Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

High End Slovakia - fotky a názory
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: St október 24, 2012 13:49:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Mám pocit ako by sa väčšina z tých čo minulý rok napísali svoje postrehy tento rok bála niečo napísať.
Som rád že som si mohol vypočuť Solfegio, hralo to fakt dobre. Veľmi slušný zvuk som počul u Britishaudia, možno preto že som zvyknutý na rovnaký výškáč Cool
U Aconu som mal asi smolu na výber hudby (na tak riedku hudbu stačilo širokopásmo ktoré to zvládlo celkom dobre) a na diskutujúcich fotografov (na ktorých ale stačilo raz zazrieť a odišli preč). Vopred avizovaný najsamnajlepší predzosilňovač Pass v troch samostatných solitéroch...... poznm ešte jeden taký v troch škatuliach.
V Niseli ma zaujali krásne drevené výrobky. Platan mal krásne a módne modré osvetlenie. Audio Resolution Elipse podľa mňa hrajú veľmi dobre, páčili sa mi aj na predošlej výstave. Už menej sa mi páči ich cena. Príjemné bolo všimnúť si koľko vystavovateľov použilo nejakú filtráciu siete a zaujímavá bola prezentácia výrobkov Isotek jej majiteľom. Škoda že na koniec nezapojil pôvodnú kombináciu Helboy káblov a predlžovačky z Tesca. Možno by nastalo ešte väčšie prekvapenie ako pri ceste hore spektrom výrobkov Isotek. V salóne firmy Perfect Sound som sa dobre pobavil na poznámke že inžinieri Burmesteru venujú 25 percent z koncovej ceny komponentu do zdrojovej časti. Úžasné.
Best value odo mňa dostáva nasledujúca zostava
http://imageshack.us/a/img705/215/p1240437.jpg
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: St október 24, 2012 14:00:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Úžasná Best Value. To úplně vlevo je Tesla Maestro?
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Robelles
Hifista - pokročilec


Založený: 08 august 2007
Príspevky: 453
Bydlisko: Tlmače

PríspevokZaslal: St október 24, 2012 14:10:37    Predmet: Odpovedať s citátom

bubuxin tú teslu mali moji rodičia ako hifi. Žil som s tou zostavou asi 15 rokov. Chýba k tomu ešte magnetofón. To boli časy. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2097
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: St október 24, 2012 15:13:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Inak stravil skoro 2 dni v tej kruhovej miestnosti s retro Teslou /bol som jeden z tych dvoch odvaznych zakladatelov tradicie Hi-Fi burzy na High Ende... Laughing / a bol som az zaskoceny prijemnym zvukom z tejto hore odfotenej zostavy doplnenej o Tesla CD prehravac /tusim 902/...na zaciatku som pohladom marne hladal na podlahe nejaky sub...az potom som pochopil, ze ten zvuk ide iba z tych dvoch malych bedniciek... Shocked Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rob
Hifi expert


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 1094
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: St október 24, 2012 15:16:49    Predmet: Odpovedať s citátom

výstava mě docela sklamala, jednak velikostí, vystavovatelů bylo málo, a druhak zvukem: zajímavé snad jen Solfegio, provedením a dynamikou, ale příšerné sypající se výšky, a pak ještě ty velké bedny u Irysonu byly dobré (a měli pořešenou akustiku). Acon se mi vůbec nelíbil, po návštěvě u BVaudio jsme byli asi moc namlsaní kvalitního zvuku Smile a pak jsme si ještě spravili ucho (a břicho) na párty u Cougha Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: St október 24, 2012 18:31:38    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Úžasná Best Value. To úplně vlevo je Tesla Maestro?

Vedel som že sa ti bude páčiť. To vľavo je Tesla 532A "Echo"
http://imageshack.us/photo/my-images/841/p1240439s.jpg/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: St október 24, 2012 19:07:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky, je to docela podobné.

http://teslaradio.webgarden.cz/image/17577086

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
marcin
Hifista - pokročilec


Založený: 30 september 2008
Príspevky: 340
Bydlisko: Pezinok

PríspevokZaslal: St október 24, 2012 20:07:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Moje dojmy sú značne odlišné od väčšiny vyjadrených. Solfegio, hrozný zvuk. Je pravda, že dlho som nevydržal, stačilo mi počuť typický zvuk takejto horny.
Acon sa mi naopak veľmi páčil, aj keď zo začiatku to bolo rozporuplné kvôli výberu hudby, ako napísal Ľubo a tiež nedôvera voči použitiu širokopásma. Vrátil som sa druhý krát, sedel na najlepšom mieste a Čajkovskij 1812 bol parádny, priestor, dynamika a najlepšie basy výstavy - presné a poriadne odspodu. Verím, že suchší charakter zvuku asi nie každému vyhovuje.
Páčili sa mi aj najväčšie Genelec, neserúci a prirodzený zvuk, smerové vlastnosti najlepšie z výstavy.
Príjemne zneli aj Audio Resolution - Ellipse, aj keď som očakával mohutnejší spodok.
GamuT bol nesympatický pre ich design, ktorý mi nápadne pripomínal jedného známeho talianskeho výrobcu. Nehrali zle, ale za tú cenu by som očakával o dosť viac. Konštrukčne tiež nevzbuzdovali nadšenie: dva malé BR s minimálnym zaoblením, streďák dostával na prdel akoby nebol zospodu delený, výškový menič ďaleko od stredového. Dnes som zistil, že citlivosť je 79dB a frekvenčná charakteristika zvlnená v pásme 11dB. Keby tu niekto zverejnil projekt s takýmito parametrami bol by pochválený?

_________________
......Casea Deneb, DRC Preamp, DSP PA2, DPA 380, 2way OSWG, SW 15''
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1293
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št október 25, 2012 07:52:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Naozaj - Tesla múzeum. To som zabudol pochváliť. Nie len nápad a krásne exempláre, ale aj zvuk bol príjemným prekvapením. Aj keď v podstate až takým prekvapením to nebolo - začínal som s tesláckym dvojpásmom poháňaným unitrou Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Vlasto
Hifista


Založený: 25 január 2007
Príspevky: 210
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Št október 25, 2012 08:06:40    Predmet: Odpovedať s citátom

@ Zalan, Bobik

díki za fotečky, ...

-----------------------------
Dík aj z tých pár dobrých postrehov, nebol som na výstave, čo ma mrzí, ale najlepšie je asi ísť robiť si vlastný názor, pretože z mnohých príspevkov si človek neodnesie nič ....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Robelles
Hifista - pokročilec


Založený: 08 august 2007
Príspevky: 453
Bydlisko: Tlmače

PríspevokZaslal: Št október 25, 2012 08:43:02    Predmet: highend Odpovedať s citátom

A mne sa páčilo všetko, lebo som to videl na jednej kope a nemusím sa trepať po štúdiach. Pôjdem len do toho, o ktorého výrobok budem mať záujem. Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Št október 25, 2012 08:45:27    Predmet: Re: highend Odpovedať s citátom

bobik napísal:
do toho, o ktorého výrobok budem mať záujem. Very Happy Very Happy Very Happy
A vystavoval tam dotycny? Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Robelles
Hifista - pokročilec


Založený: 08 august 2007
Príspevky: 453
Bydlisko: Tlmače

PríspevokZaslal: Št október 25, 2012 09:16:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Nie nevystavoval Very Happy , ale pred výstavou som bol u neho asi 2 hodiny Very Happy

Naposledy upravil Robelles dňa Št október 25, 2012 11:02:31, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mad Max
Hifi obsluha


Založený: 18 október 2008
Príspevky: 30

PríspevokZaslal: Št október 25, 2012 09:39:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak aby som prispel svojou troskou do mlyna. Vystava bola zaujimava, dobry napad rozdelit to do dvoch hotelov... kvoli lepsim podmienkam. Pacili sa mi Acony, aj napriek istemu technicistkemu vzhladu a otrasnemu stredaku. Ich zvuk bol prirodzeny, nic nevycnievalo... nic sa neprikraslovalo.. no ako bolo spomenute vyssie, taky suchy zvuk nesadne kazdemu. Treba vsak priznat, ze co sa tyka prezentacie tak ta nie ze bola zla - ona vlastne nebola. Len sa hralo a hotovo. Solfegio pre mna ziadna slava, to mi proste nereze. Canor hral pekne s regalmi Usher, prijemna kombinacia, ale Canor dlho robi kvalitu, pred dvoma rokmi hrali s 801kami Bowermi a tiez to nebolo na zahodenie. Bis Audio tento rok ziadna slava, 3D kino sme videli mnohokrat, PM1 nedostali priestor, a digitalne zosiky s Cantonmi, no tiez nie moja salka kavy. Tesla muzeum, vyborny napad, trocha nostalgie a prijemny zvuk. Prezentacia francuzskych komponentov nenadchla, skoda ze pocas mojho pobytu tam v sobotu nehrali Focaly utopie ani na poziadanie. Platan tradicne vyborna prezentacia, pokec s ludmi, prijemna atmosfera ale obcas toho subu bolo prilis. A este spomeniem napad s hifi burzou vyborny akurat, ze to mnoho ludi neprilakalo, dakujem tym ktori boli, od jedneho som aj dobre nakupil CDs, tymto chcem podakovat, vsetko slape ako ma, parada.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
michal mishek
Hifista - pokročilec


Založený: 11 január 2009
Príspevky: 344
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Pi október 26, 2012 15:55:16    Predmet: Odpovedať s citátom

.......
_________________
Curtis Mayfield | Gil Scott-Heron | Stevie Wonder | Roy Ayers | Carmen McRae | Herbie Hancock .. .. Jamie Lidell | Benny Sings | Mayer Hawthorne | Talc...


Naposledy upravil michal mishek dňa So október 27, 2012 17:36:40, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Pi október 26, 2012 17:19:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Vždy sa ľahšie kopíruje ako tvorí ... Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Pi október 26, 2012 19:19:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak jděte na výstavu se svým. Vždy se lépe kritizuje, než jde s kůží na trh. Na kritiku jsou tu přeborníci, ve všech vláknech Confused
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Pi október 26, 2012 19:41:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Když mi dáte na vstupné, tak klidně na výstavu přijedu předvést.
_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Pi október 26, 2012 19:43:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Hochu, to je součástí hry. Kecat umí každý trouba.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Pi október 26, 2012 19:48:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Je. O tom žádná, jenom prostě to vstupné je opravdu vstupné ve vlastním slova smyslu.
_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi október 26, 2012 21:26:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Pre mňa bola prekvapujúca a zároveň sympatická účasť takéhoto konštruktéra/výrobcu http://www.solfegio.eu/ Keby mu v tomto segmente motika vystrelila tak budem rád a naďalej mu budem fandiť.

Mne sa dielenské spracovanie páčilo, pričom zároveň mám k týmto "wintage almarám" blízo hoci podporené prostredníctvom JBL. Podľa očakávania mi zneli s ľahkosťou dynamicky, hoci som počúval len 15min. a to čo si tam kto priniesol. Takže je to môj veľmi subjektívny pohľad, možno podporený očakávaniami...

Prosím Vás nemáte niekto k nahliadnutiu výstrižok týchto podobných bední z časopisu K+T? Mne sa zdajú byť Solfegio vyššie a širšie + stredotónová horna je taktiež väčšia. Zo zvedavosti by som sa rád na to pozrel, koľko to má podobných čŕt.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Pi október 26, 2012 22:18:40    Predmet: Odpovedať s citátom

nevím co je to "motika vystrelila " Smile
ale vím, že se nejedná o kopii toho projektu z K&T 2/2012.
Ty bedny existovaly totiž zjevně už o mnoho měsíců dříve, viz zde:
http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=7659

Ale konstruktér jistě bral inspiraci u Klipsch Cornwall

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So október 27, 2012 06:16:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Sú tam rozdiely proti projektu K+T (iná stredová horna a pod..), ale v princípe je to rovnaké. Nakoniec to ani iné byť nemôže, ak je hlavným kritériom citlivosť, tak z toho vzíde veľký (objem) box s PA basákom a horny (obvykle, je aj iná cesta..).. Bohužiaľ (pre moje uši) tam bolo jasne počuť limity zvolenej koncepcie, vysoká delička medzi 15" basom a stredmi (vynútená stredovým driverom) a typický "retro" zvuk stredového tlakového driveru (skreslenie kompresného drivera..). Ale niekomu to môže trafiť do vkusu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So október 27, 2012 08:16:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Môže byť..., som na podobnú zostavu naučený a dokonca si viem pri tom užívať radosť z muziky. Naproti tomu doma mám kónusy a kalotu a taktiež spokojnosť...

Som ako taká sentimentálna dievka, nadchcem sa skôr pre muziku čo počujem ako pre spôsob reprodukcie či jej kvalitu;-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Homer Simpson
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 február 2012
Príspevky: 787

PríspevokZaslal: So október 27, 2012 08:45:47    Predmet: Odpovedať s citátom

N.A.: -nevím co je to "motika vystrelila.

Unás na Slovensku sa vráví keď pán boh dá tak aj motyka vystrelí. Čo znamená asi toľko že pri potrebnom šťastí sa môže presadiť každý, dokonca aj ten kto si to svojou produkciou nezaslúži.
Ja osobne oceňujem odvahu ísť so Solfegio na High End Slovakia. Je k tomu potrebná guráž, pretože prezentované produkty väčšinou každý ofrfle, najmä tí čo tomu prt rozumejú a hoci nič nedokázali majú patent na rozum Veď niečo podobné si aj Ty zažil v Prahe pri prezentácii svojich Lucidov, kde sa Ti smiali že Ti to nebasuje.
Aj Acony tu niektorí ofrfľali akoby tomu čo majú doma nesiahali ani po členky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
michal mishek
Hifista - pokročilec


Založený: 11 január 2009
Príspevky: 344
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: So október 27, 2012 17:42:27    Predmet: Odpovedať s citátom

..no argument Pavla N.A. je silno nepriestrelný.. ..a druhá sústava sa už nepodobá tak "intenzívne", takže svoj príspevok s dovolením mažem a ospravedlňujem sa.. .. ...hlavne inžinierom Klipsch-u a JBL-u, že som si na nich hneď nespomenul. :-))))
_________________
Curtis Mayfield | Gil Scott-Heron | Stevie Wonder | Roy Ayers | Carmen McRae | Herbie Hancock .. .. Jamie Lidell | Benny Sings | Mayer Hawthorne | Talc...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: So október 27, 2012 18:05:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Nikde nevidím zmínku ...

Jak hrály Monitor Audio PL200?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MakcuPikcu
Hifista


Založený: 14 november 2011
Príspevky: 151
Bydlisko: Brezno

PríspevokZaslal: So október 27, 2012 18:12:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Homer Simpson Arrow no pan Barilla uz raz na HE Slovakia vystavovat bol.Tusim to bolo v 2009-tom.A presne pre toto co popisujes,mu prestalo chutit tvorit a dalej vyrabat a samozrejme vystavovat.Ale naslo sa par ludi,ktorim sa jeho praca naramne paci a zas bol Marek povzbudeny.Ale tento rok mal na vystave uspech.Ja mu to naozaj prajem,lebo je to fajn clovek a jeho praca si naozaj zasluzi pozornost.Mne sa jeho produkty pacia.Presne taky zvuk mam v oblube.Absolutne mi neprekaza,ze pri tvorbe vintage sa odrazil od dizajnu nejakej znacky.Aj tak si to robi posvojom.A budem veeeelmi rad,ak sa ku nim dopracujem.Pre mna je to absolutny vrchol.Su to masiny,Lepsie pre moje ucho som este nikdy nikde nepocul Good job

Naposledy upravil MakcuPikcu dňa Ne november 04, 2012 09:42:01, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MakcuPikcu
Hifista


Založený: 14 november 2011
Príspevky: 151
Bydlisko: Brezno

PríspevokZaslal: Ne október 28, 2012 11:03:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Výsledky návštevníckej ankety HIGH END Slovakia 2012

http://www.highendslovakia.sk/stranka/239-Vysledky-navstevnickej-ankety-HIGH-END-Slovakia-2012

Cheers
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cambion
Hifista


Založený: 10 február 2012
Príspevky: 183
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne október 28, 2012 11:53:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Nice joke... Canton 3miesto v zvuku a Bis audio 1miesto v prezentaci..(oni aj prezentovali?)
_________________
Denon DCD-510,Creek 4330mkII,VMA II 3p, Sansa clip+ >KPP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Strana 2 z 6

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist