Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Stereo zosilovač - AV receiver

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
filantrop
Hifi obsluha


Založený: 30 október 2007
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2007 16:08:13    Predmet: Stereo zosilovač - AV receiver Odpovedať s citátom

Mám jednu otázku. Musím to ale vysvetliť. Vlastním AV receiver Yamaha RX-V340 RDS a som veľmi spokojný. Do inej miestnosti - do domáceho štúdia potrebujem vymeniť zosilovač. Už tam má tretí a nie som spokojný. Tak by som chcel kúpiť namiesto stereo zosilovača taktiež AV Receiver (Yamaha , Sony...) Chcem ale naň zapojiť iba dva odposluchové boxy. Neublíži to receiveru, ak budú zaťažené iba ľavá a pravá predná strana a ostatné repro výstupy budú bez záťaže ? Ďakujem za názory a odpovede.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2007 16:20:04    Predmet: Re: Stereo zosilovač - AV receiver Odpovedať s citátom

Ne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mafo22
Hifista


Založený: 16 jún 2007
Príspevky: 221
Bydlisko: SR - BA

PríspevokZaslal: Št november 01, 2007 10:22:06    Predmet: Odpovedať s citátom

hmm zaujmave, ale ci si polepsis tym AVR Idea mozno treba skusit pohladat este v tych zosilovacoch,
aky zosilovac pouzivas teraz Question

_________________
pc - asus xonar ST, pre-amp Dispre II, sennheiser - HD650
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mih
Hifista - pokročilec


Založený: 08 december 2006
Príspevky: 346
Bydlisko: Pribram

PríspevokZaslal: Št november 01, 2007 12:17:22    Predmet: Odpovedať s citátom

A co rozloučit se stávající Yamahou a rovnou koupit AV receiver s nezávislým ozvučením v jiné místnosti?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
filantrop
Hifi obsluha


Založený: 30 október 2007
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Pi november 02, 2007 17:55:47    Predmet: Ďakujem "všetkým trom" Odpovedať s citátom

za odpoveď. Je dokonané. Chcem iba doplniť určité veci. Štúdio mám v druhom objekte, takže asi 25 metrov vzdialené od hlavného domu. Takže nejaké spájanie káblovanie - nie - stačilo telefónny kábel a sieť. Zosilovače som používal v štúdiu tzv. lacňáky. Z toho dôvodu, že mám referenčné dvojpásmové monitory a potrebujem počuť veci ktoré robím úplne obyčajne.
Skladba musí byť urobená dobre a musí znieť i na najobyčajnejšej aparatúre. Nie každý má domáce kino. Zosilovače mali vždy nejaký elektronický hluk.
Pravdepodobne staré elektrolyty. Takže som dnes kúpil v NAY, receiver YAMAHA HTR-6030 B. Od dnes 2.11. do 14.11. ho pustila NAY z 9.999.- Sk na cenu 5.999.-Sk, do vypredania zásob. (pozor to nie je zľava o pár sto korún, ale o 4 tisíc) Tak som čakal o deviatej v NAY na Zlatých pieskoch v Blave. Žiadny nával, ako som si myslel, asi veľa ľudí o tom nevedelo. Mám ju doma a som - zatiaľ - veľmi spokojný. Brilantný jasný zvuk výšok a na mojich 25 litrových boxoch je to práve to čo potrebujem aj s basami. Nemusím tu dávať žiadny surround ani žiadny subwoofer. Yamahu beriem tiež ako komerčný výrobok, ale je viacej "muzikantský a profi" ako napr. Sony. To je môj osobný názor. Takže dík že ste si všimli moju otázku a želám všetko dobré.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist