Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

kupa YAMAHA E-810 SC

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kompletné zostavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
jozovica
Hifi obsluha


Založený: 05 september 2007
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: St september 05, 2007 20:36:15    Predmet: kupa YAMAHA E-810 SC Odpovedať s citátom

zdravim Vas, som tu uplne novy a skor taky pocuvac...
Chcel by som si kupit vezicku YAMAHA E-810 SC, nemate niekto stymto skusenost, ako to hraje, co to vsetok zozerie...dik
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roboh55
Hifi obsluha


Založený: 31 január 2009
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: So január 31, 2009 15:29:51    Predmet: YAMAHA 810 Odpovedať s citátom

Hra naozaj vyborne.Odporucam dokupit subwoofer.Ja osobne som zvolil YAMAHA YST-FSW100 v cene zhruba 5tis sk,ale aj bez neho ma system naozaj vyborny zvuk.Co sa tyka prehladu cd,alebo dvd s mp3,je to bez pripojenia externeho monitoru horsie.Takisto som za 1,5 roka pouzivania nedokazal prist na to,ako sa zapina zobrazovanie hodin v rezime stand by.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kimo
Hifista


Založený: 04 december 2008
Príspevky: 128
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So január 31, 2009 20:12:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Mal som starú E-150, hralo to obstojne, len repro som nepoužíval a nesôr predal(predávalo sa to len spolu, vtedy padli ceny z 17990 na 13990, tak sa to oplatilo aj len kvôli RC) dostaneš z toho viac, pokiaľ pripojíš lepšie reproduktory.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kompletné zostavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist