Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Za hifi ještě hifnější !!!
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Koutek Velkého Boba
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2337
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: So november 29, 2014 20:34:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Všechny nás zabanujou a bude po žížalkách... Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: So november 29, 2014 20:46:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Co by sa stalo? Realne - kto na HEF pise? Ti cca 4-ria zufalci, co si obhajuju vtakoviny a su ochotni sa za ne pobit do krvi? Vsak je to cele smiesne. Komu dalo to forum za posledny rok fungovania nejaku informaciu, ktoru rozumne zuzitkoval? Okrem inzercie Very Happy Prosim - hlaste sa Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2337
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: So november 29, 2014 21:11:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Já se hlásím.
HE mi ušetřilo spoustu práce a peněz.
Už vím, že místo úpravy akustiky, stačí vyměnit pojistky... Dancing happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
stano30
Hifista


Založený: 10 november 2013
Príspevky: 239

PríspevokZaslal: So november 29, 2014 21:50:12    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA: sľúbil som si, že už nikdy sa tam neprihlásim, poprosil som aby mi tam deaktivovali účet a to najme s ohľadom na tému o prístrojovej poistke.
Ale tá nová téma fakt stojí za to Very Happy niekedy sa treba aj zasmiať a takto to pôjde najlepšie, načo vedecky popierať niečo, čo stojí len na reklame.
Verím v skorý BANN a držím palce pri jeho skorom získaní Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: So november 29, 2014 22:24:42    Predmet: Odpovedať s citátom

2PMA: To novy tema na HE mi pripomina klasiku z lamer.cz:

-!- Ales has joined #Romove
je tu nekdo kdo by chtel praci?
-!- Ales was kicked from #Romove by Harvan [Duvod: Provokace]

Komentář: Jsou lide, kteri berou nabidku k praci jako provokaci Smile

Very Happy

_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: So november 29, 2014 22:31:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Vždycky jsem si myslel, že Napoleonovo anabolické NADXAV fórum, obzvláště ke konci, nikdo nemůže tupostí a absolutní demagogickotechnickou ignorací překonat.

Oh jak jsem se zmýlil. Že je Aretax naprostý tu.ec je známo dlouho, O Jimmym alias Blackberrym, Vlado 222 a dalších nepochybuje nikdo. I když jsem občas dostal záchvat poznání, že Jimmy si fakt dělá jen srandu. Přece není možné, aby byl někdo takový stu.id. Nicméně jsem po zpětném probírání výživných vláken dospěl k tomu, že je to tak, jak to vypadá.

Jen se divím Buntovi, že má stále ochotu a náladu zkoušet přesvědčit tato individua.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: So november 29, 2014 22:35:29    Predmet: Odpovedať s citátom

boxer napísal:


Jen se divím Buntovi, že má stále ochotu a náladu zkoušet přesvědčit tato individua.


To já taky. Přece člověk s nějakým stupněm inteligence musí vidět nesmyslnost podobné snahy.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: So november 29, 2014 22:50:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak už je to zamčené Very Happy
Ovšem vlákno o přístrojové pojistce, s podobnou hodnotou, jede dál.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: So november 29, 2014 22:56:49    Predmet: Odpovedať s citátom

boxer napísal:
Vždycky jsem si myslel, že Napoleonovo anabolické NADXAV fórum, obzvláště ke konci, nikdo nemůže tupostí a absolutní demagogickotechnickou ignorací překonat.

Oh jak jsem se zmýlil. Že je Aretax naprostý tu.ec je známo dlouho, O Jimmym alias Blackberrym, Vlado 222 a dalších nepochybuje nikdo. I když jsem občas dostal záchvat poznání, že Jimmy si fakt dělá jen srandu. Přece není možné, aby byl někdo takový stu.id. Nicméně jsem po zpětném probírání výživných vláken dospěl k tomu, že je to tak, jak to vypadá.

Jen se divím Buntovi, že má stále ochotu a náladu zkoušet přesvědčit tato individua.

Boxer, dlho sme sa nekontaktovali, ale ako vidím, stále si duševne narušený jedinec a tým aj ostaneš. Viem, že za svoju chorobu nemôžeš, preto sa na Teba nemôžem hnevať. Len tak ďalej. Blbosti zdar!!!

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2337
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: So november 29, 2014 23:06:55    Predmet: Odpovedať s citátom

aretax napísal:
Blbosti zdar!!!

Konečně jsi pochopil kam patříš. 2 thumbs up
Vem za ruku jimmyho, Vlada222 a jděte se schovat na HE forum.
Tam je vás takovejch víc. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: So november 29, 2014 23:22:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemam zbytočný čas na Vás tu reagovať, lebo musim byť zajtra svieži , bo idem testovať, počuvať poistky a sieťové káble. Razz Very Happy Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1241
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So november 29, 2014 23:35:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Odar napísal:
Co by sa stalo? Realne - kto na HEF pise? Ti cca 4-ria zufalci, co si obhajuju vtakoviny a su ochotni sa za ne pobit do krvi? Vsak je to cele smiesne. Komu dalo to forum za posledny rok fungovania nejaku informaciu, ktoru rozumne zuzitkoval? Okrem inzercie Very Happy Prosim - hlaste sa Cool


Ja sa hlásim Smile lubinove informácie v tomto vlákne:

http://www.highendforum.cz/viewtopic.php?f=40&t=1673

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1404

PríspevokZaslal: So november 29, 2014 23:54:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Aretax je mezi hifikosmonauty svým způsobem "výjimečný" úkaz, neboť, na rozdíl od zbytku osazenstva na H-E Bajkonuru, nestoudně lže. Viz (chronologicky) :
http://highendforum.cz/viewtopic.php?p=39775#p39775
http://highendforum.cz/viewtopic.php?p=39787#p39787
http://highendforum.cz/viewtopic.php?p=39791#p39791
http://highendforum.cz/viewtopic.php?p=39796#p39796

Toto už není jen projev (extrémní) svěžesti, ale něčeho trochu jiného. Nechci ale narušit Coughův jemnocit, takže si přesnou definici nechám raději pro sebe..


Naposledy upravil sekal dňa Ne november 30, 2014 00:16:51, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Ne november 30, 2014 00:07:43    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Stano30 - to téma vymyslel tamní admin bez mého souhlasu a jen zneužil můj příspěvek jako počáteční. Já se té extrémně hloupé diskuse nehodlám účastnit jinak, než ironicky.


Ale tak přece člověk musí být poctěn, že tak slavný konstruktér jej cituje a hned i vlákno s tím založí. Akorát jsem netušil, že umí tak dobře česky Very Happy .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: Ne november 30, 2014 13:57:53    Predmet: Odpovedať s citátom

bubuxin napísal:
Ja sa asi vyberiem z nostalgie osviežiť na povalu a zo starých hifi časopisov si prečítam pár recenzií od F. R. Krauta. Achjaj, ako by povedal petrk "A taková to byla doba..."


Ano. Měli bychom v této souvislosti prosbu. Tak, jako v dobách národního obrození se po robotě sešikly babičky okolo vesnického pana učitele, aby jim zacitoval několik pružných odstavců ze spisů F.L. Věka, možná bychom tě mohli požádat, aby v rámci nadnárodního (CZ-SK) hifi osvěžení jsi zacitoval několik velmi pružných pasáží z recenzí F.R. Krauta.

_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Ne november 30, 2014 14:49:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Aretax.

Nestojíš mi ani za odpověď.

Ale toto musím dát. Když jsem jako první (a ne jednou) dostal banána od tobě podobných administrátorů kvůli tobě ( nebo lépe řečeno kvůli mému pochybení na tebe reagovat),, tak mě to štvalo, protože jsem nebyl schopen v té době na ty tvoje neskutečný žvásty a lži a neustále podněcované války nereagovat. Od prvního dne mě bylo jasno, co jsi zač. I ta tvoje nohsledovská parta je taky dost ujetá, ale na tebe nemaj dohromady.

Ovšem i když s blbostí se má bojovat, i když se s ní nedá vyhrát, vše má určité meze.

Tak jako Bohoušek je pako, nicméně alespoň nějaké znalosti má, i když je ne vždy zcela správně interpretuje.

Ovšem tak svěžího tupce, jako jsi ty nepřekoná ani stádo podobných umělců. Sekal napsal správně, že jsi mezi hifikosmonauty exot a výjimka.

A klidně si ty svoje bláboly piš dál.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: Ne november 30, 2014 15:03:43    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Tak už je to zamčené Very Happy
Ovšem vlákno o přístrojové pojistce, s podobnou hodnotou, jede dál.


Dobře ti tak. Myslel sis, že být svěží je jen tak jednoduché. Je to mnohem náročnější a renomé v této oblasti se buduje a zkušenosti získávají pomalu. Ani mně se to nedaří. Možná je třeba začít malými krůčky, a ne hned vlítnout na velmi komplexní thema nožiček pod zesilovače bez vlastních zkušeností s nožičkami z wenge nebo cerabally. Já jsem se onehdá pokusil přispět na starých hifinázorech zkušeností, že vydechováním cigaretového kouře do umyvadla s vodou nevznikne zlato. Nesetkalo se to s pochopením. Teď vím, že je to moje chyba. Měl jsem se rozepsat, že zkouším výrobu zlata do pojistek.

_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
stano30
Hifista


Založený: 10 november 2013
Príspevky: 239

PríspevokZaslal: Ne november 30, 2014 15:13:54    Predmet: Odpovedať s citátom

cough:
ak by si použil diamantovú vodu zo sĺz vesmírnych ľudí, mohol by si mať zlata koľko chceš. Ale ja fakt nemám nervy vysvetľovať tieto úplne základy, začínajúcim vyfukávačom Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ne november 30, 2014 15:36:34    Predmet: Odpovedať s citátom

cough: Inu podcenil jsem přípravu, pravda.

Ale radši se koukni sem, na méně svěží téma
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=222731#222731

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: Ne november 30, 2014 20:03:25    Predmet: Odpovedať s citátom

godz napísal:
Nesmúťte za minulosťou! Včera sa mi dostal do rúk nový štvrťročný magazín o high-ende. A po prečítaní recenzie na reprosústavy Kawero od Mr. Turoka som dostával tanec svätého Víta. Taká koncentrácia blbostí na jednom mieste sa len tak ľahko nenájde. V každom prípade Turok poskytol Kaweru (a Exaudiu) medvediu službu. Keby som bol majiteľom Ex audia, tak by som Turoka žiadal o verejné odvolanie všetkých tých bludov, ináč by som ho nechal upáliť na hranici z toho nového high-end magacínu. Laughing


Je to tato recenze?

http://exaudio.cz/data/uploads/reviews/high_style_review_autumn_2014_sm.pdf

_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ne november 30, 2014 23:27:14    Predmet: Odpovedať s citátom

cough napísal:
... možná bychom tě mohli požádat, aby v rámci nadnárodního (CZ-SK) hifi osvěžení jsi zacitoval několik velmi pružných pasáží z recenzí F.R. Krauta.

Taká malá ochutnávka.

HIFI 7-8/99 Pračka LP desek VPI HW 16.5:
Nejnápadnější jsou tři hlavní atributy. Prvním je prostor nahrávek. Rozdíl je tak markantní, jako když se z přetlumené bezdozvukové místnosti naráz přemístíte do chrámu..... To že nepochybně určujete už i výrobce hudebního nástroje, je nyní samozřejmost.
Druhým významným aspektem je basový základ. Má-li budova podzemní garáže a přijedete-li do nejnižšího podlaží, vystoupíte a můžete hloubit a stejně není přirovnání ještě adekvátní.
Třetím aspektem je dynamika nahrávek. Hudba šlape a rytmus vás vtahuje natolik, že při vyrušení z poslechu se stáváte asociálem odmítajícím přijímat i telefónní hovory, natož opouštět poslechovou místnost.

HIFI 1-98 PASS ALEPH L / ALEPH 3:
Už první tóny téměř ještě studeného zesilovače na mne zanechaly nesmazatelný dojem. Opravdu se ve světě highendu něco stalo. Zkoprněl jsem a začal vnímat hudebníky před sebou a spíše se zabýval myšlenkou zdali měl interpret stejný nástroj, jako na koncertě, který jsem nedávno navštívil.
Nebo zda mé místo v desáté řadě na zmíněném koncertě nebylo přlíš vzdálené od pódia, protože jsme měl při domácím poslechu dojem, že jednotlivé finesy jsou lépe zaostřeny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: Po december 01, 2014 08:48:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Jak svěží! Děkuji a moc prosím ještě nějaké úryvky.
_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Po december 01, 2014 09:13:17    Predmet: Odpovedať s citátom

bubuxin napísal:
spíše se zabýval myšlenkou zdali měl interpret stejný nástroj, jako na koncertě, který jsem nedávno navštívil.

Nebo zda mé místo v desáté řadě na zmíněném koncertě nebylo přlíš vzdálené od pódia, protože jsme měl při domácím poslechu dojem, že jednotlivé finesy jsou lépe zaostřeny.


Thumbs up Thumbs up

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Po december 01, 2014 10:18:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Podotýkam že to počul cez Áčkový koncák PASS ALEPH 3, ktorý sa stal aj zosilňovačom roku 1997 (spolu s KRELLom FPB 600) podľa časopisu Stereophile.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Po december 01, 2014 10:27:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Mně to připadá jako postřehy někoho, kdo byl poprvé v životě na koncertě.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: Po december 01, 2014 10:30:31    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Mně to připadá jako postřehy někoho, kdo byl poprvé v životě na koncertě.


....a kdo se tím snaží udělat dojem na někoho, kdo tam nebyl vůbec...

_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po december 01, 2014 10:33:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Na druhej strane takéto kvetnaté posolstvá podporili v širších masách záujem o hifi, hoci až do naivnej nereálnej predstavy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: Po december 01, 2014 10:37:50    Predmet: Odpovedať s citátom

I já mu to tehdy (1994-1998) žral a byl mladý, krásný a svěží. Teď jsem žial už len krásný... Embarassed

Proto by bylo nesmírnou škodou, aby pro příští generace jen tak zapadlo, že i my jsme byli někdy (v minulém tisíciletí) svěží.

_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Po december 01, 2014 10:43:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Ivoš ahoj! Áno, to je tá recenzia. Keď som to čítal, tak som sa začal tak smiať, že sa po mne obzerali hostia z kaviarne kde som práve sedel. Týmto sa im dodatočne ospravedlňujem. Rotfl Rotfl
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Po december 01, 2014 11:49:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja mám ten časopis už dlhšie doma, ale recenziu som si prečítal až včera pred spaním.... a sníval sa mi krásny sen o baffle stepe kónických membrán a vesmírnych materiáloch.
V roku 1997 som to aj ja žral a chcel mať doma Pás Alef.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Koutek Velkého Boba Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Strana 4 z 9

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist