Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

JFETy Toshiba
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Koutek Velkého Boba
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Měli byste zájem o Actidamp V jako sypanou sestavu ? Klíčový parametr by byl šum resp. odstup, zveřejním dodatečně.
Ano
32%
 32%  [ 11 ]
Ano - jaká by byla cena ?
58%
 58%  [ 20 ]
Ne
8%
 8%  [ 3 ]
Celkom hlasov : 34

Autor Správa
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Ut apríl 14, 2015 13:20:50    Predmet: JFETy Toshiba Odpovedať s citátom

se už nedělají, v prodeji se sice tu a tam najdou, ale většinou za nehorázné ceny anebo jsou to padělky. Nicméně naděje svitla - vyrábějí se u Linear Systems a prodávají přes e-shop na diy audio jako LSK170 a LSJ74. Zkušebně jsem něco koupil, prodávají to po osmicích, P-čka po zaplacení všech poplatků, cla, daně atd. vyšla 16 kusů vč. dopravy na cca 3500. Čili cca 220 Kč (cca 10 USD) za kus. Ve větším by to bylo levnější. Chce to ale mít EORI, jinak musíte celnici vysvětlovat, proč kupujete 100 ks něčeho pro osobní potřebu. LSK stojí o něco míň a dají se koupit i jinou cestou v rámci EU. Vzhledem k tomu, že už dost dlouho připravuji phonopre pro MC i MM s komplFET vstupem (něco jako Actidamp Mk V), je to celkem zajímavé. Kdyb bylo dost zájemců, troufl bych si zorganizovat GroupBuy s mírným režijním příplatkem a pro phonopre by k tomu byly kondy s malou tolerancí do RIAA.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2318
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ut apríl 14, 2015 13:56:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Dá se napsat něco víc, k tomu phonopre?
V jakým stádiu ten projekt je?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Ut apríl 14, 2015 14:01:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Vypočtený odstup pro MC (short circuit re 0.5 mV) >80 dBA, pro MM teoreticky o až 20 dB víc. Podotýkám, že pro přenosku MC s impedancí 50 ohmů je její vlastní odstup daný tepelným šumem přes RIAA kolem 80 dBA.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Ut apríl 14, 2015 14:06:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
Dá se napsat něco víc, k tomu phonopre?
V jakým stádiu ten projekt je?


Líhne se to v počítači. Technické detaily zatím uvádět nebudu, podstatné jsou ty kompl. FETy na vstupu. Zbytek bude hodně podobný MK IV, poněvadž líp než je MK IV resp. MK III se to celkem udělat nedá. Otázka je jen, zdali výstup dělat symetrický nebo nesymetrický, ale to mi tady jistě někdo poradí Razz .

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Ut apríl 14, 2015 15:28:17    Predmet: Odpovedať s citátom

a) na co komplementární tranzistory ?
b) BF862

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: St apríl 15, 2015 01:56:44    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard napísal:
a) na co komplementární tranzistory ?
b) BF862


a) potlačené sudé zkreslení. Diferák má o 6 dB horší šum. Kdyby šlo jen o přenosku, bylo by to asi jedno, ale řeším to poněkud univerzálněji.

b) zodpovězeno v bodě a). BF jsou dobré, měřil jsem je, kupodivu moc nešumí ani v audio pásmu, ale není komplement. Kromě toho někdy by mohlo vadit poměrně nízké mezní napětí - kdyby se to použilo třebas v diferáku (PJFET taky nejsou žádná sláva) s větší soufází. Ale to už je celý komplex problému zde k probírání nevhodný.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hippo007
Nádejný hifista


Založený: 17 november 2009
Príspevky: 89
Bydlisko: Šumpersko

PríspevokZaslal: St apríl 15, 2015 18:20:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechci dělat reklamu, cena je vysoká, ale nevyšly by nakonec levněji 2sj74 + 2sk170?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Št apríl 16, 2015 05:18:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Hippo007 napísal:
Nechci dělat reklamu, cena je vysoká, ale nevyšly by nakonec levněji 2sj74 + 2sk170?


Chybí poznámka "Do vyčerpání zásob" .
Když přesvědčíš Toshibu, aby obnovila výrobu ... (pak bych věděl i o lepších).

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TAZ
Hifi obsluha


Založený: 03 február 2010
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: Ne apríl 19, 2015 05:57:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Toshiba dělá jfety pro audio aplikace stále, ale jen v SMD pouzdru, teď mi přišly. Jedná se o 2SK209.
https://www.toshiba.com/taec/components2/Datasheet_Sync/200711/DST_2SK209-TDE_EN_6915.pdf
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne apríl 19, 2015 07:31:14    Predmet: Odpovedať s citátom

pripadne aj ich dvojite verzie, taktiez v smd puzdre...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ne apríl 19, 2015 10:16:37    Predmet: Odpovedať s citátom

A péčka žádný ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne apríl 19, 2015 10:27:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Kazzatel
ja som to nevnímal ako problém, hoci VB by vedel povedať prečo potrebuje oba typy, zároveň popísať výhody / nevýhody, okrem sudých harmonických.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ne apríl 19, 2015 12:04:41    Predmet: Re: JFETy Toshiba Odpovedať s citátom

velky bobo napísal:
něco jako Actidamp Mk V


To je co? Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Po apríl 20, 2015 17:48:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Měl jsem nedávno ve spárech diskrétní phono pre a jako vstupní trandy byly J202 a TN2404 Shocked . Podle všeho J od Fairchildu a TN od Vishay...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Po apríl 20, 2015 21:47:11    Predmet: Odpovedať s citátom

TAZ napísal:
Toshiba dělá jfety pro audio aplikace stále, ale jen v SMD pouzdru, teď mi přišly. Jedná se o 2SK209.
https://www.toshiba.com/taec/components2/Datasheet_Sync/200711/DST_2SK209-TDE_EN_6915.pdf


Bohužel neudávají šumové napětí a o šumu jen velmi hrubé údaje. Odhadnout se to dá podle strmosti, zřejmě trochu horší než 2SK170, ale stále dobré, patrně stejná nebo podobná technologie, vyšší mezní napětí, možná trochu menší kapacity. Pro MM bez problémů, pro MC by jich muselo být víc paralelně. Bohužel není komplement, který je nutný pro nový projekt (předpokládaná úroveň šumu na vstupu menší než 40 nV filt. A RIAA short).

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Po apríl 20, 2015 21:48:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Sendy napísal:
Měl jsem nedávno ve spárech diskrétní phono pre a jako vstupní trandy byly J202 a TN2404 Shocked . Podle všeho J od Fairchildu a TN od Vishay...


To je zajímavé leda tak jako kuriozita - co všechno se dá prodat. Ty JFETy i MOSFETy šumí dost děsně, flickr jak prase.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Po apríl 20, 2015 21:50:16    Predmet: Re: JFETy Toshiba Odpovedať s citátom

roberto napísal:
velky bobo napísal:
něco jako Actidamp Mk V


To je co? Smile


To je to co ještě není, ale mohlo by být. Bohužel zájem nevelký, takže to nakonec asi zkusím prodat jinde.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ut apríl 21, 2015 15:12:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Já myslím že zájem by byl.Actidamp má dobré jméno. Usuzovat podle jednoho fora v době kdy se venku dělá hezky...

Naposledy upravil roberto dňa St apríl 22, 2015 08:50:41, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Jupi
Hifista - zaslúžilec


Založený: 31 august 2011
Príspevky: 590
Bydlisko: skoro Bratislava

PríspevokZaslal: Ut apríl 21, 2015 19:55:26    Predmet: Re: JFETy Toshiba Odpovedať s citátom

velky bobo napísal:
To je to co ještě není, ale mohlo by být. Bohužel zájem nevelký, takže to nakonec asi zkusím prodat jinde.

Ako pozeram, tak zaujem by mali 7 + 11 ludi. To je malo? Hlasoval som v kategorii "Ano, aka bude cena", ale u mna to znamena na 95%. Cena by musela byt extremna, aby som do toho neisiel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Št apríl 23, 2015 17:10:10    Predmet: Odpovedať s citátom

velky bobo napísal:
a) potlačené sudé zkreslení. Diferák má o 6 dB horší šum.

Totemová struktůra se dá pěkně vyvážit, jako můstek -140dB Very Happy

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št apríl 23, 2015 18:03:02    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard napísal:
velky bobo napísal:
a) potlačené sudé zkreslení. Diferák má o 6 dB horší šum.

Totemová struktůra se dá pěkně vyvážit, jako můstek -140dB Very Happy


Co je to totemová struktura ?

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Št apríl 23, 2015 22:35:30    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard napísal:
velky bobo napísal:
a) potlačené sudé zkreslení. Diferák má o 6 dB horší šum.

Totemová struktůra se dá pěkně vyvážit, jako můstek -140dB Very Happy


To máš na mysli totem-pole ? A co je těch -140 dB ?

Omlouvám se za stupidní otázky, ale co můžeš čekat od senilního hňupa.

Pokud jde o totem-pole, není mi moc jasné, kam tím míříš. Totem-pole se primárně používal pro spínací účely v TTL logice. V komplementárním provedení je to něco trochu jiného, jen to vypadá podobně a podobně to vlastně i funguje. Překonfigurováním a přidáním pár tranzistorů se to promění na diamond tranzistor popř. diamond buffer, který už se pro analogové použití hodí. Zapojení podobného druhu jsem zkoušel před asi tak třiceti lety, s baterií paralelně spojených bipolárních tranzistorů na vstupu. Fungovalo to, napěťový šum byl solidní, bylo ale nutné dělat zpětnou vazbu s obrovskými blokovacími kapacitami, aby nenaskočil šum na emiterovém odporu. Mělo to ovšem jednu zásadní nevýhodu, kterou by to s bipolárními tranzistory mělo vždycky, a to velký šumový proud vstupu, čímž se to dost degradovalo pro použítí jako MM pre (jako MC by to asi bylo v pořádku). Možná sis v úvodním odstavci nevšiml zmínky o tom, že projekt má být pro MC i pro MM a tím myslím co nejlepší, což se dá ovšem udělat jedině s JFETy a možná ještě s hodně dobrými elektronkami, což mám taky v plánu, ale to je jiná story. Ona ta stará zapojení typu Actidamp III a IV a to co jsem dělal pro Clearaudio s MC taky nechodila špatně, není problém dostat se na nízký napěťový šum, pokud se použije třebas LT1115, a MM je u Clearaudia okrajová záležitost. Ale chtěl bych se dostat trochu dál.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Št apríl 23, 2015 22:54:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud jde o cenu, záleží na tom, v jakém by to bylo rozsahu. Deska se zapájenými SMS součástkami, kritické součástky vybírané (FETy, tranzistory, exotické operáky, přesné a kvalitní kondy do RIAA) - to je už docela slušný základ. K tomu něco za práci, manipulaci, taky know-how a obecně náklady na vývoj. Bohužel nevím, kolik by stála opravdu kvalitní relé, rád bych tam dal něco se rtuťovými kontakty. Lukaschek PP-1 stojí cca 1800 USD hotový a nehodí se pro MM. Ten můj krám by - aspoň podle simulace - měl být o něco lepší a použitelný i pro MM bez kompromisů. Už hodně dlouho dělám všechno spíš na profesionální nežli na konzumní úrovni a v téhle oblasti se ceny tvoří trochu jinak než ve spotřebce Made in China.

Takže cena sestavy by mohla být 4 až 5 kKč, kdyby se udalo aspoň 10 ks. V menším množství by to asi nemělo smysl dělat, cena by nepřijatelně narostla. Nebránil bych se ani realizaci v nějaké finální podobě, se slušnou škatulí, ale to sám neumím, jedině kdyby někdo pomohl.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Št apríl 23, 2015 23:09:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Totemová struktura, prostě dva tranzistory nad sebou, jak ty vlastnosti využiješ záleží na tobě.
Ten spodní tranzistor tam jede s přímým zesílením, nevím jestli jde šumově udělat něco lépe.
Najdeš to různě, třeba error korekce v DPA je totem struktura Smile
Nemám tu žádný malovací prostředky, ale ten horní tranzistor se zapojí jako aktivní zátěž a modeluje proudovou nelinearitu toho spodního.
Samozřejmě to funguje jen vyvážený, ale to se párováním a doladěním emit. odporu dá, klidně si pomůžeš ve zkreslení o 40dB.
V simulaci to funguje absolutně, ale to je blbost.

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Št apríl 23, 2015 23:32:49    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard napísal:
Totemová struktura, prostě dva tranzistory nad sebou, jak ty vlastnosti využiješ záleží na tobě.
Ten spodní tranzistor tam jede s přímým zesílením, nevím jestli jde šumově udělat něco lépe.
Najdeš to různě, třeba error korekce v DPA je totem struktura Smile
Nemám tu žádný malovací prostředky, ale ten horní tranzistor se zapojí jako aktivní zátěž a modeluje proudovou nelinearitu toho spodního.
Samozřejmě to funguje jen vyvážený, ale to se párováním a doladěním emit. odporu dá, klidně si pomůžeš ve zkreslení o 40dB.
V simulaci to funguje absolutně, ale to je blbost.


A představ si, že to funguje i s flaškami. A když se tohle zapojení udělá s komplementárními fety, vznikne tím self biasing.

Ovšem problém šumového proudu tím není dotčen. Nakresli si náhradní zapojení - v sérii s bází nabo gate dva zdroje šumového napětí, jedno termické z vnitřního odporu báze (pozor, není to rbb'), druhé je přepočtené z výstřelového šumu kolektoru) a k tomu paralelně zdroj šumového proudu, což je výstřelový šum báze, a s vnějším světem báze komunikuje přes odpor báze. To je pro bipolár. U fetu je tam jen napěťový šum z výstřelového proudu drainu. No samozřejmě flicker šum, což je v podstatě přídavný šumový proud u BJT a přídavné šumové napětí u FETů. Je to zjednodušené, ale funguje to docela dobře, jen je nutné znát vnitřní odpor báze, který se nedá přímo změřit, dá se zjistit jen a pouze z měření šumu.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Po apríl 27, 2015 04:55:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Jen tak pro lekraci - blok korekce RIAA. Je optimalizováno s ohledem na kondy - aby byly stejné a mohly být polystyren.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po apríl 27, 2015 17:54:12    Predmet: Odpovedať s citátom

To není jen legrace, je to i praktické. Jenom jsou mi divné dvě věci:
Ten 13 Meg odpor paralelně s 7,5 k ovlivní téměř nic.
A R9 je skutečně jenom 4,3 Ohm ?

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Po apríl 27, 2015 18:31:17    Predmet: Odpovedať s citátom

R9 kompenzuje pokles zesílení operáku na vyšších frekvencích. Rozhodí ale nastavení f3 - odpor 7,5 k, to zas dorovnává těch 13 meg. Oboje to je opravdu pro lekraci, chára je doladěná na toleranci lepší než 0,001 dB 20 Hz až 100 kHz a to je samozřejmě ptákovina, bez těch dorovnání je to v toleranci ±0,002 dB. Kdysi jsem byl vyprovokován, abych řešil toleranci RIAA do 100 kHz, což je samozřejmě typická hájendová volovina, ale pojal jsem to jako technický problém a zkusil jsem, kam až se dá dostat.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Po apríl 27, 2015 18:31:32    Predmet: Odpovedať s citátom

BTW, polopasivní je možná horší než celopasivní, to by ale potřebovalo kapacity o řád větší - kvůli šumu. To bych samozřejmě uměl taky a možná to sem pro zajímavost někdy hodím.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/


Naposledy upravil velky bobo dňa Po apríl 27, 2015 18:35:41, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Po apríl 27, 2015 18:31:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Těch 7k5 bude s tolerancí a stabilitou 0,05% Question a ty kondenzátory zrovnatak Laughing
Jak se to kontroluje, odchylka amplitudové charakteristiky 0,005dB Question

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !


Naposledy upravil danhard dňa Po apríl 27, 2015 18:44:40, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Koutek Velkého Boba Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist