Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Neverending story - pocitári vs technici
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: Po december 03, 2007 11:13:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Bachovo Air na osciloskopu Dancing happy

Už jsem se tak dlouho nezasmál. Je to pikantní slyšet takové obvinění techniků od lidí, kteří mají jen velmi mlhavou představu o tom, co to ten Bachův Air je a jak to vlastně zní ve skutečnosti… Kdyby alespoň za tím obviněním stála obrovská hudební zkušenost relevantní pro zhodnocení reprodukované hudby a ne jen vlastní "laický pocit"…

A relevantní zkušenost - tady nestačí, že jsem hrál pár let v lidušce na piáno a byl dvakrát v životě na výchovném koncertě…

_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Po december 03, 2007 17:49:57    Predmet: Odpovedať s citátom

...
_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche


Naposledy upravil coffee dňa Št jún 03, 2010 15:40:36, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Franta
Hifista


Založený: 15 október 2006
Príspevky: 206

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 07:47:41    Predmet: Odpovedať s citátom

cough napísal:
Bachovo Air na osciloskopu Dancing happy

Už jsem se tak dlouho nezasmál. Je to pikantní slyšet takové obvinění techniků od lidí, kteří mají jen velmi mlhavou představu o tom, co to ten Bachův Air je a jak to vlastně zní ve skutečnosti… Kdyby alespoň za tím obviněním stála obrovská hudební zkušenost relevantní pro zhodnocení reprodukované hudby a ne jen vlastní "laický pocit"…


Já se zase jen pousmál, teď po ránu! Nevěděl jsem, že Bachovu hudbu mohou "pochopit" jen vyvolení jedinci, kteří ví, co je to air a mají obrovskou hudební zkušenost. Skláním se opět před dalším monumentem zdejší diskuze. To abych si toho Bacha bál pustit a raděj se ze zoufalství utopil někde v obyčejném potoce. Já totiž nechodil ani do té "lidušky"!

Vzpamatujte se, Mistři!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Franta
Hifista


Založený: 15 október 2006
Príspevky: 206

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 07:58:39    Predmet: Odpovedať s citátom

A ještě jedna poznámka pro našeho ukašlaného kolegu :

Kdysi jsem se pokoušel přesvědčit kamaráda filharmonika k pořízení hifi sestavy. Odpověděl, že mu je to jedno jestli hudba hraje z tranzistoráku nebo z apárátu za milion. On to "přehrává v hlavě". Tak tak se má nahlížet na netechnické vnímání hudby "laiky". Možná ten Efičák má blíž k tomu airu než ty se svým notebookem.

Toto je obecná poznámka bez aspirace na "dotknutí se někoho".

Mějte se, jdu něco rozumnějšího dělat... Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
efičák
Hifista


Založený: 24 január 2007
Príspevky: 239
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 09:58:54    Predmet: Odpovedať s citátom

cough

Ano, nikdo nesmí napsat Air. Jen hrska vyvolených.
Sbormistr Ostravského pěveckého sboru, korepetitor O.Konzervatoře, absovvent klavíru a sbormistrovství, učitel na Konzervatoři, má doma podprůměrnou věž s led diodami Philips. Je velmi spokojen s jejím zvukem. Stejně tak, si klidně pročte partitury a má, díky zkušenosti a fantazii, stejně kvalitní zážitek. Když sem naposled u nás Bacha hrál, řekl že to hraje jako doopravdy. Na mých předchozích 5 sestav nepoznamenal nic povzbudivého.
Jo, povedlo se. A jsu moc rád.
Bach tvořil především na zakázku. Narodilo se mu 20 dětí a většina jich přežila, také díky těžké Bachově práci pro církev a veřejnost. Přesto naplnil obrovská kvanta muziky dokonalostí a emocemi, co fungují právě bez hudebního vzdělání. Bez bariéry řeči, tedy kromě liturgického textu. Bach dává radost každému, kdo chce poslouchat a je "obdařen" talentem ke vcítění se. A to my melancholici máme od přírody dané. Platíme za to zvýšenou citlivostí k hrubiánům Vašeho ražení. Co sangvinik ani nepostřehne, já domýšlím a bolí mě to. Tady je klíč k Martinovu úspěchu. Odkloněním sprosťáků, ač geniálních, získává pro své klikání google reklam a potažmo poplatků z nich, více citlivých lidí. Daní za to je absence odborníků. Ano chybíte mi tam. Já sám nevím, jak najít lék. Nelze vyhovět všem. Co by Vás přimělo k mírné shovívavosti? Vždyť já tu Vámi nahranou hudbu kupuju! Vy už totiž hudbu už možná nemáte rádi. Tak to s koníčky, co se promění v práci bývá.
Hudba mi dává mnohem více, díky, anebo bohužel kvůli melancholii. Nenechám se kvůli výsměchu odradit od stejně naladěných posluchačů. Beru vaše zkušenosti moc rád. Vzpomínám na Coutchgův příspěvek k nahrávání klasické hudby. Pochvala a zakoupení Aconů, na mě udělala velký dojem a poklonu pro práci Aconu. To bych byl pro i s tou jízlivostí.
Připusťme, že "pravda" může být někdy jinde. Ne uprostřed. Ale současné poznatky z vědeckých poznatků aplikujme. Je-li to za obrovské peníze, najděme kompromisy. Anebo mějme úsměv a pochopení, pro pachtiče za svou láskou. Ať Manger, Shan, DPA či Densen, jedinou hodnotou měřitelnou lidmi, je spokojenost. Té se mi dostává mírou vrchovatou. Za vyložené peníze až neobvyklou. Je to lepší? Je to přijatelné?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kecinot
Hifista


Založený: 14 apríl 2007
Príspevky: 118
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 10:11:40    Predmet: Odpovedať s citátom

efičák: Když napíšeš "Líbí se mi jak hraje můj zesilovač XXX a při Bachovi mám mrazení v zádech" nikdo neřekne ani popel. Ale když řekneš "Líbí se mi jak hraje můj zesilovač a hraje věrně, protože je v něm málo tranzistorů" tak je to nesmysl. A tohle místní techniky tak vytáčí. Proboha, co je na tom tak nepochopitelného??
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 10:54:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Drobné vysvětlení. Můj příspěvek nebyl rozhodně o tom, že jen hrstka vyvolených má právo rozumět a poslouchat Bachovu hudbu. Poslouchejte si a rozumějte čemu chcete, to je mi u prdele…. Byl o něčem jiném. Byl o tom, že když se někdo naváží do "techniků" a obviňuje je z neustálého technokratismu a podsouvá jim "poslouchání osciloskopu" (celkem pochopitelně, bo technice hovno rozumí), tak bych to bral pokud to bude "netechnik" - "profík" z oblasti výkonného hudebního umění, který bude mít výše zmíněnou relevantní zkušenost (sbormistrovství lokálního sboru a absolutorium na lokální konzervatoři zdaleka zdaleka nestačí), začal bych se tím zabývat a přemýšlet nad tím, jestli opravdu není někde v technice "chyba", a bral bych to jako seriozní argument. Pokud však je tou kvalifikací vlastní "laický pocit"... Na místě takových lidí bych raději stál v koutku a rozmyslel si plácat něco o "škodlivosti zpětné vazby s poukazem na Bachovo Air"... Asi je stejně důležité nejen co říká, ale i kdo to říká...

Jinak je krásné jak někteří lidé začnou denodenním životem Bachovy rodiny, dovedou zamotat do téhož odstavce obhajobu praktik "Boba Cleanera" na vedlejším fóru s poukazem na bolestínskou pózu (všichni jsou hrubiáni) a analýzu vlastní duše, která jediná má ráda hudbu, zatímco ostatní (další obvinění) jsou otrlí trotli a skončí u aktivních beden slovenského výrobce...

Před takovým talentem smekám… Poslední kdo to takto uměl byl Zdeněk Nejedlý… Wink

Ale nechme už toho. Peace.

_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 11:19:46    Predmet: Odpovedať s citátom

cough
Zakončit takto formulovaný příspěvek slovem "Peace", tak to taky smekám. Kam se hrabe Nejedlý i Efičák...
Mr. Green
Připomíná mi to empatii kanibala, který se před přípravou pečínky s nádivkou zeptá dotyčného, na co má chuť.

Ale máš pravdu, nechme už toho. Peace...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 11:27:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Stejně nakonec rozhoduje počet platících zákazníků, což není nikdo jiný než ti nenávidění posluchači - laici. Boj proti vlastním zákazníkům nemůže nikdo vyhrát. Tenhle přístup je možný fakt jenom v Čechách.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 12:18:01    Predmet: Odpovedať s citátom

A kdo bojuje proti zákazníkům??? Zákazníky má chinatech, NAD, Pass, Densen, a má je i Halcro a Boulder.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 12:22:54    Predmet: Odpovedať s citátom

To není boj proti zákazníkům, Plechová hlavo....to je " boj " proti zhovadilejm gulášovejm názorům a taky o neochotě dát na názory diletantů....což je pochopitelně irituje Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 12:53:56    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
A kdo bojuje proti zákazníkům??? Zákazníky má chinatech, NAD, Pass, Densen, a má je i Halcro a Boulder.

No vždyť. Ty jsi viděl někdy konstruktéry NAD, Pass, Densen, Halcro a Boulder, aby se na webu naváželi do potenciálních zákazníků a spílali jim do diletantů?

Je to hodně o pokrytectví. Když si laik dovolí napsat něco o zvuku, hned jen"vyakčněn" nějakým konstruktérem. Když se tentýž laik rozhodne si doma zbastlit vlastní zesilovač, má najednou od stejných konstruktérů plnou podporu. Najednou už nevadí, že je technický diletant, který má problém dát dohromady linkový kabel. Vysvětlení je jednoduché. Je to proto, že vztah "konstruktér a jeho kritik" se změnil ve vztah "konstruktér a člen jeho fanklubu".
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 13:52:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Marku, ty blbneš, jinak se to nedá nazvat.

Dost často jsme si psali na webu s šéfkonstruktéry Ayre a Parasound, a OBA se navážejí do diskutujících, že neslyší a vysmívají se jim. My jsme proti nim hadr Rotfl Curl často, Hansen občas, ale když se vytočí, tak to stojí za to.

Pass je zase spíš diplomat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 14:25:39    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Dost často jsme si psali na webu s šéfkonstruktéry Ayre a Parasound, a OBA se navážejí do diskutujících, že neslyší a vysmívají se jim. My jsme proti nim hadr Rotfl Curl často, Hansen občas, ale když se vytočí, tak to stojí za to. Pass je zase spíš diplomat.

No dobře. Je to tedy ještě horší, než jsem si myslel. Smile O co v této diskusi jde nechtěně vystihl kazzatel.
kazzatel napísal:
.. to je " boj " proti zhovadilejm gulášovejm názorům a taky o neochotě dát na názory diletantů....což je pochopitelně irituje

To je ukázka totálního nepochopení situace. Situace je přesně opačná. Drtivé většině lidí je úplně jedno jaké nějaký konstruktér konstruuje zesilovače. Když se jim nebudou líbit, koupí si jiné. To, že přesto někdo zveřejňuje své názory na zvuk na webu, je dobrá vůle, poskytnout zpětnou vazbu. Pokud ji někdo ignoruje je to jen jeho problém. Ostatním je to u prdele.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 14:59:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Marku, já myslím, že je to u tebe nepochopení situace. Tady na fóru to není o vztahu konstruktér vs. jeho zákazník. To, že u pár lidí tomu tak bylo/je je jejich čistě soukromá bilaterální záležitost, u většiny přispěvatelů tak tomu rozhodně není. Je to o znalostech a zkušenostech a jejich ZADARMO předávání dál... ale také o tom, že poučení bolí - poučení, že kterého by mohla vzniknout ztráta iluzí - u některých lidí vede k chování dítěte, kterému bráníme v okusování linolea... Wink
_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 15:26:28    Predmet: Odpovedať s citátom

2 COUGH: Pokud někdo napíše prosbu o radu a technik je tak laskav a odpoví mu, je to tak jak píšeš. V mnoha případech je to ale jinak. Dva lidi se spolu normálně baví, mezi ně o své vůli vpadne odborník (někdy skutečný, někdy jen domnělý) a začne dotyčné bombardovat svými osvětářskými SPAMY. Oni si přitom chtěli jen tak pokecat. Je to podobné, jako když jeden řekne "To je ale dneska hezky" a odborník mu do toho vpadne "Jaképak hezky ty diletante. Působením azorské tlakové výše a velkého tlakového gradientu v oblasti Beneluxu zesiluje severozápadní proudění, které v noci dosáhne rychlosti orkánu. Nekecej o počasí, když ani neznáš výšku, tlak, teplotu a rosný bod." Je to sice odborník, ale především prudič (alespoň v daném okamžiku). Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5932
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 15:40:13    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
To, že přesto někdo zveřejňuje své názory na zvuk na webu, je dobrá vůle, poskytnout zpětnou vazbu

Ak tie názory sú na 99,9% preferencia "muzikálnych, emocionálnych" strojov s objektívne a dokázateľne výrazne vyššími skresleniami, nestabilitou, prípadne citlivosťou na vplyvy siete a je to prezentované ako plus pre "vernú" reprodukciu (obvykle aj s "technickým" výkladom nerešpektujúcim základy fyziky), tak to nie je spätná väzba pre serióznych konštruktérov, ale len informácia o tom, čo všetko sú ľudia (bohužial) ochotní akceptovať ako "etalón", ak sa to pekne podá a "odborne" vysvetlí v marketingových materiáloch. Ak sa ale toto neustále vnucuje konštruktérom, že tak by to mali robiť, je samozrejmé, že občas niekto vybuchne.
Ak sa argumentuje tým, že aktívny hudobník počuje všetko aj na nejakej vežičke, alebo mu stačí len partitúra a vie o čom to je , tak prečo je vždy taká búrka, keď nejaký konštruktér na základe schémy alebo nejakých meraní (bez toho, aby to počul)povie svoj názor? Obidva prípady sú len o skúsenosti.
A ak má ten zbormajster doma napr. 20rokov starú techniku, a pochváli aparát, ktorý hrá zrejme blízko tomu , na čo je zvyknutý ("zahorené" uši), tak to nie je práve pochvala.
Ak sa niekomu páči "obohatený, emocionálny, teplý.." atď. zvuk a nechce poznať skutočnosť (spätná väzba od konštruktérov) a krutú pravdu, prosím je to jeho vec.Potom ale platí
citácia:
Pokud ji někdo ignoruje je to jen jeho problém. Ostatním je to u prdele.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 15:48:18    Predmet: Odpovedať s citátom

2 BV: Proti tomu žádná. Problém je v tom, že se výše uvedená argumentace ZNEUŽÍVÁ i v případech, kdy posluchačské námitky jsou oprávněné. Prostě jako klacek na nositele nepohodlných názorů. Viz poslední měření DPA380 na PMA fóru a objektivně zjištěné konstrukční nedostatky, které potvrzují většinu dřívějších výtek posluchačů, za které si předtím za celá ta léta museli lecos vyslechnout od neomylných konstruktérů.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 16:19:55    Predmet: Odpovedať s citátom

...
_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche


Naposledy upravil coffee dňa Št jún 03, 2010 15:40:49, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 16:34:53    Predmet: Odpovedať s citátom

coffee napísal:
... ale jakmile to začne nesmyslně spojovat s technickými souvislostm (maje nulový přehled o problematice) i a rozdíly u daného zařízení (což se děje většinou) je to jiná......


Je otázka co to znamená "spojovat s technickými souvislostmi". PMA nedávno hlásal, že nepřípusté u subjektivního testu je i používání slov "basy" a "výšky". To pak už člověk fakt nemá jak zvuk popsat a je nucen se utíkat k básnickým obratům, které tady právem kritizujete. To už mi spíše připdá jako snaha lidi otrávit, aby tady fakt už zbyl jen ten přitakávající fanklub.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 16:55:26    Predmet: Odpovedať s citátom

...
_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche


Naposledy upravil coffee dňa Št jún 03, 2010 15:41:11, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 17:02:00    Predmet: Odpovedať s citátom

coffee napísal:
...potom když vidíš (zrovna nedávno to tu někde bylo) jak někdo tvrdí že se mu "nějaká nekalost" děje na 70Hz v místnosti, a nic neměřil, prostě si to jen myslí, tak to už taky zavání že......


Test cd plus booklet Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
efičák
Hifista


Založený: 24 január 2007
Príspevky: 239
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 18:18:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Ty napadající příspěvky jsou monotónní. Jedna nic neříkající urážka. Spam. Nic k tomu. Jen vyčkávání. Zda se přidá horda přitakávačů...
Já se pana Dudka nebudu dokola vyptávat, proč přesně jsem kretén. Ne. Protože ihned nastopí Coutch se stejnou urážkou, doplněnou výkladem mého příspěvku.
Přežvýkaný výklad jesně ukazuje, jak chorá je má mysl a jak má Coutch brilantní sarkasmus. Óooo, nevídané.
Peace...

Na lopuchu se Vám to přežralo? Furt dokola titíž. Tohle je nový Lopuch ?
Dobře, je to trošku nechutné. Proč ?

Napíšu třeba prodám BVA300SE. Jdu do lamp.
Chocholatý pleskne: ááá ty jdeš do těch horkých flašek, protože jsi debil a vyhříváš si jimi hemeroidy. Huhuuuááá.
Coutch se přidá, ano, pán nemá rád pravdu, nevzdělanec z provincie, protože jedině pražský posluchač ocení kvalitu, díky letem v koncertních síních a pobytu v metropoli! Pouze Metrosexuálové jsou schopni ocenit qualitu !

Teď mi Coutchi píšeš: Provinční sbor.
V září se svým dirigentem získal první místo v interpretaci moderní vážné.
Ano, nejsou tu peníze. Kdyby se daly zaplatit zpěváci, byl by jistě lepší materiál pro dirigenta. To je normální, že se do regionu prachy necpou.
Ale Vídeň, Ńjůjork a tržnice Holešov!

Mirku basy a výšky ty osobně uznáváš. Tak se tady v oddělení hádek pusť do PMA, za basy a výšky. Pro středy bych si tedy netrounul fandit. Ty jsou příliš básnické. Proč se z rebela miniBB, stal beránek Slovanetu? Najednou nejsou horny Fostex dost Dudkoidní? Spíše se mi zdá, že tě udolali stejnou Lopuší technikou hordy fanklubu. Jestli ne, promiň.

Pro mě osobně je výtka na 72 hodin stabilizace Densenu vedlejší. komu se to nelíbí, aniž by si B-110 poslechl, jeho chyba.
Námitky na požadavek pořádné elektřiny už vůbec nechápu. I DPA lépe hraje přes pračku. Vynaložené peníze za trvalý odběr elektriky mnohonásobně převáží ztrátu chuti poslouchat, posedlost nakupování alespoň trochu hratelných CD, ztráta možnosti a chuti poslouchat 80% obyčejných CD, ztráta z prodeje zesilovače.

Znalosti na úrovni našich konstruktérů se mi hodí na filtraci, oddělovací trafo, přeladění elektronkového integráče do třídy A.
Alespoň něco. Já jsem s vámi rád. Vy také ?

PMA, zajímá mě, zda se Denseny montují skutečně v číně. Myslíš, že je to opravdu donutilo?
Co se Ayre týká, zajímalo by mě, zda naši konstruktéři považují jejich postup za "správný". Ale spíš Vám nebudu stát za odpověď. lepší je přece plesknout spam.

Pane Bunta, přeju Vám moc spokojených zákazníků.
Máte bezpečné zesilující výrobky. Komu se líbí tento druh zesílení, bude určitě v pohodě. Pro mě je tento typ zkreslení nevhodný. Model SE je hezký.
Je nade vší pochybnost, že jste lepší manažer a obchodník, než pan D.
Existujete nejen virtuálně.

Pane Dudku Líbí se Vám práce BVA?
Tipnul bych si na spíše nějaké výhrady. Nebo se mýlím?
Diplomatická odpověď :"hraje to" ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 18:28:24    Predmet: Odpovedať s citátom

...
_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche


Naposledy upravil coffee dňa Št jún 03, 2010 15:41:24, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Paco
Volný radikál


Založený: 15 september 2007
Príspevky: 171

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 18:33:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Question

Naposledy upravil Paco dňa Ut december 04, 2007 23:12:56, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 18:42:29    Predmet: Odpovedať s citátom

efičák napísal:
Ty napadající příspěvky jsou monotónní. Jedna nic neříkající urážka. Spam. Nic k tomu.

Hehe ... neděláš náhodou to samý? V každé své reakci? Zabalené do infantilního žvatlání? Taky už to začíná být nuda ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zdenek3
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 453

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 19:57:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Je tedy k neuvěření a vede to k zamyšlení,cože vše se už odehrálo na f-sportu a zde z jednoho jediného negativního "stanoviště" Jardy Merhauta na dánského prince Densena.

Každý má svůj názor a má na něj právo,ale toto mě už začíná zavánět demagogií.
Doprčic,technik nemá nárok poslouchat se zalíbením muziku?Muzikant nemůže bastlit zesilovače?Copak se to vylučuje?
Ale na rozdíl od slyšeného a myšleného,kde to můžeme mít každý jinak,Watt zůstane Wattem,Ohm Ohmem,Farrad,Ampér ...atd
O svých subjektivních poslechových nirvánách si můžeme hezky povídat.Někomu se líbí P.Barber,a pochybuji,že by si dovolil (normálně) druhý ho napadnout,co že je to za kreténa,vždyť jen M.Rottrová je to správné.(či naopak).
Shocked
P.S.Z druhé strany by tady nebylo až tak co číst.Otázkou je,kdo o to stojí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 20:12:31    Predmet: AD BV Odpovedať s citátom

Ctím Vladimíra jako vysoce fundovaného člověka, navíc bezesporu s estetickým cítěním. Ví co dělá a proč to dělá. A je pravda, že je lepší obchodník než já sám, což mu v skrytu duše závidím. Jeho názorům vždy naslouchám a o nich přemýšlím, protože mají hlavu a patu, neboť se za nimi skrývají léta dřiny a mnoho zkušeností. Nic z toho, co jsem teď řekl, nemůžu říct o tobě, pro mě jsou lidé tvýho typu jen obyčejní troubové, z nichž mnozí se ani neumí správně vyjádřit.... Laughing .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 20:35:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Efičák: nemám na to energii, chuť, náladu, ani důvod. Pokud chceš, na www.diyaudio.com mám nyní 3155 příspěvků. V nich najdeš i můj názor na koncepci Ayre.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
wawrik
Hifista


Založený: 12 november 2006
Príspevky: 196
Bydlisko: Blava

PríspevokZaslal: Ut december 04, 2007 20:46:02    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
V nich najdeš i můj názor na koncepci Ayre.

Angličtine veľmi nevládnem a tvoj názor na Ayre by ma zaujímal. Nemôžeš ho tu v stručnosti zopakovať? Slávnostne prisahám na červenú, že na neho nebudem reagovať a nerozprúdim žiadnu debatu na tému "Prečo je názor PMA na Ayre naprosto, ale ozaj naprosto scestný" Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Strana 2 z 4

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist