Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Vlákno o pajcu zesilovače

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: St október 30, 2013 21:11:34    Predmet: Vlákno o pajcu zesilovače Odpovedať s citátom

Zajímalo by mě, jestli by Troton reagoval podobně i v jiných případech, bez vnějšího nátlaku ev. výhrůžek.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St október 30, 2013 23:02:02    Predmet: Re: Vlákno o pajcu zesilovače Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Zajímalo by mě, jestli by Troton reagoval podobně i v jiných případech, bez vnějšího nátlaku ev. výhrůžek.

Mat tvoje starosti. Mimochodom, tie vyhrazky sa tykali aj Tvojich prispevkov.

A mimochodom, ak ta to naozaj tak zaujima, mozes sa ma to spytat cez PM, nie takto teatralne.

Nakoniec som zmazal kompet aj to druhe vlakno, nechce sa mi tym zapodievat, aj ked ako som napisal, si o tom myslim svoje.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
gazy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2010
Príspevky: 385

PríspevokZaslal: Št október 31, 2013 01:02:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Aaáá, takže po Smrtkiacom mafiánskom útoku nám už vlákienka zmizli. No aspoň sme sa trocha zabavili a máličko si karty poodkryli.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Št október 31, 2013 21:17:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Mě na tom uchvacuje to, že osobní sprosté útoky jsou tady OK, moderátor nezasáhne, ale v případě kdy mohlo o něco jít, tak ano. A důkladně k tomu přispívá ten, koho se to týká nejvíc, aniž by cokoliv objasnil, jen je mu ze všeho na blití. Mně taky, ale z nerovné a neupřímné hry.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Št október 31, 2013 21:18:39    Predmet: Re: Vlákno o pajcu zesilovače Odpovedať s citátom

Troton napísal:
PMA napísal:
Zajímalo by mě, jestli by Troton reagoval podobně i v jiných případech, bez vnějšího nátlaku ev. výhrůžek.

Mimochodom, tie vyhrazky sa tykali aj Tvojich prispevkov.


No to věřím. Zejména když dění roku 2003 si docela dobře pamatuju, včetně osob a firem.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2337
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Št október 31, 2013 21:34:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Stačí pohrozit žalobou a většina se radši stáhne...
Abych byl upřímnej, většinou se jen tak z něčeho neposeru, ale radši jsem to smazal, protože nemám čas, ani náladu se hádat s blbem, kterej hrozí žalobou. Navíc ani nevím, jak to tenkrát bylo...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Št október 31, 2013 21:48:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak malý reminder. Ta pédédefka, co tu postnul OPA, byla v roce 2003 běžně na webu té nejmenované smrtelně liniové firmy. Samozřejmě z toho vzniklo na lopuchu haló, jelikož to bylo živé a úplně jasné, včetně vztahů a vazeb. Po několika dnech firma ty datasheety stáhla. Zřejmě z toho pak nikdy nic nebylo. A asi nikdo nepočítal s tím, že si na to někdo po 10 letech z fotky vzpomene a identifikuje to, včetně firem a osob. Ovšem, podotýkám, že byly použité pouze veřejné zdroje, které jsou komukoliv přístupné. Co bylo jednou na internetu, tak zůstane. Je to výhoda i nevýhoda.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ZdeNek II
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 august 2007
Príspevky: 769

PríspevokZaslal: Pi november 01, 2013 11:01:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Zadarmo ani kuře nehrabe, dokud bude přístup na forum zdarma a bez reklamy tak Troton těžko bude hradit konzultace s právníky nebo rovnou zastoupení právníky ze své kapsy. Pokud někomu jeho řešení vadí tak navrhuji založit fond na právní zastoupení a hlavně do něj přispět aby se podobné věci dali příště řešit jinak.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Pi november 01, 2013 11:52:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Stejně to nechápu, že někdo může zažalovat internetový fórum za to, že se tam něco píše...
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cestmir
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 august 2011
Príspevky: 650
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Pi november 01, 2013 11:58:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Skôr sme všetci tak nejak automaticky predposratí, len čo príde na prvé vyhrážky. Potom sa ale netreba čudovať, že sa tu zmrdom tak dobre darí, patrí nám to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Pi november 01, 2013 12:20:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Frantrax napísal:
Stejně to nechápu, že někdo může zažalovat internetový fórum za to, že se tam něco píše...

Nejde o zalobu fora za ten samotny obsah, ale ty mas (do istej miery) povinnost stiahnut ocividne protipravny obsah po upozorneni.

Nie je to uplne jednoznacne. Aj sudy v tom maju chaos. Ide o to, ze ten udajne poskodeny ta moze poziadat o stiahnutie, avsak by mal dostatocne preukazat, ze sa jedna o klamstvo, ohovaranie atd... A to je problem, kedze je to tak volne formulovane. Na sude by uz samozrejme ten stazovatel vsetko dokazovat musel do detailov. A s velkou pravdepodobnostou by neuspel.

Podobnych pripadov bolo v nedavnej dobe viac a zdaleka nedopadlo vsetko pre stazovatela idealne. Aj EU sa na to pozera podobne.
Mozete si dat do gugla teminy ako "bezpecny pristav","zodpovednost za obsah fora" atd.

Bohuzial su zakony momentalne nastavene tak, ze skor chrania padouchov a sa ti neoplati zabijat cas s ludmi, co dobre vedia, co robia, maju problematiku vopred nastudovanu, lebo je to ich sposob fungovania/zmyslania/podnikania. A potom si este narokovat v dalsom procese nejaku nahradu skody voci stazovatelovi ? To nevravim konkretne o tomto pripade, ale vo vseobecnosti.

Mimochodom, s nejakymi screenshotmi (editovalne, modifikovatelne, bez casovej platnosti) si moze sud akurat tak .... Smile

A hlavne pokial to neriesia priamo zainteresovani, ja sa do toho miesat nemienim.

Ze som nakoniec pomazal tie veci komplet, vratane citacii/odkazov na VEREJNE ZDROJE (na ktore sa stazovat je viac nez usmevne), to len preto, lebo to vlakno stratilo povodny vyznam.
A mimochodom, veci, ktore tu odzneli sa dali naformulovat aj inak a vtedy by bol problem sa voci niecomu stazovat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Pi november 01, 2013 15:36:37    Predmet: Odpovedať s citátom

A víte někdo za kolik se nakonec na aukrosmetišti ten pajcovanej zesilovač prodal ?

Před zmizením odkazu jsem viděl 12K.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
gazy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2010
Príspevky: 385

PríspevokZaslal: Pi november 01, 2013 16:44:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Predal sa za 15 200 českých peňazí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: Po november 25, 2013 14:27:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Velká škoda, že na to, abych se dozvěděl o čemže se to vlastně bavíte, musím vlézt na stránky fčelaře Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Po november 25, 2013 23:54:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Tam se opravdu dozvíš naprostý pravdy...bléju z vás všech....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: Ut november 26, 2013 09:42:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Ach jo Rolling Eyes O žádných pravdách jsem tady nepsal, vlákno tady zmizelo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ut november 26, 2013 10:21:17    Predmet: Odpovedať s citátom

http://aukro.cz/dudek-high-end-zesilovac-i3652487525.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist