Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Audiodrom a recenze kabelů
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: St január 09, 2013 10:08:12    Predmet: Odpovedať s citátom

vintage, PMA --> Nieco na tom bude. Druha vec je, ze ludia sa dnes boja povedat svoj vlastny nazor, pretoze je jednoduchsie pridat sa k vacsine. Podla mna sa to deje casto, napriek tomu, ze ten jedinec si vnutorne mysli cosi ine.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vintage
Hifista


Založený: 06 december 2010
Príspevky: 159

PríspevokZaslal: St január 09, 2013 10:24:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím si, že díky biasingu to opravdu "slyší", respektive jeho mozek to vyhodnocuje tak, že tomu věří. Když budu mluvit v hifi hantýrce tak uši jsou jako "zdroj" (mechanika) a záleží na mozku (převodníku) jak si to přebere. A i kdyby tomu tak nebylo, tak stejně na fóru bude dotyčný psát o OBROVSKÝCH rozdílech. Přeci nebude riskovat, že bude označen za málo zkušeného hifistu, nebo člověka s málo rozlišujícím aparátem.
_________________
Thorens TD126 MKIII -> Ortofon 2m Black
RME ADI-2 DAC FS
BV Audio PRE1 + PA300SSE -> Infinity R90
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: St január 09, 2013 10:39:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Aaale, kto by sa bál hifistov a fóra....

Ja som bojím len manželky a snehu na cestách Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: St január 09, 2013 10:42:41    Predmet: Odpovedať s citátom

So snehom je aspon sranda, s ladom je to uz horsie. Tam sranda konci.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: St január 09, 2013 10:43:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja sa radím medzi ľudí čo nepočujú rozdiel (alebo mi nepripadá významný) medzi káblami. Či je to hluchotou alebo málo rozlišujúcim aparátom mi je v podstate jedno, ale nebudem pritakávať že rozdiel počujem aj keď ma o tom bude presviedčať 12 z 10tich hifistov Smile Možno je to iným vzduchom v mieste bydliska.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
vintage
Hifista


Založený: 06 december 2010
Príspevky: 159

PríspevokZaslal: St január 09, 2013 10:51:43    Predmet: Odpovedať s citátom

to bubuxin:
Však nehážu všechny do jednoho pytla, hodně záleží do které hifista spadá komunity, ta je většinou pevně spjata s diskuzním fórem... Máme jich tu asi sto padesát Smile

_________________
Thorens TD126 MKIII -> Ortofon 2m Black
RME ADI-2 DAC FS
BV Audio PRE1 + PA300SSE -> Infinity R90
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: St január 09, 2013 10:53:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Kdo nechce počuť rozdiel a nesnaží sa o to ani ho nepočuje. A je to aj o kvalitných nahrávkach,kde si každý vyberie-na čom chce počuť rozdiel.

Ja mám vybraté časti na basy,stredy,výšky.Na priestorovosť,zložitosť-komplexnosť a realnosť prednesu.A na celkovu počuvatelnosť univerzálnosť dalej kvalitné ,menej kvalitné a aj nekvalitné nahrávky.

Ale každý sám musí si určiť ,a mať to dobre napočuvané-kde v akých nahravkach dokáže zaregistrovať rozdiel.

Idealne je ked sa 2ja ,3ja zhodnu na rovnakých nahrávkach alebo častiach ktore ale musia mať ozaj dobre napočuvané. A potom to na tých testuju a porovnávaju.

Tažko zistíš rozdiel ked Ti niekdo pustí nahravku ktoru nepoznáš a poprípade ta ta muzika znervoznuje-nie je to žáner čo Ty počuvaš.

Vačšinou je to tak že čím kvalitnejší celkový zvukový aparat a akustika je ,tak tie rozdieli je viac aj počuť.A najlepšie ked si to najprv otestuje z každých testujucich -hlavne v čo najvačšom klude a v pohode sám.

Poprípade si každý zapíše ako sa mu to s čím javí.Lebo už len ked su pri tom teste 2ja -mení to aj akustiku a ked "Ti niekdo fučí za uchom a vrzga tak Ta ruší"bud každý doma na svojom aparáte alebo aj na 1nom najkvalitnejšom a potom 2,3 ja počuvaju a porovnavaju na 1nom spolu.

Poprípade u každeho na roznych 2-3 aparátoch.Každý si sám urobí poznámky a potom počuvaju spoločne a vzajomne si porovnaju svoje názori.


Možností a kombinaci je vždy viac ale-

Je to náročné na čas a sustredenie,a čím viac vecí,nielen káblov sa porovnáva tým je viac možností kombinacii a zase ešte viac ako sa opakujem náročné na čas a sustredenie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: St január 09, 2013 11:05:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Cos popsal nemá vůbec žádný smysl! Rozdíly mezi kabely, které poznám jen při dlouhém čase poslechu a soustředěném poslechu nejlépe více lidí a na více aparátech nemá přece vůbec cenu řešit. Ty rozdíly jsou pak přece logicky tak malé, že při normálním poslechu 2 CD denně nebo více jako kulisu nic nepoznám a je to úplně jedno.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: St január 09, 2013 11:24:37    Predmet: Odpovedať s citátom

vintage
Už i Ty, Brute???
Já myslel, že patříš mezi ty skutečné slyšící highendisty Very Happy.
Nedej Bože, aby "ohluchnul" i Lachim, to by se mi zhroutily poslední pevné body hifivesmíru ...

PMA
Nerozumím, proč je pořád nutné vymýšlet složitá zapojení a metodiky pro slepé testy. Pokud rozdíly jsou tak malé, že je posluchač nedokáže udržet ve sluchové paměti tu chvilku, než se kabely přepojí, osobně je považuje za nepodstatné.

Mnohem důležitější je testovat v klidu (max. 1-3 lidi), ve známém prostředí a na dostatečně kvalitních nahrávkách.

Já vidím zakopaného psa jinde. Při mnoha slepých testech jsem si ověřil, že hodně Netopýrů naslepo nepozná ani podstatnější věci (např. výměna přístrojů kvalitativně zcela rozdílné třídy).

Proto jsou ostatně slepé testy tak "oblíbené". Hmotně zainteresovaní se bojí o chleba, znalci o své renomé. A tak se dál plká a mlží, až se 100x opakované "pravdy" stávají obecně uznávanými "fakty".
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Amarokcz
Nádejný hifista


Založený: 07 december 2011
Príspevky: 89

PríspevokZaslal: St január 09, 2013 11:30:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Souhlas s Kubou - pokud to není jasně a zřetelně slyšet, tak je koupě takového kabelu (nebo jiné komponenty) z mého pohledu jen snobství, nebo výsledek jiné charakterové nebo duševní vady.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
perys
Hifista - pokročilec


Založený: 04 marec 2011
Príspevky: 401

PríspevokZaslal: St január 09, 2013 11:49:50    Predmet: Odpovedať s citátom

chlapi, jen technickou:
- poslouchal jsem to vždy v klidu, i více dní
- vždy sám - kolektivní biasing mi je u p... i v jiných oblastech života, než jen v hifi
- OBROVSKÉ rozdíly samozřejmě vzhledem ktomu že se poslouchá drát - takže opravuji na OBROVSKÉ NUANCE Very Happy
- o svým CML-dekodéru si nedělám iluze, jsem jen obyčejný hifista
- ...ale svýmu aparátu věřím Cool

_________________
vždyť vlastně o nic nejde.
CaryAudioCD300-SupraSwordAnniversary / AudioGd-OehlbachXXL1 / PerJadisJA30-OehlbachAirBlue5star-ShanSněhulákManII-MojeUcho


Naposledy upravil perys dňa St január 09, 2013 11:54:47, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: St január 09, 2013 11:54:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Doležíté aby človek ten rozdiel počul je že musí ju poznať a mať napočuvanu tu nahrávku.A všetky tie podmienky spomenuté ovplyvnuju poslucháča.Je to na dlhšiu debatu.A VELKE rozdieli je počuť aj HNED.

Naposledy upravil BlackBerry dňa St január 09, 2013 12:10:22, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
perys
Hifista - pokročilec


Založený: 04 marec 2011
Príspevky: 401

PríspevokZaslal: St január 09, 2013 12:04:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Amarokcz napísal:
.....z mého pohledu jen snobství, nebo výsledek jiné charakterové nebo duševní vady.

ano, a já v životě tvrdím že: Těch normálních je třeba se bát. Wink

_________________
vždyť vlastně o nic nejde.
CaryAudioCD300-SupraSwordAnniversary / AudioGd-OehlbachXXL1 / PerJadisJA30-OehlbachAirBlue5star-ShanSněhulákManII-MojeUcho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: St január 09, 2013 13:03:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Kuba4 napísal:
Cos popsal nemá vůbec žádný smysl! Rozdíly mezi kabely, které poznám jen při dlouhém čase poslechu a soustředěném poslechu nejlépe více lidí a na více aparátech nemá přece vůbec cenu řešit. Ty rozdíly jsou pak přece logicky tak malé, že při normálním poslechu 2 CD denně nebo více jako kulisu nic nepoznám a je to úplně jedno.


Ved sa práve o to jedná-aby si si vybral a doladi-a to každý z nás TAK aby ten posluch pri počuvaní bol pre každého zážitok.A tie rozdieli pri jednotlivých kábloch su STRASNE VELKE.
.Je velký rozdiel ked z káblom hýbeš a prehadzuješ oproti tomu ked ho máš v aparáte dlhšie 2-3 dni.Samozrejme aby sa hrala muzika a išiel signál dlhodobejšie.Mne sa na podobne konštrukciou a zvukom napr. u zosilnovačou javili aj káble zvukovo podobne.A to aj pri konštrukčne-hlavne reproduktormi podobných reprosustavách.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: St január 09, 2013 13:07:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Křeček: to vypadá na úplné nepochopení toho, co mám na mysli. Ale tady to dál řešit nebudeme, že? Ono by se to asi nevysvětlilo ani tête-à-tête, tak to nechme plavat.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: St január 09, 2013 13:16:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Pane Macuro.To je na dlhu debatu.Počujete rozdiel v lacných Cínskych kondenzátoroch a v drahých napr. Mundorf?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: St január 09, 2013 13:38:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, v repro výhybkách je typ, dielektrikum a kvalita kondenzátoru poznat.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: St január 09, 2013 13:57:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Ok.Tak logicky by to malo byť poznať POCUT aj pri roznych konštrukciach a materialoch z akých su zložene napr. aj rozne sieťove káble.Ale to sa zase stále motáme do kolečka o to istom.Mne je to jasné a každý si musí Sám tuto cestu prešlapať.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: St január 09, 2013 14:01:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja jsem sam sebe na reprokabelech take zkousel testovat a vysledek byl velmi, velmi nejasny - a to jsem srovnaval obyc. dvoulinku a biwire kabel od VDH. Podle me psychoakustika. Ve slepem testu bych nemel sanci, podle me. Takze jsem racionalne koupil rozumne levny, nebo drahy Smile kabel od VDH(zadna rana), pro muj klid a radsi nic neresim Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: St január 09, 2013 14:06:42    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackBerryho jistota sebou samým je jak filmová hláška: "tak to vím opět naprosto přesně..."
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
vintage
Hifista


Založený: 06 december 2010
Príspevky: 159

PríspevokZaslal: St január 09, 2013 14:49:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Nevím, ale mám pocit, že tu došlo k nepochopení. Já netvrdil, že rozdíly mezi kabely neexistují. Ale jen upozorňoval jak je jednoduché se při "testování" nechat oblbnout (očima, mozkem, kamarady, renomé značky, cenou...) a jak je ošemetné vynášet soudy jak něco hraje OBROVSKY a lépe... Navíc pokud musíte napínat při testování smysly na 120% abyste něco rozeznali, tak si položte otázku, zda vynaložené prostředky do nového kabelu jsou zrovna tou správnou investicí...
_________________
Thorens TD126 MKIII -> Ortofon 2m Black
RME ADI-2 DAC FS
BV Audio PRE1 + PA300SSE -> Infinity R90
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: St január 09, 2013 14:52:27    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackBerry napísal:
Doležíté aby človek ten rozdiel počul je že musí ju poznať a mať napočuvanu tu nahrávku.A všetky tie podmienky spomenuté ovplyvnuju poslucháča.Je to na dlhšiu debatu.A VELKE rozdieli je počuť aj HNED.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: St január 09, 2013 16:12:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Skuste si to vypočuť a som zvedavý na Vaše reakcie a názor
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=16106&highlight=
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JHradec
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 998

PríspevokZaslal: St január 09, 2013 17:12:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Důležité je, jestli to slyšet chcete.

Radím : NECHTĚJTE - budete nešťastný.

kdysi mi jeden promítač v kině ukázal značky pro přepnutí pásů. Od té doby je vidím.

jsou mi na nic- v kině jsem jakživo nepromítal, jenom to ruší.prostě k nas...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: St január 09, 2013 17:31:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Říká se tomu "podprahová informace". A práh není žádná konstanta Smile
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ravenman
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 875
Bydlisko: Martin

PríspevokZaslal: Ne marec 03, 2013 11:25:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja to vidím inak, čo sa týka audiodromu, je velmi vtipné čítať jeho rozprávkové poviedky o nuanciách ktoré recenzent počuje, nepochybujem že na tak drahých aparátech sú rozdiely patrné pomerné výrazne o tom "veškerá žádna" , ale nikdo iný (čitateľ) nemôže pochopitelne z toho určit ako to hrá, lebo tie názvy elementov nahrávky recenzenta sú subjektívne vysvetlujúce a iba on vie čo je to "jemnosť rýchlych a určených detailov" , niukdo iný !. Ten človek by bol perfektne zaplatený niekde v PR Accuphase alebo jemu podobných.


Rozdiely medzi kabelážou sú vždy , je jedno či už horšie alebo lepšie, nechápem stále diskusiu toho typu, že dva rodielne koaxiály s podobnými elektrickými parametrami (kapacita,indukčnosť, odpor) a ROZDIELNEJ konštrukcie / usporiadania vodičov musia zákonite byť rovnaké. Uvedomte si prosím (z vlastnej skúsenosti a absolvovania viacero ABX) , že tie jemné zmeny a úpravy prenášanej charakteristiky vo zvuku určuje práve konštrukcia kábla. Všetko závisý od skúseností a znalostí a sústredenia poslucháča, predsa na lepších apárátoch už nehrajú basy a výšky , ale počujemé hmotné nástroje, umiestnenie speváka v priestrore, počujeme jeho dýchanie, mlaskanie a množstvo iných elementov , ktoré proste počujem a viem že tam sú, nemusím robiť prepínanie A/B ako hlupák.

Celý problém vidím v tom, že drtivá väčšina poslucháčov v skutočnosti nepočúva muziku - nezamýšlajú sa nad tým čo počúvaju, ako znie gitara - rezonuje struna / nerezonuje, kde je spevák , ako na mňa pôsobí jeho vokál, ako znejú čineli a podobne, to sú "hmotné" veci ktoré si pamätáte aj na další deň a kabeláž to MENÍ a mnohý výrazne . Pokiaľ sa neporestane porovnávať kabeláž nesústredenými a neskúsenými poslucháčmi tak neprestane ani nekonečná diskusia o prínose toho či onoho káblu.

A jedná vec na záver a osobná skúsenosť - lepší/horší aparát musí ihneď hrať DOBRE alebo NEDOBRE aj na bežných poctivo urobených koaxiáloch s dobrým tienením a parametrami vhodnými na prenos audio signálu , napríklad RG62 , na RG62 musí hrať či nehrať aj aparát za 100 tisíc , DRAHĚ KÁBLE tomu pridajú množštvo doplnkových doprovodných informácií ktoré dotvoria celkový dojem ,ale nezmenia výrazne celý zvukový chrakater audio prístroja.

_________________
Raspberry Pi 4 (Arch Linux MPD) ▶ Hiface EVO ▶ BB-DAC 24/192 ▶ BB Superclock ▶ SANSUI AU 907MR ▶ Custom RG214 ▶ ISOPHON VERTIGO ▶ JA:)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
menhir
Hifista


Založený: 27 september 2010
Príspevky: 148
Bydlisko: Ostravsko

PríspevokZaslal: Ne marec 03, 2013 13:26:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Možná, že ti kteří výrazné rozdíly mezi kabely neslyší podceňují správnou přípravu na poslechový test. Někteří pamětníci si možná vzpomenou na jedno aprílové vydání časopisu Hudba a zvuk ve kterém byl zaručený návod jak slyšet signál o kmitočtu sedm hertzů. Mimo jiné bylo třeba příslušný měnič zabudovat do vrat stodoly vysléci se do naha a pomazat se vyjetým motorovým olejem...
_________________
Mám úctu ke všem, kteří slyší co já neslyším
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: So september 21, 2013 12:53:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Vedla vo vlákne http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=16867&postdays=0&postorder=asc&start=330

je podobná debata ako bola tu o kábloch.

Takže ako to teda je? Je ten rozdiel počuť nielen pri predzosilnovačoch ale aj pri roznych kábloch?

Ja teda osobne počujem velký rozdiel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Homer Simpson
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 február 2012
Príspevky: 787

PríspevokZaslal: So september 21, 2013 13:46:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Odpoveď je jednoduchá. Kto chce ten počuje, kto nechce ten nepočuje.
Ty počuješ, druhý zas nepočuje. Argue Hammer Tolerujte sa navzájom a bude sa vám lepšie žiť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: So september 21, 2013 15:40:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Homer Simpson napísal:
Odpoveď je jednoduchá. Kto chce ten počuje, kto nechce ten nepočuje.
Ty počuješ, druhý zas nepočuje. Argue Hammer Tolerujte sa navzájom a bude sa vám lepšie žiť.


No to si Homre dobre napísal -ved podobné mám už hore napísané-Kdo nechce počuť rozdiel a nesnaží sa o to ani ho nepočuje. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Strana 2 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist