Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Repro ku gramofonu
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
alcofrebis
Hifi obsluha


Založený: 21 február 2014
Príspevky: 14
Bydlisko: Trencin

PríspevokZaslal: Pi február 21, 2014 23:36:39    Predmet: Repro ku gramofonu Odpovedať s citátom

Zdrastvujte malcici a velcici, potreboval by som radu ako sol. Zacinam s analogom a potreboval by som poradit s vyberom reprakov ku gramcu. Zajednal som si Teslu NC500 a zosik Onkyo Inegra A-8170 a chcel by som si nechat poradit s vyberom reprakov na dostatocny posluch. Viete mi odporucit nejake repreo k tejto zostave? Rozpcet sa snazim drzat na uzde, takze jedine nieco schodne z druhej ruky. Napada vas nieco? Budem vdacny za kazdu radu. Dikes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: So február 22, 2014 07:28:05    Predmet: Odpovedať s citátom

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=18560
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: So február 22, 2014 16:43:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Gramofón predsa nie je kritériom pre výber reprosústav. Potrebuješ reprosústavy, ktoré si budú "rozumieť" so zosilňovačom, gramofónom tu nie si limitovaný.
Hlavným kritériom sú však Tvoje preferencie - niekto má rád "monitorový" zvuk stojanových reprosústav, niekto preferuje "veľkoobjemový" zvuk..., ďalej vlastnosti posluchového priestoru a Tvoja ochota prispôsobovať zariadenie akustike a rozmiestneniu reprosústav, a zásadný je tiež cenový limit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
alcofrebis
Hifi obsluha


Založený: 21 február 2014
Príspevky: 14
Bydlisko: Trencin

PríspevokZaslal: So február 22, 2014 21:04:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Chcel som praveze vacsi objem a s cenou okolo 100e. Skusim teda tie Tannoy Mercury M3 Black a uvidime ako to cele dokopy zahra.

Diki moc za rady Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ne február 23, 2014 06:18:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Tannoy M3 nejsou žádné hrombedny. Spíš menší sloupky: (V x Š x H): 850 x 203 x 270 mm. Středobasák má průměr 6,5", takže nelze očekávat žádné megahluboké basy. Jenže kolem 100 Euro žádné slušné bedny s velkým basákem (8" a víc) nekoupíš. Maximálně nějaké 30 let staré vraždy s retro zvukem nebo nějaký shit.

Kamarád má stejně osazené regálovky M2.5 a na svojí kategorii hrají dost v pohodě. Docela dlouho je provozoval s Onkyem A-35 a kombinace to byla rozumná.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
alcofrebis
Hifi obsluha


Založený: 21 február 2014
Príspevky: 14
Bydlisko: Trencin

PríspevokZaslal: Ne február 23, 2014 22:28:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Tuho rozmylam, co s tymi reprakmi.. nemam najmensiu predstvu ako hraju tie M3. Rozmyslam navysit rozpocet. Viete mi poradit nejake lepsie hrajuce bedne do nejakych 250eur?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Q-bass
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2010
Príspevky: 264

PríspevokZaslal: Ne február 23, 2014 22:49:11    Predmet: Odpovedať s citátom

znamy predava tieto http://elektro.bazos.sk/inzerat/34274368/Predam-Chario-Syntar-Tower-100-ORECH.php
Mal k nim doteraz najvyssi stereoamp od onkyo a v tej jeho malej izbe asi 3 x 4m to hralo spolu az velmi dobre.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
alcofrebis
Hifi obsluha


Založený: 21 február 2014
Príspevky: 14
Bydlisko: Trencin

PríspevokZaslal: Ne február 23, 2014 23:44:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Vedeli by ste porovnat tieto bedne?

Canton LE107
MARSYAS ACOUSTIC MA 570
Chario Syntar Tower 100

Tie Cantony su dost vychvalovane...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
daniel00421
Hifi expert


Založený: 26 máj 2009
Príspevky: 1113
Bydlisko: záhorie

PríspevokZaslal: Po február 24, 2014 09:47:30    Predmet: Re: Repro ku gramofonu Odpovedať s citátom

alcofrebis napísal:
Zdrastvujte malcici a velcici, potreboval by som radu ako sol. Zacinam s analogom a potreboval by som poradit s vyberom reprakov ku gramcu. Zajednal som si Teslu NC500 a zosik Onkyo Inegra A-8170 a chcel by som si nechat poradit s vyberom reprakov na dostatocny posluch. Viete mi odporucit nejake repreo k tejto zostave? Rozpcet sa snazim drzat na uzde, takze jedine nieco schodne z druhej ruky. Napada vas nieco? Budem vdacny za kazdu radu. Dikes

Skuste aj tu:http://www.hifibazar.sk/hifibazar-sk/eshop/8-1-Reproboxy/0/2/

_________________
Vintage:
Visaton VIB Extra GF,Telefunken CP,CM,CT1,Tascam CD-U01,DA 30 Dat,Pioneer RT 909,Teac X 2000R,Sansui SR 525,SE 7,dbx DS 4,Actidamp Mk 3 VS II,veľa vinyl,cd,dat aj pásov v archíve.
My Job-Work: live,broadcast,studio,conference sound Engineer
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
alcofrebis
Hifi obsluha


Založený: 21 február 2014
Príspevky: 14
Bydlisko: Trencin

PríspevokZaslal: Po február 24, 2014 11:44:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Este by som chcel upresnit, ze prioritna hudba bude jazz a klasika. Potom pocuvam aj dost elektroniky, ale prioritu by som nechal ako som napisal. Da sa z tychto repro vybrat nieco vhodne podla tohto upresnenia? Pripadne nejake ine konkretne typy. Vdaka za kazdu radu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
daniel00421
Hifi expert


Založený: 26 máj 2009
Príspevky: 1113
Bydlisko: záhorie

PríspevokZaslal: Po február 24, 2014 12:55:00    Predmet: Odpovedať s citátom

alcofrebis napísal:
Este by som chcel upresnit, ze prioritna hudba bude jazz a klasika. Potom pocuvam aj dost elektroniky, ale prioritu by som nechal ako som napisal. Da sa z tychto repro vybrat nieco vhodne podla tohto upresnenia? Pripadne nejake ine konkretne typy. Vdaka za kazdu radu.

A čo tak postaviť si niečo zo sortimentu napr.Visaton ?
Mne roky poctivo a slušne slúžia Visaton VIB Extra GF sústavy a spokojnosť dokonca aj v spojení lampového zosiku.
Chce to trocha zručnosti pri stavbe dreva alebo majstra stolara a set s osadením si kupite ako set a osadíte,hotovo veľmi slušné parametre možno niekedy omnoho drahších sustav štandardu,ja osobne som s touto značkou nadmieru spokojný aj vzhľadom k tomu koľko modifikácii a výberu táto značka ponúka.

_________________
Vintage:
Visaton VIB Extra GF,Telefunken CP,CM,CT1,Tascam CD-U01,DA 30 Dat,Pioneer RT 909,Teac X 2000R,Sansui SR 525,SE 7,dbx DS 4,Actidamp Mk 3 VS II,veľa vinyl,cd,dat aj pásov v archíve.
My Job-Work: live,broadcast,studio,conference sound Engineer
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Po február 24, 2014 13:07:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Pre klasiku a jazz sú veľmi dôležité čisté a detailné stredy. Ideálne by bolo, keby si si sám niečo vypočul a vytvoril vlastné preferencie.
Z tých troch uvedených by som ja preferoval Chario. Ale ja zasa uprednostňujem "monitorový" zvuk stojanových reprosústav, takže moje kritériá môžu byť iné, ako Tvoje. Od Chario som niekedy počul Hyper 1000 a tie by som uprednostnil pre nižším stĺpovým modelom Syntar 100, napriek podobnej cenovej kategórii.
Ak sa bavíme o nižšej cenovej kategórii, tak za rovnakú cenu sa dajú vyrobiť kvalitnejšie stojanové reprosústavy (s kvalitnejšími meničmi...), ako stĺpové. A čím má reprosústava viacej reproduktorov (meničov), tým viacej sa v rámci cenového limitu muselo šetriť na ich kvalite.
A nezabudni aj na akustiku posluchovej miestnosti. Aj tu niekedy platí, že mene je viacej.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
daniel00421
Hifi expert


Založený: 26 máj 2009
Príspevky: 1113
Bydlisko: záhorie

PríspevokZaslal: Po február 24, 2014 17:51:13    Predmet: Odpovedať s citátom

MaG napísal:
Pre klasiku a jazz sú veľmi dôležité čisté a detailné stredy. Ideálne by bolo, keby si si sám niečo vypočul a vytvoril vlastné preferencie.
Z tých troch uvedených by som ja preferoval Chario. Ale ja zasa uprednostňujem "monitorový" zvuk stojanových reprosústav, takže moje kritériá môžu byť iné, ako Tvoje. Od Chario som niekedy počul Hyper 1000 a tie by som uprednostnil pre nižším stĺpovým modelom Syntar 100, napriek podobnej cenovej kategórii.
Ak sa bavíme o nižšej cenovej kategórii, tak za rovnakú cenu sa dajú vyrobiť kvalitnejšie stojanové reprosústavy (s kvalitnejšími meničmi...), ako stĺpové. A čím má reprosústava viacej reproduktorov (meničov), tým viacej sa v rámci cenového limitu muselo šetriť na ich kvalite.
A nezabudni aj na akustiku posluchovej miestnosti. Aj tu niekedy platí, že mene je viacej.

Nechcem byť neprijemný ale keď niekto preferuje monitorový zvuk tak si to spájam so svojou praxou v nahrávacích študiach a to potom isť rovno do niakych studio veľkolitrážov vliatych do steny napr.aj od fy.Apogee.
Ja doma preferujem zvuk ktorý sa najviac blíži studio príposluchu na veľkom dynamickom potenciali a to nie výkonom ako pri live zvučení-akustický tlak ale citlivosťou a nuansami vo zvukovom spektre a dynamike,proste študiový zvuk,čo počujem a nadelí zvuk režia to preniesť a počuť čo najdôveryhodnejšie a priblížiť sa k tomu,nie niake rachotiace sa regalovky a stojace vlny na spodkoch.

_________________
Vintage:
Visaton VIB Extra GF,Telefunken CP,CM,CT1,Tascam CD-U01,DA 30 Dat,Pioneer RT 909,Teac X 2000R,Sansui SR 525,SE 7,dbx DS 4,Actidamp Mk 3 VS II,veľa vinyl,cd,dat aj pásov v archíve.
My Job-Work: live,broadcast,studio,conference sound Engineer
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Po február 24, 2014 18:57:27    Predmet: Odpovedať s citátom

daniel00421 napísal:
Nechcem byť neprijemný ale keď niekto preferuje monitorový zvuk tak si to spájam so svojou praxou v nahrávacích študiach ...

Tak som to samozrejme nemyslel, výraz "monitorový" som dal zámerne do úvodzoviek a nadväzoval som na svoj predchádzajúci príspevok (3. v poradí). Chcel som ním len stručne chrakterizovať základné rozdiely medzi stojanovými a stĺpovými reprosústavami a rozdielne preferencie ich majiteľov. Mrzí ma, ak to bolo nezrozumiteľné.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jaro.vr
Hifista


Založený: 16 apríl 2010
Príspevky: 135
Bydlisko: PE SK

PríspevokZaslal: Po február 24, 2014 20:30:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Marsyas: 0 bodov
Canton: tie hrajú na p.d, Canton má nikdy neoslovil !!!
Chario: áno....to je jediná bedňa, ktorú môžem z tejto trojice doporučiť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
alcofrebis
Hifi obsluha


Založený: 21 február 2014
Príspevky: 14
Bydlisko: Trencin

PríspevokZaslal: Po február 24, 2014 21:12:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Takze ak sa priestor este viac neohne tak vezmem tie Chario bedne. Vyzeraju pekne (kedze to bude v obyvacke tak body hore) a hadam sa mi budu pacit aj zvukovo...


Spasiba druzja a nech vam to vyhrava Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Ut február 25, 2014 13:21:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Spomínaš len gramofón. Ak ešte nemáš CD prehrávač a chceš niečo lacné a dobré, tak tu máš skvelú príležitosť:
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=18595
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lechos
Hifi expert


Založený: 03 január 2009
Príspevky: 1185
Bydlisko: Severní Morava okr.Karviná

PríspevokZaslal: Ut február 25, 2014 16:19:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdrastvuj, tovaryšč, ale hlavně nekupuj mačku vo vreci podle vzhledu, počtu pásem, rozměrů repráků, výkonu a kdoví jakých kritérii...jenom kontrolní poslech s napojením na Tvůj zesík a gramec s oblíbenou muzikou, doladit bedny k zesíku...to je velká věda teda. Neukvapuj se a vybírej uvážlivě, jde o dlouhodobou investici a nepovedence se pak prodají těžko.
_________________
pioneer A-656 MK2***technics SL-PG400A***pioneer PL335***
aiwa AD-F 910E***sony ST-S390***technics SH-GE 70***toshiba SD-24 VL***
2x pioneer CS-901***Tesla B116 A
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St február 26, 2014 08:29:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Alcofrebis máš ss
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
alcofrebis
Hifi obsluha


Založený: 21 február 2014
Príspevky: 14
Bydlisko: Trencin

PríspevokZaslal: St február 26, 2014 20:52:47    Predmet: Odpovedať s citátom

daniel00421 napísal:
alcofrebis napísal:
Este by som chcel upresnit, ze prioritna hudba bude jazz a klasika. Potom pocuvam aj dost elektroniky, ale prioritu by som nechal ako som napisal. Da sa z tychto repro vybrat nieco vhodne podla tohto upresnenia? Pripadne nejake ine konkretne typy. Vdaka za kazdu radu.

A čo tak postaviť si niečo zo sortimentu napr.Visaton ?
Mne roky poctivo a slušne slúžia Visaton VIB Extra GF sústavy a spokojnosť dokonca aj v spojení lampového zosiku.
Chce to trocha zručnosti pri stavbe dreva alebo majstra stolara a set s osadením si kupite ako set a osadíte,hotovo veľmi slušné parametre možno niekedy omnoho drahších sustav štandardu,ja osobne som s touto značkou nadmieru spokojný aj vzhľadom k tomu koľko modifikácii a výberu táto značka ponúka.


Rozmyslam aj nad tym ale to bude mozne az za par rokov kedze mame male babo Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
alcofrebis
Hifi obsluha


Založený: 21 február 2014
Príspevky: 14
Bydlisko: Trencin

PríspevokZaslal: St február 26, 2014 21:44:35    Predmet: Odpovedať s citátom

MaG napísal:
Spomínaš len gramofón. Ak ešte nemáš CD prehrávač a chceš niečo lacné a dobré, tak tu máš skvelú príležitosť:
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=18595

Dobry player, ale ten dizajn.. no nie je to nic pre mna....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
alcofrebis
Hifi obsluha


Založený: 21 február 2014
Príspevky: 14
Bydlisko: Trencin

PríspevokZaslal: St február 26, 2014 22:05:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Takze bednicky mam doma a hraju vyborne Smile) Cele to ma predsa len chybicku a neviem, ci to pojde opravit. Basak na jednom repraku nehra Sad
Zrejme sa pri prevoze nieco stalo, ale neviem co. Skusim sa dostat k repraku, vyskrutkovat ho a prituknut 1,5V baterku, ci nie je odpaleny. Takze trochu zapletka, hadam sa to bude dat spravit, lebo hraju fakt dobre...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lechos
Hifi expert


Založený: 03 január 2009
Príspevky: 1185
Bydlisko: Severní Morava okr.Karviná

PríspevokZaslal: Št február 27, 2014 18:14:48    Predmet: Odpovedať s citátom

No a před odvozem odzkoušen, fungoval normálně ? Tak odpájet přívody a zapoj k zesíku krátkodobě napřímo bez výhybky, trochu hrát musí. Je to neobvyklé poáč basák zpravidla vydrží nejvíc. Zkontroluj všechny přívody a spoje, v krajnosti přehoď výhybky z levé bedny do pravé a naopak, lokalizuj místo závady.
_________________
pioneer A-656 MK2***technics SL-PG400A***pioneer PL335***
aiwa AD-F 910E***sony ST-S390***technics SH-GE 70***toshiba SD-24 VL***
2x pioneer CS-901***Tesla B116 A
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Št február 27, 2014 19:49:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Mě přepravce přivezl reprobedny v takovém stavu, že se magnety na koších basových reproduktorů posunuly (dostaly se mimo střed) a přiskříply cívky, takže membrány byly nepohyblivé. Tohle poznáš snadno - zkus rukou CITLIVĚ zatlačit na membránu basáku poblíž středu membrány. Mechanický odpor membrány můžeš porovnat s basákem na funkční bedně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
alcofrebis
Hifi obsluha


Založený: 21 február 2014
Príspevky: 14
Bydlisko: Trencin

PríspevokZaslal: Št február 27, 2014 23:11:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Bedne som neskusal, kedze sme sa dohodli, ze sa stretneme v TT a nemusel som sa trepat do NR. Chlap, ale navrhoval predvedenie zvuku... Nemyslim, ze by predtym nehrali. Pravdepodobne sa nieco stalo cestou, treba prist nato co. To posunutie magnetu mimo stred je celkom logicke, kedze basak je umiestneny naspodu vo vodorovnej polohe a pocas cesty bol vlastne zvislo. Skusim poriesit cez vikend...

Dnes som si bol prevziat Teslu NC452, namiesto povodnej 450tky. Kompletny repas Smile len este musim poriesit konvert z 5-koliku na cinch. Trochu offtopic, ale vyrabaju sa nejake kvalitnejsie verzie tychto kablov, ci ani nie? Ako to mate poriesene, kto ma gramec?

Diki za rady chlapi...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lechos
Hifi expert


Založený: 03 január 2009
Príspevky: 1185
Bydlisko: Severní Morava okr.Karviná

PríspevokZaslal: Pi február 28, 2014 04:28:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Provizorně tento bazmek tam dej, lépe ovšem přeletovat koncovky napevno.
Bude to chtít přibastlit zemnící kablík, šásko Tesla asi nemá, NC450 ani NC470 neměl. Zesík Onkyo má za tímto účelem svorku GND vedle vstpu PHONO. Ale pokud v reprodukci nebude rušivý brum může se vynechat.

_________________
pioneer A-656 MK2***technics SL-PG400A***pioneer PL335***
aiwa AD-F 910E***sony ST-S390***technics SH-GE 70***toshiba SD-24 VL***
2x pioneer CS-901***Tesla B116 A
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Pi február 28, 2014 15:36:41    Predmet: Odpovedať s citátom

DIN vyhoď a na redukcie zabudni. Kúp si panelové CINCH zásuvky.

Môžeš sa inšpirovať gramofónmi Pro-ject a upevniť konektory pod skrinku:



Aleno ich môžeš upevniť na tenší panel a v zadnej stene skrinky vyrezať vhodný otvor. Takto to mám riešené ja:
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
alcofrebis
Hifi obsluha


Založený: 21 február 2014
Príspevky: 14
Bydlisko: Trencin

PríspevokZaslal: Pi február 28, 2014 21:33:33    Predmet: Odpovedať s citátom

MaG napísal:
DIN vyhoď a na redukcie zabudni. Kúp si panelové CINCH zásuvky.

Môžeš sa inšpirovať gramofónmi Pro-ject a upevniť konektory pod skrinku:



Aleno ich môžeš upevniť na tenší panel a v zadnej stene skrinky vyrezať vhodný otvor. Takto to mám riešené ja:


Asi si to po case nejako tokto vytunim, aj sm rozmysla, ze to tak nejak spravim. Vedel by si mi dat este jednu fotku z vacsej vzdialenosti?

Vdaka
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
alcofrebis
Hifi obsluha


Založený: 21 február 2014
Príspevky: 14
Bydlisko: Trencin

PríspevokZaslal: Pi február 28, 2014 21:34:33    Predmet: Odpovedať s citátom

myslim tu tvoju druhu foto...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Q-bass
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2010
Príspevky: 264

PríspevokZaslal: Pi február 28, 2014 22:37:09    Predmet: Odpovedať s citátom

alcofrebis napísal:
Basak na jednom repraku nehra Sad
Zrejme sa pri prevoze nieco stalo, ale neviem co. Skusim sa dostat k repraku, vyskrutkovat ho a prituknut 1,5V baterku, ci nie je odpaleny. Takze trochu zapletka, hadam sa to bude dat spravit, lebo hraju fakt dobre...


Asi naozaj sa muselo nieco stat pri prevoze lebo chlapika co ti to predal poznam velmi dobre, je to velmi velky pedant na aparaturu, na nicom nema ani skrabancek a nie to este vadnu bednu. Dokonca asi tyzden predtym ako ti to predal som bol u neho a len tak zo zvedavosti som si dal pustit tieto Charia, lebo som davno nepocul ich zvuk, mal som v minulosti tiez ale iny model. Hrali az neskutocne dobre s onkyom v tej jeho malej izbe. Keby bol problem, urcite by som to pocul.
Skus prstom ci nedrhne membrana (posunuty magnet), keby nie tak skontroluj pripojene terminaly z vyhybky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist