Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Železiarstvo a elektro U Edisona

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Štúdiá , e-shopy, časopisy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1321
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št december 12, 2013 08:02:33    Predmet: Železiarstvo a elektro U Edisona Odpovedať s citátom

Neviem nakolko je to známa vec. ale v Bratislave nám pribudlo nové HI-FI štúdio. Je to v hornej časti Šancovej ulice. Natrafil som na to náhodou, zháňajúc neónové trubice. Na to že je to prakticky spojené so železiarstvom (na HI-FI je vyhradený jeden roh - odhadom tak 5x5m), tak je to tam celkom útulné. Chlapík chcel hneď niečo predvádzať a keby som sa neponáhlal tak tam asi nejaký čas pobudnem.
Čo sa značiek týka - má tam vystavené snáď všetky modely Klipsch, nejaké JBLká, velké bedne mne neznámej severskej značky Dynavoice a možno ešte niečo, čo som si pre krátkosť času nemusel všimnúť.
Zo železa majú v ponuke Rotel, Marantz, Denon, Vincent. Na najväčšie Klipsche bol zapojený McIntosch. Ešte tam bola nejaká bazarová zostava od Technicsu.
Mali tam aj celkom slušnú hŕbu CDčiek na testovanie.
Internetovú stránku asi nemajú (zabudol som sa opýtať), našiel som aspoň takýto kontakt: http://www.protes.sk/kontakt/ . V pravej lište hore je malá ukážka toho štúdia. V sekcii cenník je v pravo dole kolónka "hifi-audio".
Snáď táto informácia niekomu pomôže.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11489
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št december 12, 2013 12:05:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Mala ukazka sa da zvacsit: http://www.protes.sk/subory/hifi-studio-S32-02.jpg
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
freeface
Hifista


Založený: 21 marec 2007
Príspevky: 117

PríspevokZaslal: Ut apríl 08, 2014 19:09:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes som navštívil Bisaudio v BA a pýtal som sa na Klipsch bedne, či ich aj oni predávajú. Pán predávajúci bol veľmi ochotný, avšak mali tam vystavené len RF-7II , ale odporučil ma práve na p. Prôčka - firmu Protes, že ten je dosť zanietený hifista a má tam mať v predajni na Šancovej všetky dostupné modely od Klipsch. Asi tam fakt zájdem.
_________________
/// Andrej Šeban : 1. „Hudba tu bola stovky rokov aj bez hitparád.” 2. „Hudba sa vždy počúva srdcom, ušami sa len dostáva do tela, a ten stav, v ktorom sa telo ocitne, by som nazval hudbou.” ///
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1321
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi október 24, 2014 05:39:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Včera som mal u nich v časti "železiarstvo" nejaký drobný nákup, tak mi nedalo a trochu som popozeral čo majú teraz v ponuke. Okrem už vyššie spomínaných Klipschov ma zaujalo že majú v ponuke repráky Dexon. Myslel som že táto značka už neexistuje a mal som ich bedničky zafixované ako škaredé lacné búdy. Teraz by som im už škaredé určite nepovedal, vyzerajú celkom luxusne na to čo stoja. Ako to hrá netuším.
Majitel je zjavne fanda do elektróniek. Mal tam nejaké zosilňovače tohoto razenia mne celkom neznámych značiek. Inak klasika nejaké Rotely, nižší model gramofónu Dual s OM5 (ak som dobre videl), nejaké lacnejšie Teacy a podobne.
Zaujali ma dve nádherné zostavy od Vincentu (zos. + CD + tuner) za akciové ceny. Jedna zostava bola v čiernom prevedení, druhá strieborná. Pre tých čo niečo podobné hladajú rozhodne doporučujem návštevu tejto predajničky.
Za mňa pre majitela velká poklona. On tam síce práve nebol, ale čo vravela predavačka, tak obchody nejak moc nejdú a v poslednom čase tam nakupujú skôr Rakušania a Češi. Slovač má zjavne hlbšie do vrecka (čoho som priam reprezentatívnou vzorkou). A hlavne mám pocit že má slabú reklamu (kto nie je na internete ako by ani nebol), tak si tú predajničku dovolujem spropagovať aspoň takto. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vetrieskar
Hifi obsluha


Založený: 25 október 2014
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: So október 25, 2014 20:17:38    Predmet: Odpovedať s citátom

pan je aj na internete .... http://www.protesaudio.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: So október 25, 2014 21:43:18    Predmet: Odpovedať s citátom

vetrieskar:
Vďaka za odkaz, popozeral som si to, skutočne bohatý výber, v širokom cenovom rozsahu. Natrafil som tam aj na konkurenciu, tu na fóre rozsiahlo hodnoteného, el. zosilňovača Popular A3. Je to typ Wasami MC-84, ja som iba zvedavý, či bude niekomu vadiť, že elektrónky v tom zosilňovači nemajú kryty proti rozbitiu za prevádzky...?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LukasX
Hifista


Založený: 03 marec 2011
Príspevky: 243
Bydlisko: Beluša

PríspevokZaslal: So október 25, 2014 21:46:01    Predmet: Odpovedať s citátom

"Zosilovače" ... p. Ing. asi študoval poľnohospodársku... Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1321
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St jún 17, 2015 07:33:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Včera som mal cestu okolo tak som nachvílu nakukol čo je nové.
Pán majitel je zjavne velký a zapálený fanúšik elektróniek a hornov. Very Happy
Má tam niekolko elektrónkových zosilovačov a aj jeden exoticky pôsobiaci CD prehrávač ( http://www.protesaudio.sk/ponuka/cd-prehravac-wasami-sd-32a/ ).
Na poli reproduktorov okrem klasických klipschov a JBL, hneď pri príchode zaujmú dve velké hornové sústavy jeho výroby (podla nejakého nemeckého vzoru - http://www.protesaudio.sk/ponuka/repro-sustavy-horn-45/ ). Samozrejeme v ponuke má aj aj nejaké "nehorny", hlavne Dexon, ale videl som tam aj nejaké Sonusy, BW atď.
Osobne som zatial z hornov mal skôr rozpačité pocity - napríklad na HES som počul tuším JBL studio 590 a tam mi to vôbec nechutilo. Nepamätám si už s čím to bolo spárované. Včera som krátko počul na menších JBL studio 530 poháňaných malým lampáčikom ( http://www.protesaudio.sk/ponuka/zostava-audio-wasami-jbl/ ) + CD Vincent akýsi jazz a znelo to celkom zaujímavo. Neviem či by som to vydržal počúvať dlhodobo, predsa len nie som zvyknutý na tak prezentné výšky a stredy, ale to je zrejme vec zvyku. Tak isto si myslím že to asi nebude multižánrový kombajn, ale na komornejšie žánre je to celkom zaujímavá kombinácia. Do nejakej menšej miestnosti, napr. pracovne by som si to vedel predstaviť.

Takže keď to zhrniem - pre priaznivcov elektróniek a hornov z okolia je to pekný typ na návštevu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1287

PríspevokZaslal: St jún 17, 2015 08:10:41    Predmet: Odpovedať s citátom

J napísal:
Na poli reproduktorov okrem klasických klipschov a JBL, hneď pri príchode zaujmú dve velké hornové sústavy jeho výroby (podla nejakého nemeckého vzoru - http://www.protesaudio.sk/ponuka/repro-sustavy-horn-45/ ).
A helemese! BMS4590 ve skoro 18" horně tahaná od 500Hz Smile Tam bych i rád zavítal Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zakk
Hifista


Založený: 06 marec 2009
Príspevky: 239
Bydlisko: praha

PríspevokZaslal: Ne august 23, 2015 18:49:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Velice příjemný člověk,v loni jsem u něj byl na obchodě ,celé dopoledne jsme se dobře pobavili a té hudby co bylo, hráli jsme jak na párty.
_________________
Zakk karel
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Štúdiá , e-shopy, časopisy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist