cosi narychlo

citácia:
look in Board configuration> Post Settings>

Limit editing time:
Limits the time available to edit a new post. Setting the value to 0 disables this behaviour.

setting this to "0" should allow endless edits.


Samozrejme to zavisi od verzie PHP BB.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
horemic
Hifista - pokročilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 481

PríspevokZaslal: Ut júl 31, 2012 14:26:56    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil horemic dňa Ne december 14, 2014 15:26:35, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ut júl 31, 2012 15:02:16    Predmet: Odpovedať s citátom

horemic napísal:
a taky zmizela reakce PMA ať neblázním,že Slimáka zná a je to férový chlap.Bylo to ve vlákně o testování preampů alá Slimák.

Nebylo to tady v tématu Ftipy a jine pro zasmani?
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=167201&sid=029ffc5b439d152e811d936fd2627663#167150
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5857
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Ut júl 31, 2012 15:17:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak nejak to bude, staci se podivat do vlastniho profilu, je to jak s hledanim brejli na nose Very Happy
_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
horemic
Hifista - pokročilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 481

PríspevokZaslal: Ut júl 31, 2012 15:50:48    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil horemic dňa So december 13, 2014 18:59:24, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11177
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut júl 31, 2012 20:17:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono je to těžké, existují argumenty pro i proti. Taky se mi nelíbí vlákna znepřehledněná mazáním.
Na druhou stranu, nelze nikoho "odsoudit" k tomu, aby následky "mladické nerozvážnosti" visely na netu na věčné časy a nikdy jinak.
Ono stačí, co dokážou různé webarchivy...
Tady je to sranda, ale opravdový problém je na sociálních sítích typu facebook. Tam mají lidé často velmi osobní příspěvky, hromady fotek, vazby na další lidi atd.
A všechna dobrozdání směřují k tomu, že člověk má právo takové věci kdykoliv smazat a třeba zcela zrušit svůj účet.
Tak jakým právem bychom to chtěli zakazovat zde ?

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Homer Simpson
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 február 2012
Príspevky: 787

PríspevokZaslal: Ut júl 31, 2012 20:25:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton Napísal:
Mazat své staré příspěvky, to je podle mě něco nehodno opravdového gentlemana.
Myslím, že by nebylo špatné nastavit modifikaci příspěvku jen max. např. týden starého.[/quote]
Keby to bolo jednoduche a existoval k tomu udrziavany kod, uz to je davno spravene. Ale asi to risknem a spravim to aj tym starym sposobom, ked vidim, co sa tu deje.
Toto spatne mazanie mi vadi uz len z principu.

Aj ja si myslím že mazať staré príspevky by sa nemali dať. Prispievatelia by si mali za svojim stáť, mali by si rozmyslieť čo napíšu aby sa neskôr nemuseli hanbiť za to čo napísali. Headbang
Ale na druhej strane ak sa fórum zamkne tak čo s inzerátmi? Shocked Ja keď som v minulosti predal to čo
som chcel tak som to zmazal, nech to zbytočne nezavadzia.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ut júl 31, 2012 20:35:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Mi se možnost editace starých příspěvků líbí. Pokud jsem si všiml mazat staré příspěvky vůbec nelze. Laughing

Ale to, že se některé ztrácejí mi vadí, taky jsem měl za to, že je maže Troton. Posty horemika i PMA jsem četl a jsou pryč.

Jak to je, Trotone?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: Ut júl 31, 2012 23:41:21    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
..že člověk má právo takové věci kdykoliv smazat a třeba zcela zrušit svůj účet.


To si len myslis, ze to zmazes. Co s tym v skutocnosti spravi programator kodu, sa nedozvies nikdy. V skutocnosti sa moze len tymto informaciam nastavit flag "invisible", ale data ostanu. Nemozes sa skratka spolahnut na to, ze co raz zavesis na net, budes moct niekedy odtial stiahnut. To uz aj ovce vedia.

Zial toto ma aj svoje tieniste stranky - ak stratis na dovolenke fotoaparat so "zaujimavymi" osobnymi fotkami (samozrejme myslim tvoju potencionalnu mladu priatelku, kedze na teba zrejme nebude nikto zvedavy) a niekto to flakne na web, mas skratka smolu. A takychto pripadov su tisicky (ukradnuty mobil, vykradnuty zdielany adresar s fotkami, a nasledne uverejnenie na webe).

opa napísal:

...nelze nikoho "odsoudit" k tomu, aby následky "mladické nerozvážnosti" visely na netu ...

O tom by ti vedel Jaro Slavik porozpravat Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
husak
Hifi obsluha


Založený: 20 marec 2012
Príspevky: 29
Bydlisko: Koš

PríspevokZaslal: St august 01, 2012 06:04:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Zaujímavá debata....

Len mnohým asi ušlo, že Slimák tie príspevky mazal z iného dôvodu, ako toho, že by si za svojim postami nestál...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: St august 01, 2012 08:07:53    Predmet: Zmazanie vlastných príspevkov Odpovedať s citátom

Husak - súhlas. Dôležité sú predovšetkým dôvody, pre ktoré Slimák urobil toto gesto. Plne ho chápem. Jeho príspevky boli rozumné, mali hlavu a pätu a neboli tendenčné, čo osobne oceňujem najviac. Ak ani toto nestačí, čo viac tomuto fóru venovať? Zdieľanie skúseností, nezištnú pomoc, úprimnosť? Nie.
To s nejakým gentlemanstvom nemá nič spoločné.
Bohužiaľ sa táto "úprava" dotkne aj nevinných, ale to tí vinní vedia a kašlú na to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1480
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: St august 01, 2012 08:16:57    Predmet: Re: Zmazanie vlastných príspevkov Odpovedať s citátom

palipol napísal:
, úprimnosť? ľ...

To vazne?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
horemic
Hifista - pokročilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 481

PríspevokZaslal: St august 01, 2012 09:07:53    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil horemic dňa So december 13, 2014 18:57:42, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist