Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Pioneer DV-430 V

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Video
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2097
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Ne august 05, 2012 16:17:12    Predmet: Pioneer DV-430 V Odpovedať s citátom

Ma niekto doma tento lacny Pioneer ? Dnes sa uz da kupit novy za 55,- € a aj ked mam doma dva ine a vyssie modely DVD prehravacov, tak ma zaujala na nom moznost prehravania filmov, hudby a fotiek cez USB a aj nahravanie CD cez USB vo formate MP3 nie je na zahodenie + ma aj HDMI.
Ake su Vase skusenosti s tymto modelom...?



pioneer_dv430.jpg
 Description:
 Filesize:  114.99 KB
 Viewed:  397 Time(s)

pioneer_dv430.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ne august 05, 2012 16:39:52    Predmet: Re: Pioneer DV-430 V Odpovedať s citátom

vlado.ba napísal:
... nahravanie CD cez USB vo formate MP3 nie je na zahodenie ...

Napadá mě, že MP3 asi vytváří bez ID3 Tagů, ne? Maximálně by je mohl vytvářet z CD-Textu, ale netuším, na jakém procentu CDček se CD-Text vyskytuje ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2097
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Ne august 05, 2012 17:02:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslim, ze mas pravdu... Sad
Ono najviac ma na tej 430 zaujima to prehravanie cez USB...nahravanie CD kludne vynecham a urobim si to cez PC.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ne august 05, 2012 18:09:28    Predmet: Odpovedať s citátom

S Pioneerem poradit neumím. DVD přehrávače jsem vždycky používal Philips - ale jen ty modely, ke kterým upravoval firmware VB6ROCOD:
http://hdforall.freehostia.com/

Dneska už bych ale do DVD přehrávače nešel. Spousta videi je v MKV, nebo i když jsou v "AVI" (DivX/Xvid), tak mají rozlišení větší než PAL. Nic z toho žádný klasický DVD přehrávač nepřehraje. A počet videí, která na DVD přehrávači nepřehraješ, poroste.

Pokud nutně nepotřebuješ DVD mechaniku, tak zkus kouknout po nějakém levném Media Playeru - něco ve stylu ASUS O!Play Mini a podobně.

Jestli ale hledáš primárně levný stolní CD/MP3 přehrávač, tak by Pioneer nemusel být špatný. Philips DVP3380 a DVP5990 mě zvukem z analogových výstupů taky neurážely. Yamaha DVD-S1700 hrála hůř a stála snad desetinásobek. Prý Hi-Fistický plejer ... pfffff ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2097
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Ne august 05, 2012 18:27:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Na prehravanie mojich koncertov a filmov na DVD mam starsie ale dobre masinky Pioneer DV-737 a Sony DVP-NS900V...ale niekedy si nieco stiahnem z netu a pripajanie PC k plazme ma dost otravuje, tak by som si to stiahol na USB kluc a pozrel v klude na tej 430...aj ked neviem, ci by dokazala vsetko prehrat...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ne august 05, 2012 19:02:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak na to stoprocentně nějaký Media Player. Buďto nějaký hodně levný jako ten ASUS, nebo kvůli pohodlí nějaký trošku dražší s LAN rozhranním kvůli pohodlnosti - pak nemusíš kopírovat filmy na Flashku. Ale zas musí běžet během přehrávání PC. Co je pro tebe přijatelnější, se musíš rozhodnout sám. Dražší přehrávače s LAN rozhraním umějí přehrávat s Flashky samozřejmě taky, takže u nich jsou možné obě možnosti.

Ale jak jsem psal - žádný klasický DVD přehrávač nepřehraje žádné video s vyšším rozlišením než PAL, a ani MKV. Tudy v roce 2012 cesta fakt nevede ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2097
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: So september 22, 2012 10:19:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak som si nakoniec zohnal Pioneer DV-400 za polovicnu cenu a nema to chybu...DivX videa som zatial dokazal prehrat iba na PC - a konecne si ich komfortne prehravam na plazme cez HDMI a az som prekvapeny tym dobrym obrazom. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Video Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist