Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

BVaudio A300 SE - intergrovaný stereofonní zesilovač
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ne november 25, 2007 18:59:36    Predmet: BVaudio A300 SE - intergrovaný stereofonní zesilovač Odpovedať s citátom



A300SE je prvým komponentom z rady SE, ktorá ponúka ešte viac zážitkov z dobrého zvuku, ako doterajšie modely. Je logickým pokračovaním na základe skúseností z overeného A300S so všetkými jeho výhodami. Má rovnaký výkon , počet vstupov aj možnosti ovládania, rovnaké alebo lepšie sú aj podstatné technické parametre.
Zmeny sú v obvodovom riešení niektorých častí,zamerané hlavne na minimalizáciu vplyvu vonkajších rušení zo siete a okolia (elektromagnetický "smog"), ktoré sú často príčinou zbytočnej degradácie kvality zvuku. Výsledkom je zvuk hodnotený ako "hladký, tekutý, transparentný.." pri excelentných objektívnych technických parametroch a neutralite. Výraznou zmenou na prvý pohľad je nový nadčasový design v kombinácii ušľachtilého kovu a skla, kde ďakujeme p. Ľubomírovi Mojzesovi (f. JoshuaCreative) za cenné rady a návrhy pri riešení.



Technické údaje

Výkon 2x110W RMS 8ohm,THD < 0.006%, 20Hz-20kHz

2x170W RMS 4ohm,THD < 0.008%, 20Hz-20kHz

Skreslenie THD+N
(BW 80kHz) max. 0.006 / 110W / 8 ohm (20Hz –20kHz)
typ.0.001% / 1kHz , 0.004% / 10kHz
max. 0.008% /170W / 4ohm (20Hz – 20kHz)
typ. 0.002% /1kHz , 0.005% /10kHz

Kmitoč. rozsah 20Hz-20kHz +0 dB –0,1dB
5Hz-120kHz +0-3dB

Skreslenie IMD max. 0.001% pre 100W/8ohm (60 Hz/4 –20kHz, 4:1)

Rýchlosť prebehu SR 50V / us /8ohm

Presluchy do 1kHz > -100 dB, 10kHz -85dB, 20kHz -80dB

Damping faktor 500 / 1kHz / 8ohm

Odstup S/N -105 dB /20Hz-20kHz/ ref. P nom.

DC offset typ.<5mV

Súbeh regulácie < 0.05 dB v rozsahu 0 až –90dB

Ochrany oneskorené pripojenie výstupov , odpojenie výstupov
pri poruche ,skrat , tepelná , soft štart

Vstupy 5 x Line , 0,6V pre P nom

Výstupy 1 x Tape Out
1 x PreAmp Out , regulovaný

Konektory signálové vstupy a výstupy – RCA
výstupy pre repro 2x svorky pre každý kanál

Rozmery 443 x 88 x 370 mm, hmotnosť cca 14 kg

Napätie Un 230 V ~ ,50 –60 Hz

--- toliko informace z www.bvaudio.sk ---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ne november 25, 2007 19:33:50    Predmet: Poslech 1 A300SE Odpovedať s citátom

Tak jsem se konečně dostal k poslechu zapůjčeného zesilovače BV A300SE.

Řeknu to hned zkraje. Vynikající zesilovač.

Poslech Roger Waterse - Amused Death - střední hlasitost.

U A300 SE vnímám spoustu detailů, ale ne díky tomu, že jsou zvýrazněny přidaným harmonickým zkreslením, ale tím, že jsou slyšitelně reálnější.

U Waterse se většinou jedná o "přírodní" neamplifikované reálné zvuky: telefony, zvonečky, hafíci, hlasy, koníci, kulomety, atd. Smile - a na těch se ona míra reálnosti dá krásně rozeznat. U Densena B110 jsem před pár dny na té samé desce uměle zvýrazněné detaily vnímal po chvilce jako až otravné, byl to krok od pravdy. Můj Sony TA-FA777ES působí jemněji, přítulněji, ale o něco méně reálně než A300 SE.

Další podstatný rozdíl mezi BVaudio a Densenem je makrodynamika, kdy A300 SE umí sakra odlišit forte od pianissima, přitom i u pianissima lze v pohodě vnímat detaily, jak jsem již popsal. Densen působil podstatně komprimovaněji. Můj Sony se blíží BVaudiu, ale nějaký rozdíl tam bude.

U mikrodynamiky BVa umí skvěle odlišit pohyb Watersovy huby u mikrofonu, namísto zesilování a zeslabování hlasu máte pocit jeho přibližování a vzdalování. To se mi moc líbilo. U Densenu jsem pocit přibližování, vzdalování vůbec nezaregistroval, nepamatuju si. U Sony podobný pocit je, ale je méně reálný.

Nástupy úderů bicích jsou u Densenu nejefektnější součást soundu, otázkou je ale, čím vším je to zaplaceno, plus jak by tento pocit obstál při dlouhodobém poslechu. BVa i Sony bouchnout taky umějí, je fakt, že bicí na sebe u Densena strhávají větší pozorrnost.

Lokalizace Q-Sound efektů: U Sony i BVaudio dokonalá, trojrozměrně prostorová, Densen v tomto u mne selhal.

U této desky, která je kultivovaně, byť efektně nahraná a je to můj žánr, je BVaudio jednoznačným vítězem.

Večer si poslechnu několik jiných, i problematických nahrávek typu Uriah Heep a dalších.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ne november 25, 2007 19:42:27    Predmet: Odpovedať s citátom

...až na to, že " ty přírodní neamplifikovaný zvuky " musely projít předtím, než je tam " stará fňukna " přimíchala, alespoň padesáti operáky každej... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ne november 25, 2007 19:56:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasně, ale přesto se u těch původně naturálních zvuků mám čeho chytit a rozpoznat tak "reálněji" znějící zvuk od "syntetičtějšího". Přes housle to fakt nepoznám, u bubnu trochu, u kytary nelze vůbec.

Já ty slyšené komponenty navíc roubuju už výhradně na své preference, ne na obecnou zvukovou pravdu, alias neexistující chiméru, o to se ani nepokouším.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bondy
Hifi obsluha


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Ne november 25, 2007 20:02:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Merhaut

Můžu se zeptat s jakými dalšími komponenty byl poslech uskutečněn?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ne november 25, 2007 20:12:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Jo vidíš, na to jsem zapomněl, je to sice v mojem profilu, ale:

Dynaudio Contour 1.1 MkII
CDP Thule B150 Digi

káblíky moc neřeším, repro nějakej tlustej Oelbach za pár stovek a signál uhlíkovej Van Del Hul Second, či jak.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
seas
Hifi expert


Založený: 25 október 2006
Príspevky: 1236

PríspevokZaslal: Ne november 25, 2007 21:31:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Pfizer Spolu UA forum

Naposledy upravil seas dňa So december 24, 2022 00:03:44, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ne november 25, 2007 22:51:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, je to od pohledu špičková práce, klobouk dolů, Vladimíre...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Ne november 25, 2007 22:52:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Starší modely P1 a PA300 foto by puschpull

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ne november 25, 2007 23:03:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Full Forte poslech (-24dB/ Vstup nastaven citlivost (?) na hodnotu 56).

Tak takhle skvěle jsem Waterse - Amused doma ještě neslyšel. Hotové zvukové divadlo. Pro mé občasné (tak hlasitě bych vydržel poslouchat hgodinu, dvě maximálně) potřeby dokonalé: suché, nerozlítané, bodově detailní lokalizace, efekty třídimenzionální, pevné tuhé basíky, neunavující sound, a barev jen co Waters dodal ...

Forte hrané starší, ale povedené nahrávky Doors od Rhina, Beatles od CBS, nějací ti japončíci, nová edice King Crimson, vše perfektní, trošku na výškách více otevřené než jsem navyklý, ale to bych si uměl představit své přeprogramování.

Teď zkouším problémovější kusy na střední hlasitost: Led Zeppelin čtyřku, Queen pětku, obojí japončíci, zatím je to dobré, nůžky mezi zvukově dobrými a špatnými nahrávkami se sice více otevřely, BVaudio nic nepřidává, ani nemaskuje. Queen kupříkladu trochu víc hvízdají ve vokálech, než jsem uvyk, ale zase jsou tam pěkně rozlišené zvuky v druhém, třetím sledu.

Jde o zvyk, určitě narazím na leckteré nahrávky, kde mi bude můj milosrdný Sony vyhovovat momentálně více. Na druhou stranu mi u dobré muziky ani odhalená zvuková nekvalita tak moc nevadí, ani omylem nevyřazuju takové desky jako neposlouchatelné ...

Jdu pracovat, noční poslech si dám po půlnoci, uvidím jak zapůsobí ... jsem výrazný optimista.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Ne november 25, 2007 23:28:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Jo ten čelní panel je moooc pěknej.Jen ten display večer,slušně řečeno,obtěžuje.Pokud to uvás nehraje ani trochu dobře,tak hledejte chybu jinde.I když nějaké chybky a footprint má.

merhaute,
poslechni si to s lepším playerem či dacem,možná budeš čubrnět Cool
A co že si se jal recenzovat BVa?Bude zastoupení va Zlíně ? Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ne november 25, 2007 23:45:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Můj Thule je dost dobrej player. Vybral jsem si ho pečlivě podle svého gusta. Ten mi vydrží na dlouho, akorát musím sehnat lasery do zásoby ...

BVaudio se budu snažit dostat do nabídky Reacalu, hned zítra začnu konat. Škoda, že takovýto po všech stránkách dotažený stroj nemá v Česku pořádné zastoupení a propagaci.

Každý zkušenější posluchač, neimpresionista, musí tuhle mašinu ocenit za to, jak "jen" zesiluje.

Po testování v Recalu a doma o to více nechápu ta telátka, co tak zapáleně mluví o syčení, zkreslení, nemuzikálnosti, osciloskopech ...

BVaudio A300SE podle mne dělí posluchače na slyšící a neslyšící, zdravé a .... Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Po november 26, 2007 00:28:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Já pomalu přemýšlím,čím silnějším BVa PA300se nahradit...Nový zes od BV se ztrácí v nedohlednu,tak to vidím na Brystona...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Po november 26, 2007 00:35:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Zeptáme se přímo Mr.Bunty, v jakém je dohlednu nový silák ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Po november 26, 2007 07:51:25    Predmet: Odpovedať s citátom

dh foole, to je zajímavá informace od uživatele, který už nějakou dobu hledá vhodný zesilovač. K BVA jsi (pokud si pamatuju) přešel od primare a míříš k brystonu - což vypadá už skoro jako přirozená cesta českého hifisty. Laughing

Ale o tom jsem mluvil nechtěl. Možná se bude zdát, že to sem nepatří,a le vzhledem k zasoupení bva u nás je ta otázka tady asi namístě pro potenciální zájmce. Někde ve svém láknu jsi po nákupu bva napsal něco jako. "po všech těch peripetiích se cítím jako majitle zakázkového austin martin" (cituji zpaměti, tak se omloiuvám za nepřesnost). Naznačuje to nějaké komplikace kolem nákupu?

Druhý spokojený majitel ("bohus"), myslím, zase prošel několika opravami, než začal být spokojen. Merhautovy informace jsou prima, ale přece jen k nám mluví člověk, který zřejmě bude mít na prodeji bva vlastní zájem (nic ve zlém). Nechtěl by ses rozepsat ty? Jsi normální laik, který má za sebou poslech více strojů, s bva más zkušenost majitele, takže bychom tvé informace ocenili. Ať nevzbuzujeme podezření, že kopeme za bva jako jiní za nadxav. Možnái namítnete, že to nelze srovnávat.

Ještě jedna věc. BVA si pochvalují většinou posluchači (různých odnoží) tradičního rocku. Mohl bys přidat své zkušenosti i tady? Přece jen posloucháš i jinou hudbu než metal.

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Po november 26, 2007 07:54:46    Predmet: Odpovedať s citátom

A když jsem se tady kdysi ptal BVA, jak to vypadá s novým zesilovačem, neodpověděl - což při jeho pověstné slušnosti překvapuje a posiluje to dojem, že s novým výrobkem to vypadá černě. Od té doby se nové informace neobjevily, takže budeme jen rádi, merhaute, když budeš úspěšnější.
_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5905
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po november 26, 2007 08:46:34    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut
Ďakujem za recenziu,čo viac povedať....Uvidíme, čo prinesie budúcnosť Smile
dhfool
Viem ,že "nový" trvá už viac ako dlho,ale vždy sa vyskytne niečo, čo je súrnejšie a má vyššiu prioritu a deň má len 24hodín. Nie je to otázka neochoty alebo niečoho iného. A navyše nechcem to pustiť von,kým nebudem 100% spokojný. Takže presný termín radšej neuvediem.
humpf
Ak boli nejaké problémy (napr.Bohuš) , tak to nikdy nesúviselo priamo so zosilňovačom (signálové obvody, vplyv na zvuk), ale s ovládacou časťou (poruchy uP) a pár prípadov s výrazným prepätím alebo výpadkami v sieti pri búrkach, ktoré sú v poslednej dobe stále častejšie (napr. závada spínacieho triaku.). Takže aj v Bohušovom prípade ten "upgrade" (oprava) nemal priamy vplyv na zvuk, ale len na správnu funkciu ovládania..Samozrejme pokaziť sa môže všetko, nič nie je dokonalé,a zohnať zaručene kvalitné a značkové súčiastky (nie plagiáty) je stale väčší problém (napr. problém Nadu s elytmi v zdroji z vedľajšieho vlákna..).Ale preto je záruka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Po november 26, 2007 08:58:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky, bva. Jak říkám, vaše vstřícnost je pověstná.

Těším se, co napíše dhfool.

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: Po november 26, 2007 09:00:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Použít varistory na primáru ?? (ev. další přep. ochranu na sekundáru)

/ach ty bouřky ..... Wink /
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5905
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po november 26, 2007 09:26:29    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA
Varistory tam sú, ale to celú energiu neschytá. Na sekundár sa to nikdy nedostalo, vždy len výkonový triak (BTA16/800), raz dokonca prieraz!!! vnútri MOC3041(ovládanie výkonového triaku) a išlo to do logiky. "Najlepšia" je vonkajšia, neuzemnená, anténa tuneru pre FM niekde na komíne Confused, alebo neoddelný rozvod káblovky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: Po november 26, 2007 09:50:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Anténa mě nenapadla.

Pokud varistor nestačí, možná větší průměr (energie) a ještě bleskojistka. MOC3041 je za "normálních" okolností OK, na větší izolační napětí delší optrony (OPTEK OPI1264), ty zase nejsou spínači v nule, jako 3041.

http://www.optekinc.com/products/opto_isolators.asp
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5905
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po november 26, 2007 10:29:29    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA
Ak lietajú inštalačné krabice zo steny(po zásahu blesku asi 100m ďaleko), tak to žiadny varistor ani bleskoistka asi nezachráni. Aj to som zažil.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: Po november 26, 2007 10:32:55    Predmet: Odpovedať s citátom

BV: extrémy najdeme vždy. Ale pokud odchází jen ten triak, tak je to jistě alespoň na zamyšlení, zda je tech. řešení dostatečné.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Po november 26, 2007 10:46:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Noční poslech (nastaveno -44dB na stejném vstupu s hodnotou 56), tedy o 20dB nižší úroveň proti mé domácí "fff" úrovni byl jen dalším stvrzením toho, že A300SE hraje za všech okolností výtečně.

U Dire Straits - Love Over Gold jsem slyšel každý detail, byť samozřejmě z důvodu nízké hlasitosti méně barevný, než při "fff".


Ještě předtím jsem při střední hlasitosti (nastaveno -34dB) zkoušel různé verze stejných nahrávek, hlavně těch problematických typu Uriah Heep, s Byronovými sykavkami a svisty - A300SE jasně oddělila jednotlivá vydání od sebe, a jakkoliv byla pravda trochu nepříjemná (zvláště u japonského vydání se odhalilo, že si někdo nadmíru hrál s equalizérem a že neměl o moc lepší zdrojový materiál, než maníci od Sanctuary), tak je takovéto zjištění přínos. Sony ty rozdíly trochu smazává.

Osobně si myslím, že to množství opravdových detailů (což je moje gusto) je dáno nízkým zkreslením, prostě v čisté vodě se ani vlas neschová, v kafi můžete přehlédnout i velkou mouchu.

Ještě dám dnes denní poslech s větší hlukovou zátěží všude kolem a více zabordelenou sítí.

P.S. Líbí se mi docela i minimalistický design, přidal bych možnost potlačení svitu, vypnutí displaye, ubral škouby, zmenšil, ale zvýraznil firmu a typ. Densen B-110 je v té čistotě tvaru dál, ten jednokusový přední a vrchní dekl má něco do sebe, evokuje to pocit obroušeného hliníkového ingotu, kvádru.

Technologie zpracování materiálů jistě za poslední roky i v našich končinách pokročily a je proto podle možno se více designersky "rozlétnout" a klidně to promítnout do ceny, A300ES má díky neuvěřitelně nízké ceně, vzhledem ke kvalitám, oproti konkurenci rezervu, že by se do ní vešla i pozlacená bedna Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5905
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po november 26, 2007 10:49:58    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA: Ale to ano,netvrdím že nie je čo zlepšiť. Na mnoho vecí sa príde až po skúsenostiach s vyšším počtom kusov. Nie je to nijako dramatické,bolo to na úrovni asi 2% počtu. Napr. príčinou bolo aj vypnutie do Stand-by a okamžité znovuzapnutie omylom, alebo mimovoľným stlačením ovládača.. Soft štart (odpor premostený relé) nestihol odpadnúť a toroidy štartovali "natvrdo", niekedy to triak neprežil, ak sa "správne" fázovo trafil (skrat, takže to normálne hralo, ale dalo sa vypnúť len manuálne vypínačom vzadu). Už je tam vnútené oneskorenie (softvérovo) 3 sekundy, až potom sa dá znovu zapnúť. Niektoré veci sa predvídať celkom nedajú.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
L.V.
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 september 2007
Príspevky: 730
Bydlisko: Bratislava - Rača

PríspevokZaslal: Po november 26, 2007 11:01:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Merhaut:
ty si presne moja krvná skupina, čo sa týka muziky. Ešte si tam hoď ELP, J.Tull, Focus, Yes a budem max. spokojný.
Inak mal som možnosť si vypočuť sám niečo priamo u BV. Perfektné !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Po november 26, 2007 12:14:58    Predmet: Odpovedať s citátom

humpf
V prvé řadě musím upřesnit,že mám dělené BVa.
O zvuku jsem toho tady na foru napsal dost v jiném vláknu BVa...

Co bych vyčetl je přívodní kabel! Ta zásuvka co se strká do přístrojů stojí za pendrek.Konektory uvnitř jsou velice subtilně uchycené a při zasouvání do přístroje se může stát,že se posune dozadu,má špatný kontakt a jiskří.Čímž pádem mi málem shořela zásuvka-naštěstí v monitoru...Do zesů mi to jde přes stíněné kabely.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Po november 26, 2007 12:25:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky za odpověď, dhfoole. Byl jsem zvědav, jak vypadají tvé dojmy po delší době užívání. Stále stejně spokojen, jak rozumím. Jen bys zkrátka rád něco silnějšího. To už bude muset být cvalík. Kazzatel by se tě asi zeptal, jestli z toho metalu hluchneš. Laughing Nenapsal bys nám třeba do svého vlákna víc o důvodech plánované změny?
_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Po november 26, 2007 15:13:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Jak budu mít čas,tak něco málo napíšu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Po november 26, 2007 16:26:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Právě jsem za pomoci A300SE doposlouchal kompletní Jesus Christ Superstar, co ucho uneslo a jsem uhranut!

Původně jsem chtěl vyzkoušet pár komplikovanějších věcí s bohatší instrumentací než běžný bigbít, dal jsem kupříkladu muzikál Chess od Abbabojsů s londýnským symfoňákem a pak spustil původní Jesus s Gillanem, ten jsem ohulil na -20dB, pustil sedl a nevstal (jen při přehozu CD1/2) ...

Na většině aparátů je to taková aranžérská bramboračka, navrstvená na pěkně velkou hromadu, dnes jsem si ale tuhle desku, kterou jsem slyšel setkrát, vychutnal do posledního brnku a nádechu.

Dynaudia 1.1 jsou ptačí budky bez spodní oktávy a půl. O dvoupásmech se obecně tvrdí, že při vyšší hlasitosti křičí. S A300SE moje budečky nekřičely ani při hlasitosti, jakou jsem se z nich nesnažil nikdy dříve dolovat.

Hodina a půl (mého) naplno a hlava čistá! To je ono, to chci!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Strana 1 z 4

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist