Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

HYPA1
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1377
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: Št máj 16, 2013 10:09:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Tomi díky za přípomínku. Bílá maska je opravdu maskou, zatím si nám žádný zákazník nestěžoval. Nicméně výrobu jsme přesunuli jinam, kde i popisky nejsou rozmazané.

Nejprve zpochybňuješ originalitu naší HYPA 1 a teď se ti nelíbí kvalita bílých DPS? Kdo chce bít, hůl si vždy najde. Příště si běž prosím své problémy řešit jinam.

_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz


Naposledy upravil Quart dňa Št máj 16, 2013 19:05:40, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Št máj 16, 2013 10:11:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Pozde Honza63 Smile
Jen jsem upozornoval na to, ze svuj vlastni prispevek muzete smazat, pokud je v diskuzi posledni, kdyz za vas nekdo prida dalsi, zalehne vas, tak uz ne.

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Tomi
Hifi obsluha


Založený: 03 december 2012
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: Št máj 16, 2013 10:23:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som iba poukázal na nekvalitu Vašich DPS z pohľadu technika, nie nejakého zaslepeného hifistu, čo keď vidí bielu masku je všetko tip-top...Mal som v ruke aj plošák na DPA330MkIV a tiež to bola hrôza.

Samozrejme svoje "problémy" si pôjdem kompenzovať inam, dik za radu. Príspevok si si nemusel upravovat. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vanadoo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 25 december 2009
Príspevky: 591
Bydlisko: SVK

PríspevokZaslal: Št máj 16, 2013 11:28:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Tomi napísal:
Ja som iba poukázal na nekvalitu Vašich DPS z pohľadu technika, nie nejakého zaslepeného hifistu, čo keď vidí bielu masku je všetko tip-top...Mal som v ruke aj plošák na DPA330MkIV a tiež to bola hrôza.


Z pohladu technika by som skor hodnotil kvalitu spojov, prekovov atd., ale nejake tie popisky a masku to je len esteticke hladisko, ktore na zvuku nic neprida. Tak ci tak to ma 99% vlastnikov v krabici a nikto nevidi, ako je to celkovo a mozno aj nekvalitne sfinalizovane. Avsak pevne verim, ze si to poskladal uspesne Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št máj 16, 2013 11:48:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Tomi: kecáš nesmysly, ploš. na 330 byl precisní....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
furto
Hifista - zaslúžilec


Založený: 26 január 2013
Príspevky: 691

PríspevokZaslal: Št máj 16, 2013 12:20:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Mam DPA330 MkIV a plosak dosiel v spickovej kvalite.
Nevsimol som si , zeby bolo nieco zle rozlozene, vsetko bolo OK.
Mohol Tomi dostat neaky prvopociatocny DPS s trochu rozmazanou potlacou.
Ked nabieha seriova vyroba prve byvaju vseliake.
Ale to nevadi co to chcete ukazovat na vystave, cely cas to je vkrabici a elektricke zvukove kvality to neovplyvni.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hcrevize
Hifi expert


Založený: 09 júl 2009
Príspevky: 1623
Bydlisko: www.revize-hc.cz

PríspevokZaslal: Št máj 16, 2013 18:55:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Tomi: kecáš nesmysly, ploš. na HYPA300SE byl precisní....
_________________
BW801, SPaudio P1, SPaudio A400, HTPC; SPaudio D1, LC1 repro kabel.
www.revize-hc.cz
www.customworks.cz
www.spaudio.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
alfa
Nádejný hifista


Založený: 01 február 2009
Príspevky: 84
Bydlisko: Milovice nad Labem

PríspevokZaslal: St máj 22, 2013 19:55:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Stal jsem se nově majitel předzesilovače Hypa 1. Musím poděkovat pánům tvůrcům, jak si v manuálu říkají, za vynikající předzesilovač. Hraje to znatelně lépe než mnou dosud používaný a poměrně kvalitní Dispre j-fet. Rozdíl k lepšímu je znát hned po zapnutí, (nic není třeba hledat) jak v podání prostoru, tak v podstatně detailnějším podání výšek a středů. Jen tak dál …
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dhaman
Hifista - pokročilec


Založený: 07 marec 2008
Príspevky: 441
Bydlisko: Banska Bystrica

PríspevokZaslal: So jún 01, 2013 09:51:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahojte.
Tak hlasim aj ja dokoncenie Wink

Fotecky:


Co povedat ku zvuku... Hra to uzasne treba pocut.
Musim pochvalit stavebnicu vsetky odpory oznacene, sroubiky, podlozky, sludove podlozky...
Odporucam.

_________________
OB 4 pasmo aktiv 15" H frame ala linkwitz | rpi4 moode + CamillaDSP | ESI GIGAPort eX | 4x Hypa10
pasiv CW DAC1 - HYPA17 - KEF LS50 meta
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: So jún 01, 2013 11:47:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Kdepak rostou ty trafa na R jádru ? Very Happy
_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: So jún 01, 2013 11:51:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Předpokládám že je to z něčeho vykuchané.. Primár vidím ještě na 220V
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
peter_spx
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 marec 2009
Príspevky: 844
Bydlisko: Slovakia

PríspevokZaslal: So jún 01, 2013 11:53:52    Predmet: Odpovedať s citátom

ale kdeze mladenci,Tu skrinku a aj to trafo kupite v cine za par USD.Ja som konkretne tuto krabicu daval na jednu vec..cena bola cca 28usd.
Do trafa z ciny nemam odvahu ist.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: Št júl 04, 2013 12:59:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes mi dorazila na test HYPA 1, kousek přímo od výrobce (Quart).
Klasické jednoduché provedení (modul zdroje s Talemou, modul preampu, 1 x vstup/výstup, výstup na sluchátka).

Nevydržel jsem a v rychlosti něco poslechl.
Je to výborné! Přirozené, detailní, neagresivní.
Výborná prostorovost hlasů, nástrojů.
Skvělé basy (plnější a přitom dobře strukturované).
Žádné hučení na spodku ani stejnozvuk.

Uvidím, zda se podaří porovnat i s fetovými preampy HYPA300 / DispreJFet.
Nemám rád autoritativní "sestřelovaní" při porovnání komponentů, ale tento předzesilovač se moc povedl Thumb up.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1377
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: Št júl 04, 2013 13:03:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdeňku děkuju za Tvá slova, jen Tě poupravím. HYPA 1 není zcela bipolární, na vstupu má jFety, koncovou část tvoří BJT.
_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: Pi júl 05, 2013 14:02:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Přiznávám, je to pro mě to příjemné překvapení.
Bral jsem HYPU 1 jako malý DIY preampík, mezistupeň před uvedením nového finálu od SPaudio.
Čekal jsem rozdíl, ale ne takový. A hlavně je to rozdíl trochu jiným směrem, než jsem čekal.
On se zvuk těžko popisuje, já neumím chrlit poémy o lesku činelů, pleťových barvách a značkách klavírů.
Ale ta celková přirozenost, uvolněnost a rozvrstvení nástrojů/hlasů v prostoru je nepřeslechnutelné.
Pustit si na tom z SACD třeba hlas Arianny Savall + doprovodný orchestr je vyloženě lahůdka, těžko se od toho vstává k povinnostem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
xmarek
Nádejný hifista


Založený: 16 január 2011
Príspevky: 98

PríspevokZaslal: Pi júl 05, 2013 19:48:27    Predmet: Odpovedať s citátom

@peter_spx: můžeš tu prosím hodit link na toho čínského prodejce. Dík.

Co by mě zajímalo jak je na tom nová HYPA 1 v porovnání s tou starou. (HYPA300SE), myslím zvukově. Dík.

_________________
"Už je to pryč"
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: Po júl 08, 2013 21:11:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes byla možnost v klidu porovnat novou HYPA 1 s DispreJFet. Zbytek sestavy stejný, viz téma "Křeček". Proti mým předchozím poslechům bylo více času a dal jsem si i práci s ideálním umístěním beden a dodatečným zatlumením poslechovky.

Kolegovo DispreJFet dobře znám z předchozích testů a považuji ho za výborný předzesilovač, znatelně lepší než moje BJT verze. Před časem jsme ho napřímo porovnávali i s HYPA300 a byl s ní velice dobře konkurenceschopný (při slepém testu bylo docela problém rozeznat je od sebe).

Tím větším překvapením bylo dnešní porovnání.
Netřeba chodit kolem horké kaše, HYPA 1 je zřetelně o pořádný kus dál.
To pořádný myslím zcela vážně, tohle nebyly jen drobné nuance.
Konkrétně (pořadí poznámek podle mé subjektivní důležitosti) :
- ohromná přirozenost a muzikálnost, hudba šlape, baví, pivní terminologií "vybízí k dalšímu napití"
- prostorovost celé hudební scény
- brilantní výšky, čisté, zvonivé, přitom neagresivní
- basová složka plnokrevná, přitom dobře kontrolovaná, bez dunění nebo tvrdosti
- přes výše uvedené je to docela "lupa", krásně rozlišuje barvu a charakter jednotlivých žánrů a nahrávek, vč. případných chyb v nich obsažených

Hodně nás to bavilo poslouchat, zajímavé je, že v této kombinaci byly pro mě zajímavé i rockové a popové věci, při kterých normálně odcházím na vzduch ... S kolegou jsme se shodli, že člověk má chuť projet znovu napříč celou fonotékou. Původně bylo v plánu ještě jedno porovnání (DPA 380 s fety na vstupu vs. 380 s BJT na vstupu). Kolega se s ním tahal zbytečně, 4 hodiny utekly jako voda, nakonec dostal přednost nerušený poslech dočasně zapůjčeného ´mazlika´.

Závěr jednoznačný - ano tohle je cesta.
Pro mě jasně nejlepší předzesilovač, co jsem měl zatím doma.

PS : Aleši, velká škoda, žes nepřijel taky. To, co Ti k tomu řekne kolega ber naprosto vážně, nepřehání !!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Karel2
Hifista


Založený: 18 máj 2007
Príspevky: 129
Bydlisko: Tábor

PríspevokZaslal: Ut júl 09, 2013 05:46:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Děkuji Křečkovi za pozvání a výborně připravenou akci.
S Křečkovým popisem se naprosto shoduji, včetně příspěvku od člena Alfy. Jen bych opakoval dříve poznané a napsané.
Hypa1 je vynikající předzesilovač a vývojový tým si zaslouží velký obdiv a pochvalu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: Ut júl 09, 2013 11:16:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud má někdo pocit, že přeháníme, zastavte se na poslech.
Klidně si s sebou vezměte svůj preamp na přímé porovnání.
HYPA 1 budu mít k dispozici do pátečního dopoledne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kocmeister
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2008
Príspevky: 344

PríspevokZaslal: Ut júl 09, 2013 11:31:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Taky děkuji Křečku za srovnání s DII Jfet. Hodně mě to zaujalo. HYPA 300 byla moc dobrá, ale tak +- srovnatelná. Jestli je HYPA 1 o tolik lepší, mám aspoň kandidáta na upgrade.
_________________
REPRO: ATC SCM40mkII, sub B&W Nautilus ASW 825, AMP: 2x MF 550K, DAC: Hegel HD30, spoustu drátů a jiné snake oily...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2316
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ut júl 09, 2013 11:59:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky za test. Téměř stejné rozdíly jsem slyšel i já při testování prototypu.
Doporučuji porovnat s SPaudio P1. Ten je ještě o kus dál. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut júl 09, 2013 12:37:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Off topic ! , ale keď človek číta tie hodnotenia, tak sú novšie typy vždy tak výrazne lepšie , že tie staršie asi ani nehrali ... a pritom "recenzie" boli rovnako nadšené Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1377
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: Ut júl 09, 2013 12:52:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Právě proto existuje putovní kousek HYPA 1, aby si každý mohl zhodnotit velikost rozdílů na své aparatuře.
_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ut júl 09, 2013 13:00:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi budem zas za hlupaka, ale dalo by sa v kocke napisat, aky je rozdiel medzi Hypa1 a SPaudio P1? Uprimne povedane sa v tom zacinam stracat. Je mi jasne, ze Hypa ako taka je urcena pre DIY-erov (= su k dispozicii moduly na kompletizaciu) a SPaudio su finalne vyrobky.

Je mozne teda povedat, ze Hypa1 a SPaudio P1 su uplne rozne predzosilnovace, ktore nemaju vobec nic spolocne?

Dakujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: Ut júl 09, 2013 13:01:41    Predmet: Odpovedať s citátom

BVa
To bylo na mě ?!? No nevím, přečtěte si moje hodnocení např. z loňských poslechových akcí.
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=209&postdays=0&postorder=asc&start=60
Nebyl jsem ze všeho jak říkáte "nadšený" a na rovinu jsem to řekl i napsal.
Konkrétně při předchozích testech preampů byly rozdíly relativně malé (vyjma DBJT) a preference se lišily podle vkusu každého jednotlivého soudruha. Zcela konkrétně - nemám problém si přiznat, že mezi HYPA300 a DJFet byl tak malý rozdíl, že na cizích bednách jsem ho naslepo 100% nerozeznal.

Ano, z HYPA 1 jsem nadšený, prostě hraje výrazně lépe než vše ostatní. Shodli jsme se na tom oba, přestože to bylo spojeno se sebereflexí - naše vlastní vypiplané preampy jednoznačně hrají hůře. A popravdě, to si hifisté přiznávají neradi Sad . Konkrétně kolega byl večer tak na...ný, že místo světlé Plzně pil černou Kofolu. Podotýkám, že až po testu, takže jeho sluch ten jed nemohl ovlivnit ...


Naposledy upravil Krecek dňa Ut júl 09, 2013 13:08:13, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1377
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: Ut júl 09, 2013 13:04:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Odar napísal:
Asi budem zas za hlupaka, ale dalo by sa v kocke napisat, aky je rozdiel medzi Hypa1 a SPaudio P1? Uprimne povedane sa v tom zacinam stracat. Je mi jasne, ze Hypa ako taka je urcena pre DIY-erov (= su k dispozicii moduly na kompletizaciu) a SPaudio su finalne vyrobky.

Je mozne teda povedat, ze Hypa1 a SPaudio P1 su uplne rozne predzosilnovace, ktore nemaju vobec nic spolocne?

Dakujem.



Rozdíly mezi oběma preampy jsou, jak veliké a jaké ovšem nemá smysl popisovat slovy - je nutné to slyšet.

Ano, P1 a HYPA1 jsou úplně rozdílné předzesilovače.

_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut júl 09, 2013 14:36:24    Predmet: Odpovedať s citátom

2 Krecek,
Ale však kľud, len vždy je to taký "skok" a zmena, že to predtým muselo byť niečo ako HQQ.... A osobne som k takým testom , pri tak minimálnych objektívnych rozdieloch (prakticky nulovým..)v poslednej dobe dosť skeptický..,Pred časom bol u nás počúvať jeden dosť skúsený poslucháč. Na záver chcel počuť nejaký iný preamp ako diskrétnu verziu, od toho testu rôznych typov som mal ešte jeden kus s označením, že sú osadené OZ OPA1611. Tak sme ho zapojili a okamžite popisoval jasne rozlíšiteľné zmeny, priestor a iné... Asi o 2 týždne som niečo chcel skúsiť, tak som ten preamp s označením OPA1611 otvoril.. a boli tam moduly s diskrétnym osadením, presne rovnaké, ako v tom druhom preampe, od ktorého sa to tak "líšilo"., Zabudol som, že som ich už vymenil, vizuálne označenie zostalo, bol aj rozdiel vo zvuku..Skúste pri tých testoch tretiu osobu čo to bude prepínať a plentu, inak očakávanie je silnejšie ako skutočný vnem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ut júl 09, 2013 14:51:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Quart --> Skor som mal na mysli v kocke zhrnut, v com sa lisia technicky, ak je to mozne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut júl 09, 2013 15:07:37    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
v poslednej dobe dosť skeptický...


.. viz testy s digitálně přidaným nelineárním zkreslením, to byla pro mě velmi cenná posluchačská zpětná vazba Laughing

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Duwenbleidd
Hifista


Založený: 16 jún 2009
Príspevky: 189

PríspevokZaslal: Ut júl 09, 2013 15:55:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Off topic !
Opět zbytečná debata... Nikdo tu o zkreslení nemluví. HYPA 1 a P1 v podstatě nezhoršují loopback karty - tam rozdíly nejsou. Samozřejmě proběhly i slepé testy. To si vážně někdo myslí, že si Pavel lže do kapsy a chce všem vsugerovat, že tohle je daleko lepší - "a teď to musíte slyšet, tady je rozdíl". Křečku, on za tebou Pavel stál a říkal ti, že tam jsou rozdíly, co? Hifisto jeden nedobrý! Subjektivisto! BV případně doplní další označení, které ti svým příspěvkem implicitně přiřazuje. Může i explicitně...
Moje zkušenost je taková, že člověk na systému, který nezná, vlastně nic neslyší. A BV z toho okamžitě vyvozuje důsledky, že tam rozdíly ani nejsou. Takhle bychom se ale nikam nedostali. Stačilo by zapojit nejlépe měřící operák a tím by veškerý vývoj skončil. Proč tomu tak není? Proč je v PRE1 diskrétní obvod, místo OPA1611? Měření se moc neliší, že by na uších přece jen trošku záleželo? To si ale přiznat nesmíme!
Jsem asi naivní, ale myslím si, že dobrý přístroj vznikne jen kombinací měření a poslechu. Jsou tu jedinci, kteří se kloní spíše k jedné metodě - jen do toho, nikdo Vám v tomto přístupu nebrání - ale nečekejte, že s Vámi budou ostatní bez výhrad souhlasit.
(Konec zóny se zvýšeným obsahem sarkasmu a fanouškovství)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Ďalšia
Strana 3 z 17

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist