Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

výber malých regálových reprosústav
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
kayman
Hifi obsluha


Založený: 28 január 2013
Príspevky: 45
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St marec 27, 2013 16:09:40    Predmet: Odpovedať s citátom

no, tieto Concept1 nemá nikto skladom, sú len na objednávku.
ale Vynillo.sk mi ponúkli, že ich objednajú a si ich doma vyskúšam. Ak by mi nesadli tak ich odkúpia späť. Len nie som si istý či majú nejakú posluchovú miestnosť vôbec a či majú niečo skladom..

Taký klasickejší predajca čo ich ponúka je kohutaudio.sk v Košiciach, iné ako tieto sa tam dajú vypočiť ale pre mňa aj tak ďaleko Smile

Plus vraj Nisel v BA začína predávať Dali, tak skús asi najskôr tam ak chceš Dali si vypočuť. aktuálne modely by mohli mať Smile

_________________
šírič bludov! IGNORUJTE MA Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kayman
Hifi obsluha


Založený: 28 január 2013
Príspevky: 45
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St apríl 10, 2013 13:53:11    Predmet: Odpovedať s citátom

trošku som sa posnažil a podarilo sa mi spraviť miesto. a hlavne, rozhodol som sa len čisto stereo, surround má výhody pri filmoch ale hudba je mi dôležitejšia v stereu, a aj tak v mojej izbe by ten surround až tak nevynikol a takto sú peniaze na lepší zosilňovač Smile

teraz mám na hĺbku cca max 24cm aj pár mm možno. takže do 24cm nebude problém. odpadá aj šírka.

tým pádom prichádzajú do úvahy
- Dali Zensor 1, zadný bassreflex ale Dali tvrdí, že im to vôbec nevadí ak budú pri stene umiestnené, vraj tak boli designové. neviem či tomu veriť Smile
- Wharfedale 121, mierne nad limit, spodný bassreflex Very Happy ale podľa manuálu potrebujú aspoň 5cm vzadu aj tak inak môžu byť "boomy and indistinct"
- Dali Lektor 1, už cez 100€ nad limit ale predný bassreflex. no podľa recenzií asi aj horšie ako Zensor Sad

_________________
šírič bludov! IGNORUJTE MA Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: St apríl 10, 2013 15:29:56    Predmet: Odpovedať s citátom

uplne pri stene nemoze byt ziadny basreflex, vzdialenost by mala byt aspon polka jeho priemeru, inak to nemoze fungovat.
naozak by som sa pozrel za tvojich podmienok na male aktivy. Mas navyse nejake moznosti nastavenia a hlavne tejto kategorii som presvedceny ze Adam A3X, Behringer B1030A... budu kus lepsou volbou(rozozna aj sluchovo postihnuty- resp ten co ledva nieco pocuje)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kayman
Hifi obsluha


Založený: 28 január 2013
Príspevky: 45
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St apríl 10, 2013 22:36:53    Predmet: Odpovedať s citátom

v čom sú aktívne repro iné? okrem toho, že majú v sebe zosilňovač a len jeden vstup takže potrebujem prepínač, diaľkové ovládanie majú?

ja mám v hlave stále zafixované, že niečo také je buď do štúdia alebo doma na stôl pri kompe a veľmi smerové (neviem prečo Smile )

skôr sa mi to zdá také neviem, menej komfortné, nepraktické..

mám chuť sa na to vykašlať, nechať si starý av receiver, staré philips - žil som s tým doteraz.. No

_________________
šírič bludov! IGNORUJTE MA Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: St apríl 10, 2013 23:07:20    Predmet: Odpovedať s citátom

je to dost jednoduche- v tejto cene to proste pocutelne lepsie hra:-)
napr. ie ADAM su velmi slusne. U Hifi bedniciek platis za ani nevies co ale v tejto kategorii zvuk fakt bieda v porovnani s takym ADAM
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
konecnyvopa
Hifi obsluha


Založený: 27 február 2012
Príspevky: 11

PríspevokZaslal: Po apríl 15, 2013 09:58:07    Predmet: Odpovedať s citátom

J napísal:
Môžeš prosím ťa napísať v ktorom štúdiu si bol pozrieť tie Dali?


Poslechová studia DALI jsou zde: http://www.daliaudio.cz/ /autorizovaní dealeři ČR, SR/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist