Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Sennheiser nahradne diely

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Vidium
Anonymný





PríspevokZaslal: Ne november 25, 2007 12:10:43    Predmet: Sennheiser nahradne diely Odpovedať s citátom

Panstvo idem kupovat novy player a k nemu aj nove sluchadla. Bol som rozhodnuty pre KPP, ale zaujali ma aj Senny konkretne HD 415 a HD 435. Koss ma dozivotnu zaruku co je pre mna velke plus, senn pise ze sluchadla su skladane z vymenitelnych dielov, ale ked som videl ze len kabel stoji 800 Sk, tak by ma zaujimal napr. zlomeny hlavovy most. Nemate niekto skusenosti s tym o ake palky ide? Vdaka.
Návrat hore
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Po november 26, 2007 12:28:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Kup raději KPP, u přenosných sluchátek se leccos stane, doživotní záruka se hodí. Mimochodem ceny molitanů vycházejí stejně, což je nejčastější vyměňovaný díl.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 14:55:41    Predmet: Odpovedať s citátom

To mi prijde trosku rozptyleny zajem. KPP maji u Sennu zajimavou alternativu v modelu PX100. I zvukove PXka vychazeji v primem porovnani s KPP velmi dobre. Ze Kubiku?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Vidium
Anonymný





PríspevokZaslal: St november 28, 2007 15:39:36    Predmet: Odpovedať s citátom

KPP uz mam objednane. Pri mojom cestovani a pocuvani na sluchadla asi 50 h/tyz. je jasne ze tie sluchadla dostatu nazrat najma z pohladu oporteberia kabla (vykrucanie, lamanie a podobne nepekne veci Smile ). Kossy mi opravia za 150 Sk, len posraty kabel na Senny by vysiel na 800Sk. Inak porty velmi nemusim, ale nebavi ma kupovat 4x rocne spunty za 500Sk. Inak pocuvam najma cez komp, ked bude novy hodim tam zvukovku od Razera Smile Senny HD595 a to bude ine kafe Smile Smile
Návrat hore
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 15:48:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Vidium napísal:
KPP uz mam objednane. Pri mojom cestovani a pocuvani na sluchadla asi 50 h/tyz. je jasne ze tie sluchadla dostatu nazrat najma z pohladu oporteberia kabla (vykrucanie, lamanie a podobne nepekne veci Smile ). Kossy mi opravia za 150 Sk, len posraty kabel na Senny by vysiel na 800Sk. Inak porty velmi nemusim, ale nebavi ma kupovat 4x rocne spunty za 500Sk. Inak pocuvam najma cez komp, ked bude novy hodim tam zvukovku od Razera Smile Senny HD595 a to bude ine kafe Smile Smile


na tu dozivotnu zaruku u koss by som sa az tak nespoliehal - pred casom koss uplne zmenil zarucne podmienky - v podstate to znamena ze ti co kupili kossy predtym si mozu ist piskat ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hop377
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 278

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 16:50:53    Predmet: Odpovedať s citátom

To feranc, nic sa nezmenilo, ani pre starych zakaznikov, staci aby sa zaregistrovali, a ked sa nezaregistruju budu platit pri mimozarucnej oprave miesto 200,- Sk 400,- manipulacny poplatok.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 17:21:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Hop377 napísal:
To feranc, nic sa nezmenilo, ani pre starych zakaznikov, staci aby sa zaregistrovali, a ked sa nezaregistruju budu platit pri mimozarucnej oprave miesto 200,- Sk 400,- manipulacny poplatok.


ak sa nemylim tak pri registracii potrebujes doklad o nakupe alebo aspon tu registracnu kartu - ktoru nemam, pretoze doteraz nebolo potrebne ju pri oprave predkladat ..
preto tvoje tvrdenie ze sa nic nezmenilo je nepravdive, co vlastne sam dokazujes tvrdenim v druhej casti tvojej reakcie ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hop377
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 278

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 17:23:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak mas dozivotnu zaruku za 400,-. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 17:25:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Hop377 napísal:
Tak mas dozivotnu zaruku za 400,-. Wink


moment, pri kazdej oprave zaplatis 400 Sk, nie pri jednej ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hop377
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 278

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 17:31:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, ale aj ked si zaregistrovany pri kazdej oprave zaplatis 200,- (doteraz 150,-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 17:36:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Hop377 napísal:
Ano, ale aj ked si zaregistrovany pri kazdej oprave zaplatis 200,- (doteraz 150,-)


ale ja sa zaregistrovat uz predsa nemozem, pretoze nemam ziaden doklad o kupe ani tu registracnu kartu!!! to je predsa ten problem ze som fakticky zo dna na den tu fantasticku dozivotnu zaruku stratil...

takze dozivotna zaruka nie je vobec dozivotna - len po najblizsiu zmenu pravidiel ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hop377
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 278

PríspevokZaslal: St november 28, 2007 17:39:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Ved zaruka ti stale plati, len mas vyssi manipulacny poplatok o 200,-Sk. Samo, ze nebudem uplatnovat zaruku na sluchadla za 500 Sk, ale na vyssie triedy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Vidium
Anonymný





PríspevokZaslal: Št november 29, 2007 19:04:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som ich samozrejme kupoval drahsie a mam opravu za 150. Niesom kkt aby som za kazdu opravu daval 400Sk.
Návrat hore
Hop377
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 278

PríspevokZaslal: Št november 29, 2007 20:17:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Ee, za 200,-
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Vidium
Anonymný





PríspevokZaslal: Št november 29, 2007 20:19:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďalšie podmienky vyžadované dovozcom pre uplatnenie Predĺženej bezplatnej záruky alebo Doživotnej záruky so zníženou sadzbou manipulačného poplatku (150,- Sk)

* Registrácia na www.dozivotnazaruka.sk (TU) alebo telefonicky v pracovných dňoch v dobe od 09:00 do 15:00 na tel. 045/5410711
* V rámci registrácie musí Spotrebiteľ uviesť svoje meno, adresu, emailovú adresu, typ Zariadenia a Autorizačný kód uvedený na špeciálnej etikete prilepenej na slúchadlách. Uvedenie telefónu a miesta, kde Spotrebiteľ Zariadenie kúpil nie je povinné a slúži len k skvalitňovaniu služieb dovozcu. Spotrebiteľ tiež vyznačí, či má záujem byť informovaný o novinkách značky KOSS
* Spotrebiteľovi bude na emailovú adresu zaslané Potvrdenie o registrácii spoločne so Zákazníckym kódom
* V prípade uplatnenia Predĺženej bezplatnej záruky alebo Doživotnej záruky s požiadavkou poplatku 150,- Sk musí Spotrebiteľ :
o V prípade zaslania Zariadenia do servisného strediska spoločne s popisom závady, adresou a telefónnym kontaktom priložiť kópiu Potvrdenia o registrácii obsahujúce Zákaznícky kód, ktorý bol po registrácii zaslaný na Spotrebiteľovu emailovú adresu. Meno adresáta, na ktoré budú slúchadlá spätne zaslané musí súhlasiť s menom, na ktoré je príslušný Zákaznicky kód registrovaný.
o V prípade osobnej návštevy servisného strediska môže registrovaný Spotrebiteľ uplatniť svoj nárok aj preukázaním svojej totožnosti.
* Dovozca si vyhradzuje právo kedykoľvek skontrolovaľ totožnosť reklamujúcej osoby s osobou uvedenou na Potvrdení o registrácii.
* Dovozca si vyhradzuje právo v prípade zneužitia systému Doživotnej záruky Spotrebiteľom od záväzku Doživotnej záruky odstúpiť.



Takze ma o 200 Sk nepresviedcaj
Návrat hore
Hop377
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 278

PríspevokZaslal: Št november 29, 2007 20:48:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Ej, sorry, neviem preco som mal zafixovane 200. Ospravedlnujem sa.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št november 29, 2007 21:46:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Hop377 napísal:
To feranc, nic sa nezmenilo, ani pre starych zakaznikov, staci aby sa zaregistrovali, a ked sa nezaregistruju budu platit pri mimozarucnej oprave miesto 200,- Sk 400,- manipulacny poplatok.


takze sa vazne nic nezmenilo Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Vidium
Anonymný





PríspevokZaslal: Št november 29, 2007 21:56:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Pojem mimozarucna oprava neexistuje. ked si kupis sluchadla koss ma automaticky dozivotnu zaruku. Je ale rozdiel kolko bude stat oprava. BIS sa spamatal pretoze vacsina ludi to nosila zo zahranicia, najma v USA je to fakt za par korun. Inak mne neslo o ten rozdiel 50 Sk,ale kde odkial si mal 200Sk Smile
Návrat hore
Hop377
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 278

PríspevokZaslal: Št november 29, 2007 22:46:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Pockaj, ale stale plati dvojrocna zaruka a vtedy neplatis ani tych 150,- Asi som to mal ako 1/2 zo 400. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Vidium
Anonymný





PríspevokZaslal: Št november 29, 2007 23:57:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale platis...ked reklamujes ja neviem posraty kabel alebo ked sa ne stupis to je mechanicka porucha ktora nebola zavinena vadou sluchadiel...
Návrat hore
A12A
Hifi obsluha


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: Pi november 30, 2007 16:17:21    Predmet: Odpovedať s citátom

moje zkusenost s firmou Eurostar v Ostrave:

2x jsem ji prinesl KPP ruzne znicene. vzdy opravene do druheho dne zadarmo. protoze jsme predlozil doklad o koupi, ktery nebyl starsi nez 2 roky.

napotreti jsem zase prinesl sluchatka na opravu,ale protoze jsem nemel doklad tak jsem zaplatil 200kc za opravu v ramci "dozivotni zaruky".



ted jsem plne spokojeny se Senny PX200 a nikdy bych je nevymenil. mam je uz pres dva a pul roku a jdou porad ve skvelem stavu. Jak konstrukce tak nausniky,tak kabel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Vidium
Anonymný





PríspevokZaslal: Pi november 30, 2007 18:42:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Porty uz dosli...poviem pravdu mierne sklamanie...vysky su na moj vkus trochu prehnane basy taisto...uz rok frcim na Koss UR/29 a tie sa mi zdaju blizsie ku skutocnosti. Mozno sa len potrebuju rozohrat ale prvy dojem je taky...
Návrat hore
Vidium
Anonymný





PríspevokZaslal: Po november 03, 2008 09:29:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Panstvo, po dlhšom čase idem rozšíriť zbierku slúchadiel, konkrétne to bude AKG K530 LTD, a rozmýšľam nad Sennheiser HD 435. Má tie 435ky niekto? Nemám si ich kde vyskúšať a recenzia na AVmanii je len užívateľská.
Návrat hore
A12A
Hifi obsluha


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: Po november 03, 2008 12:12:32    Predmet: Odpovedať s citátom

celou diskuzi jsme necetl ale chci napsal tohle:

uz 3. rokem pouzivam PX200 a jsou naprosto vporadku. tudiz zadne nahradni dily netreba. prezily jak krutou zimu tak narazy a tahance za kabel. jednou jsem si sedl v parku na lavicku a kabel se obmotal kolem lavicky a kdyz jsem prudce vstal, tak to opravdu hodne trhlo, uz jsem myslel ze mam po sluchatkach, ale dodnes jsou ok... takze bych to neresil to, ze si koupim KPP kvuli zaruce... ja si redeji koupim jedenkrat za 5-6 roku nejake senny nez KPP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Vidium
Anonymný





PríspevokZaslal: Po november 03, 2008 12:48:26    Predmet: Sennheiser Odpovedať s citátom

Nie už neriešim problém náhradných dielov, ale skúsenosti so Sennhieser HD 435. Nechcem kvôli tomu zakladať novy thread.
Návrat hore
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist