Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Värttinä

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Koncerty, hudobné predstavenia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1359
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št marec 14, 2013 06:37:57    Predmet: Värttinä Odpovedať s citátom

Ide niekto na tieto divožienky? Konečne nejaký zaujímavý koncert za "normálne" vstupné.

http://www.kzp.sk/component/podujatia/podujatie/vaerttinae
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1359
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi marec 22, 2013 09:26:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Takže dám zopár postrehov ku koncertu.
Začnem asi organizačným chaosom. Na lístkoch bol začiatok označený na 19:00. Zanedbali sme s manželkou deti a leteli ako rakety aby sme tam boli aspoň 20 minút pred začiatkom podujatia. Na dverách bolo napísané že sa otvárajú o 19:00, o 20:00 začne predkapela (v prevedení jednoho klaviristu) a o 21:00 začne samotný koncert. Twisted Evil Na nálade to človeku moc nepridá, hlavne keď som noc pred tým velmi nespal a predstavoval som si že budem o nejakej 22:00 v posteli. Takto sme sa začali obávať že budeme musieť odísť skôr aby sme stihli posledný autobus čo išiel tesne po 23:00. Že na koncertoch sa vyskytujú nejaké časové sklzy je asi bežné, ale toto sme naozaj nečakali. Mišo Kaščák (zrejme usporiadatel podujatia) sa síce na začiatku ospravedlnil luďom čo prišli pred siedmou, ale hneď dodal že rozvrh podujatia bol všade na sociálnych sieťach a bol predpoklad že to budú všeci vedieť, nehovoriac o tom že je to tak na týchto podojatiach bežne. Len neviem prečo by sme my sociálnenezosieťovaný a nenavštevujúci bežne takéto podujatia nemohli mať túto informáciu z plagátu, prípadne na vstupenke. Pre mňa velké mínus tohoto podujatia a ešte tomu musím prirátať premrštenú cenu za (plastový) pohár vína. 5 eur za 2x2deci - za to kúpim celú sedmičku už celkom kvalitného moku. Rolling Eyes

K samotnému koncertu Värttinä - tak tie dievčatá sú dokonalé!!! Vďaka klubovým priestorom bol kontakt naozaj bezprostredný. Nie len že dobre spievajú, ešte sú to aj dokonalé herečky. Dokázali sa vo chvíli premeniť z nežných ženušiek na riadne nabrúsené bosorky a naopak. Zimomriavky som mal v neustálej permanencii Smile . Kapela tiež dobre šlapala. Hlavne ma pobavil bubeník. Ten chlap sa tváril po väčšinu času totálne nezúčastnene, ale pritom do tých bicích mlátil s takou vervou, že som mal chvílami o ne strach.
Jedine čo mi trochu vadilo bol zvuk - miestami sa mi to zdalo strašne ukričané, prepálené. Pre toto nemám moc v láske živé vystúpenia a dávam prednosť reprodukovanej hudbe. Ale napriek tomuto nedostaku (nedostatkom) som rád že som ich videl na živo. Naozaj perfektne prevedená šou. Ak budú ešte niekde v našich končinách vystupovať, tak môžem s najlepším vedomím doporučiť návštevu ich koncertu.

P.S. A stihli sme aj autobus.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Koncerty, hudobné predstavenia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist