Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Yamaha RX-V671 + TANNOY Mercury V4 zlý zvuk
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kompletné zostavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
MartinRA
Hifi obsluha


Založený: 14 január 2014
Príspevky: 36

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 11:37:13    Predmet: Yamaha RX-V671 + TANNOY Mercury V4 zlý zvuk Odpovedať s citátom

Ahojte,

chcel by som poradit, co s tymto problemom, ci riesit novu zostavu alebo sa tomu da pomoct...

Vlastnim AV receiver Yamaha RX-V671, bluray prehravac Yamaha BD-S671 a k danemu AV som pripojil
reprobedne TANNOY Mercury V4,klasickou kabelazou k reprobedniam dostupnou vo vacsine elektroobchodov.
Vacsinou pocuvam hudbu z CD 90%, sem tam nejaky film 10%, miestnost cca 4x5 m.
Receiver aj reprobedne som vyberal podla viacerych zahranicnych aj ceskoslovenskych recenzii, kde boli na ne same chvaly,
samozrejme aj podla penazenky.

Zostavu vlastnim priblizne rok ale už od zaciatku som nebol spokojny. Myslel som si ze sa bedne Tannoy potrebuju
rozohrat, ze im treba viacej casu. Po roku hrania mam vsak zvuk len o malicko lepsi ako zaciatku. Pripojenie Biwire,predtym Biamp.

Co to znamena? zvuk je plochy, nevyrazny, bez priestoru, objemu a akejkolvek dynamiky, ci je hlasitost pridana alebo ubrana,ako som spominal pocuvam len CD. Zvuk je vsak rovnaky aj pri pustani radia alebo FLAC suborov.
Basy aj vysky su nastavene, reproduktory mam cca 2m od seba, miestnost je standardna obyvacia.

Akymikolvek nastaveniami neviem dosiahnut, aby sa zvuk zlepsil a bol otvorenejsi, priestorovejsi a s dynamikou a cistotou.

Mozno je to nevhodnou kombinaciou bedne - zosilovac...alebo nejakym zlym nastavenim.

Rozmyslam preto prejst na standardny stereo zosilovac, napr. Yamaha YAMAHA R-N500 a k nemu pripojit nejake nove reprobedne, tu si vsak neviem rady...Nemam v blizkosti posluchove studio a tak neviem vyberat podla zvuku.
Vyberam teda medzi Mordaunt-Short Mezzo 6 alebo niecim podobnym v relacii bedien do 1200€/pár.

Dakujem za kazdu radu.

Martin
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bedo
Hifista - pokročilec


Založený: 01 november 2013
Príspevky: 440

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 12:04:35    Predmet: Odpovedať s citátom

máš tie bedničky dostatočne ďaleko od steny? Skús sa trochu pohrať s ich umiestnením v priestore...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MartinRA
Hifi obsluha


Založený: 14 január 2014
Príspevky: 36

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 12:08:45    Predmet: Odpovedať s citátom

je pravda, ze su vlozene medzi nabytkom, dost natesno...od zadnej steny cca 20 cm...skusal som ich davat odseba dalej a aj von z nabytku, trochu sa zlepsila priestorovost ale dynamika a objem nepribudla...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bedo
Hifista - pokročilec


Založený: 01 november 2013
Príspevky: 440

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 12:35:51    Predmet: Odpovedať s citátom

tak potom je možné, že:
1. meniče nie sú dostatočne kvalitné - chcelo by to skúsiť iné bedničky
2. zosík ich nevie "ukočírovať" - chcelo by to skúsiť iný zosík
prípadne kombinácia obidvoch... Smile

Alebo môžu byť nekvalitné aj nahrávky, počul si ich niekde hrať aj lepšie?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MartinRA
Hifi obsluha


Založený: 14 január 2014
Príspevky: 36

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 12:43:49    Predmet: Odpovedať s citátom

ved to, otec ma doma nejaky starsi Sony AV receiver + bedne MISSION 702e,
on to pustí potichu a to ma objem, krásnu dynamiku, silu, ked pusti hlasnejsie tak to uzasny zvuk, mne to iste CD hra ako z radia od cinanov Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
milraz
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 február 2008
Príspevky: 746
Bydlisko: bratislava

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 13:13:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Zmen AV za Amp.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bedo
Hifista - pokročilec


Založený: 01 november 2013
Príspevky: 440

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 13:18:27    Predmet: Odpovedať s citátom

výborne, takže ho pekne popros, či si môžeš jeho bedničky na chvíľu požičať (alebo vezmi k nemu svoj zosík) a hneď uvidíš (upočuješ Smile), ktorú časť treba riešiť...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MartinRA
Hifi obsluha


Založený: 14 január 2014
Príspevky: 36

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 13:19:29    Predmet: Odpovedať s citátom

diky Milraz, vies mi poradit nejaky okolo 600-800€ ? Marantz 6004?
kód:
http://www.whathifi.com/review/marantz-pm6004


tiez rozmyslam o vymene bedni bud za tie mordaunt alebo mission mx4...

Dnes idem riesit tu vymenu, bedne-zosik, uvidim co to spravi Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
milraz
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 február 2008
Príspevky: 746
Bydlisko: bratislava

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 13:24:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Skus Denony 520ae,720ae docela sa vylepsili ale Pioneery tie posledne vyzeraju byt ok.V podstate je jedno ci bude stat 400e alebo 600e vzdy lepsie ako AV za 700e.Vlastna skusenost:-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
milraz
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 február 2008
Príspevky: 746
Bydlisko: bratislava

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 13:33:11    Predmet: Odpovedať s citátom

A Mission som mal vela rokou naprosto super za par korun.No ked uz budes laborovat s bednami radsej si to vypocuj skor ako predas Tannoy.Skus to takto vymen AV za Amp.zapoj uvidis,potom kup signal kabel napr Van den Hul The name za cca57e,zapoj a uvidis,potom kup repro kabel(Van den..,Supra....v metrazi cca 60e za set 2x2m)zapoj a uvidis.Vsetko men postupne,vsetkemu nechaj cas cca 20-100 hodin.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MartinRA
Hifi obsluha


Založený: 14 január 2014
Príspevky: 36

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 13:48:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Diky, poskusam, rozmysam o Rotel RA-10 alebo ten Marantz 6005, maju ich v BIS audio v BB, pojdem popocuvat co ako hrá. Myslis, ze tie vykony 40 a 45W su postacujuce pre take reproduktory ? /Mission,Tannoy?/
Vsetky tieto zosilovace su analogove, nie je prenos optickym kablom resp. HDMI detailnejsi...?resp ake prepojovacie kable v rozumnej cene potom k tomu ?

Po doslednejsom prezreti mi vysiel naj Marantz 6005 + 6005 CD prehravac, kable som nasiel
kód:
http://www.whathifi.com/review/atlas-element-integra


Naposledy upravil MartinRA dňa Ut január 14, 2014 14:10:20, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
milraz
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 február 2008
Príspevky: 746
Bydlisko: bratislava

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 14:07:51    Predmet: Odpovedať s citátom

V Bis maju aj Denon,tak nezabudni.Vykon urcite staci,Mission ma citlivost 89db,neviem ako su na tom Tannoy.Kable treba poskusat mne sadli Van den Hul The name RCA + Van den Hul D352.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MartinRA
Hifi obsluha


Založený: 14 január 2014
Príspevky: 36

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 15:24:47    Predmet: Odpovedať s citátom

dik milraz za tip pre tie kable,aj ostatne rady, popozeram.

Jednotlive komponenty by si ako zapojil? analog medzi sebou alebo optika ?

Kolko stoji ten kabel k reprakom meter ? da sa to kupit niekde v sk/cz ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jupol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 marec 2011
Príspevky: 807
Bydlisko: KE, SVK

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 15:28:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Denon 720 a Marantz 6005 alebo 4 sú cca na jednej úrovni, len majú iný zvuk, Marantz je ostrejší a Denon má mäkší charakter. Podľa toho potom je potrebné vybrať boxy. Nedávno tu na fóre bol na predaj Creek EVO za cca 350€, ten je lepší ako uvedené zosíky...
_________________
Accuphase Laboratory, Focal Electra Be,
Casea Orion, Pro-Ject, Benz Micro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MartinRA
Hifi obsluha


Založený: 14 január 2014
Príspevky: 36

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 15:37:29    Predmet: Odpovedať s citátom

ja pocuvam skor starsiu rockovu hudbu, a potom standardne a zname veci ako Pink Floyd, Sting, premiesane Eagle Eye Cherrym az po Risa Mullera Smile teda skor gytarovu muziku. Rozmyslam nad tym Marantzom, lebo co recenzia to super hodnotenie, od what hifi az po ine portaly...tak neviem...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
milraz
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 február 2008
Príspevky: 746
Bydlisko: bratislava

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 15:43:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Denon oproti Marantz ide viac do tela,hodi sa pre rozne zanre,Marantz je typicky jazzikovy.Ale treba poskusat.Ten van den D 352 sa predava v Platane za cca 32e/m a stereo amp sa vzdy prepaja analogom rca alebo 2ks koax rca,dokonca ten Van den The name je 2ks koaxial rca.Vhodna je aj supra cenovo dostupny v metrazi cez Top hudba,ja mam doma supra rondo 4x2,5mm2-tento kabel si viac menej nechavam v supliku pre horsie casy a koli zvuku.Ak by si chcel Van den Hul mam typ CS122 na predaj ale hodi sa len k tmavo hrajucim pristrojom.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
milraz
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 február 2008
Príspevky: 746
Bydlisko: bratislava

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 15:48:25    Predmet: Odpovedať s citátom

O este jedna vec na Pink Fl,Stinga,Mulera jednoznacne doporucim stre NADy C320,C340,C350.A k nim je jedno ci das Tannoy alebo Mission.Inak tie Missiony co ma tvoj otec 702e su uzastne,mal som ich asi 5r Smile vyskusaj ich.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MartinRA
Hifi obsluha


Založený: 14 január 2014
Príspevky: 36

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 15:59:22    Predmet: Odpovedať s citátom

dnes vyskusam tie Missiony, tak som zvedavy, ale unho hraju uzasne, tak asi nebude o com Very Happy

Na tie NAD neviem najst nejaku sk/cz recenziu, este pogooglim, ale ako som pisal na tie Marantz su len super recenzie...hmmm... Rolling Eyes

Na NAD 350 som nasiel, ale to je nejaky stary model lebo recenzia je z roku 2002...
Je novsi model, 356
kód:
http://www.whathifi.com/review/nad-c356bee-dac
ale to uz je nad moj financny limit
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jupol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 marec 2011
Príspevky: 807
Bydlisko: KE, SVK

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 16:09:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak pôjdeš do BIS-ka, vyskušaj zosíky aj BW-čkami, možno to bude spolu hrať pekne... Smile
_________________
Accuphase Laboratory, Focal Electra Be,
Casea Orion, Pro-Ject, Benz Micro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
milraz
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 február 2008
Príspevky: 746
Bydlisko: bratislava

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 16:12:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano su to stariny,ale dobre stariny.Ved vyskusaj aj ten Marantz,mas to pod jednou strechou v Bis.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MartinRA
Hifi obsluha


Založený: 14 január 2014
Príspevky: 36

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 16:13:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Noo BW som tam už par krat videl, aj cenovky som si vsimol Laughing
Vyskusam urcite, ako to zahra, aj denon
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 17:07:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Jestli ona to taky nebude otázka vkusu ....

Mission 702e mám a podle mě hrají katastrofálně. Ještě se mi válejí někde v kumbálu. A u jednoho páru zánovních 701e po (skutečně) první majitelce jsem zkoušel dokonce vyměnit vyteklé bipolární kondenzátory ve výhybkách za svitkové a stejně to nepomohlo (pozn.: 702e jsou pseudosloupy a jsou do de facto 701e s podstavcem).

Konkrétně Tannoy V4 neznám, ale znám z té řady regálpovky V1 i všechny předchozí modely z řady Mercury (M, mX, atd.), a na to, že je to základní řada (stejně jako ty Mission 701e/702e), tak jsou podle mě dost v pohodě.

Yamahu RX-V671 neznám. V ruce jsem měl jen vyšší Yamahy s vyššími modely Tannoy a vždycky to byla pohoda. Kamarád, co má ty V1, má Onkyo 609 a to je samo o sobě bída (hlavně jeho digitální část), ale když se hraje přímo z CD přehrávače přes analogové vstupy na Direct (tedy bez všech těch digitálních úprav - nebo spíš poprav - zvuku), tak je to vzhledem k cenové kategorii pohoda.

Takže jak už radili ostatní - zkusit kombinaci beden s jiným zesilovačem a případně k té Yamaze zkusit připojit jiné bedny, aby se zjistilo, co je hlavní příčinou problému.

U té Yamahy bych taky zkusil hrát přes její analogové vstupy na Direct a porovnat to se zvukem přes její digitální vstupy. Mršit to může i její interní digitální zpracování zvuku. Taky můžeš tu Yamahu zresetovat do továrního nastavení a/nebo provést aktualizaci jejího firmwaru.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MartinRA
Hifi obsluha


Založený: 14 január 2014
Príspevky: 36

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 17:58:03    Predmet: Odpovedať s citátom

dakujem za dalsie postrehy.

Presne tie veci som skusal, ktore spominas:
Skusal som Yamahu uz aj na DIRECT a to som mal pripojene len male missiony,pokial som cakal na Tannoy V4...
Hralo to neuveritelne !!! objem, priestor, dynamika, basy, vysky proste krasa.
A tak som sa tesil teda ked dostanem vitaza testu a celkovo vysoko chvalene reproduktory Tannoy, ze to bude hrat este lepsie...a nič...prislo prekvapenie a rozčarovanie...zvuk bol po hodinach hrania plochy, bez priestoru a o dynamike ani nehovorim. Pritom to bolo na rovnakej kabelazi, v rovnakom priestore na rovnakom mieste, rovnaka hudba. Nuž, asi si tie Tannoy nesedia s Yamahou.
Skusim este firmware update a uvidime, skusim vymenu bedni a vymenu zosilovaca aby sa mi potvrdilo ze si tie veci nesedia.
Aj tak by som rozmyslal nad vymeno AV za klasicke stereo, lebo vobec nepozeram filmy ani nevyuzivam domace kino.


Naposledy upravil MartinRA dňa Ut január 14, 2014 18:48:36, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bedo
Hifista - pokročilec


Založený: 01 november 2013
Príspevky: 440

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 18:42:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono je celkom možné, že Tvoje Tannoy sú pre tú Yamahu už príliš komplexná záťaž a nezvláda ich, kým tie Mission sú "easy load", takže aj zosík je "v pohode". A to sa samozrejme prejaví aj na zvuku...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 23:09:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Je fakt, že ty Tannoye jsou dvaapůlpásma a impedance jim může na basech klesat klidně pod 4 Ohmy. Třeba u mých potvor v pásmu od 200 Hz dolů klesá až ke třem Ohmům. Ale že by to při běžné hlasitosti dostalo koncáky tak do kolen, že by se zvuk změnil nějak zásadně co se týče barvy, hloubky atd., se mi moc nechce věřit.

Co si pamatuju ty Missiony, tak to je taková typická Low-endová klasika, kde je absence skutečných basů nahrazena "hrbem" na vyšších basech, "prostor" je takový ten klasický pseudoprostor "tady všude seděl", a při vyšší hlasitosti začala drnčet ta čelní stěna z třímilimetrového plastiku a bylo po legraci. Zkrátka ty Missiony jsou klasický Low-end, které jsou "naladěné" tak, aby oblbnuly nezkušeného posluchače zvyklého na spotřební bum-cink samohrajky, votuzingové autohifi a disco aparatury. Ty Tannoye jsou spíš takový kompromis mezi Low-endovým laděním a něčím, co by tak nějak mělo směřovat k lepším/rovnějším bednám.

Vždycky mi to připomene situace, kdy ke mě přijde někdo z kamarádů, kteří vědí o mojí hifi úchylce, ale sami jí nemají. Ti očekávají něco, co by je za ty prachy mělo ohromit, a pak mě mají za blázna, protože to podle nich hraje normálně. A normálně je přesně to, jak to má být.

Něco podobného je situace, kdy se piják navyklý na plzeňské syntetické náhražky piva poprvé napije piva skutečného. Taky čeká, že to bude něco, co ho ohromí mixem šedesáti "chutí", protože on je zvyklý na těch "svých" plzeňských 30 pachutí, z nichž do skutečného piva nepatří ani jedna ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MartinRA
Hifi obsluha


Založený: 14 január 2014
Príspevky: 36

PríspevokZaslal: St január 15, 2014 09:00:14    Predmet: Odpovedať s citátom

fajn nazor, zase iny pohlad na vec Smile

Mam rad cistu hudbu, s peknymi vyskami, hlbokymi basmi, mam rad ked bedne dokazu krasne zahrat priestor, ked z nich citit nastroje, ked to nie je zamumlane a zliate vsetko dokopy. Z tych Tannoy v kombinacii s Yamahou ide vsak len cistota nastrojov...nic viac.Su ploche, bez priestoru a bas tam nie je skoro ziadny.Pocul som aj viacej /lacnejsich/zostav ako Onkyo, Sony a vzdy tam bolo nieco viacej ako ide z tych mojich bedni. Zrejme by to mal pocut niekto kto ma velmi dobru a drahu zostavu, resp. by som mal pocut ja jeho zostavu.

Prichadzam k nazoru ze som sa trochu unahlil pri kupe...v podstate mi je AV na nič, lebo domace kino nepouzivam vobec. V podstate pocuvam len hudbu a verim, ze ten Marantz zahra stereo urcite lepsie ako ten AV Yamaha, v kazdom ohlade.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: St január 15, 2014 16:20:51    Predmet: Odpovedať s citátom

milraz napísal:
Denon oproti Marantz ide viac do tela,hodi sa pre rozne zanre,Marantz je typicky jazzikovy...

Marantz a Denon jsou údajně jedna firma, kde by Marantz měl hrát roli "hifističtější" značky. Něco jako kdysi značky Technics a Panasonic patřící koncernu Matsushita.

Já jedu kombinaci Tannoy + Denon a je to v pohodě. Zkoušel jsem i Marantz PM 7003 a charakterem byl mému Denonu podobný. Aktuální Marantz PM 7004 by určitě stál za vyzkoušení. Nižší modely neznám a ani bych nedoporučoval níž jít. Za test by stála i Yamaha A-S700
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MartinRA
Hifi obsluha


Založený: 14 január 2014
Príspevky: 36

PríspevokZaslal: St január 15, 2014 16:31:42    Predmet: Odpovedať s citátom

vdaka za rady, vyskusam kombinaciu Marantz PM6005+CD6005+moje Tannoy Mercury V4 a uvidim co to spravi, popr. budem rozmyslat aj o vymene reproduktorov za nieco lepsie.
Musim rozmyslat aj o novej kabelazi medzi systemom aj ku repro nieco nove, ine ako mam Smile /najlacnejsi reprokabel z NAY Embarassed /
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
milraz
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 február 2008
Príspevky: 746
Bydlisko: bratislava

PríspevokZaslal: Št január 16, 2014 13:09:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviem ako to medzi MARANTZ a DENON je ,ale mne sa vzdy vybavovalo ze MARANTZ je hifistickejsi kolega PHILIPS-u.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bedo
Hifista - pokročilec


Založený: 01 november 2013
Príspevky: 440

PríspevokZaslal: Št január 16, 2014 15:29:05    Predmet: Odpovedať s citátom

veru, Philip Marantz, alebo to bol Philip Morris? Hmm...

MartinRA: Pokiaľ Ťa baví zvuk tých Missionov, tak si kúp také isté a vôbec nerieš, či sú považované za nejaký end (alebo hifi)...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kompletné zostavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist