Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Jeff Rowland
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Značky, výrobcovia, hudobné projekty
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
SoundRebels
Nádejný hifista


Založený: 07 december 2013
Príspevky: 84
Bydlisko: Warsaw, Poland

PríspevokZaslal: Pi marec 21, 2014 21:19:13    Predmet: Jeff Rowland Odpovedať s citátom

Jeff Rowland Corus + 625 - http://soundrebels.com/artykuly/recenzje/item/282-jeff-rowland-corus-625-english-ver


_________________
soundrebels.com
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ivanb_cko
Hifista


Založený: 08 júl 2010
Príspevky: 119

PríspevokZaslal: Št august 13, 2015 09:21:51    Predmet: Odpovedať s citátom

koukám, že tahle značka zde nemá mnoho příznivců...nebo se pletu?

Má někdo zkušenosti s Jeff Rowland zesilovači???

_________________
Luxman DA-06 & Audirvana Plus /Denon DN-961FA /Luxman PD-444 w Nottingham Analogue Ace Space & VDH MC-10 + Dynavector DV-505 arm & DV-507 mkII shell & Kiseki Milltek Aurora /PJ Phono Box RS /Jeff Rowland Concentra I /[audio physic] Scorpio
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
eugen
Hifista


Založený: 27 február 2013
Príspevky: 223
Bydlisko: HC

PríspevokZaslal: Pi september 04, 2015 09:34:35    Predmet: Odpovedať s citátom

počul som ich a dobré! Hrali s drahýmim repro.
_________________
Muj ty svete kulatej
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Pi september 04, 2015 17:55:26    Predmet: jeff rowland Odpovedať s citátom

ivanb_cko napísal:
koukám, že tahle značka zde nemá mnoho příznivců...nebo se pletu?

Vysvetlenie je jednoduché - pozri si cenník: http://www.platanaudio.sk/cache/documents/Jeff-ROWLAND-1-.2014_1426365395.pdf

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So september 05, 2015 08:29:33    Predmet: Odpovedať s citátom

K aretaxovým totálnym bludom, ako "signálová cesta je kompletne analógová" ,ktoré napísal tu citujem zo stránky výrobcu, ktorému snáď uverí
citácia:

questionWhy does the 501 monoblock power amplifier incorporate the ICEpower 1000 ASP power conversion module?
ICEpower 1000 ASP modules are fundamental engineering building blocks found inside a number of class D power amplifiers at all levels of sophistication and complexity. They yield extremely fast, responsive, extended, powerful, and highly controlled amplification, with very little heat dissipatio ...

Je tam digitálny koniec, PWM modul od f. ICEpower, rovnaký ako v mnohých iných koncoch,ako Nuforce, Bell Canto a iné, iní výrobcovia zase používajú moduly od Hypexu..Ten zosilňovač nemá "pulzný" len zdroj, je tam spínaný koniec. Od Rowlanda je akurát krabica a cenovka... Pri pohľade na obrázok je to jasné.

A ešte jeden citát od výrobcu
citácia:
ICEpower 1000 ASP modules are found in low cost amplifiers offered by a number of manufacturers,--assembled to meet the sonic requirements of their entry level price points—but are also incorporated into sophisticated amplification designs like the Model 501.
Wink Ale hlavne že je spokojný..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado222
Hifi expert


Založený: 10 február 2011
Príspevky: 1135

PríspevokZaslal: So september 05, 2015 09:13:33    Predmet: Odpovedať s citátom

ivanb_cko napísal:
koukám, že tahle značka zde nemá mnoho příznivců...nebo se pletu?

Má někdo zkušenosti s Jeff Rowland zesilovači???


-> http://www.highendforum.cz/viewtopic.php?f=63&t=3897&sid=e0469d5cc0bcad490d8a6bd220f3bee0
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: So september 05, 2015 14:58:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Může mi někdo vysvětlit, co na tom monobloku JR 501 z obrázku v příspěvku BV stojí (resp. stálo v době, kdy se prodával) ca 4500,- € ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: So september 05, 2015 15:07:06    Predmet: Jeff Rowland Odpovedať s citátom

BV si asi poplietol fóra - ja som písal príspevok na High end fórum, nie sem. Nechcem písať odkazy cez iné fóra, ako má vo zvyku BV, tak budem reagovať tu.
(pri BV ma to neprekvapuje). Chápem, že keď sa niekto raz niečo naučil na strednej škole, je ťažké si priznať, že vývoj ide dopredu a niečo môže byť lepšie ako to, čo vyrába BV s malými obmenami už veľa rokov (možno by bolo dobré sa už zobudiť). Uznávam aj "obrovský" úspech zosilňovača BV - víťaz testu v S&W v konkurencii Sony, Marantz, Denon a Tonewinner. Konkurencia to bola naozaj "silná": http://www.bvaudio.sk/Test2.htm. Dodatočne gratulujem k tomu "obrovskému" úspechu. Laughing

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stano30
Hifista


Založený: 10 november 2013
Príspevky: 239

PríspevokZaslal: So september 05, 2015 15:42:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Je niečo nesprávne alebo zavádzajúce na príspevku BV? Len chcem vedieť ktorý príspevok je zavádzajúci Very Happy Ja nemám ani tú strednú, tak zisťujem na nete a jedna z tých informácií musí byť nesprávna. Taký rozpor v ČS hifi priestore Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: So september 05, 2015 15:55:13    Predmet: Odpovedať s citátom

2 aretax: Meni to neco na tom, ze JR je zesilovac ve tride D se spinananym zdrojem? Wink
_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: So september 05, 2015 15:58:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Řekl bych, že BV reflektuje vývoj v oblasti zesilovačů tř. D více než dostatečně - http://www.bvaudio.sk/xd.htm a reaguje zde, neboť má na Highendfóru zrušený účet (Aretaxi)..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So september 05, 2015 16:33:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Na rozdíl od BV, ty Aretaxi rozumíš hovnu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So september 05, 2015 17:21:41    Predmet: Odpovedať s citátom

2 aretax
Na highend fóre nie som registrovaný preto som to napísal sem, kde si sa v rovnako zameranom vlákne "vyskytol"... To že toto nechápeš zase neprekvapuje mňa, rovnako ako že ani netušíš (technicky) o čom "zasvätene" píšeš. Nezmysel, napísaný aj na inom fóre je stále len blbosť..Nevieš ktorá bije , tak reaguješ úplne od veci na 15 rokov staré záležitosti, komentármi , ktoré nie sú hodné reakcie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: So september 05, 2015 17:26:14    Predmet: Jeff Rowland Odpovedať s citátom

Bravo!!! Zábava sa začína - pokračujte bez mňa.
_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: So september 05, 2015 17:42:58    Predmet: Re: Jeff Rowland Odpovedať s citátom

aretax napísal:
Bravo!!! Zábava sa začína - pokračujte bez mňa.


Však se celou dobu bavíme na tvůj účet Dancing happy Ass kissing .


BTW, ten samý modul, co je na fotce, stojí jako náhradní díl pro RCF něco kolem 7000Kč.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So september 05, 2015 18:43:57    Predmet: Odpovedať s citátom

aretax
Typická reakcia človeka, čo sa schovával za mail svojho údajného šéfa, keď išlo o zodpovednosť za niečo, čo povedal, pritom tým šéfom je on sám, však pán ing. L....k? Len dúfam (verím..) , že ten titul nie je z EF.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: So september 05, 2015 19:08:53    Predmet: jeff rowland Odpovedať s citátom

BV napísal:
aretax
Typická reakcia človeka, čo sa schovával za mail svojho údajného šéfa, keď išlo o zodpovednosť za niečo, čo povedal, pritom tým šéfom je on sám, však pán ing. L....k? Len dúfam (verím..) , že ten titul nie je z EF.

Pán "Génius" - oceňujem geniálne schopnosti v dedukcii (alebo redukcii?), ďakujem za titul, kúpený bol cez internet. Pán Sherlock, ak niečo tvrdíš, najprv si over skutočnosti. Ale chápem Ťa, kôň, ktorý skapína najviac kope. Tak veľa zábavy, keď si ju už priniesol na toto fórum.
P.S. mohol by si si začať liečiť svoje komplexy iným spôsobom.

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: So september 05, 2015 19:34:03    Predmet: Odpovedať s citátom

aretax --> Skapinas na blbost? Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So september 05, 2015 20:48:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Čo si môžem myslieť o človeku, čo si dá do osobného profilu na fóre ako kontakt firemný mail, potom tvrdí, že s tým nič nemá spoločné a že to je jeho šéf? Alebo je schizofrenik, alebo klame. Nič iné. A navyše "neomylne" trepe blbosti. Choď sa radšej vytešovať so šťastnými majiteľmi rovnakých "lineárnych D zosilňovačov" prezlečených do rôznych krabíc, tí to budú baštiť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: So september 05, 2015 21:32:10    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
Čo si môžem myslieť o človeku, čo si dá do osobného profilu na fóre ako kontakt firemný mail, potom tvrdí, že s tým nič nemá spoločné a že to je jeho šéf? Alebo je schizofrenik, alebo klame. Nič iné. A navyše "neomylne" trepe blbosti. Choď sa radšej vytešovať so šťastnými majiteľmi rovnakých "lineárnych D zosilňovačov" prezlečených do rôznych krabíc, tí to budú baštiť.
.
Čo si o mne myslíš, to mi je naozaj ukradnuté. Na ostatné výplody nemá zmysel reagovať. Priznávam, nie som tak inteligentný, aby som pochopil, čo majú Tvoje "odborné" príspevky spoločné s vláknom Jeff Rowland (alebo že by som tým pánom bol ja?).
Veľa šťastia v Tvojom "výskume".

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So september 05, 2015 21:45:18    Predmet: Odpovedať s citátom

A čo s tým majú spoločné tvoje bláboly o lineárnych D koncoch? To je tvoj vlastný pokročilý výskum? Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Ne september 06, 2015 06:14:21    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
A čo s tým majú spoločné tvoje bláboly o lineárnych D koncoch? wink:

Naozaj nič, ale ja som ten príspevok do tohto vlákna nezaradil. Nevieš, kto by to asi mohol byť?

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2318
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ne september 06, 2015 08:51:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Aretaxi, připadá ti na příspěvku od BV, něco nepravdivého, nebo zcestného?
Já mu děkuju za to, že nám ostatním otevřel oči a upozornil na další předraženej šunt.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne september 06, 2015 09:29:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Cena mi je fuk, to je vec toho kto to kupuje. Fakt ale je, že aretax píše (a je jedno kde) technické nezmysly (nie prvý krát..), čo mu nalial niekto do hlavy alebo ich vyčítal z marketingovej "nalievárne" a tvári sa, že sa ho to netýka, presne podľa Štepku :" To nie ja, to oni.." Zaprie aj vlastnú identitu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2318
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ne september 06, 2015 09:42:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten jeho text radši komentovat nebudu. Na HE foru je to ale zcela běžný fakt. Smile
Nejsmutnější na tom je to, že tomu věří a odmítají se něčemu naučit. Ostatně i to je důvod, proč tam nikdo s techniků nepřispívá.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Ne september 06, 2015 11:45:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Trochu OT, ale taková víra je ovšem správná věc. Je třeba vytrvat a nenechat se zviklat těmi různými škaredými pochybovači, popírači a bezvěrci. Jen tak lze dosáhnout spokojenosti a úspěchu. http://www.cestypsychotroniky.cz/index.php/nazory/397-jak-se-psychotronik-frenkel-snazil-zastavit-vlak
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Po september 07, 2015 10:48:46    Predmet: Odpovedať s citátom

BV

Je mi líto tvého času na reakce tomu člověku, který čím je starší, tím je hloupější.

Žádná argumentace jej nesestřelí a plká stále dokola. To, že to všichni ví a jeho to nechává klidným, jen dokazuje výše napsané.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Po september 07, 2015 11:05:59    Predmet: Odpovedať s citátom

boxer napísal:
BV

Je mi líto tvého času na reakce tomu člověku, který čím je starší, tím je hloupější.

Žádná argumentace jej nesestřelí a plká stále dokola. To, že to všichni ví a jeho to nechává klidným, jen dokazuje výše napsané.

No konečne !!! Už si tu chýbal iba Ty a partia je kompletná. Mám úprimnú radosť že si sa konečne ozval. Teraz sa zábava naozaj môže začať. Asi u Chocholouška dávali opušťáky.

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Po september 07, 2015 11:33:37    Predmet: Odpovedať s citátom

aretax napísal:
Asi u Chocholouška dávali opušťáky.
Sa mi aj zdalo, ze si tu dlho nic nenapisal Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2318
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Po september 07, 2015 12:04:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Aretax:
Pro začátek bys mohl odpovědět na otázku.

Basstl napísal:
Aretaxi, připadá ti na příspěvku od BV, něco nepravdivého, nebo zcestného?

BV napísal:
K aretaxovým totálnym bludom, ako "signálová cesta je kompletne analógová" ,ktoré napísal tu citujem zo stránky výrobcu, ktorému snáď uverí
citácia:

questionWhy does the 501 monoblock power amplifier incorporate the ICEpower 1000 ASP power conversion module?
ICEpower 1000 ASP modules are fundamental engineering building blocks found inside a number of class D power amplifiers at all levels of sophistication and complexity. They yield extremely fast, responsive, extended, powerful, and highly controlled amplification, with very little heat dissipatio ...

Je tam digitálny koniec, PWM modul od f. ICEpower, rovnaký ako v mnohých iných koncoch,ako Nuforce, Bell Canto a iné, iní výrobcovia zase používajú moduly od Hypexu..Ten zosilňovač nemá "pulzný" len zdroj, je tam spínaný koniec. Od Rowlanda je akurát krabica a cenovka... Pri pohľade na obrázok je to jasné.

A ešte jeden citát od výrobcu
citácia:
ICEpower 1000 ASP modules are found in low cost amplifiers offered by a number of manufacturers,--assembled to meet the sonic requirements of their entry level price points—but are also incorporated into sophisticated amplification designs like the Model 501.
Wink Ale hlavne že je spokojný..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Značky, výrobcovia, hudobné projekty Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Strana 1 z 5

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist