Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Ach, ten digitál :-)
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: St február 22, 2017 15:31:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Sluchátkový výstup z Dac Magic Plus (50 ohm v sérii s OZ) je spíš informativní výstup, určitě se to dá udělat lépe. Takže bych hodnotil spíš výstupy linkové, symetrický a nesymetrický. Což už jsem udělal.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5933
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St február 22, 2017 15:36:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Jedno "negatívum" tam vidím.. Zbytočne vysoká úroveň na symetrickom výstupe (cca 4,2 V RMS). Dlho asi zatvorený nevydrží, aj OPA1612 už sú pripravené.. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: St február 22, 2017 16:04:42    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
Jedno "negatívum" tam vidím.. Zbytočne vysoká úroveň na symetrickom výstupe (cca 4,2 V RMS). Dlho asi zatvorený nevydrží, aj OPA1612 už sú pripravené.. Wink


Je to 2 x OZ, jeden (+) a druhý v (-) větvi, takže 2 x 2,1Vrms .....

Vadit by to nemělo, pokud je regulátor hlasitosti v preampu na vstupu. Pokud je někde dál ... tak jsem na totéž narazil i u jiných zdrojů signálu, třeba Vincent CD-S3 dává ještě víc, vyřešilo to zvýšení napájecího napětí preampu (s regulátorem až za prvním stupněm) a použití OZ s vyšším dovoleným napájecím napětím. Ono ty 2V SE nebo 4V bal mnoho výrobků překračuje a rezerva v přebuditelnosti preampu se určitě hodí. Nakonec jsem z tohoto důvodu stejně skončil s regulátorem na vstupu + použití nízkošumové topologie a OZ.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dihalt
Nádejný hifista


Založený: 11 február 2017
Príspevky: 50

PríspevokZaslal: Št február 23, 2017 03:54:16    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.tykon.cz/recenze/d-a-prevodnik-cambridge-audio-dacmagic-plus.html

Je fajn umět si dělat něco podobného doma na koleni, ale opravdu za hubičku Very Happy
Jitternici už nikdy více Very Happy
Měl by to být standart, chudáci lidi co se o to vůbec nezajímají, byť si takzvaně "zvykli".

_________________
"nehledejte za tím spiknutí, pokud je lajdáctví dostatečným vysvětlením"
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vma
Hifista


Založený: 15 september 2009
Príspevky: 131

PríspevokZaslal: Št február 23, 2017 06:50:24    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
Jedno "negatívum" tam vidím.. Zbytočne vysoká úroveň na symetrickom výstupe (cca 4,2 V RMS). Dlho asi zatvorený nevydrží, aj OPA1612 už sú pripravené.. Wink


Tie OPA1612 sú pre PRE1? U mňa BALANCE pre nesymetrickom vstupe je +0, -0dB, na symetrickom +3dB, -3dB, dnes som chcel skontrolovať, či to tak lezie z DAC-u alebo je chyba v PRE1. Keď som si pozrel dovolené vstupné napätie pre OPA1612, tak je to asi jasné.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Št február 23, 2017 09:00:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Normálně by úroveň 4,2Vrms na symetrickém vstupu preampu neměla způsobit vůbec žádný problém. Pro běžný vstupní převodník preampu SE/bal s jednotkovým ziskem je to zase 4,2Vrms na nesymetrickém výstupním bodě, tj. cca 12Vp-p a potom i s běžným napájením 2x15V nemůže být problém. No pokud by to bylo napájené z 2x5V ........ , tak to potom ano. To ale je pak hračka, ne hifi komponent.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: Št február 23, 2017 09:49:58    Predmet: Odpovedať s citátom

2 dihalt: mluvit o jitteru v souvislosti s timhle dacanem asi neni uplne koser, ale vic ti asi napise PMA.
PS: standarD Wink

_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Št február 23, 2017 09:56:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Tico napísal:
ale vic ti asi napise PMA.


Určitě ne. Už jsem k tomu napsal víc než dost, včetně měření tady a hlavně na hififóru.sk. Psát dokola je úmorná zbytečnost, která může trvat léta, zcela bez efektu, protože vždy "vstanou noví bojovníci", kteří přece vědí. Nemá smysl někoho přesvědčovat. A, po pravdě, už mě ty dohady nebaví. Nemá to žádný přínos.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11495
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št február 23, 2017 10:03:34    Predmet: Odpovedať s citátom

este keby to malo dialkove ovladanie... :-)

a pre zaujimavost, zoznam vyrobkov Cambridge Audio, ktore maju to ATF2 upsamplovanie:
- https://www.cambridgeaudio.com/technology/atf
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5933
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št február 23, 2017 10:41:49    Predmet: Odpovedať s citátom

2 vma
Tej otázke s balancom a úvahe o povolenom vstupnom napätí pre OPA1612 nejako nerozumiem...
OPA1612 mám v úmysle použiť v DACMagicPlus ako náhradu NE5532 pre symetrický výstup spolu s úpravou hodnôt 8 odporov tak, aby aj symetrické výstupy z DACu mali úroveň 2V RMS pre 0dBFS.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vma
Hifista


Založený: 15 september 2009
Príspevky: 131

PríspevokZaslal: Št február 23, 2017 10:49:59    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
2 vma
Tej otázke s balancom a úvahe o povolenom vstupnom napätí pre OPA1612 nejako nerozumiem...
OPA1612 mám v úmysle použiť v DACMagicPlus ako náhradu NE5532 pre symetrický výstup spolu s úpravou hodnôt 8 odporov tak, aby aj symetrické výstupy z DACu mali úroveň 2V RMS pre 0dBFS.


Ja som si myslel, že OPA1612 sú na vstupoch PRE1. Ako som napísal, nesedí mi Balance na PRE1 pre symetrický vstup, kde mám pripojený Dacmagic. Na ostatných nesymetrických vstupoch hraje ľavý aj pravý kanál rovnako. Teda, musím zistiť, kde je chyba.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11495
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št február 23, 2017 10:55:51    Predmet: Odpovedať s citátom

BV, budete robit meranie pred i po uprave? zaujimalo by ma, o kolko to pomoze napriklad sumu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5933
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št február 23, 2017 11:02:25    Predmet: Odpovedať s citátom

2 miero
Asi ano, keď sa k tomu dostanem.Ale pokiaľ ide o šum , tam to je asi dané viac už hodnotami odporov v obvodoch filtra za D/A a výstupu v DACe. Možno o 2-3dB sa to zlepší..
2 vma
poslal som SZ
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dihalt
Nádejný hifista


Založený: 11 február 2017
Príspevky: 50

PríspevokZaslal: Št február 23, 2017 15:24:42    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Tico napísal:
ale vic ti asi napise PMA.


Určitě ne. Už jsem k tomu napsal víc než dost, včetně měření tady a hlavně na hififóru.sk. Psát dokola je úmorná zbytečnost, která může trvat léta, zcela bez efektu, protože vždy "vstanou noví bojovníci", kteří přece vědí. Nemá smysl někoho přesvědčovat. A, po pravdě, už mě ty dohady nebaví. Nemá to žádný přínos.


Vím že se mám ještě hodně co učit a taky nechci rozjíždět na foréch války. To co jsem si přečetl o jitteru se velice podobá mému problému. Protože se mi stává že občas pouze z teatrálních důvodů smíchám hrušky s jabkama mě ještě nezatracujte. Mé zkušenosti se zařízeními, které se zde projednávají zatím neexistují. S obyčejným, snad jen trochu lepším hardwarem se pokouším o něco co mají mašiny za desítky tisíc prý vyřešené. Ach ten digitál.

_________________
"nehledejte za tím spiknutí, pokud je lajdáctví dostatečným vysvětlením"
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Henri
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 marec 2015
Príspevky: 625

PríspevokZaslal: Pi február 24, 2017 11:49:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Pozerám, že prebieha menši tuning DACMagic Plus Thumbs up
BV napísal:
Jedno "negatívum" tam vidím.. Zbytočne vysoká úroveň na symetrickom výstupe (cca 4,2 V RMS). Dlho asi zatvorený nevydrží, aj OPA1612 už sú pripravené.. :wink
... pokiaľ ide o šum , tam to je asi dané viac už hodnotami odporov v obvodoch filtra za D/A a výstupu v DACe. Možno o 2-3dB sa to zlepší:

Pre ďalšiu inšpiraciu a ďalších záujemcov si dovolím dať odkaz a citáciu:
http://www.hifinazory.cz/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=21659
sonofstars napísal:

2) zesilovač Cambridge Audio 840av2, převodník Cambridge Audio DACMagicPlus
Zesilovač CA po tátovi nabízel mnohem přesvědčivější přednes hudby a obrovskou hloubku produkce a Yamaha šla z domu. K tomu prostě musel samozřejmě přijít i DAC, aby to pořádně hrálo, že? *taktone*
3) Námluvy u CASEA.
Tak jsme se pořádně s rodinou zaposlouchali a někdo přišel s myšlenkou, jestli by nestálo za to ty staré krámy trochu poladit. Dan Vrána z CASEA tuto myšlenku podpořil prohlédnutím přístrojů a konstatováním, že některé součástky jsou již téměř po smrti a vidí zde možnost optimalizace signálové cesty a vylazení zvuku.
Kompromisní řešení byly nahrazeny novou technologií a nekompromisním řešením značky CASEA. Zvukový přínos byl obrovský a oproti původnímu zesilovači a DAC nesrovnatelně lepší.
- výrobce CA použil levné čínské typy kondenzátorů (již byly po 4 letech nafouknuté k prasknutí) a ty jsme nahradili za podstatně kvalitnější typy firem Panasonic a Nichicon.
- upravena signálová cesta přes vstup XLR až k výstupu repro a přínos je jasně slyšitelný.
Celkové zklidnění produkce, hloubka a přesnost jednotlivých nástrojů. Celkově přinesla úprava do zesilovače a DAC více emocí. Prostě to hrálo najednou jinak, spousta starých CD jsem slyšel jakoby poprvé a v plné kráse. *hura*
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Pi február 24, 2017 13:08:43    Predmet: Odpovedať s citátom

A co měnili? Ty WIMA MKP? JPP? Wink


CAMDACMAGICPLUS_11.JPG
 Description:
 Filesize:  190.33 KB
 Viewed:  118 Time(s)

CAMDACMAGICPLUS_11.JPG



_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11495
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi február 24, 2017 13:24:56    Predmet: Odpovedať s citátom

vsetko ide potunit... http://casea.eu/modifikace.php
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Pi február 24, 2017 13:33:52    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
vsetko ide potunit...


Tak to určitě, včetně tuningu, ten lze taky potunit. Mimochodem, hezké newspeakové slovo.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Henri
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 marec 2015
Príspevky: 625

PríspevokZaslal: Pi február 24, 2017 14:25:11    Predmet: Odpovedať s citátom

2 PMA:napište do Casea, možno vam Dan Vrána poradi Laughing

for all : nenehajte sa vytočiť! bliži sa weekend !!! Dancing happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Henri
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 marec 2015
Príspevky: 625

PríspevokZaslal: Pi február 24, 2017 14:36:10    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
vsetko ide potunit... http://casea.eu/modifikace.php

vdaka za odkaz Cheers možno konkretnešie, na tej adrese Petr Učík piše :
"Casea tuning, úprava zesilovače Cambridge Audio CA840A a převodník Cambridge Audio DAC Magic+"
Od té doby, co jste nám poslal naše mašinky, se mi nechce chodit ven a ani do práce. Smile
Neustále ležím a poslouchám, zkoumám a testuji.
Večer se ke mě přidá manželka a posloucháme spolu na místo sledováni zpráv či programu v tv.
Je to náš nový způsob meditace. Smile Neumím popisovat audiofilsky co slyším, ale je to jako bych dříve měl nedokonalý vůz s drobnými neduhy a teď konečne jede jak Mercedes.Vše co mi tak nějak podvědomě u poslechu dříve vadilo (aniž bych věděl kde je chyba) je nyní pryč. Navíc vnímám přijemný bass, přesnější střed a citlivější výšky. Dále nacházim jasně zřetelnější a možná i daleko širší a hlubší prostor v nahrávkách. Nástroje jsou od sebe lépe rozlišitelné. Mnoho CD vnímám jako by byly nové.Některá CD jsem nemohl dříve vystát a dnes příjemně hrají.
No prostě klobouk dolů a děkujeme oba s manželkou za skvěle odvedenou práci.
S touto úžasnou proměnou se však otevřela pandořina skříňka a mě začiná zajímat Vaše dílo dále do hloubky. Když posunete starší stroj kupředu, jak pak asi vypadají Vaše vlastní projekty? Casea Lynx a Cassiopeia mě velice lákaji ku poslechu. Někdy se u Vás zastavím.
S velkým poděkováním a přáním mnoha šťastných dní přeje Petr Učík.
P.Učík
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5933
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi február 24, 2017 15:34:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak mám ten "tuning" za sebou a dopadlo to tak ako som (podvedome) aj očakával. Rozhodne by som ten DAC v pôvodnom stave nenazval ako
citácia:
Kompromisní řešení byly nahrazeny novou technologií a nekompromisním řešením značky CASEA.
Rád by som videl merania pred a po aplikácii toho "nekompromisného riešenia". Emotívne hodnotenie na základe očakávania a iných faktorov (ako napr. cena úpravy..) je nanič. Bezcenné.
Výsledky pred a po "tuningu" sú prakticky rovnaké, na hranici (alebo pod ňou) rozlíšenia mojich meraní a sú excelentné, na ucho to nemá (a nemalo) chybu. Merania pred a po sú tu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Henri
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 marec 2015
Príspevky: 625

PríspevokZaslal: Pi február 24, 2017 15:58:40    Predmet: Odpovedať s citátom

2 BV:Ale pán Bunta... veď nie je dosť jasne z formy akou som to pisal, že to všetko bol joke ? Embarassed
Náhodou som narazil na ten kvetnatý príspevok na “hifinazoroch“ tak som to trochu rozmazal Ashamed
Nice weekend
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5933
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi február 24, 2017 16:09:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale však to nie je na Vás, ale na autora tých kvetnatých rečí, ten to (tuning)ako joke určite nemyslel,.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11495
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi február 24, 2017 16:50:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Teoreticka otazka na tuning toho Dacmagicu+. Co by tam bolo treba vymenit, aby sa nieco prekuazatelne zlepsilo? DAC, I/V, regulatory, hodiny,... ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5933
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So február 25, 2017 06:59:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak sa preukázateľným myslí objektívne, merateľné zlepšenie, tak jednoduchá výmena "niečoho" to ťažko zlepší. Z použitých súčiastok je vyžmýkané maximum.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Henri
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 marec 2015
Príspevky: 625

PríspevokZaslal: Po február 27, 2017 13:07:23    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Henri, a ako sa na merani prejavi(la) ta "absencia najnizsich basov"?


- skor to bude zdrojom ?

miero napísal:
A ten odkaz som uz dal 5 prispevkov vyssie...


ok, tak ešte jeden 4 ročný v top stave za 7500 Kč

http://www.hifionline.cz/hifibazar/prodam/da-ad-prevodniky/cambridge-audio/53890-dacmagic-plus/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
flyingbird
Nádejný hifista


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 73
Bydlisko: Valašsko

PríspevokZaslal: Po február 27, 2017 13:51:12    Predmet: Odpovedať s citátom

S trochou snahy se dají na netu dohledat fotky, kdy majitel vyměnil všechny elektrolyty a výstupní OZ. Taky jsem viděl fotky DacMagicu+ s diskrétníma operákama.

Jestli to má význam nevím, ale oba majitelé si to pochvalovali. Můj DacMagic+ je v původním stavu a žiju s tím.

_________________
Synology DS414 Slim ► HP ProBook, foobar2000 ► CA DacMagic+ ► DYI tube amp. ► Technics SB-M300 Mk2
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1901

PríspevokZaslal: Po február 27, 2017 14:58:10    Predmet: Odpovedať s citátom

flyingbird napísal:
S trochou snahy se dají na netu dohledat fotky, kdy majitel vyměnil všechny elektrolyty a výstupní OZ. Taky jsem viděl fotky DacMagicu+ s diskrétníma operákama.

Jestli to má význam nevím, ale oba majitelé si to pochvalovali. Můj DacMagic+ je v původním stavu a žiju s tím.



A ako dlho ho mas? Ja som kdesi cital, ze po case tam odchadzaju kondiky, tak som chcel vediet kedy sa mam pripravit Smile

_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II


Naposledy upravil moses dňa Po február 27, 2017 16:25:04, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Po február 27, 2017 15:15:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Na webu se lze dočíst cokoliv. Většinou čím větší ptákovina, tím úspěšnější.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
flyingbird
Nádejný hifista


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 73
Bydlisko: Valašsko

PríspevokZaslal: Po február 27, 2017 15:17:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Mám ho 5tý rok, asi ho kuchnu a mrknu se dovnitř.
_________________
Synology DS414 Slim ► HP ProBook, foobar2000 ► CA DacMagic+ ► DYI tube amp. ► Technics SB-M300 Mk2
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Ďalšia
Strana 10 z 11

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist