Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Q Acoustics 2020

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
terasky
Hifista - pokročilec


Založený: 19 december 2007
Príspevky: 390
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po január 10, 2011 21:52:03    Predmet: Q Acoustics 2020 Odpovedať s citátom

Mate niekto skusenosti s reprosustavami od f. Q Acoustics ?
_________________
Pioneer SX-424, Pioneer PL 15 R, Pioneer ,CT-F700 Pioneer DT 540, Pioneer SG 300, Pioneer CS-F51,
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
krusty
Hifista


Založený: 19 február 2008
Príspevky: 176
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut január 11, 2011 15:17:57    Predmet: nooo Odpovedať s citátom

pocuvam ich s NAD 325 v spalni , mam ich v bielom laku.
skusal som aj na BV A300SE v zatlmenej miestnosti.
kupoval som ich za 180eur a rozhodol hlavne dizajn.

zvuk oproti vyse 5x drahsim Dynaudio Audience 52 je slabsi vo vsetkom, basy su hucivejsie,nepresne, stredy potlacene, na vyskach sa sice snazia, ale aj tak to nie je ono...celkovy prejav je trochu ukricany, plastovy

ked som ich ale pocuval v posluchovke v Ketose s nejakym silnejsim NADom, tak sa celkom az na slabsie basy dali pocuvat.

otazkou je ako si vedu v danej cenovej kategorii, v nejakych testoch vraj povyhravali.

inac premyslam ze tie svoje predam ,kedze mam v umysle kupovat stlpy a DA by poputovali spat k NADom.

alebo pojdu do kuchyne....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
terasky
Hifista - pokročilec


Založený: 19 december 2007
Príspevky: 390
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št január 13, 2011 23:01:30    Predmet: Q Acoustics 2020 Odpovedať s citátom

Ja ich mam momentalne pozicane na odskusanie od f. KETOS.

Krmim ich zosilnovacom YAMAHA AX-396.

Zapojenie bi-wiring.

Vzhladom na velkost, ci skor malost nehraju az tak katastrofalne. Oproti JAMO S-506 , ktore sa mi podarilo uspesne predat , maju ovela muzikalnejsi prejav.

Vysky su velmi slusne, stredy ....no, trochu potlacene a basy samozrejme vzhladom na velkost ozvucnice a system bassreflex su menej razantne a trochu udychane.

Prehral som si postupne vsetky zanre ....najhorsie je na tom Rock, celkom slusne Pop, Klasika a asi najlepsie Jazz.

Takze podla mna su to naozaj slusne regalovky za velmi slusny peniaz.

_________________
Pioneer SX-424, Pioneer PL 15 R, Pioneer ,CT-F700 Pioneer DT 540, Pioneer SG 300, Pioneer CS-F51,
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
krusty
Hifista


Založený: 19 február 2008
Príspevky: 176
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi január 14, 2011 07:57:41    Predmet: ano Odpovedať s citátom

suhlasim s tvojimi dojmami, ale som rad ze som neskoncil pri takychto bednickach, su vhodne pre nenarocneho posluchaca

pomer cena/vykon je fajn, nemam pocit zeby som vyhodil peniaze, svojmu ucelu sluzia.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
terasky
Hifista - pokročilec


Založený: 19 december 2007
Príspevky: 390
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut január 18, 2011 17:18:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Este sa vratim k tymto budkam.

Dnes som ich pocul na zosiku NAD C 326 a fakt som bol prekvapeny, ze hraju o cosi lepsie, ako na tom Yamaha zosiku. Stredy su prekreslenejsie a basy mierne razantnejsie.
Takze mozno pouvazujem a vymenim aj zosilnovac.

.....manzelka by sa celkom potesila, ze v obyvaku uz nebudu "strasit" ziadne velke budy......

_________________
Pioneer SX-424, Pioneer PL 15 R, Pioneer ,CT-F700 Pioneer DT 540, Pioneer SG 300, Pioneer CS-F51,
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kayman
Hifi obsluha


Založený: 28 január 2013
Príspevky: 45
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št február 28, 2013 10:56:55    Predmet: Odpovedať s citátom

máte niekto skúsenosti s menšími 2010/2010i? kvôli rozmerom (hĺbka) 2020 by som ich mal problém umiestniť..

budú vhodné do malej izby (2 x 3.5m) na hudbu a filmy?
práve kvôli veľkosti nemám moc na výber :/ a aj kebyže mám väčší rozpočet, a aj z drahších by som mal problém Smile

_________________
šírič bludov! IGNORUJTE MA Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist