Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

GG+Babaudio DAC
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> DAC
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St december 30, 2015 20:42:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Nic neprezradzaj, vsetko je este tajne...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: St december 30, 2015 20:52:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale houby je tajne. Kto ma seriozny zaujem, tak ma informacii, kolko chce. Ciel nie je projekt utajit, ale predavat.

Sorry, ale uz mi fakt nedalo. Tu podaktori ryjete do -GG-, ako mali chlapci.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sakytu
Hifista


Založený: 05 január 2014
Príspevky: 175
Bydlisko: ZM

PríspevokZaslal: St december 30, 2015 22:25:22    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
Pokud někdo nechce čekat a koupí konkurenční výrobek, O.K. Ale myslím, že to zas tak nehrozí.

Dovolím si odbočiť od rýpania a prejdem k realite....
Ak mal niekto od ženy peniaze na vianočný darček v roku 2015 každý darčekachtivý si nemôže dovoliť čakať do ďalších Vianoc. Prišiel by tak o jeden darček Laughing
Nakoniec som "bol donútený" kúpiť preamp...

Okrem iného tým že sa niečo nové lepšie uvedie na trh neznamená, že to musí každý hneď mať doma. Kto rozmýšľa ekonomicky si uvedomí že sa tým uvoľnia "menej kvalitné" stroje ktoré si zrazu budú už môcť na štart dovoliť aj obyčajní, ale každý to môže vidieť inak. Vývoj a uvedenie každého produktu pomáha celému trhu ako slovenskému tak aj českému. To si treba uvedomiť, majme sa radi a hudbe zdar.

Takže DAC až na ďalšie Vianoce, škoda no..... Rolling Eyes

_________________
BVA PRE1, PA300SSE, VMA I-SL, CW DAC1 cez USB, DIY Sommer Cable MAGELLAN SPK240
ESI Juli@, Beyerdynamic DT880PRO
Measurement tools: Begringer ECM8000, Tube Ultragain MIC200
ex. B&W DM605 S2, kopia Quadraxu, CA Azur 740A + 740C, NAD 356BEE
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
50MHz
Hifista


Založený: 02 apríl 2012
Príspevky: 162

PríspevokZaslal: Št december 31, 2015 03:21:41    Predmet: Odpovedať s citátom

aa

Naposledy upravil 50MHz dňa Ut február 02, 2016 22:49:04, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Št december 31, 2015 10:33:50    Predmet: Odpovedať s citátom

50MHz napísal:
Zas to dopadne tak, že nebude nic skladem. A když to budu chtít koupit, tak budu muset složit zálohu a čekat, čekat, čekat....... až se pánovi na fréze podaří dodělat čudlíčky, protože v té výrobě bude zase zainteresovaných autobus dodavatelů a samotný výrobce bude jenom dodavatelem výmluv. Už se nemůžu dočkat.


No, tak potom nemusíš čekat a pořídit si hotový výrobek se stejnou užitnou hodnotou od renomovaného výrobce za čtyřnásobek Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
lubos
Hifista


Založený: 15 december 2006
Príspevky: 214

PríspevokZaslal: Št december 31, 2015 11:22:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Odar presne si to napísal, kto mal záujem stačilo napísať chalanom, tiež nebolo problém ísť si vypočuť prototyp, pripadne sa dohodnúť a vypočuť si ho na vlastnej zostave doma ako som to spravil i ja.


50MHz čo som videl u -GG- vyrobených kusov je dosť, čakať nemusíš, takže nevidím ak máš záujem problém s kúpou GG+Babaudio dacu. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št december 31, 2015 12:16:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Sorry, ale z pohladu bezneho navstenika tohoto fora alebo i internetu je to stale tajne.

Inak by tu boli napriklad fotky pristroja nadsenych majitelov, alebo napriklad informacia o cene.

Takto sa tu len mlzi, mlzi, odklada a schovava...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jeremysk
Hifista - pokročilec


Založený: 28 november 2010
Príspevky: 415

PríspevokZaslal: Št december 31, 2015 12:17:51    Predmet: Odpovedať s citátom

A cena?
_________________
Vo výstavbe: KT88 SE, Jensen Troels, SPX A40
Meditujem pri:pasiv HTPC, Primare CD31, Gustard x22, DAC1794 NOS 8xPCM1794, SPX2010, 2xDPA380MK2, Hypa17,SPX A40, Ekta Grande
Sluchadlá: Hifiman HE6, Grado SR325, SPX DHA1
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: Št december 31, 2015 12:25:16    Predmet: Odpovedať s citátom

naco stresovat? Ja kedze som sa stresovat nechcel som kupil cca pred pol rokom nieco ine a uz nejaku dobu spokojne pocuvam, ale ak sa mi podari v buducnosti tento prevodnik dostat ku mne domov na zapozicanie a bude lepsi ako to co mam doma, budem to riesit, dovtedy som v klidku:-)

Naposledy upravil blesk666 dňa Št december 31, 2015 13:44:12, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Št december 31, 2015 12:50:13    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Sorry, ale z pohladu bezneho navstenika tohoto fora alebo i internetu je to stale tajne. Inak by tu boli napriklad fotky pristroja nadsenych majitelov, alebo napriklad informacia o cene. Takto sa tu len mlzi, mlzi, odklada a schovava...


Bohužiaľ, musím súhlasiť.

Kto má záujem nech zavolá "chlapcom", dajú mu informácie, urobia cenu...no neviem...

Keď už má "relizačný tím" nejaké tajnosti, chystaný produkt nemá byť nejakým verejným bastlom a má niekoho živiť, nech s ním vyjde na svetlo božie až keď je všetko hotové a vyhne sa akýmkoľvek špekuláciám o koncepcii, meraniach, vizáži, cene....a nie 10 stránok dojmov, ako fantastický prístroj drví konkurenciu za smiešne peniaze, ALE treba si ho "zaslúžiť" pokorným čakaním. Akékoľvek polovičaté informácie a dohady o výrobku na ktorom sa (nepochybme) tvorcovia namakali sú v konečnom dôsledku iba na škodu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
-GG-
Hifista


Založený: 07 september 2012
Príspevky: 171

PríspevokZaslal: Št december 31, 2015 13:13:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Mat tak vase problemy... Rolling Eyes

Vsetky vyrobne firmy, vratanie nasej su do 7.1.2016 zatvorene a nema s tym problem ziaden z nasich tunajsich a ani zahranicnych odberatelov, takze tazko pochopit aky mozete mat vy...

Napriek dovolenkam sa vcera u nas zastavili chalani z Rainbow Crown Studio a prislubili mi, ze od 11.1.2016 by mal web ist uz na vsetkych platformach (retina, desktop PC, smartphon-y a tablety). Web obsahuje profesionalne fotky zariadenia zo vsetkych uhlov, z vnutra, su tam vsetky technicke parametre a merania z AP, takze si myslim, ze kazdy si pride na svoje.

Co sa tyka technickeho procesu vyroby, tak je proces jasny. Vyrobia sa 2 prototypy, na nich su odladene este nejake veci a potom sa spusti predprodukcna seria - 10 az 20ks, kde sa ladia veci, ktore pri prototypoch nie je mozne odchytit - rovnorodost, spolahlivost, opakovatelnost a celkova optimalizacia vyroby. Prave z tejto predprodukcnej serie maju niektori ludia kusy, pretoze sa na nich testuje SW v beznych podmienkach, popripade beru do uvahy nejake ich dalsie postrehy.

Toto vlakno vzniklo ako nadsenie (predpokladam) ludi, ktori sa k danym kusom dostali a su ochotni odpustit este nejake veci, ktore bezny zakaznik (rozumej - nekamarat) nemoze akceptovat. Na zaklade vyzvania som zverejnil nejake merania, a to je asi tak vsetko.

Pre tych co si myslia, ze to robime na kolene, tak sme firma s viac ako 20rocnou tradiciou v oblasti kovo vyroby a v sucastnosti disponujeme uz aj SMT technologiou pre male serie.

Takze Vam prajem stastny novy rok a slubujem, ze uz tu nebudem prispievat. Wink

PS: Tu mate este merania spektra s dig.0 do 1MHz...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
50MHz
Hifista


Založený: 02 apríl 2012
Príspevky: 162

PríspevokZaslal: Št december 31, 2015 20:12:57    Predmet: Odpovedať s citátom

aa

Naposledy upravil 50MHz dňa Ut február 02, 2016 22:48:41, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ipyks
Hifista - zaslúžilec


Založený: 17 október 2008
Príspevky: 814

PríspevokZaslal: Št december 31, 2015 21:12:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Jak je vidět,tak hold někdo musí mít to "kyselo málo kyselý" i poslední den v roce.. Smile. Přeji s DACem v novém roce mnoho obchodních úspěchů a osvícené zákazníky..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Pi január 01, 2016 03:00:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Miesta písania infantilných príspevkov radšej poprajem autorom DACu nech sa im v novom roku darí a nech im vyjde všetko podľa predstáv.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
-GG-
Hifista


Založený: 07 september 2012
Príspevky: 171

PríspevokZaslal: Po január 11, 2016 21:29:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Diskusiu mozete presmerovat tymto smerom :

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=250659#250659
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> DAC Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 z 9

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist