Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Upgrade analogu
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Analóg
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: Št december 06, 2007 16:46:54    Predmet: Upgrade analogu Odpovedať s citátom

Páni,
rád by som doma rozvíril vody analógu a vymenil môj terajší gramofon Pro-ject 2.9 niečím svalnatejším . Chcem začať výberom šasi a ramena a neskôr budem meditovať o prenoske (zatiaľ sa spokojím s prenoskou Dynavector 10x4)

Čo ma zaujalo?

Thorens 2010/2030
VPI Scout
VPI hw19 mkIII
Michell Gyrodec

Predpokladám, že na tomto fóre su väčší majstri v obore, tak by som rád počul čoho by som sa mal vyvarovať, resp. čo si najviac všímať pri pohľade na špecifikácie (materiál, konštrukcia atď )
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MB
Hifista


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 166
Bydlisko: Stockholm, SWE

PríspevokZaslal: Št december 06, 2007 18:41:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Toto je prva tema na tomto fore, ktora vypada zaujimavo, som zvedavy ako dopadnes. Ja som uz krase analogu bohuzial prepadol a mozem teda povedat ze vybrat jedneho z tych tvojich kandidatov bude hodne tazke, najhorsie je, ze je hodne tazko realizovatelne postavit si aspon 2 kusky vedla seba, tak sem supnem aspon fotecky tych krasavcov aby sme vedeli s kym mame tu cest.

Thorens TD2010



Thorens TD2030



VPI Scout



VPI hw19 Mk.III



Michell Gyrodec



Naposledy upravil MB dňa Pi december 07, 2007 10:04:12, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: Št december 06, 2007 21:19:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Pimbeche, vďaka, že si to tak krásne zosumarizoval. Hneď sa v tom dá lepšie vyznať. Wink

Verím,že z toho mála čo ma zatial zaujalo ani jeden špíler nebude prepadák. Na to, že by bola možnosť porovnať dva vedľa seba som ani nemyslel, utópia.

Skor by ma zaujímalo ako majú výrobcovia vyriešenú montáž ramienka, prenos vibrácií, kvalitu pohonu atď.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MB
Hifista


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 166
Bydlisko: Stockholm, SWE

PríspevokZaslal: Št december 06, 2007 21:39:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Este by nebolo od veci napisat ceny gramofonov by sme vedeli kde sa pohybujeme

Thorens TD2010BC okolo 36000 CZK
Thorens TD2030BC okolo 49500 CZK
VPI Scout + VPI JMW 9 /ramienko / okolo 50000CZK
VPI HW19ka sa snad uz ani nevyraba

Michell Gyro-Dec SE okolo 50000CZK
Michell Gyro-Dec okolo 65900CZK

takze je tam dost siroke cenove rozpatie, neodporucam kupovat gramofon tejto kategorie z druhej ruky od neovereneho zdroja

Ten VPI hw19 mkIII mi neviem preco pripomina moju kuzmu, hlavne ta farba dreva, spracovanie, samotna doska na dreve a ramienko je ine ako aj kryt, ale iste podoby tam su


Naposledy upravil MB dňa Pi december 07, 2007 10:04:56, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: Št december 06, 2007 22:48:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Pimbeche, ak by si potreboval dalsi zdroj obrazkov, tak zavitaj sem

http://www.zerogain.com/forum/showthread.php?t=16819

Je to taka mala analogova wikipedia.

Do zoznamu by som este mozno zahrnul:
Thorens TD 850


Ale oproti ostatnym je skor take "ugly duck". Rad by som to videl nazivo.

Rozdiel medzi Thorens 2010 a 2030 by mal byt (v zakladnej konfiguracii) v ramienku, v hmotnosti taniera, vo farbe a v rozmeroch.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MB
Hifista


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 166
Bydlisko: Stockholm, SWE

PríspevokZaslal: Pi december 07, 2007 00:38:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten som videl v Studio Eso, moc krasny (snad sa nemylim a bol to on)
Niektore Thorensy su Made in Czech, a asi aj 850ka, ale to sa radsej spytaj Renowna...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MB
Hifista


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 166
Bydlisko: Stockholm, SWE

PríspevokZaslal: Pi december 07, 2007 00:39:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Inak ja sa inspirujem obrazkami tu, moja oblubena stranka...

http://www.vinylengine.com/phpBB2/album.php
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mac
Hifista - zaslúžilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 572
Bydlisko: Znojmo, ČR

PríspevokZaslal: Pi december 07, 2007 07:58:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Já mám Michell GyroDec s ramenem SME IV, a z výše uvedené nabídky bych jednoznačně volil opět Michell. Má asi nejlepší možnost upgradu. Dá se k němu postupně pořídit přesný zdroj, ložisko a talíř z vyšší řady (Orbe), a dá se na něj mnamotovat prakticky jakékoliv rameno pouhou výměnou základny ramene, popřípadě se dají namontovat i ramena dvě.
Důležitá volba u grama je jestli chassis pevné nebo odpružené[img][/img]



P3130755.JPG
 Description:
 Filesize:  72.64 KB
 Viewed:  658 Time(s)

P3130755.JPG


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mac
Hifista - zaslúžilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 572
Bydlisko: Znojmo, ČR

PríspevokZaslal: Pi december 07, 2007 08:07:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Je pravda, že Michell se s cenou může vyšplhat i dost vysoko, ta cena je jen za chassis bez rameme, kvalitní rameno není levná záležitost (jde tam namontovat i 12" ne jen klasicky 9"), ten přesný zdroj rozhodně doporučuji ale zase cca 20 kKč. s přenoskou stř. třídy je pak celková cena i kolem 200kKč.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Pi december 07, 2007 08:35:08    Predmet: Odpovedať s citátom

4 Coques

Co zůstat u domácí kvality ProJect? Pro-ject RPM 10 jako současný nejvyšší model by jako upgrade analogu nemusel být špatný. Pohráli si s novým raménkem.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Pi december 07, 2007 09:07:55    Predmet: Odpovedať s citátom

MB napísal:
... neodporucam kupovat gramofon tejto kategorie z druhej ruky od neovereneho zdroja

Proč nekupovat z druhé ruky? Nebo to je myšleno jen v případě onoho neovereneho zdroja? To je pak IMHO automatický ...

MB napísal:
Co zůstat u domácí kvality ProJect? Pro-ject RPM 10 jako současný nejvyšší model ...

Ač to zní neuvěřitelně, nějakou dobu už si taky pohrávám s myšlenkama na gramofon, jsou to moc krásné strojky a i ty ProJect se mi moc líbí. První krok ke gramu už jsem udělal - předzes s integrovaným MM/MC phono modulem ... Smile

Mi se třeba líbí tento - Pro-Ject RPM 9.1 X


Naposledy upravil Hlava dňa Pi december 07, 2007 09:43:21, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MB
Hifista


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 166
Bydlisko: Stockholm, SWE

PríspevokZaslal: Pi december 07, 2007 09:43:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslel som to v pripade drahsich gramofonou, predsa len stoji to hodne penazi, a tych "hejbatek" je na gramofone predsa len viac ako na CDplayeri alebo na zosilovaci, takze niekde z Aukra by som gramec za 40000 radsej nekupil, ale verim tomu, ze od osoby overenej trebars aj tu na fore by to problem byt nemal, to clovek hned vidi pri nakupe, zaklad je original krabica, kompletne prislusenstvo atd

Vkladas mi do ust Kubove slova

MB napísal:
Co zůstat u domácí kvality ProJect? Pro-ject RPM 10 jako současný nejvyšší model ...


Naposledy upravil MB dňa Pi december 07, 2007 19:12:53, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: Pi december 07, 2007 09:44:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Mne prave dizajn gramofonov Pro-ject moc nepasuje.

Mac, Michell Gyrodec je strojek krasny a verim, ze hodny investicie. Uvidime ako to dopadne.

Dostal som radu, ze by som si nemal ujst pozornosti gramo Marantz TT15, vyrabany na zakazku firmou Clearaudio.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MB
Hifista


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 166
Bydlisko: Stockholm, SWE

PríspevokZaslal: Pi december 07, 2007 09:45:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano Pro-jecty su nadherne, lacne (nechcem pisat vyborny pomer vykon/cena, pretoze ty to nemas rad) ale mam pocit, ze Coques chce ist vyssie.Aj ked ta 10ka je hodne slusny stroj...

Kuba4 napísal:
4 Coques

Co zůstat u domácí kvality ProJect? Pro-ject RPM 10 jako současný nejvyšší model by jako upgrade analogu nemusel být špatný. Pohráli si s novým raménkem.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MB
Hifista


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 166
Bydlisko: Stockholm, SWE

PríspevokZaslal: Pi december 07, 2007 09:47:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Vcera ked som vkladal obrazky tych masiniek hore, tak ma moja pani upozornila, ze aj by som tí tam mal vlozit aj tuto krasnu masinku...dobry tip, ale oproti tym VPI a Michell je trosku jednoduchsi, zase na druhu stranu cena vyborna

Coques napísal:
Mne prave dizajn gramofonov Pro-ject moc nepasuje.

Mac, Michell Gyrodec je strojek krasny a verim, ze hodny investicie. Uvidime ako to dopadne.

Dostal som radu, ze by som si nemal ujst pozornosti gramo Marantz TT15, vyrabany na zakazku firmou Clearaudio.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
fotolaik
Hifista


Založený: 06 marec 2007
Príspevky: 131
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi december 07, 2007 10:39:00    Predmet: Odpovedať s citátom

to coques : souhlas - design ProJect neni nic moc - mam rad kov, drevo...moje myslenky se ubiraji spis smerem, koupit lepsi ProJect - rozebrat a udelat si "karoserii" ve dreve sam/tak to asi dopadne/ ...pak je varinata "ojetin" - dostal jsme nabidku na LinnSondek - bohuzel uz starsiho data - viz obrazek, cena je 38 tis ..coz je pro me docela dost...zkus se podivat na cleareaudio - model Ambient je moc pekny .. vyborne gramo jsou i Micro seiki - ale tezko se shani...ale designem jsou pro me nadherne at tady ten Linn Sondek
_________________
tom_fotolaik

nic - s hifi jsem radeji skoncil....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mac
Hifista - zaslúžilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 572
Bydlisko: Znojmo, ČR

PríspevokZaslal: Pi december 07, 2007 10:51:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Hezké a asi i dost dobré bude něco z tohoto:
http://www.kuzma.si/products.php
Stabi S jsem osobně odzkoušel, byl dost dobrý a design se mi taky líbí
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MB
Hifista


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 166
Bydlisko: Stockholm, SWE

PríspevokZaslal: Pi december 07, 2007 11:22:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Jednu Kuzmu Stabi (bez S) mam doma, mozem potvrdit bytelna masina a ako p. Šimko so Studio Eso hovori - ramienka odlievane z nabojnic Very Happy , je to paradny stroj, Stabi S je vsade vyborne hodnoteny, design ale nie je uplne dokonaly, to ten ich Refence je iny krasavec, ale uz je trosku mimo zaplatitelnu cenovu kategoriu

Stabi S



Stabi Reference




mac napísal:
Hezké a asi i dost dobré bude něco z tohoto:
http://www.kuzma.si/products.php
Stabi S jsem osobně odzkoušel, byl dost dobrý a design se mi taky líbí
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mac
Hifista - zaslúžilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 572
Bydlisko: Znojmo, ČR

PríspevokZaslal: Pi december 07, 2007 13:47:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Mně se design Stabi líbí hodně, jeden čas jsem o něm uvažoval,
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MB
Hifista


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 166
Bydlisko: Stockholm, SWE

PríspevokZaslal: Pi december 07, 2007 13:55:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Bohuzial u Kuzmy musis rozlisovat ktoru Stabi, Stabi bez dalsich znaceni vypadala takto a bol to vyssi model ako Stabi S, vyrabal sa do roku 2005



PS: na fotke je pan Kuzma

mac napísal:
Mně se design Stabi líbí hodně, jeden čas jsem o něm uvažoval,
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: Pi december 07, 2007 15:13:14    Predmet: Odpovedať s citátom

MB
Nevíš prosím, z čeho je ta základna u starého Kuzmi?
Dřevěný sendvič, dýhovaná DTD, nebo něco úplně jiného?
A ta deska je kompaktní (s odfrézovaným prostorem na součástky) nebo klasická ohrádka, uvnitř "dutá"? Díky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MB
Hifista


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 166
Bydlisko: Stockholm, SWE

PríspevokZaslal: Pi december 07, 2007 17:25:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono to sem nepatri, ale moja Kuzma ma dreveny ram si 4 cm a za nim je zavesena na zavesoch (gumenych-vyska sa da regulovat) olejova vana, kde je ulozeny motor a tanier, ta vana je zospodu gramofonu nahmatatelna, takze drevo je skutocne iba po obvode, ak si z prahy prid si ju osahat, pravda mam ju doma uz pol roka ale este som ju nejako podrobne neskumal, iba ked som "menil" otacky z 33 na 45vybratim taniera a prehodenim gumicky do inej polohy ... ja neviem ako ti to lepsie popisat

Krecek napísal:
MB
Nevíš prosím, z čeho je ta základna u starého Kuzmi?
Dřevěný sendvič, dýhovaná DTD, nebo něco úplně jiného?
A ta deska je kompaktní (s odfrézovaným prostorem na součástky) nebo klasická ohrádka, uvnitř "dutá"? Díky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mac
Hifista - zaslúžilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 572
Bydlisko: Znojmo, ČR

PríspevokZaslal: So december 08, 2007 07:33:58    Predmet: Odpovedať s citátom

MB
Měl jsem na mysli Stabi S.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
efičák
Hifista


Založený: 24 január 2007
Príspevky: 239
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: Po december 10, 2007 09:32:37    Predmet: Re: Upgrade analogu Odpovedať s citátom

Coques napísal:
Páni,
rád by som doma rozvíril vody analógu a vymenil môj terajší gramofon Pro-ject 2.9 niečím svalnatejším . Chcem začať výberom šasi a ramena a neskôr budem meditovať o prenoske (zatiaľ sa spokojím s prenoskou Dynavector 10x4)

Čo ma zaujalo?

Thorens 2010/2030
VPI Scout
VPI hw19 mkIII
Michell Gyrodec

Predpokladám, že na tomto fóre su väčší majstri v obore, tak by som rád počul čoho by som sa mal vyvarovať, resp. čo si najviac všímať pri pohľade na špecifikácie (materiál, konštrukcia atď )


Jo, to máš moc hezké téma. V sobotu mě kamarád Peer ukázal sestavu s Michell Gyrodec, upgradovaný na Michell Orbe. Zbyl mu z něj talíř, který úplnou náhodou ladí s mým integrovaným zesilovačem. Pozlacené knoflíky budou házet zlatá prasátka společně.

http://www.michell-engineering.co.uk/pic/tur/michell_gyrose.jpg

Rameno koupil SME V. Poslední model.

http://www.vinylengine.com/library/sme/series-v.shtml

Přenoska Dynavector XX 2.

http://www.dynavector.com/products/cart/frame.html

Phono Trichord Diablo.

http://www.laser-turntable.com/Phono%20Stages/trichord_Diablo.htm

Desky buď nové, anebo alespoň prané pračkou LP. Jsou to strašné prachy, ale je to slyšet. Boží živý zvuk. Já rád elektronky. V této sestavě mi nechyběly. Byl to pro mě referenční zážitek.
Seděl sem jak přibitý....

Byl to můj druhý zážitek s Michell gramofonem. Oba byly naprosto skvělé. V Horn studiu má Gyrodec a zesiluje jej elektronkovým phonem vlastní konstrukce.
Úžasný zážitek.

RPM 10 je laciný a velmi kvalitní. Myslím, že Sumiko Blue Point no.2, který se k němu doporučuje, nevyužívá potenciálu neutrálního gramce. Měl bych potřebu vyměnit prodrátování za Van Den Hul stříbrné drátky. Vyzkoušel sem si na živo, položit na akrylátový talíř, položit P-J filcovou podložku. Pro mě mnohem lepší. Ikdyž je akryl amorfní materiál, tlumení vynilu filcem dává středům hebkost.
Připlatit si rozdíl, mezi 9.1 a RPM 10 se vyplatí. Delší ramínko přináší jednoznačně menší zkreslení na krajích desky, i podle analogového nadšence Tačmůda. A tomu věřím.
Klidnější těžší hmota a lepší kvalita ložiska vnášejí klid a pocit dražšího zvuku. Doufám, že Pro-Ject tímto neřekl poslední slovo a možnost tuningu či dalších upgradů bude nabízen i jimi.

Doplnění co nejlepší nízkovýstupovou MC a už základním Pro-Ject Phono Box SE II., přinese excelentní zvukový zážitek. Navíc to vybalování nového vonícího přístroje je zážitek. Opotřebení u analogu je dost důležitý faktor. Tak za těžce vydělané peníze doporučuju nový RPM10 a co nejlepší přenosku. Dynavector, který mi Peer pustil, stojí 2 x více, než nový RPM10. V cenové třídě kolem 10 t. se ve světě doporučuje Denon DL-103 R. Speciální firma na přenosky, Ortofon, dělá excelentní modely, z nichž se mi osobně moc líbil Bohušův Ortofon Samba. Pujčil sem si Salsu. je levnější a měla by mít podobný charakter. Ale v té chvíli byl pro mě P-J K6 lepší. Asi vyhledávám větší zkreslení. Smile
LP Katia Melua povolila panty mých čelistí. Model P-J Perspektive, je technologicky starší než můj RPM9, s Sambou zakouzlila.

Jaký máš k tomu Dynavectoru Phonopředzesilovač?

Ortofon Bronze red má dle přítele Renowna mnohem lepší dojem i parametry. Nevím, jak je na tom oproti nim tvůj Dynavector. Asi máš čas až ji více opotřebuješ. Kam pak dál uvidíš sám. Mě čeká veliký tuning mého PRM9. Zbyde jen ramínko. Smile

Ber mé "názory" s rezervou. Technicky na tom nejsem tak erudovaný, jako Tačmud. A pořád věžím v líbivém zvuku P-J K6, což má menší rozlišení. Ale pro stré desky z bazaru to má moc hezké kouzlo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: Po december 10, 2007 09:50:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Podla vsetkeho ma Peer jeden z najlepsich analogovych zdrojov v nasich koncinach.
Michell Orbe se vsim vsudy musi byt skvely, o tom nepochybujem. Musel do toho dat balik.

Ako som uz pisal, dizajn Projectu mi nesedi. Pri vybere inych komponentov na dizajn moc nehladim, ale gramofon je ina. Tresnicka na dorte.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: Po december 10, 2007 10:55:30    Predmet: Odpovedať s citátom



VPI Scoutmaster + JMW9

Mam v podstate jasno.
Davam Vam poslednu sancu sa ozvat ak mate nieco proti mojmu vyberu. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
fotolaik
Hifista


Založený: 06 marec 2007
Príspevky: 131
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po december 10, 2007 11:31:07    Predmet: Odpovedať s citátom

to Coques : ja myslim, ze pekna volba Very Happy ja mam ted nabidku na VPI 19 MK III a hodne o ni premyslim....jaky planujes predzes ???
tom_fotolaik

_________________
tom_fotolaik

nic - s hifi jsem radeji skoncil....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: Po december 10, 2007 11:43:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Predzosilovac mam Riaudio PH2. Zatial nic nove neplanujem. Myslim, ze sa budem nejaky cas spamatavat z nakupu sasi a prenosky.

Bolo by to prijemne, ale vsetko naraz nejde.

Ja som mal dilemu medzi novym a pouzitym a dospel som k tomu, ze si radsej priplatim za nove. ...Vela mechanickych casti na jednej doske, staremu by som asi neveril.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
fotolaik
Hifista


Založený: 06 marec 2007
Príspevky: 131
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po december 10, 2007 15:02:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi je to /urcite to je/ lepsi cesta, ale ja jsem si dal nejaky limit a ten neprekrocim..budu na tom hrat jenom stare desky z mladi..jinak budes mit pekny kousek !!! Radeji bych take kupoval new, ale.....
tom_fotolaik

_________________
tom_fotolaik

nic - s hifi jsem radeji skoncil....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Po december 10, 2007 19:32:35    Predmet: Re: Upgrade analogu Odpovedať s citátom

efičák napísal:
...Michell Gyrodec, upgradovaný na Michell Orbe.

http://www.michell-engineering.co.uk/pic/tur/michell_gyrose.jpg

Rameno koupil SME V. Poslední model.

http://www.vinylengine.com/library/sme/series-v.shtml

Přenoska Dynavector XX 2.

http://www.dynavector.com/products/cart/frame.html


Moc pěkné hračky.

Vzhledově se mi třeba ještě líbí toto - http://www.michell-engineering.co.uk/pic/tur/michell_tecnodec.jpg - znáte ten gramofon někdo?
Není někde k mání ceník pro představu co ty jejich strojky stojí?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Analóg Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Strana 1 z 4

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist