Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Neverending story - pocitári vs technici
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi november 30, 2007 20:17:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Ježíšikriste, to jsou kecy ! Čím se živíš ? Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Pi november 30, 2007 20:46:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Nevydržel ... Rotfl Dancing happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
zdeno1
Hifista


Založený: 01 november 2006
Príspevky: 152
Bydlisko: český těšín

PríspevokZaslal: Pi november 30, 2007 21:33:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Pi november 30, 2007 21:39:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Donutsi, objednej pizzu pro všechny! Dávají Souboj titánů a právě vypustili Krakena.

(A to asi kazzatel opravdu neví, čím se efičák živí.)

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Pi november 30, 2007 21:54:55    Predmet: Odpovedať s citátom

humpf napísal:
Donutsi, objednej pizzu pro všechny! Dávají Souboj titánů a právě vypustili Krakena.

(A to asi kazzatel opravdu neví, čím se efičák živí.)

Rotfl

Vymahac dlhov ?
Omami dlznika dlhymi impresionistickymi suvetiami a potom vytiahne 9mm ?
Ale vazne, dufam, ze to tu nebudem musiet zase presuvat do bojiska Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi november 30, 2007 23:23:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Mě je putna, čím se živí...ale už dlouho jsem nečet takovýhle demagogický kecy...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
efičák
Hifista


Založený: 24 január 2007
Príspevky: 239
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: So december 01, 2007 08:41:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Je mi smutno. Fakt. Už zase myslím na poslední věci člověka....
Na mramor, nebo žulu, zdobící přední panely kvalitních neposlouchatelných šílených siličů, zapojených necitlivým technikem.
Jak hraje Bachův Air na obrazovce osciloskopu ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So december 01, 2007 09:23:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Na obrazovce škopku nehraje nic - leda snad air vypouštěnej tebou, ovšem z tvýho druhýho konce...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: So december 01, 2007 10:12:11    Predmet: Odpovedať s citátom

efičák napísal:
Je mi smutno. Fakt. Už zase myslím na poslední věci člověka....
Na mramor, nebo žulu, zdobící přední panely kvalitních neposlouchatelných šílených siličů, zapojených necitlivým technikem.
Jak hraje Bachův Air na obrazovce osciloskopu ?


To je neuvěřitelný Evil or Very Mad . Poměrně často tu čteme, jak jsme (technici) netolerantní. Ale to, co tu předvádějí někteří "pocitáři", je vrchol netolerance a neznalosti (pokud mám zůstat ve vyjadřování korektní), zabalený do vánočního papíru /svátky se blíží/.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Franta
Hifista


Založený: 15 október 2006
Príspevky: 206

PríspevokZaslal: So december 01, 2007 10:51:04    Predmet: Odpovedať s citátom

No tak kluci, nechte technikovi co je technikovo a pocitářům taktéž! Zase mícháte hrušky s jabkama, nekonečná trochu ubohá diskuze. Pochopte, že jsou lidi různí ve znalostech, úrovni vnímání, v pocitech atd. Holt se vy technici pohybujete v umělecké disciplíně, která jako žádné jiné umění je vyloženě abstraktní. Proto tolik různých názorů. Obraz v galerii stačí dobře nasvítit a hned se všichni (skoro) shodnou na dojmu. Co ale to naše hifi? Stovky proměnných a výsledek pokaždé jiný. Chápu techniky, že se drží fyzikálních zákonů, jinak to ani nejde. Ale zase vy technici neberte lidem dojmy. Ty k muzice patří, ať už se k nim dostaneme jakkoliv. Buďme rádi, že v tomhle doblblém světě na konci epochy jednoho společenského systému jsou ještě jedinci, kteří jsou schopni je vygenerovat!

Na sobotní ráno dobré, ne? Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: So december 01, 2007 10:58:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Franto, to co jsi napsal, je bohužel nesmysl a podsouvá to generalizované skupině "technik" generalizovaný model chování. V této diskusi s tím začal efičák, aby bylo jasno (slova "necitlivý technik"). Celý průser je v generalizaci. Koho si to troufáte posuzovat?????!!!!! Pište si co jak slyšíte, a nechte si tyhle úvahy pro sebe.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So december 01, 2007 11:00:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Problém je tehdy, když technický pako popisuje svý imprese " technickejma " formulacema, z nichž každá druhá má charakter newspeaku vyčtenýho z časopisů...to je pak k posrání...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Franta
Hifista


Založený: 15 október 2006
Príspevky: 206

PríspevokZaslal: So december 01, 2007 11:02:38    Predmet: Odpovedať s citátom

To je pravda, to pak chápu to tvé "nadzvednutí". Ale zase my "poloblbci" to tak tragicky nevidíme. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: So december 01, 2007 11:08:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to na všech fórech stejné. Očekává se následující postup:

Laik něco slyší (to je O.K) a může k tomu vytvářet nesmyslné technické hypotézy.

Technik ho jednak nesmí technicky uvádět na pravou míru (protože je pak "netolerantní", a současně nemůže psát svoje poslechové dojmy. Je to totiž zabedněnej tupec, kterej nic neslyší a jen poslouchá měřáky Rotfl

A tato pravidla se mají dodržovat Laughing

P.S.: mě už málokdy něco vytočí, ale občas se to někomu povede. Efičáku gratuluji, máš "talent".
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Franta
Hifista


Založený: 15 október 2006
Príspevky: 206

PríspevokZaslal: So december 01, 2007 11:15:39    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Franto, to co jsi napsal, je bohužel nesmysl a podsouvá to generalizované skupině "technik" generalizovaný model chování. V této diskusi s tím začal efičák, aby bylo jasno (slova "necitlivý technik"). Celý průser je v generalizaci. Koho si to troufáte posuzovat?????!!!!! Pište si co jak slyšíte, a nechte si tyhle úvahy pro sebe.


Ach jo! To je přeci jasné. Ukaž mi technika, který se nechá ovlivnit při návrhu citem? Buď nikdy nic nevymyslí nebo je to genius. Těch je ale málo. Proto bys se raděj spolehnul na ten opovrhovaný osciloskop.
Zkouším vždy věci pochopit z více stran, že by ty úvahy lidi tak "sraly"?(nechte si tyhle úvahy pro sebe)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: So december 01, 2007 11:22:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Franta napísal:
Ukaž mi technika, který se nechá ovlivnit při návrhu citem? Buď nikdy nic nevymyslí nebo je to genius.


Franto, jsi vedle. Jsi vedle proto, že nejsi designer. Proto jsem psal, ať se pořád nepletete do toho, co neznáte a neděláte!!

Pokud má být technik v tomto oboru dobrý a aspiruje nad mainstreamové výsledky, tak dělá oboje. Návrh (matematika, fyzika, obvodařina, PCB, konstrukce ...), měření a poslechové ověření. Poslechové ověření je zpětná vazba, jestli je návrh dobrý, a odhaluje vlivy, které se mohly při návrhu opomenout.

Nesuďte práci, které nerozumíte!! Posuzujte výsledky, to je legitimní.

P.S.: já osobně tvrdím, že aby byl člověk v čemkoliv špička, musí být multioborový. Tj., špičkový technik musí znát i jazyky, má mít všeobecný přehled, kulturní zázemí, a při aspiracích mimo rodnou hroudu i pochopení pro zcela odlišné kultury. Toto je vstupenka Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Franta
Hifista


Založený: 15 október 2006
Príspevky: 206

PríspevokZaslal: So december 01, 2007 11:34:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak to je odpověď! Tak by to mělo být, to je ideál.
Ber to ale i z té druhé, "efičákovské" strany. Chudák citlivý chlapec ztracený v moři šrotu, vydán na pospas obchodníkům a špatné elektrice. Jak ten asi může skončit? Asi jako nějaký "návykář". Bude se chytat prvního polena, které náhodou poplave kolem a bude to považovat za rajský ostrov.

Už končím, třeba bych ještě objevil v tom moři ameriku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: So december 01, 2007 12:39:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Promiň, trotone. Myslel jsem, že zúčatněným po té mojí poznámce dojde, že to tady občas někdo čte. Ale zdá se, že módou letošní zimy bude slušivý kabátek z kvalitní ostudy.

Takže když už se to tady rozjelo zcela offtopic:

PMA napísal:
Je to na všech fórech stejné. Očekává se následující postup:

Laik něco slyší (to je O.K) a může k tomu vytvářet nesmyslné technické hypotézy.

Technik ho jednak nesmí technicky uvádět na pravou míru (protože je pak "netolerantní", a současně nemůže psát svoje poslechové dojmy. Je to totiž zabedněnej tupec, kterej nic neslyší a jen poslouchá měřáky Rotfl

A tato pravidla se mají dodržovat Laughing

P.S.: mě už málokdy něco vytočí, ale občas se to někomu povede. Efičáku gratuluji, máš "talent".


Nebude problém v tom, že technický laik čast nepozná, že od vyjadřování vlastních dojmů přešel k "vytváření hypotéz"? Měl by se samozřejmě naučit obojí odlišit. Když na něj ale odborník reaguje, mohl si nedřív udělat jasno v tom, čeho chce svou reakcí dosáhnout. Chápu, že je těžké mít po letech, kdy se to celé pořád opakuje, trpělivost, obzvlášť když se to opakuje u jednoho člověka. Ale buď musí přijít taky vysvětlení (aspoň formou odkazu), nebo je možná už lepší nebrat laiky vážně vůbec a nechat je blábolit, co chtějí. Sám bych byl pro to první.

Zároveň bych laikům (sám jsem laik) doporučil, aby se v technických sekcích spíš jen ptali. Svá tvrzení k technice by si mohli nechat třeba do bojiska. A když mi odborník řekne, že plácám, tak asi ví, co říká. Když se chci něco naučit, zeptám se, kde dělám chybu. Přesunout se místo toho od tématu k osobnímu protiútoku je řešení na úrovni hysterky z italské komedie. (edit: tím myslím: začít technika urážet, místo abych se zeptal, proč podle něj kecám.)

A technikům, kteří chtějí působit mimo uzavřené kluby nezbývá než tu torturu podstupovat. Když to jednou, třeba ve zvláštním vláknu obecně pořádně vysvětlíte, můžete aspoň v rámci tohoto fóra na to vysvětlení vždycky znovu odkázat a diskusi na dané téma převést tam. Tohle fórum s dělením na vlákna a sekce má přece docela pěkné možnosti. Zkusme je všichni využívat.

Trotone, myslíš, že by to šlo tuhle debatu přesunout do bojiska, kde bychom se mohli domluvit aspoň rámcově na nějaých pravidlech? JInak se podle mě tyhle výstupy budou pořád vracet a stupňovat ke známým koncům.

Jestli melu z cesty, nemusíte reagovat. Jsem nějaký nevyspaný.

_________________
Nasral se a šel.


Naposledy upravil humpf dňa So december 01, 2007 14:10:48, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: So december 01, 2007 13:18:59    Predmet: Odpovedať s citátom

humpf napísal:
, nebo je možná už lepší nebrat laiky vážně vůbec a nechat je blábolit, co chtějí.


Ze zkušenosti z mnoha fór mohu říci, že je to jediná cesta.

Překousneš 95% příspěvků, o kterých si něco myslíš, ale nereaguješ. O to horší je pak ojedinělá reakce Laughing

Bohužel to ale nejde oddělit, tj. nelze zůstat zcela "mimo" a reagovat jen na technické dotazy (vždy se z nich vyklube nesmyslná anabáze).

Takže souhlas - pánové, ring je Váš, nemám do toho co kecat, nemá to smysl Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: So december 01, 2007 13:28:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Prosím, to snad není nutné. Tady to snad zatím šlo, ne? Za sebe můžu slíbit, že se technickým vláknům nějaký čas vyhnu.
_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zdenek3
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 453

PríspevokZaslal: So december 01, 2007 13:30:44    Predmet: Odpovedať s citátom

humpf

Jak zde napsáno,100x nic umořilo (ne však osla,ale) technika.
Vím,že kazzatel se vyjadřuje trochu "dlaždičsky",ale jak psáno výše,přesto,že se mi to nelíbí,budiž mu to přiznáno k jeho vyjímečnosti.(Einstein taky vyplazoval jazyk a chodil bez ponožek atd).

Ale podstata je v tom,že technik může a většinou i bývá (taky proč by neměl být) pocitář a milovník hudby.Jen,jak psal PMA,si dovede souvislosti odůvodnit technicky a hledat příčiny.

Obráceně to však nefunguje,O to více však do toho plká(me).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: So december 01, 2007 13:36:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Tomu přece samozřejmě rozumím. A snad tady zatím nebylo tak zle.

PS Přesněji, když tu nebudou lidi jako PMA, tak sem nebude proč chodit. Jedno takové fórum už tu je. Takže jak říkám, já si dávám na nějaký čas půst přinejmenším od technických vláken.

Začínám TEĎ.

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So december 01, 2007 14:01:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Budu-li chtít, budu se vyjadřovat jako zaměstnanec Ústavu pro jazyk český - ale z mé strany je to reakce na ta většinou šroubovaně vyjádřená přirovnání a popisy zvuku, jaká s oblibou tito lidé používají....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zdenek3
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 453

PríspevokZaslal: So december 01, 2007 14:10:33    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel

Já tomu rozumím a chápu óóó mistře. Idea
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: So december 01, 2007 15:06:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Já se - na základě osobních zkušeností - stále více přikláním na stranu zdejších techniků, konstruktérů, obvodových designerů, protože jako jediní jsou schopni korelace slyšené versus technicky zdůvodnitelné, nepletou dohromady dojmy a pojmy, a navíc slyší a vnímají jako málokdo. Jako jediní jsou schopni seřadit příčiny a následky.

Jedině informace od nich mi můžou pomoci v orientaci, nejenom technické, ale i v poznání sebe sama, co proč a jak na mě vlastně působí. Jedině díky nim začínám posluchačsky oddělovat zrno od plev.

Mám rád kupříkladu elektronky? Tak jsem holt posluchač, co upřednostňuje aparaturou přidaný charakter zvuku. To je fakt. Že mi to vyhovuje, harmonizuje to i mé pocity, to je druhá věc, a má věc. A nevšiml jsem si, že by se zdejší technici, konstruktéři někomu pletli do požitkářských posluchačských dojmů - pokud se k nim nepřilepují technická zdůvodnění a vymezování se oproti jiným přístupům ke zvuku.

Čistí pocitáři jsou totiž doslova zmítáni jen a jen svými pocity, a protože nevědí a neznají, a nemají se proto čeho chytit, tak se stávají snadnou kořistí šamanů a ti nejvíce postižení pocitáři i šamaskými hlásnými troubami.

Všiml jsem si jednoho debatně zásadního. Jak jsem již uvedl, zatímco zdejší takzvaní technici víceméně ctí každého pocity a opakovaně zdůrazňují, ať si je každý má jaké chce, ale ať k nim nepřilepuje technická zdůvodnění, tak pocitáři se nejenže pletou do techniky, ale i druhým do pocitů, ba dokonce podsouvají technikům debiloviny typu poslouchání přes osciloskop.

Infantilní básničky a výrony vnitřních pocitů mi v mé cestě za zvukem nepomůžou. Jasná technická sdělení, provázaná s věrohodnou sluchařskou zkušeností ano. Navíc umocněná konkrétními technickými řešeními v podobě projektů a výrobků! Jakkoliv se na některé čeká dlouho Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zdenek3
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 453

PríspevokZaslal: So december 01, 2007 15:22:07    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut

Asi tak. Thumb up

P.S. Nech už Efina být.Svým básnickým vyznáním si sám v sobě obhajuje své pocity.
Akorát,že "osciloscopové posluchače" tím,jemně řečeno,lehce irituje.
Nechme mu co jemu jest.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So december 01, 2007 16:19:51    Predmet: Odpovedať s citátom

...jeho jest... Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zdenek3
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 453

PríspevokZaslal: So december 01, 2007 16:36:23    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel

Ni. To "jemu" tam je úmyslně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne december 02, 2007 17:47:42    Predmet: Neverending story - pocitári vs technici Odpovedať s citátom

Presunute z threadu o Densene http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=1853

Zacalo to Eficakovym pripevkom http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=26627&highlight=#26627
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
efičák
Hifista


Založený: 24 január 2007
Príspevky: 239
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: Po december 03, 2007 09:16:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Já mám slabší nery. Správně píše mnou oblíbený humpf. Jeho "chili" příspěvky se mi opravdu líbí. Operní plavalaguna ve mě se prostě rozječí, čímž se chovám podobně, jako P.D.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Když mě "dobrácky" urazí kazzatell, vím o koho jde a čím si prošel jako člověk. Vážím si ho.
Nemám tolik pevné sebevědomí, abych uctivě mlčel, když napíše: čím se živíš?. To je osobní. Odpovím ve stejném duchu.

Ale vysvětlete mi, proč se vyrojí bojovníci. jako kdybych se dotkl samotného vůdce církve.
Mě to strašně vadí. P.D. je velký chlap co se s nikým nepáře. Tak proč se vyrojí smečka nohsledů a sbírá body u ó velikého? Opravdu území svobody. Dostanete lepší kousek libové pečínky na slavných rožněných selatech u P.D.? Tak nechte kazzatele, ať se se mnou srovná. Anebo pište za sebe. Nejlépe odpovězte ke konkrétním mým výrokům, s nimiž také, jako P.D. nesouhlasíte. Máte přece narozdíl od něj trpělivost.
Starý pan Van Den Hul má na svých stránkách seznam obvyklých otázek. Tím je opakování dorůstajících hifíků vyřešena. Anebo chcete ignorovat tisíce zájemců později narozených a snažících se o "prozření" ?
A teď olejíček na ohníček. Udělejte článeček na titulku : 1000 a jeden dotaz co umořil Pavla a zajímal efičáka.

Já si zůstanu u elektronkového zesilovače, střídaného tranzistorákem o neskutečně chutném zvuku. Třesky plesky o lži zpětné vazby mě nezajímají.
Namísto okřikování, to např. PMA, nebo P.D. rozeberte a změřte. Půjčím B-100. Nemá P.D: ještě z dob AV revue uložené měření? vezměte něco z vašich věcí a porovnejte. B-100 se dal koupit za 30. K tomu lze přirovnat DPA 111 a 222. Ble.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Strana 1 z 4

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist