Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Krabice pro DPA222 i jiné
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Betaron
Hifi obsluha


Založený: 02 február 2009
Príspevky: 15
Bydlisko: Val. Klobouky

PríspevokZaslal: Po december 28, 2009 09:04:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Děkuji za pochvalu i pokárání… Embarassed
Včera jsem zesilovač poprvé spustil v dílně do zkušebního provozu. Hraje dobře, zvukový test později, až bude vše komplet zapojeno.
Nezapojené korekce, které jsou nyní instalované, jsou od TEB elektronic. Zatím nevím co mohu od nich očekávat, při rozvaze jsem uvažoval s vhodnými rozměry a roztečemi potenciometrů.
Kazzateli, viděl jsem na jiných ukázkách otočené moduly; při rozvrhování jsem to zkoušel, ale filtrační elyty vadily pro umístění desky s korekční předzesilovačem.
Zadní panel mám trochu zdrbaný – při kreslení výkresů jsem se jebl o 2mm na roztečích pro jeho uchycení k chladičům. Na fotce je vidět, jak bylo pak potřeba došpidlat otvory se zahloubením pro M3. Panel mohu udělat znovu s navrhovaným rozmístěním dle Tebe.
S přepínáním vstupů – místa je v konstrukci dost, to by se dalo dodělat.
Takže jak to tak vidím, udělat z gruntu novou krabici…..boha jeho, nevím jestli na to budu mít ještě sílu! Shocked

Kazzateli, v každém případě mám pro Tebe nachystaného půlčíka pravého valašského vitamínu S. Stačí poslat adresu Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JJD
Hifista - pokročilec


Založený: 19 október 2008
Príspevky: 262
Bydlisko: České Budějovice

PríspevokZaslal: Po december 28, 2009 12:04:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono je to docela těžký když tam musíš mít ty korekce takovýmhle způsobem. Kdyby byly externě s předzesilovačem, bylo by to daleko lepší.

Správně by to mělo vypadat tak jak píše Kazzatel - desky naopak, trafa blíž k přednímu panelu, přepínač vstupů relátkový u zadního panelu a volume poťák taky v zadní polovině krabice a na přední panel vytaženej přes nástavec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po december 28, 2009 15:20:34    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
... Když už je to bimonaurál, tak proč doprdele nedáš levý vstupy doleva, pravý doprava a stejně tak i výstupy ? Síťovej přívod pak doprostřed ? Chce to víc myslet, ogare...


Jak je to potom se zemní smyčkou na přívodních signálových kabelech ? Ty země se nakonec stejně potkají u zdroje signálu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strana 11 z 11

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist