Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

NAD C162 + C272
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Roman114
Hifista


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 144
Bydlisko: Jihlava

PríspevokZaslal: Ne november 25, 2007 21:32:53    Predmet: NAD C162 + C272 Odpovedať s citátom

Zdravim,

uvazuji o koupi tohodle delence. Uvital bych postrehy, zkusenosti k teto dvojicce.
Momentalne hraju na NAD T585 (DVD prehravac - kombajn), zesilovac C320BEE a bedny Monitor Audio S6.

Popripade bych uvital vyzkousene alternativy v teto cenove relaci.

Diky vsem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Roman114
Hifista


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 144
Bydlisko: Jihlava

PríspevokZaslal: Ne november 25, 2007 21:33:12    Predmet: Odpovedať s citátom






http://nadelectronics.com/products/hifi-amplifiers/C162-Stereo-Preamplifier
http://nadelectronics.com/products/hifi-amplifiers/C272-Stereo-Power-Amplifier
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne november 25, 2007 21:36:42    Predmet: Odpovedať s citátom

nezabudni k tomu potom prikupit hasiaci pristroj Smile

lepsia alternativa: integrac od bv audia
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MB
Hifista


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 166
Bydlisko: Stockholm, SWE

PríspevokZaslal: Ne november 25, 2007 22:18:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Ferenc ma pravdu, myslim, ze je dobre sa NADu vyhnut, ma teraz nejake problemy, na druhu stranu pochybujem, ze BV sa predava v USA...chce to iny tip

ferenc napísal:
nezabudni k tomu potom prikupit hasiaci pristroj Smile

lepsia alternativa: integrac od bv audia
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne november 25, 2007 22:20:51    Predmet: Odpovedať s citátom

pochybovat mozes, ale BV audio sa v amerike urcite predaval ..

ci sa este stale predava potvrdi p.Bunta
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MB
Hifista


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 166
Bydlisko: Stockholm, SWE

PríspevokZaslal: Ne november 25, 2007 22:27:05    Predmet: Odpovedať s citátom

OK, rad sa necham poucit, ale asi to nebude dostupne vsade tak ako NAD, alebo ina "komercnejsia" znacka, to nam prezradi asi naozaj iba p. Bunta alebo Roman114

ferenc napísal:
pochybovat mozes, ale BV audio sa v amerike urcite predaval ..

ci sa este stale predava potvrdi p.Bunta
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne november 25, 2007 22:27:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslim, ze to z nejakeho dovodu zakapalo.
www.bvaudio.com uz par mesiacov nie je funkcne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Roman114
Hifista


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 144
Bydlisko: Jihlava

PríspevokZaslal: Po november 26, 2007 07:12:33    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc
Pimbeche

To ze nekomu shorelo par nevetranejch kousku neznamena, ze zhori kazdej jejich kus. Jiny by bylo kdyby o tom mlceli, ale maj to vsude na strankach napsany, coz mi prijde seriozni pristup.
A kdyz zhori, vratim nebo vymenim ... teda pokud se nenajde lepsi alternativa.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Po november 26, 2007 08:33:00    Predmet: Re: NAD C162 + C272 Odpovedať s citátom

Roman114 napísal:

Popripade bych uvital vyzkousene alternativy v teto cenove relaci.

No to taky musíš napsat o jaké cenové relaci se bavíš, ... sice chápu, že NAD by měl být povinně v podvědomí všech CZ hifistů, ale ... já třeba nejsem Děd Vševěd Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Roman114
Hifista


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 144
Bydlisko: Jihlava

PríspevokZaslal: Ut november 27, 2007 04:00:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Cenova relace kolem 40 000,- Kc (+ -)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Roman114
Hifista


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 144
Bydlisko: Jihlava

PríspevokZaslal: Ut november 27, 2007 04:03:04    Predmet: Odpovedať s citátom

BV Audio se tady prodavalo ... ted uz ne, protoze ten clovek, ktery delal dealera pro USA se vratil domu do Cech
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sinclair
Hifista


Založený: 03 december 2007
Príspevky: 185
Bydlisko: 76326 Luhačovice, Mlýnská 494

PríspevokZaslal: Po december 03, 2007 14:14:21    Predmet: Odpovedať s citátom

C162 i C272 jsou výborné kusy. C272 má nastaven kvůli zkreslení poměrně vysoký klidový proud, má relativně vysoký výkon /zvláště do 4R/ a jako takový potřebuje dobré chlazení, stejně jako každý jiný zesilovač podobného výkonu. Jestli někomu bouchly přehřátím elyty proto, že měl sestavu nevětranou, nebo postavenou na koberci s vysokým vlasem, s tím se bohužel nedá nic dělat. Naopak mi přijde od firmy dost fér, že na tuhle skutečnost a hrozící poškození sama na netu upozorní.
Podle mých informací se doposud prodalo /pouze dovoz JBPtech Zlín/ kolem stosedmdesáti těchto sestav, problém měl jeden jediný C272, který se mi v záruční době dostal do rukou. Pracuju pro výhradního dovozce NADu, JBPtech Zlín jako servisák.
Tímto zdravím všechny hifisty i nehifisty na slovanetu Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Po december 03, 2007 17:12:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Vitaj Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
richard_majer
Hifista - pokročilec


Založený: 28 február 2007
Príspevky: 365

PríspevokZaslal: Št december 20, 2007 23:48:55    Predmet: Odpovedať s citátom

ja mam C160. Nevim jak moc se lisi od 162. Osobne nemam problem, pokud to bezprostredne s nicim neporovnavam. Na jednom srazu to ale bylo a tam se nevyjadrovali pozitivne (stejne jako o T562)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Vlasto
Hifista


Založený: 25 január 2007
Príspevky: 210
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Št január 10, 2008 11:35:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Roman114:

Neviem ci si uz nieco medzitym kupil, ale pridam svoj nazor:
Donedavna som aj ja mal zapojeny NAD 320BEE s podobnymi stlpmi (canton 700DC). Skusenost hovori, ze nie kazdy zosik si sadne s kazdymi bednami a je to tak. 320BEE je velmi dobry zosik, ale myslim, ze sadne lepsie ku mensim bedniam. Mne ku tym Cantonom nesadol. Bolo to dost ostre, bez hlbky, aj ked na stredoch sa mi to vcelku pacilo. Nevhodna kombinacia. Skor by pasoval k bedniam s jemnejsimi vyskami.

Momentalne mam C160+koncak 216 a posun vpred nastal v mnohych smeroch. Takato kombinacia tie bedne ovela viaz roztoci, je to o niecom inom. Na rock uplne skvele, ale myslim, ze ani ine styly nezaostavaju.

Kombinacia C162 + 272 musi byt este o dost lepsia. Ver tomu, ze tie tvoje MA by to inak rozprudilo.
Myslim, ze spominany tip: integrac od BV bude presnejsi, ale musel by si ho pocut v priamom porovani s NADom, aby si vedel povedat co ti viac sedi.

Tolko s mojej skusenosti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
calvus
Nádejný hifista


Založený: 12 január 2008
Príspevky: 73
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: So január 12, 2008 13:37:41    Predmet: Roman 114 Odpovedať s citátom

Zdravím Depešáka. Very Happy
Kombinace NAD C162+272 bych se nebál, jsem majitelem již něco přes rok a zatím jsem moc spokojený. Ohledně toho problému co se v současné době řešil, viz např www.elektrospalicek.cz v sekci NAD, jsem i já ověřil své sériové číslo koncáku a to mi začíná na H5X, takže jsem se problémovým sérijím o chlup vyhnul. Moje zkušenosti se značkou NAD jsou zatím velmi pozitivní, kromě tohoto dělence mám přibližně stejnou dobu taky AVR T753, to mě zatím! Nezkalmalo ani jednou, taky CD player 542 a ten mě za celou dobu pozlobil jen malinko 2x! Hned po koupi se mi jednou seklo uvnitř cd-čko, po otevření jsem jej vyjmul a od té doby se to už nestalo, jednalo se o disk z pujčovny a taky to byl jediný cd disk, který byl dosud uvnitř s těch co nejsou moje! Zkrátka si už dávám bacha. No a nedávno se mi stalo, jen jednou na jednom originál disku, že mi z ničeho nic dvakrát v jedné skladbě z ničeho nic přeskočilo cd. Od té doby ale zase nic. Snad to byla vyjimka. Ty jsi psal něco o tom, že vlastníš T585-ku DVD-čko. Gratuluji. Dobře znám, měl jsem na víkend doma zapůjčený asi před necelým rokem a udělal na mě dojem! V porovnání ve stereu z mým 542 kouskem jsem nerozpoznal rozdíl ve zvuku!!! Takže se podle mě dá použít i pro poslech CD jako dobrý player, co by mě ale zajímalo je, jak spolehlivý bude to DVD tak za dva roky na DVD media, zda se bude chovat stejně jako na začátku, totiž aby jsi tomu rozuměl, já mám s dvd playery zatím jen nejhorší zkušenosti, po čase začnou všechny zlobit, no ale pravda je, že tak drahý jsem zatím nikdy neměl.
Zpět k dělenci, podle mě, v současné době, to nejlepší ze základní série, dříve jsem měl asi půl roku 325-ku BEE integráč pochopitelně a to je nebe a dudy. Netvrdím že byl špatný ale ten bych dnes doporučil jedině k regálovým repro jako takový slušný standart, urřitě by s regálovým repro převálcoval každý receiver zhruba do 20 tisíc(cca) Jak na basech, tak v čistotě přednesu. Ve vyšších hlasitostech v hrobovém tichu tichých pasáži, tohle žádný AVR neumí, samo ani ten můj za 28t (T753)
Dneska jsem se sem registroval, taky reaguji možná pozdě na tvůj příspěvek, ale když budeš mít náhodou nějaký dotaz na chlapa, který má ten dělenec skokojeně už delší dobu doma, rád ti odpovím na cokoli.
Zdravím. Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Vlasto
Hifista


Založený: 25 január 2007
Príspevky: 210
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: So január 12, 2008 18:16:43    Predmet: Re: Roman 114 Odpovedať s citátom

Calvus, vidim, ze mas peknu skusenost s C162 a 272 a som rad, ze ti to nezhorelo Smile.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Roman114
Hifista


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 144
Bydlisko: Jihlava

PríspevokZaslal: Ne január 13, 2008 03:46:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Calvus

Vitej, snad uz jsi nedostal banana i Ty??? Shocked

T585 neni spatnej ... stereo prehrava stejne jako C542 ... teda aspon podle mych usi. C542 jsem vlastnil a rad jsem se ho zbavil ... mozna jsem mel stesti na nespolehlivej kousek .... nekdy totiz odmital nacist i originalni CD. Tak jsem ho vratil a za vraceny peniz plus doplatek jsem poridil T585. Jak rikam na stereo srovnatelny s C542 .... s DVD mam trosku problemy. Predelal jsem ho na multiregion a setjne nektere diky s jinym regionem nez R1 prehrava s velkymi problemy .... caste sekani. Asi pujde taky z domu, protoze me n ebay polibila stestena a za pohych 760 dolaru jsem ziskal Lexicon RT10 coz bude jiny kafe ... doufam. Uz ho mam dva dny doma, ale k zapojeni se snad dostanu zitra, driv mi to nedovoli nas maly prirustek do rodiny. Porovnam s T585 a dam vedet
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Roman114
Hifista


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 144
Bydlisko: Jihlava

PríspevokZaslal: Ne január 13, 2008 03:47:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Jinak udajne T585 by mel byt stejny stroj jako M55 akorat ze v jiny krabici
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sinclair
Hifista


Založený: 03 december 2007
Príspevky: 185
Bydlisko: 76326 Luhačovice, Mlýnská 494

PríspevokZaslal: Ne január 13, 2008 16:42:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Joo? A jakpak to víš? Viděls je alespoň rozebraný, nebo servisní dokumentaci?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
calvus
Nádejný hifista


Založený: 12 január 2008
Príspevky: 73
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: Ne január 13, 2008 16:46:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Roman 114

Tak to ta krabice vyjde teda pekne draho co?
No ale master serie je master serie.
Ta se designem musí líbit i těm co NAD na pohled nesnáší, ale kurňa ty prachy! Kde je vzít.

P.S. Jsi fanda DM? Nechodils náhodou na srazy?
Za mého mládí to bylo něco, ty soboty si odnesu do hrobu.
Byl to styl života, tak jako dneska jezdí třeba pražáci do OV na stodolní, jezdili jsme my tenkrát dávno po celé republice každou sobotu jinam jen na sraz kde jsme pařili stále na ty stejné kapely.
Dneska je mi 35 a pokaždé když si pustím EXCITER neudržím se a u NEVER LET ME DOWN AGAIN se mi pokaždé pustí slzy.
Nejlepší koncert na DVD, zatím.
DM je srdcová záležitost, jako každá hudební legenda.
Dnešní technika mi umožňuje alespoň takto se vracet zpět, když to jinak nejde. Hi-Fi je jediný způsob jak něco takového prožívat znovu.
Sakra končím, tady jsem nováček a místního admina neznám osobně, takže riskuju smazání, teda jestli se tady řeší takto off-topic. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Roman114
Hifista


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 144
Bydlisko: Jihlava

PríspevokZaslal: Ne január 13, 2008 18:18:29    Predmet: Odpovedať s citátom

sinclair napísal:
Joo? A jakpak to víš? Viděls je alespoň rozebraný, nebo servisní dokumentaci?


Jestli sis nevsim, rejpalku, tak jsem napsal udajne .... rikal mi to autorizovanej dealer tady v US .... tady si nedovolej kydat nesmysly jak u nas, aby prodal.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Ne január 13, 2008 18:43:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Cha cha... Nevíš, že je sinclair servisák NADu? Smile
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
calvus
Nádejný hifista


Založený: 12 január 2008
Príspevky: 73
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: Ne január 13, 2008 21:42:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Teď jsem si celý tento tread zde podrobně přečetl a zdejší hasiče mohu jedině uklidnit, zatím není třeba nikam jezdit, alespoň né ke mně.
Dělenec od NAD mám stále ok, co se týče provozu, dostáva dost zabrat, v poslední době když hraje tv, po celou dobu paří současně koncák, je totiž napojený přes Pure AV Belkina 50-ku a ta je spínaná přes AVR-ko a to spína zase právě koncák, nějakého vyhoření se nebojim, všechny komponenty jsou po celou dobu v racku od AQ a konkrétně na předzesíku a koncáku mám 15 volného prostoru, navíc mám sériovou sadu H5X a ta už je novější než ta problémová, navíc můj prodejce nikam neodjel a pokud vím ani se nikam nechystá, Laughing horší bude, až majitelům BV audia bude něco hořet třeba bez upozornění a ti budou pak komunikovat asi s bushem ve státech, třeba vám to kluci s FBI nějak poletujou ať vám to zase jede. Laughing No hlavně že je sranda chlapi. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne január 13, 2008 21:51:11    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
BV audia bude něco hořet třeba bez upozornění a ti budou pak komunikovat asi s bushem ve státech, třeba vám to kluci s FBI nějak poletujou


??? V akych statoch ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
calvus
Nádejný hifista


Založený: 12 január 2008
Príspevky: 73
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: Ne január 13, 2008 22:16:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton
Jsem to spletl, ten člověk se vrátil ze státu. To je jedno.
Každopádně může mít třeba problém někdo z BV Audio produkty a bude zajímavé jak jej bude pak řešit.
Jen se mi nelíbí když se dneska někdo směje tomu, že má nějaký výrobce menší problém se svými produkty, navíc tady zjevně tento problém sám výrobce řeší, tudíž se do problému sám zapojuje a hodlá jej řešit a to zcela bezplatně. V dnešní době není nic dokonalé, koho to překvapuje?
Já jsem s dělencem od NAD zatím moc spokojený a když mi někdo řekne že to měl a prodal, nestačím se prostě divit, mě by nikdo neukecal. Snad bych to vyměnil jedině za dražší stejně nebo ještě výkonější ROTEL, nic jiného nemá u mě šanci. Kdo by mi ale takovou nabídku udělal? Jedině blázen, protože za design se platí více.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sinclair
Hifista


Založený: 03 december 2007
Príspevky: 185
Bydlisko: 76326 Luhačovice, Mlýnská 494

PríspevokZaslal: Ne január 13, 2008 23:12:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud vím, tak s výrobky BV Audio žádné problémy nejsou, navíc materiál v nich použitý je předurčuje k bezporuchovému chodu po dobu nejméně 15 let.

Ohledně NAD C272 ještě jednu poznámku. Všichni výhradní dovozci a servisáci včetně mě dostali z Lenbrooku upozornění na inkriminované série, aby je buď vůbec neprodávali, vrátili zpět firmě, příp. za pomoci servisních techniků uvedli do náležitého stavu, samozřejmě na náklady firmy.
Stalo se tak poté, co čínský výrobce nebyl schopen zajistit předepsané typy kondenzátorů CD298 a osadil do zdrojových částí kondenzátory NADem neschválené. Jde celkem o 2.700 ks přístrojů, tedy v celosvětovém měřítku zanedbatelný počet.
Budiž firmě ke cti, že to vzali na sebe a bez otálení to zveřejnili. Od nikoho jiného byste se podobného přístupu nedočkali-možná tak vyčkávacího mlčení.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
587sk
Hifista


Založený: 19 december 2006
Príspevky: 161

PríspevokZaslal: Po január 14, 2008 00:56:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Sinclair

Líšia sa tieto dve verzie aj vo výslednom zvukovom prejave ?
Jednu 352 som mal krátko doma a nepáčila sa mi,
možno tu bol tam pes zakopaný.

Porovnával som s NAD 320, ktorý zatiaľ používam,
ale chcel by som silnejší.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Vlasto
Hifista


Založený: 25 január 2007
Príspevky: 210
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Po august 31, 2009 12:38:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Trochu oprasim stare vlakno.

Sam pouzivam NAD160+216 az na par 'detailov' som spokojny.

Zaujima vsak ako hra 272. Hlavne ako zvlada rockovu hudbu, vyvazenost basov-vysok, prednes bicich, hlavne kopakov. Ci je to vsetko ciste a konturne tak ako ma byt.

Sinclair, keby ste porovnali 116 vs. 272?

A co porovnanie 162+272 vs 370.

Vdaka za odpovede a postrehy.

Dik.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sinclair
Hifista


Založený: 03 december 2007
Príspevky: 185
Bydlisko: 76326 Luhačovice, Mlýnská 494

PríspevokZaslal: Ut september 01, 2009 07:55:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Vlasto, pokud bych si měl vybrat já, dal bych přednost repasované 216 před C272.
C370 má naprosto identický konec s C272, předek je jenom o malinký fousek horší, než C162. C370 je vynikající stroj.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist