Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Koupili by jste si kvalitně nahrané SACD, kdyby znovu vyšly?
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 20, 21, 22  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Koupili by jste si kvalitně nahrané SACD, kdyby znovu vyšly?
ANO
41%
 41%  [ 21 ]
NE
58%
 58%  [ 30 ]
Celkom hlasov : 51

Autor Správa
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 08:09:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Dynaudio C2 - koncepce 2p. nema to basak jenom 2 stredaky 160mm....zvuk se mi nelibil, slysel jsem to a nekoupil bych si to ani za 50 000, muj subjektivni nazor na 2p. bez basaku je ze tohle reseni nehraje.

Dobre jsou dynadio consequence - 5 pasem cena novych dnes cca 1,5 milionu. Slysel jsem tyhlety consequence v Brně, tehdy to kluci z BK dotahli z Německa nebo odkud a byly na prodej myslim za 140 000...zvuk byl velmi cisty, ostry, detailni a dokazal bych si to predstavit mit doma (samozrejme tehdy to bylo mimo muj financni limit).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mokrouš
Hifista


Založený: 15 máj 2014
Príspevky: 113
Bydlisko: ČR

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 08:32:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli, pokud jsi myslel výdělek v $ c Čechách, tak jsi to měl napsat. Sorry za nepochopení. Nicméně platy v USA ani v ČR se za posledních cca 12 let tak extrémně nezvedly a oba strojky měly a mají cenu dost podobnou. Možná si někdo vydělal 9000,- Kč. Já tehdy vydělal mezi 20-30 a průměr byl okolo 15000,- Jen jsem řešil bydlení a tak jsem si koupil PIONEER PD S-06. Ten byl za 24000,- moc fajn.
Uznávám tedy, že by dnes to tvoje Sony mohlo stát okolo 90000,- s ohledem na českou ekonomiku, nikoliv na tu světovou, nebo v USA. Tam by byl spíš za 70 000,- a to proti 56 000,- už není taková hrůza.
Snad jsi tedy spokojený, že máš doma mnohem lepší stroj než já.
Nicméně ani tvoje Sony nemá kondenzátory na 50 let. A nehodlám už vůbec řešit za kolik jsi ho koupil.
Já bych byl taky rád, kdyby Sony dělalo i dnes pořádný strojky za rozumný peníze, stejně tak i Denon by mohl udělat lepší strojek, třeba za 3-4000 EUR. Ale nedělá.
Tak máme co máme a čekáme co se objeví.

_________________
Žádný učený z nebe nespadl a žádná investice do "železa" nezachrání špatnou nahrávku. ( Denon DCD2020AE, Accuphase E470, Dynaudio C2 II Signature, ...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mokrouš
Hifista


Založený: 15 máj 2014
Príspevky: 113
Bydlisko: ČR

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 08:59:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím, že ohledně Dynaudií by tě pár lidí asi vyvedlo z omylu.
Řada Confidence je velmi povedená a moje předchozí C1 vyhrály všechny testy regálovek bez rozdílu ceny a strávil jsem s nimi krásných 9 let. Utáhnou v klidu 30m2 pokoj včetně basů okolo 30-40Hz. Vždy jen záleží na umístění, natočení a vytlumení prostoru a dostatečném výkonu zesilovače podle velikosti cimry.
C2 jdou ještě mnohem dál. Logicky 2x vyšší akustický tlak při stejném výkonu zesilovače. Vyzkoušeno. Jsou opravdu hodně citlivé. Naprostý nadhled a autorita.
Nezkoušel jsem v letištní hale, ale ve 20m2, kde teď nouzově hraju to až zbytečně moc. Ale dobrým umístěním lze vykouzlit hodně. Zvuk je detailní až neskutečně, co skladba, to hromada nových informací, přitom zní plně a jemně a hlavně spojitě.
Consequence II hrajou samozřejmě lépe, ale 1,3 mega za ně fakt nedám. A 10 let starý bedny kupovat nebudu, ony totiž ani Dynaudia po 10 letech nebudou excelovat.
Stárne totiž hoši všechno a ne jenom my Smile
A dělat závěry z krátkého poslechu kdesi v krámě nebo u někoho, není řešení. Já si je nechal vozit k sobě domů a testoval důkladně.
Zažil jsem exoty, co postaví repro za mega do rohu cimry a chrochtají si co že to mají doma za zázrak. Pak to pustí, já si ublinknu a s úsměvem odcházím.
Jinak B&W celkem beru za solidní a silnou firmu, stejně tak i JM Lab. Spolu s Dány tvoří silnou trojku, která umí levný věci i ty hodně dobrý.
Ale jestli si myslíš, že C2 neumí zahrát basy, tak přijeď Smile a nemluvím o dunění.
Kde to má být suchý a rychlý, je to suchý a rychlý a kde to má jít hluboko a zaburácet, tak to jde hluboko a ... A už mě bolí ruka a musím jít vydělat pár kaček.

_________________
Žádný učený z nebe nespadl a žádná investice do "železa" nezachrání špatnou nahrávku. ( Denon DCD2020AE, Accuphase E470, Dynaudio C2 II Signature, ...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 09:24:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Mokrouš napísal:
C2 jdou ještě mnohem dál. Logicky 2x vyšší akustický tlak při stejném výkonu zesilovače. Vyzkoušeno.

Bude to nanejvýš 1,4x a to ještě jen někde.

Sorry, ale tohle už se celkově vážně nedá číst. Přitom to začátku vypadalo, že disponuješ jistým zdravým kritickým myšlením a schopností přes leccos se přenést.

citácia:
A dělat závěry z krátkého poslechu kdesi v krámě nebo u někoho, není řešení.

V tom máš ale velkou pravdu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mokrouš
Hifista


Založený: 15 máj 2014
Príspevky: 113
Bydlisko: ČR

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 09:42:35    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat: prosím vysvětli. Já jen vím, že 3db je výkon x2 a 6db se označuje za 2x vyšší hlasitost. Tak ať se nám tu nepletou pojmy.
A 85db a 88db je 2x takový vyzářený výkon.
Nehádám se o absolutní čísla, stejně jsou v tech. datech napsané jen hrubě.
Snad všichni víte jak vypadají impedanční průběhy reprobeden.
No a jak tu Bartoli opěvuje B&W 801D, tak si dohledejte jejich průběh. A zesilovač se zapotí dost. Ale furt lepší než nové 800D nebo 802D, které mají boule a propady jak blázen. Design nechme na osobním vkusu Smile
A pak si najděte impedanční průběhy C1 a C2, nebo alespoň jejich hodnoty.
Kde 801 lezou na 3k ke 20 ohmům, já mám 5 atd...
Ono udělat dobře kompenzace vyhýbky asi umí málokdo...

_________________
Žádný učený z nebe nespadl a žádná investice do "železa" nezachrání špatnou nahrávku. ( Denon DCD2020AE, Accuphase E470, Dynaudio C2 II Signature, ...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 09:50:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemá to smysl... Smile
Předně dB je bezrozměrný údaj a záleží, čeho se týká. Dvojnásobný akustický tlak (ne nutně subjektivní hlasitost) sice odpovídá +6dB SPL, ale to zas nebude při stejném výkonu zesilovače, pokud se basáky jen zdvojí.

Víc bych se do toho nepouštěl a zůstal u toho, že se ti ty bedny prostě líbí... Však proč ne, na tom není nic špatného.

- A osobně věřím, když už jsme u toho, že dokážu postavit lepší bedny, než ty Dynaudia nebo i ty B&Wčka, včetně kompenzací Smile A je nás tu takových jistě víc.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mokrouš
Hifista


Založený: 15 máj 2014
Príspevky: 113
Bydlisko: ČR

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 10:17:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Hele, já to fakt bral ohledně té citlivosti a impedanční křivce těch beden. Jak říkám, jsem sedlák a ne konstruktér. Nicméně jsem nebral jen 2x reprák, 2x tolik výkonu. Zas taková lama nejsem Smile
A taky vím, kde mám teď volume a jak to hraje a jak to hrálo před měsícem na C1, to je celý.
Jinak, pokud umíš koupit dobrý repráky, co vím, nikdo už je neprodává, tak se rád přijedu podívat na to co umíš. Teda jestli máš i bezdozvukovku a měřící vybavení za milióny. Já je neměl a tak jsem se stavbě vyhnul. Podle Amatérského rádia bych to fakt nechtěl navrhovat Smile

_________________
Žádný učený z nebe nespadl a žádná investice do "železa" nezachrání špatnou nahrávku. ( Denon DCD2020AE, Accuphase E470, Dynaudio C2 II Signature, ...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 10:39:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Mokrouš napísal:
Hele, já to fakt bral ohledně té citlivosti a impedanční křivce těch beden. Jak říkám, jsem sedlák a ne konstruktér. Nicméně jsem nebral jen 2x reprák, 2x tolik výkonu. Zas taková lama nejsem Smile

Napsal jsi "Logicky 2x vyšší akustický tlak při stejném výkonu zesilovače".
Aby toto platilo, musela by být citlivost jedné reprosoustavy vyšší o 6dB, a to citlivost udaná pro stejné napětí, typicky 2,83V. A přirozeně pro stejné impedance. Nevím, jestli toto platí pro C1 a C2. Nebo také vyšší o 6dB, udaná pro 1W, ale tak už se dnes citlivosti moc neudávají.

Pro vývoj beden i na špičkové úrovni bezodrazovou komoru ani žádné další vybavení za miliony nepotřebuješ. Můžeš si to tím maximálně usnadnit. Dobrý repráky se vyrábí a prodávají pořád.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 11:05:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Milionove vybaveni pro stavbu repro netreba, kvalitni rekraky je mozno koupit bez problemu....dukaz je napr mimoradne povedena bedna VB Aragorn, tato bedna dle meho soukromeho nazoru hraje cca o 70% lepe nez dynaudio C2 a stoji cca 30% ceny dynaudio....a je nova bez vyschlych kondiku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 11:07:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli, a jak je na tom Aragorn oproti B&W 801D?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 11:16:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Ani slovem jsem nikdy a nikde neopevoval BW 801D, jen jsem napsal ze si je casem koupim....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 11:20:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Aha. Tak to dává smysl Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 11:28:20    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Bartoli, a jak je na tom Aragorn oproti B&W 801D?


Technicky - chara, impedanci a jine technicke veci nedokazu porovnat.

Zvuk je rozdilny, BW jsou vic nabrousene, ostre nahore na vyskach, kazdemu by se asi BW nelibily, vim i o lidech co maji paskovy vyskace a kdyz slysi BW 800D tak blijou, je to o preferencich Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 11:33:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Doufal jsem, že by to srovnání mohlo zůstat ve stejné škále, jako u toho Dynaudia, které získalo cca 60% oproti Aragornu (kterého tedy berme za 100%). Ta škála samotná bylo to, co mě zaujalo. Nebo to mělo být prostě jen vyjádření toho, že je považuješ za horší?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 11:52:43    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Doufal jsem, že by to srovnání mohlo zůstat ve stejné škále, jako u toho Dynaudia, které získalo cca 60% oproti Aragornu (kterého tedy berme za 100%). To bylo to, co mě zaujalo. Nebo to mělo být prostě jen vyjádření toho, že je považuješ za horší?


Horsi/lepsi u povedenych beden 3p. je otazkou vkusu a preferenci....imho to neni anit tak lepsi/horsi jako spis libi/libi vic....a priznam se narovinu ze u BW si kupuju i design ktery se mi proste libi atd.

Neco jineho je srovnani mala 2p. dynaudio C2 versus jakakoliv povedena 3p. bedna napr aragorn...ale mohly by byt i jine povedene bedny...tam to uz neni libi/libi vic tam je to ze 2p. je objektivne horsi nez 3p..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 11:59:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Koukám, že je v tom složitý systém pravidel a podmínek... Musí to být dřina, to hifi Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 12:25:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Teď na chvíli zcela vážně. Zajímavé (a nebo taky ne) je, že na tom, co se líbí, se typicky dokáží dobře shodnout všichni, pokud ovšem neví, co poslouchají. Toto "dobré" se dá objektivně měřit a charakterizovat, dokonce se dá tato posluchačská shoda, resp. subjektivní hodnocení naslepo, s poměrně slušnou pravděpodobností předpovědět dopředu, za základě měření. Takové experimenty se skutečně dělají a dělaly a každý si to může dohledat např. v elektronické knihovně AES. Pokud jde tedy o reprosoustavy. U dalších audio zařízení to bude nejspíš fungovat podobně - může být jen problém s tím, že tam se pořád dost dobře nedaří měřit to, co je k tomu zapotřebí. Ukazuje to, že každý slyšíme do značné míry stejně (pokud jsme zdraví). Jinými slovy, to, že každý slyší jinak a něco jiného se mu líbí (oblíbené "je to o vkusu"), je jeden z nějvětších mýtů a úhybných manévrů v hifi. Přitom jen stačí vyloučit ostatní smysly.

Co je ale ještě zajímavější - jakmile však člověk ví a vidí, co hodnotí, toto naprosto přestává platit a vztah objektivně dobré=líbí je ten tam. Rozhodují pak úplně jiné věci, vesměs iracionální povahy - cena, značka, přání, znalost recenze, atd. I toto je experimentálně ověřené. Je to zjevně i věc podvědomí a není snadné se tomu vyhnout, i když to o sobě člověk tvrdí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 13:09:19    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat souhlasim, snad jen to slovo iracionalni je trochu problematicke zejmena u extremne draheho hifi znamena velka znacka neco jako zaruku ze se to da i po letech prodat a to je racionalni aspekt superdrahych nakupu za statisice.
Proste kdyz to zjednodusim dynadio C2 sice hraje špatně jako obycejna 2p. regalovka ale protoze je to dynadio a protoze je to v ceniku nove za statisice tak se to da vzdy prodat, ma to nadsene recenze v casopisech, reklamu v hifi casopisech, PR atd.. proste vse to co VB a jeho Aragorn nema a vpodstate koupit si nehrajici male dynaudio je ekonomicky mensi riziko nez koupit si velke hrajici aragorny...neni to tedy o zvuku ale o prodejnosti a prodejnost zarucuje znacka.

Takže ta věta by byla blize k pravdě v tomto tvaru:
Rozhodují pak úplně jiné věci, vesměs povahy nesouvisejici se zvukem komponentu - cena, značka, přání, znalost recenze, atd.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 13:15:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Mluvil jsem čistě o hodnocení. Posadí tě do místnosti, kde bude několik párů reprosoustav, třeba na automatické točně tak, aby se daly rychle přehodit všechny do stejného místa, a řeknou ti, ať každou podle poslechu ohodnotíš co do kvality zvuku. Tak se to skutečně dělá. A jde o to, že tvé hodnocení bude pravděpodobně jiné v případě, že to budeš dělat naslepo, než když budeš vědět, co hodnotíš. V prvním případě se nejspíš shodneš i s ostatními, ve druhém nejspíš už tolik ne.

To ještě vůbec nesouvisí s tím, jestli si to chceš koupit nebo ne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 13:35:09    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Mluvil jsem čistě o hodnocení. Posadí tě do místnosti, kde bude několik párů reprosoustav, třeba na automatické točně tak, aby se daly rychle přehodit všechny do stejného místa, a řeknou ti, ať každou podle poslechu ohodnotíš co do kvality zvuku. Tak se to skutečně dělá. A jde o to, že tvé hodnocení bude pravděpodobně jiné v případě, že to budeš dělat naslepo, než když budeš vědět, co hodnotíš. V prvním případě se nejspíš shodneš i s ostatními, ve druhém nejspíš už tolik ne.

To vůbec nesouvisí s tím, jestli si to chceš koupit nebo ne.


Ja to chapu a souhlasim.

A myslím takove vedecke podminky testu neni snadne zajistit a kdyby se zajistily asi by 80% high end firem zkrachovalo.

Vpodstate k tomu pristupujes prisne vedecky experiment, cetl jsem kdysi prace K. R. Poppera o logice vědeckého zkoumání, tak zhruba vim co to znamena opakovatelnost vedeckeho experimentu/testu/falzifikace hypotezy atd..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mokrouš
Hifista


Založený: 15 máj 2014
Príspevky: 113
Bydlisko: ČR

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 13:58:05    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat: Omlouvám se tedy za zmatení pojmů. Já bral že o 3db víc je to samé, jako když místo 10w pustím 20w a proto jsem psal, že při stejném výkonu to dá 2x tolik. A já myslel, že to můžu nazvat akustickým tlakem. Pokud je to ale těch 6db, což je pro běžného smrtelníka dvojnásobná hlasitost, tak se omlouvám za popletení. Já si právě myslel, že tlak je dvojnásobný, ale lidské ucho to vnímá až, když je čtyřnásobný. Ale ono jde tedy jen o výkon zesilovače. OK. Ještě si to asi prostuduju jednou Smile

Jinak mě ale baví číst o tom, jak Dynaudio neumí dělat bedny a jak je dvoupásmo na hovno Smile
No já si naopak myslím, že skvělý dvoupásmo, je lepší, než nezvládnutý 3.pásmo.
Teoreticky samozřejmě 3. nebo 4.pásmo je lepší, ale praxe bývá často děsivá.
Fázové posuny, impedance lítá od 2ohm do 40 a podobná zvěrstva, nemluvě o charakteru a zkreslení měničů, jejich disperzi a dalších věcech a taky kvalitě skříně samotné.
Mě se Dynaudia líbí esteticky i zvukově. Hlavně proto, že ony nehrají hezky, ony hrají totiž normálně a pokud možno přesně a to každý soudruh neunese. Že se pak nedá skoro žádná nahrávka poslouchat? Nojo, je to tak... Smile Ale zkuste si tam pošechnout něco opravdu dobře nahraného.
Vážně by mě zajímalo, jak se vyrábí 100% repro v českých garážových podmínkách...

_________________
Žádný učený z nebe nespadl a žádná investice do "železa" nezachrání špatnou nahrávku. ( Denon DCD2020AE, Accuphase E470, Dynaudio C2 II Signature, ...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 14:08:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Mokrouš napísal:
Vážně by mě zajímalo, jak se vyrábí 100% repro v českých garážových podmínkách...


Žeby s použitím softvéru, ktorý napísal MaBat... ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mokrouš
Hifista


Založený: 15 máj 2014
Príspevky: 113
Bydlisko: ČR

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 14:36:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Takže virtuální reproduktor? Smile
_________________
Žádný učený z nebe nespadl a žádná investice do "železa" nezachrání špatnou nahrávku. ( Denon DCD2020AE, Accuphase E470, Dynaudio C2 II Signature, ...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 14:43:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Čo dodať k takej otázke... snáď len ... pozri si ešte raz podrobne prezentačné video od Dynaudio.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 14:43:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Mokrouši jen FYI pan VB je profesional a jeho bedny aragorn nejsou z garáže ale je to profesionalni vyrobek s perfektnim zpracovanim, mozna ze jeho aragorny maji lepsi zpracovani nez ty 2p. dynaudio C2.
Mel by ses mirnit v hodnoceni veci ktere neznas, protoze pokud bys aragorny videl a slysel nenapsal bys takovy nesmysl o garáži.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 14:49:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Mokrouš napísal:
Takže virtuální reproduktor? Smile

Zcela virtuální -

https://plus.google.com/photos/111523276153282505282/albums/5953664183949994705

http://basstl.blog.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mokrouš
Hifista


Založený: 15 máj 2014
Príspevky: 113
Bydlisko: ČR

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 15:01:08    Predmet: Odpovedať s citátom

A co mám hledat na videích o Dynaudiu?
Já se znám s nějakými lidmi přímo s fabriky a krom toho, že ceny mají otřesně vysoké, stejně jako B&W nebo JM-Lab i jiní, tak vědí co dělají. A podle mě to dělají dobře. Za posledních 20 let mi ušima prošlo hodně různých Dynaudií a všechny OK. Zkraje nuda, pak pohoda. Jiné značky často "WOW!" a za pár minut jdu pryč.

Aragorny bych rád viděl a slyšel, ale asi mám blbej Gůgl Smile nějak se mi schovávají, krom jedné mizerné fotky někde na nějaké diskuzi o DIY, kde snad byla jejich osobní verze.
Já prostě jdu do klasiky i když za víc peněz.

_________________
Žádný učený z nebe nespadl a žádná investice do "železa" nezachrání špatnou nahrávku. ( Denon DCD2020AE, Accuphase E470, Dynaudio C2 II Signature, ...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 15:17:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Aragorny na bežnom Internete nenájdeš... malosériová výroba, dá sa povedať že len pre vyvolených a znalých... ;-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mokrouš
Hifista


Založený: 15 máj 2014
Príspevky: 113
Bydlisko: ČR

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 15:30:23    Predmet: Odpovedať s citátom

A je to vůbec legální, takovej underground Smile))))
_________________
Žádný učený z nebe nespadl a žádná investice do "železa" nezachrání špatnou nahrávku. ( Denon DCD2020AE, Accuphase E470, Dynaudio C2 II Signature, ...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mokrouš
Hifista


Založený: 15 máj 2014
Príspevky: 113
Bydlisko: ČR

PríspevokZaslal: Ut máj 20, 2014 15:39:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak pan VB a nebo BS??? Už se tu fakt ztrácím. Nebo jsou tu povolené jen přezdívky a známá jména jsou tabu?
_________________
Žádný učený z nebe nespadl a žádná investice do "železa" nezachrání špatnou nahrávku. ( Denon DCD2020AE, Accuphase E470, Dynaudio C2 II Signature, ...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 20, 21, 22  Ďalšia
Strana 6 z 22

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist