Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

High End Slovakia 2007
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
robo43
Hifista - pokročilec


Založený: 29 marec 2007
Príspevky: 258
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne október 28, 2007 20:54:52    Predmet: Odpovedať s citátom

jmd napísal:
To sme mali na mieste činu do neho natlačiť ten najlepší syr, víno a prípadne nejaké krásky, možno by potom pustil perie ako to vlastne nastavil a aký bol toho zámer.


??? Platit niekomu zranicu, chlast a slapky aby povedal preco nieco zapojil na hovno? Zamer si vie domysliet aj ten nejvacsi blb. Chcel dosiahnut co najlepsi zvuk ale evidentne vedel o tom velkey prd.

_________________
Prepáčte za môj pravopis s gramatikou si stále netykám...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
robo43
Hifista - pokročilec


Založený: 29 marec 2007
Príspevky: 258
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne október 28, 2007 20:58:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Acon

A nemohol byt zvuk v Prahe lepsi ako v Blave z dovodu akustiky?

_________________
Prepáčte za môj pravopis s gramatikou si stále netykám...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: Ne október 28, 2007 20:59:58    Predmet: Odpovedať s citátom

robo43 napísal:
Hovorim, amateri!


Ak bude v CSSR taka hifi zakladna ako v UK/USA/DE, tak aj vystavy budu vyzerat inac. Ja som rad aspon za to malo co sa tu robi.

IMHO, Pre zbytok sveta sme tu vsetci amateri, tak uz sa s tym zmier. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3897
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne október 28, 2007 21:05:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Potešilo ma že ich tam doviezli. Je to zaujímavé riešenie. IMHO aj keď ten basák na svoju plochu a potenciál mal malý objem ozvučnice.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: Po október 29, 2007 13:19:10    Predmet: Cabasse Odpovedať s citátom

Pánové, ty bedny hrály na obou výstavách (Praha i Blava) jak z prdele.... Pokud jste si tam pustili bum-cink-hej-bejby-hej-pseudo-jazz tak to nebylo až tak patrné, ale v momentě, kdy se tam pustil velký orchestr, tak se to sypalo jak domeček z karet. Ostatně ve VŠECH expozicích v Blavě to bylo VELICE VELICE špatné... a nebylo to jen akustikou, která byla ve srovnání s pražskou výstavou spíše daleko lepší ... Jde o to, že současný spotřební high-end (drahé consumer hifi) nemá s ideou věrné reprodukce v 90 procentech nic společného, je to spíše o pocitu výlučnosti mít něco drahého, designu vhodném do obýváčku, čistě vnějším efektu... Spíše to beru jako definitivní potvrzení toho, že v úsilí za nezkreslenou reprodukcí je třeba lovit v jiných vodách než consumer high-end a brát hifi výstavy jako skvělé místo na to si jednou za čas pokecat se známými o našem prazvláštním koníčku...

Ale hostesky v Blavě neměly chybu...

_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
robo43
Hifista - pokročilec


Založený: 29 marec 2007
Príspevky: 258
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Po október 29, 2007 14:53:00    Predmet: Odpovedať s citátom

cough

Plne a tebou suhlasim. Konecne sa nasiel niekto kto ma vlastny nazor a nekvaka dokola to co vacsina "High-End-istov". High End je o nabliskanych komponentov a nie o extra super zvuku. Zvukovo dokazu tieto "nabliskane" masinky byt porazene aj daleko lacnejsimy zostavamy. Vsetko je to o psychyke. Vacsina ludi si mysli ze ked je nieco za melon tak to musi aj hrat. Jednoducho su o tom presvedceny aj ked tomu tak nieje.

Ked tu poviem ze napr.Dynaudio Audience 52SE su podctatne zvukovo lepsie ako Dynaudio Contour S1.4, tak ma tu "Highendisti" roznesu na kopytach. Ale je to tak! Mal som moznost skusat a porovnavat ich u mna doma cely tyzden. S1.4 su exkluzivnejsie, ale nie zvukovo.

_________________
Prepáčte za môj pravopis s gramatikou si stále netykám...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Acon
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Nitra SK

PríspevokZaslal: Po október 29, 2007 17:34:01    Predmet: Odpovedať s citátom

dnes som bol s človekom, čo si tie Cabassé bol vypočuť v Norimbergu v nejakej privátnej posluchovke. Prezentoval ich údajne sám tvorca a vraj presne také sklamanie ako v Prahe a BA. Mne osobne sa nejako nechcelo veriť, že by naozaj hrali až tak Crying or Very sad Naďalej ale, budem chodiť na výstavu zbierať iba základné indície.
_________________
moje civilné meno je Oleg. Ak sa s niekym stretnem, nechcem byť nejaký anonym
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Acon
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Nitra SK

PríspevokZaslal: Po október 29, 2007 17:44:23    Predmet: Odpovedať s citátom

robo43 napísal:
cough
Zvukovo dokazu tieto "nabliskane" masinky byt porazene aj daleko lacnejsimy zostavamy.


Stáva sa to. U mňa doma sme s kamošmi zažili niečo podobné, keď aktívne regálovky s predzosíkom za 150 000,- dosť prevalcovali stĺpy (dynaudio cca 140 000,-) s deleným zos. (cca 60 000,-)
Ale neberiem to ako pravidlo. Skôr sú skúsenosti, že SK a CZ výrobky sú v danej cenovej kategórii lepšie ako vyhlásené značky. Marketingový reťazec na ne nenabalí toľko nákladov, ktoré musí zákazník zaplatiť. Ale ani toto nemusí byť vždy pravidlo.

_________________
moje civilné meno je Oleg. Ak sa s niekym stretnem, nechcem byť nejaký anonym
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Franta
Hifista


Založený: 15 október 2006
Príspevky: 206

PríspevokZaslal: Po október 29, 2007 23:11:16    Predmet: Odpovedať s citátom

robo43 napísal:


Ked tu poviem ze napr.Dynaudio Audience 52SE su podctatne zvukovo lepsie ako Dynaudio Contour S1.4, tak ma tu "Highendisti" roznesu na kopytach. Ale je to tak! Mal som moznost skusat a porovnavat ich u mna doma cely tyzden. S1.4 su exkluzivnejsie, ale nie zvukovo.


No a když někdo neví o čem mluví, tak je to taky asi špatně. Víš, u Dynaudio je to tak, že čím vyšší model, tím je "háklivější" na všechno kolem. Proto mám rád tyhle soudy "po týžďni" testování. Já mám C3 doma deset let a ještě se mi nepodařilo dostat z nich maximum. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
robo43
Hifista - pokročilec


Založený: 29 marec 2007
Príspevky: 258
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2007 04:51:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Franta napísal:
robo43 napísal:


Ked tu poviem ze napr.Dynaudio Audience 52SE su podctatne zvukovo lepsie ako Dynaudio Contour S1.4, tak ma tu "Highendisti" roznesu na kopytach. Ale je to tak! Mal som moznost skusat a porovnavat ich u mna doma cely tyzden. S1.4 su exkluzivnejsie, ale nie zvukovo.


Já mám C3 doma deset let a ještě se mi nepodařilo dostat z nich maximum. Wink


A to je to o com som pisal. Ked sa za 10 rokov niekomu nepodari dostat z bedni maximum, tak je to myslis v poriadku? Podla mna ten maximum si z nich dostal uz davno len si to nechces priznat. Presviedcas sa ze predsa bedne za tolko prachov musia hrat lepsie!Myslis? Dynaudiu sa venujem cca 17 rokov a rukami mi preslo uz dost modelov a viem o com pisem. Contour 1.3mk2 alebo 1.3SE su spickove bedne, no 1.4 sa im akosi nevydarily.Bud si isty, ked porovnavam, tak na viacerych zosikov atd.Vsak som vravel ze ma roznesu na kopytach.Uz to zacina.Nie je vsetko drahsie zvukovo aj lepsie i ked znacke Dynaudio ako takej dost fandim.1.4 su exkluzivnejsie od 52SE, ale nie zvukovo!Pisem nie o 52 ale o 52SE.Je tam stredobasak a vyhybka z Contour 1.3mk2, vyskac z Contour 1.4. Jedine co maju spolocne s 52-kamy je "bedna" aj to nie uplne. Zvukovo boli dost v testoch prirovnavane k Contour 1.3SE.Kto ich nepocul poriadne rozohrane.. tak to nepochopi.

_________________
Prepáčte za môj pravopis s gramatikou si stále netykám...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Acon
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Nitra SK

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2007 10:01:28    Predmet: Odpovedať s citátom

robo43 napísal:



A to je to o com som pisal. Ked sa za 10 rokov niekomu nepodari dostat z bedni maximum, tak je to myslis v poriadku?


V absolútnom. Hifi a s ním aj hifsta sa vyvíja. Čím by sa zaoberal ,keby hneď na začiatku dosiahol vrchol?
Ostatný sú konzumenti. Nepotrebujú meniť a posúvať sa ďalej, len "konzumujú".

_________________
moje civilné meno je Oleg. Ak sa s niekym stretnem, nechcem byť nejaký anonym
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
robo43
Hifista - pokročilec


Založený: 29 marec 2007
Príspevky: 258
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2007 12:58:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Acon
Suhlasim s tebou, len by ma zaujmalo ako vie ze jeho bedne este ani po 10 rokoch nehraju na maximum? Kazda bedna ma svoje hranice a moze mat zosik aj z platiny aj tak mu viac nedaju ako to coho su schopne.Mam na to 3 vysvetlenia. Bud ich pocul hrat aj niekde inde a zdalo sa mu ze tam hraju lepsie, no v tom pripade stacilo si obkukat zvysok aparatury a postupne si ju zaobstarat, alebo to bolo akustikou, alebo je zo zvukom nespokojny a veri ze mu daju viac ked nieco z retazca vymeni. Mozno daju, mozno nie. Mozno je to fakt ich maximum co dokazu. Keby napisal ze ich ma nove nerozohrane tak tomu by som rozumel. Je rozdiel medzi novymi nerozohranymi bednami a rozohranymi. Mne na moje DA52SE stacilo zhruba 8 mesiacov kym sa takpovediac zlomily a zvuk je uplne o niecom inom ako bol ked boly nove.Mozno budu zniet o rok este trosku lepsie, no to uz nebude az take ohurujuce ako ked clovek zazije ten zvukovy posun pri "zlomeni" bedni ( zvuku ) a obvzlast pri Dynaudio je to velmi pocutelne. Alebo mi chce Franta povedat ze jeho C3 niesu rozohrane ( "zlomene" ) ani po 10 rokoch???

_________________
Prepáčte za môj pravopis s gramatikou si stále netykám...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Acon
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Nitra SK

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2007 14:57:35    Predmet: Odpovedať s citátom

robo
je tu predpokad, že tých 10r. bolo myslených tak trochu obrazne a možno ani nie. Kým som vymenil moju starú zostavu, tiež som ju neustále vylepšoval. Požičiaval som si káble, bedne,zos. decky, potom CDP. Z času na čas som niečo kúpil... A tiež to trvalo 10r. Vlastne ešte o 3r. viac. A to som vedel, že napr. s iným CDP by hrala ešte lepšie. Dnes mám zostavu, ktorá rozhodne patrí k najlepším na tomto fóre a viem, že mám ešte dlhú cestu za zlepšovaním pred sebou, aby som z nej dostal viac a viac...

_________________
moje civilné meno je Oleg. Ak sa s niekym stretnem, nechcem byť nejaký anonym
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
robo43
Hifista - pokročilec


Založený: 29 marec 2007
Príspevky: 258
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2007 15:33:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Acon, necitas pozorne o com pisem. Ja o voze a ty ako sa hovori o koze. Uz som ticho lebo zas sa do mna vsetci obuju Shocked
_________________
Prepáčte za môj pravopis s gramatikou si stále netykám...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Acon
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Nitra SK

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2007 16:35:50    Predmet: Odpovedať s citátom

robo43 napísal:
Acon, necitas pozorne o com pisem. Ja o voze a ty ako sa hovori o koze. Uz som ticho lebo zas sa do mna vsetci obuju Shocked


čítam a viem Very Happy
pýtal si sa ako vie, že z bední nedostal maximum. No, napríklad tak ako som to robil ja. Že skúša nové komponenty, káble.

_________________
moje civilné meno je Oleg. Ak sa s niekym stretnem, nechcem byť nejaký anonym
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
robo43
Hifista - pokročilec


Založený: 29 marec 2007
Príspevky: 258
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2007 17:30:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Acon

Kedy bude vediet ze je to ten maximum??? Ako sa to dozvie ze bedne uz nedokazu zahrat v ramci svojich noznosti viac??? Skor by som povedal, ze menenim komponentov uz nedosiahne lepsi zvuk ked sa mu to nepodarilo za 10 rokov, ale moze dosiahnut maximalne zvuk iny. A ja som pisal o kvalite bedni ak sa dobre pametam na co sa on chytil a nie o kvalite retazca ako takeho! Na 4 zosiky v cene od 36000 do 90000 zahrali DA52SE vsetko lepsie ako DAC1.4 ale aj tak neviem o com pisem a samozrejme ze 1.4 musia byt lepsie lebo su drahsie ze??? Chlapci neviete o com pisete. Moja rada. Ked chcete reagovat na konkretne porovnavanie, tak si to najskor otestujte sami v klude, doma a nepiste nieco akoby ste to testovali vy sami.

_________________
Prepáčte za môj pravopis s gramatikou si stále netykám...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
robo43
Hifista - pokročilec


Založený: 29 marec 2007
Príspevky: 258
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2007 17:35:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Acon

A vtom ma poucovat nemusis ze menenim komponentov sa da dosiahnut lepsi, iny zvuk. To vie aj prvaj v skole. Moja otazka sa tykala vazne uplne niecoho ineho ako toho na co si ty zareagoval. Ja som pochopil na aku otazku vlastne asi reagujes.Ibaze tak ta otazka neznela.

_________________
Prepáčte za môj pravopis s gramatikou si stále netykám...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Acon
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Nitra SK

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2007 17:47:44    Predmet: Odpovedať s citátom

robo43 napísal:
Acon

Moja otazka sa tykala vazne uplne niecoho ineho ako toho na co si ty zareagoval. Ja som pochopil na aku otazku vlastne asi reagujes.Ibaze tak ta otazka neznela.

Very Happy tak potom som blbec. V celom Tvojom príspevku je otázka len prvá veta. Teda aj posledná, ale inými slovami rovnaká otázka. Iná otázka tam nie je. Len Tvoje 3 vysvetlenia z ktorých ani jedno nie je správne Wink

_________________
moje civilné meno je Oleg. Ak sa s niekym stretnem, nechcem byť nejaký anonym
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
robo43
Hifista - pokročilec


Založený: 29 marec 2007
Príspevky: 258
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2007 18:05:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Mudrc Akon s naj zostavou na fórume

Ako zistí aj keď vymení 1000 krát zosik, CD player, kabliky ci je to maximum? Ziadno!!! Menenim pri spickovych komponentovch dosiahne maximalne zvuk iny. Mozno bude tvdit ze maximum bude vtedy ked bude absolutne zo zvukom spokojny a z toho mi vypliva ze momentalne je nespokojny. Tak naco tie bedne vlastni 10 rokov? (A mozeme sa tocit Akon dokola.) Co ak zisti ze aj po dalsich 10 vymenach to stale nie je ono? Aha prepac. Bude tvrdit ze to este nie je maximum, ze to maximum mozno pride po dalsich X vymenach. A ja tvrdim ze mozno nie! Moze napokon zistit ze chyba je v bednach.Ze mu proste nevyhovuju, ze vyhodi test kde su zaradene v kategori absolutne spickova trieda a konecne da na svoj sluch a napokon si mozno kupi bedne z len spickovej triedy a bude maximalne spokojny .Je to zretelne?

_________________
Prepáčte za môj pravopis s gramatikou si stále netykám...


Naposledy upravil robo43 dňa Ut október 30, 2007 18:08:50, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
robo43
Hifista - pokročilec


Založený: 29 marec 2007
Príspevky: 258
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2007 18:06:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Cokolvek sem mozem napisat vzdy sa musi ozvat mudry Acon...
_________________
Prepáčte za môj pravopis s gramatikou si stále netykám...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Acon
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Nitra SK

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2007 19:09:21    Predmet: Odpovedať s citátom

robo43 napísal:
Mudrc Akon s naj zostavou na fórume


A to kto povedal? Že ďakujem za uznanie Wink



citácia:
Cokolvek sem mozem napisat vzdy sa musi ozvat mudry Acon...

Question Chudák Acon si asi myslel, že keď oslovuješ konkrétne jeho, tak očakávaš odpoveď a bolo mu blbé ignorovať Ťa. Teraz už vie, že odpoveď na svoj príspevok neočakávaš. Thumbs up

_________________
moje civilné meno je Oleg. Ak sa s niekym stretnem, nechcem byť nejaký anonym
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2007 20:28:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Krasne ste tu rozobrali Frantovu zostavu aj bez neho, az na to , ze ju nikto nepocul a neviete, akymi experimentami pri hladani "maxima" presiel .... Huh
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Acon
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Nitra SK

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2007 20:43:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton napísal:
Krasne ste tu rozobrali Frantovu zostavu aj bez neho, az na to , ze ju nikto nepocul a neviete, akymi experimentami pri hladani "maxima" presiel .... Huh

No, ja som ju "rozobral" jednou jedinou vetou a to:
je tu predpoklad, že tých 10r. bolo myslených tak trochu obrazne a možno ani nie.
A uviedol som príklad môjho vlastného hladania. Wink

_________________
moje civilné meno je Oleg. Ak sa s niekym stretnem, nechcem byť nejaký anonym
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2007 20:48:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Mudry Acon, ty by si s tou svojou zostavou mal radsej mlcat Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Acon
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Nitra SK

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2007 21:30:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Coques Wink
ideš dráždiť hifistu na B Podzim? Ja by som rád, dokonca, keď manželka počula pár telefonátov, čo ma chalani volali, tak ma posielala, ale nemám to srdce nechať ju so svišťom samú celý víkend. A na otočku to pre mňa nemá cenu. Ak si to nemôžem v kľude vypočuť a večer dať s chalanmi pivko, tak to odložím na rok. Dúfam, že im ročník výde a zopáknu to.

_________________
moje civilné meno je Oleg. Ak sa s niekym stretnem, nechcem byť nejaký anonym
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Franta
Hifista


Založený: 15 október 2006
Príspevky: 206

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2007 23:23:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton napísal:
Krasne ste tu rozobrali Frantovu zostavu aj bez neho, az na to , ze ju nikto nepocul a neviete, akymi experimentami pri hladani "maxima" presiel .... Huh


Díky za pomoc, Trotone! S tím experimentováním máš recht, třeba poslední zkouška agregátu na výrobu privátní elektřiny byla velmi zajímavá. Potvrdila, že bez dobré elektriky nemá cenu cokoli posuzovat. Potom se mohou objevovat, i tady časté, výroky o nesmyslně drahých a nehrajících komponentech, "když i můj NAD za deset hraje líp!"

S tím maximem je to relativní, při tolika proměnných ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2007 23:29:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Oleg a to som s tebou pocital! No a kto vie, mozno to manzelka posiela preto,ze si chce aj ona "oddychnut" Smile Tak to este prehodnot.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
robo43
Hifista - pokročilec


Založený: 29 marec 2007
Príspevky: 258
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St október 31, 2007 00:57:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Acon napísal:
roboDnes mám zostavu, ktorá rozhodne patrí k najlepším na tomto fóre


Ty si to napisal.Ze nemas zac...

_________________
Prepáčte za môj pravopis s gramatikou si stále netykám...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jaraba
Nádejný hifista


Založený: 23 júl 2007
Príspevky: 59

PríspevokZaslal: St október 31, 2007 09:02:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som takisto ako Robo pocul audience 52, 52se aj Contour S1.4.
Netrufam si povedat ci 52se su lepsie, lebo iba 52 a 52se som pocul spolu hned za sebou. Ked si ale porovname ceny (priblizne) 30000 (52) 40000 (52se) a 80000 (S1.4) akosi mi to vychadza jednoznacne pre model 52se. Samozrejme pre normalne zarabajuceho cloveka. Rozdiel medzi 52 a 52se je obrovsky (za 10000) a medzi 52se a contour S1.4 sa mi az taky velky nezdal (za 40000). Vo velkej miere to pripisujem tomu zhodnemu vyskovemu reproduktoru, to je logicke. Cize v tomto davam za pravdu Robovi43.
Je mozne ze tak ako pisali v audiu v. r. 2003 pri teste Contour S 1.4 pri zapojeni extremne vykonnych monoblokov Bryston by boli roziely vacsie, to uz neposudzujem, lebo drahe komponenty nemam rad Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Acon
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Nitra SK

PríspevokZaslal: St október 31, 2007 14:04:31    Predmet: Odpovedať s citátom

robo43 napísal:
Acon napísal:
roboDnes mám zostavu, ktorá rozhodne patrí k najlepším na tomto fóre


Ty si to napisal.Ze nemas zac...


Laughing ano, napísal. To znamená, že ak je JEDNA Z NAJLEPŠÍCH, počuješ to množné číslo? Najlepších, nie najlepšia ako si napísal Ty
Mudrc Akon s naj zostavou na fórume a to znamená, že ju radím medzi ostatné dobré zostavy na fŕe a nie na ich čelo Wink robo robo Very Happy

_________________
moje civilné meno je Oleg. Ak sa s niekym stretnem, nechcem byť nejaký anonym
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Strana 5 z 6

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist