Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Focal ARIA 906
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1241
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut apríl 05, 2016 15:42:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som myslel, že je to nejaká všeobecne známa závislosť a je toho po nete viac. Napr. to umiestnenie v polici v Tooleho knihe je, len je aj vzadu uzavretá. Ja to mám otvorené a na stene za tým difuzor, tak sa domnievam, že je to o kúsok lepšie, ako v tej uzavretej. Keby Ťa náhodou napadlo, čo sa dá vylepšiť v existujúcom stave, tak mi napíš. Dostal som námet na vyloženie celej police knihamy, to sa domnievam, že by mohlo pomôcť, ale z estetického hľadiska sa mi to zase až tak moc nepáči.
_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R


Naposledy upravil mrba dňa Pi apríl 08, 2016 06:40:58, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut apríl 05, 2016 15:48:28    Predmet: Odpovedať s citátom

No jeste je ten spalek hranaty jako cihla, takze + vesele difrakce, protoze je to blizko vyskace.

By me zajimalo kdo takoveto spalky hifivibracevodoo prodava a vyrabi a za kolik euro.

Kdo to kupuje: Mrba

Je to nelichotivy obrazek jak to s hifistama je smutne, zenou se za DACy s 0,0001THD, hadaji se jestli zesik s THD 0,001 je lepsi nez 0,002 a pak si bedny zabijou spalkem a obestavi to nabytkem.

Zvukovy vysledek pak tomu odpovida.

A jeste sem pise hifista takovehle perly- Namýšlam si, že je to lepšie, ale v slepom teste by som to asi nerozoznal. A hlavne to nedávam dole, váži to vyše 15kg.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12743

PríspevokZaslal: Ut apríl 05, 2016 15:54:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Vzhledem k tomu, že to je celé v té nábytkové stěně, tak nějakou cihlu navíc už bych fakt neřešil Laughing
Ale je to vtipný.


Naposledy upravil MaBat dňa Ut apríl 05, 2016 15:56:57, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1241
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut apríl 05, 2016 15:56:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Ešte keby si o tom presvedčil Bartoliho Smile (že to nemá riešiť)
_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut apríl 05, 2016 15:57:43    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Vzhledem k tomu, že to je celé v té nábytkové stěně, tak nějakou cihlu navíc už bych fakt neřešil Laughing


No jo ale jestli ten hifista za ty 2 cihly treba uvalil 500 euro tak by to byl dobry business, tomu ja rikam obchodni prilezitost, trochu marketingu, pozlacene nozicky a komercni uspech se dostavi Laughing


Naposledy upravil Bartoli dňa Ut apríl 05, 2016 15:58:39, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12743

PríspevokZaslal: Ut apríl 05, 2016 15:57:53    Predmet: Odpovedať s citátom

No tak idiocie je tam v první řadě vůbec něco takovýho cpát. To je snad mimo diskuzi.

- Ku*va, Bartoli, budeš potřebovat ještě tak 250 kg žuly a posadit to na B2...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1241
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut apríl 05, 2016 16:11:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak keď som pred 2 rokmi začal čítať rôzne fóra, tak som podľahol woodooizmu. No čo, mám sa zabiť? Very Happy

http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?f=28&t=2314

http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?t=26

http://www.highendforum.cz/viewtopic.php?t=1350&start=40

http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?f=16&t=11066&p=103755&hilit=zat%C3%AD%C5%BEit#p103755

Aj to je dôvod aby ste uvažovali, skôr než niečo napíšete, nejakého nováčika to môže stáť aj zbytočné prachy Sad

I keď v tomto konkrétnom prípade to zas až tak moc neľutujem Smile

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R


Naposledy upravil mrba dňa Pi apríl 08, 2016 06:31:04, celkom upravené 6 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11495
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut apríl 05, 2016 16:11:53    Predmet: Odpovedať s citátom

s tym zatazovanim repro je toho plny internet ... mozno idiocia, ale rozsirena a malo vyvracana... ja som to tiez kedysi skusal a zatazoval repro inymi repro co boli k dispozicii :-)

...

Napr. stranka plna napadov na hranie :D

citácia:
Almost all speakers with a flat top benefit from placing small weights on that top expect a significant improvement in clarity Start with brass or iron weights of approximately 1 pound, one in each front corner (do not use sand, lead, shot, marble, granite or slate). Experiment with moving the weights and adding more when you get to the optimum weight, adding just another half pound can kill almost all the gains you’ve made. For the very best sounding weights you can use, Micropoint Heavyhats.

Zdroj: http://www.co-bw.com/Audio_Increase_Listening_Experience_Gear.htm


Naposledy upravil miero dňa Ut apríl 05, 2016 16:13:49, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12743

PríspevokZaslal: Ut apríl 05, 2016 16:12:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Nejlepší na tom je stejně hláška "ale je to těžké, tak to tam holt zůstane" Laughing
Ale vždyť je to legrace... Smile Jsou na světě horší věci.


Co se musí nechat, jestli někdo dokáže prodat něco, co si někdo přinese domu a postaví na reprobedny, tak je génius. Možná (nejspíš) k tomu ale stačí ve skutečnosti málo.
A když to někdo přijde vrátit s tím, že se nic nezlepšilo, tak řeknou "jó pane, to jste to tam dal blbě... zkuste dvě další."
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1241
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut apríl 05, 2016 16:43:25    Predmet: Odpovedať s citátom

No vidíš a ja som si to dokonca nechal na zákazku vyrobiť Very Happy

Ja som to sem dal pre odľahčenie, len Bartoli sa toho nejako chytil Sad

Prečítaj si tie 4 linky čo som sem dal a to neviem nejako nájsť ten, že si niekto dal na bedne závažie z činiek a nechal to už na nich preto, lebo to bolo o toľko lepšie Smile

! ! ! ... Edit 8.4.2016 : Tak som to našiel:

http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=26&st=0&sk=t&sd=a&start=7

No nepodľahni tomu Smile

Ale zas na druhej strane ako jeden z dôvodov, prečo nedávať bedne do regálov sa uvádza aj dôvod, že sa prenášajú vibrácie z bedne do nábytku. Tak tomu to trochu snáď bráni. Smile

Ono biznis je to aj u nás, aj keď len podložka:

http://www.zs-acoustics.com/hifi_doska.html

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R


Naposledy upravil mrba dňa Pi apríl 08, 2016 07:46:27, celkom upravené 5 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Kocour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 február 2008
Príspevky: 797

PríspevokZaslal: Ut apríl 05, 2016 16:51:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono zalezi jakym reprakem hybes po jake celni stene, a jake zavazi (nemyslim material nebo povrchovku Smile)tam das. Takze delat z toho nejakou generickou zavislost-grafy je zbytecne.

mrba napísal:
Ja som myslel, že je to nejaká všeobecne známa závislosť a je toho po nete viac. Napr. to umiestnenie v polici v Tooleho knihe je, len je aj v zadu uzavretá. Ja to mám otvorené a na stene za tým difuzor, tak sa domnievam, že je to o kúsok lepšie, ako v tej uzavretej. Keby Ťa náhodou napadlo, čo sa dá vylepšiť v existujúcom stave, tak mi napíš. Dostal som námet na vyloženie celej police knihamy, to sa domnievam, že by mohlo pomôcť, ale z estetického hľadiska sa mi to zase až tak moc nepáči.

_________________
HTPC + RME ADI-2 DAC + Yamaha M-50Dawsoo + ruzne DIY repro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1241
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut apríl 05, 2016 16:51:51    Predmet: Odpovedať s citátom

OK, díky.
_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1241
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi apríl 08, 2016 06:57:22    Predmet: Odpovedať s citátom

A našiel som už aj ten link, čo ma presvedčil, že som si tú žulu na ARIE objednal:

http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=26&st=0&sk=t&sd=a&start=7

Hlavne druhý príspevok v linku.

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Kocour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 február 2008
Príspevky: 797

PríspevokZaslal: Pi apríl 08, 2016 07:21:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Jo na to si vzpominam. Co napsat, vliv to jiste ma, jestli lepsi nebo horsi tezko rict. Kazdopadne to zmeni frekvencku stredaku a vyskace a to je to co bude slyset. Pokud nejaka zmena slyset bude.
_________________
HTPC + RME ADI-2 DAC + Yamaha M-50Dawsoo + ruzne DIY repro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1241
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi apríl 08, 2016 07:37:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Už mi prišiel stojan k mikrofónu, takže v rámci jeho otestovania spravím nejaké merania a uvidím, či a aký vplyv to má. Merať budem ale len tam, kde je bedňa umiestnená, takže aj s rušivými vplyvmi nábytku.
_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi apríl 08, 2016 08:17:28    Predmet: Odpovedať s citátom

mrba napísal:
Už mi prišiel stojan k mikrofónu, takže v rámci jeho otestovania spravím nejaké merania a uvidím, či a aký vplyv to má. Merať budem ale len tam, kde je bedňa umiestnená, takže aj s rušivými vplyvmi nábytku.


Takove mereni s cihlou a bez cihly v nabytku udelat muzes, ale nic ti o bedne a vlivu cihly nerekne.

Vzhledem k tomu jak jsou ty focaly mrnavy tak je muzes vzit do igelitky o zmerit venku bez odrazu, nebo kdekoliv v telocvicne/kulturaku, abys vedel co cihla udela.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kocour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 február 2008
Príspevky: 797

PríspevokZaslal: Pi apríl 08, 2016 08:23:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Staci to doma postavit na nejaky stojanek nebo hranu stolu, a merit z metru nebo i lehce min. A pouzit okno.
_________________
HTPC + RME ADI-2 DAC + Yamaha M-50Dawsoo + ruzne DIY repro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi apríl 08, 2016 11:17:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Kocour napísal:
Staci to doma postavit na nejaky stojanek nebo hranu stolu, a merit z metru nebo i lehce min. A pouzit okno.



Hifista nechape ze aby odlisil v mereni odrazy od polic nabytku od sady difrakci z cihly musi to postavit do prostoru tak aby tam byl jen ten difrakcni bonus z cihly a ne ten bordel z nabytku + cihla difrakce.

Je pravdepodobne ze ten vliv nabytku bude tak velky ze ta tva cihla to zhorsi jen minimalne a na mereni to skoro neukaze rozdil s cihlou a bez.

Prave ten rozdil s cihlou a bez cihly uvidis poradne jen ve volnem prostoru.

Ze jsi ty bedny doma akusticky totalne zabil je ti doufam uz jasny. Vpodstate jsi splachnul penize za sve hifi do zachodu....

Coz mimochodem je casty jev u hifistu mazliku, naposledy se tady vyskytly fotky z prodeje napr top beden revel ultima saloon2 kde to hifista taky akusticky zabil....tak te muze utesit ze ty jsi za ty svoje focaly dal minimum penez zatimco ten s revelama za to zaplatil 2 mega....a vysledny zvuk se moc lisit nebude Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1241
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi apríl 08, 2016 12:10:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Kocour napísal:
Mrba, asi bych to, jako dvoupasmo, meril v ose vyskace. Jak chces, klidne to zmer mimo stenu, s a bez spalku, a pak i ve stene. Zalezi jak si chces hrat. Ja tomu rozumim proc to tak mas a chapu to.

Bartoli, kazdy ma bedny umistene jak si muze dovolit. Radost z poslechu muze byt i tak.


Zatiaľ sa s tým chcem hrať len v pozícii, ako je to umiestnené, to ma zaujíma teraz viac.

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1241
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi apríl 08, 2016 21:20:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Takže tu sú prvé merania v posluchovom mieste so závažím (nástavcom, žulou,...) a bez.

(5ms vyhladením 1/24 oct, ostatné 1/12 oct)

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R


Naposledy upravil mrba dňa So apríl 09, 2016 06:41:37, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1241
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi apríl 08, 2016 21:25:39    Predmet: Odpovedať s citátom

A ešte 2 merania pre porovnanie so závažím a bez neho.
_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1241
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi apríl 08, 2016 21:37:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Skúšal som aj merania v horizontálnej rovine, ale tam sa mi moc nedarilo umiestňovať mikrofón do potrebných pozícií, tak som to zatiaľ vzdal. Zvlnenie pri 0° je asi spôsobené skrinkou cca 10-15cm za mikrofónom. Pri 10 a 20° tam už bol voľný priestor. Okno bolo 5ms.

(Všetky merania sú len s ľavou bedňou, príp. prislúchajúcim subom)

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
KomarD-jeay
Hifista - pokročilec


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 309
Bydlisko: Michalovce

PríspevokZaslal: Ne apríl 10, 2016 11:29:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Hifista nechape ze aby odlisil v mereni odrazy od polic nabytku od sady difrakci z cihly musi to postavit do prostoru tak aby tam byl jen ten difrakcni bonus z cihly a ne ten bordel z nabytku + cihla difrakce.
Jak mozes ty vediet, co (ne)chape hifista, ked si len hifijelito?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ne apríl 10, 2016 12:14:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Jen technicka poznamka, abys videl difrakce cihly, musis to merit nejen ve volnem prostoru bez blízkeho nabytku ale musis merit sadu mereni mimo osu.

Pak ti cihla difrakce vylezou az ze sedy mereni mimo osu. Zvlneni/difrakce pak bude ruzne - mimoosove zavisle -difrakce, mimosove nezavisle jsou rezonance.

Z jednoho mereni v ose bedny o difrakcich z cihly a bez cihly nic nezjistis.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1241
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po apríl 11, 2016 06:33:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale z meraní sme sa pravdepodobne dozvedeli, že v posluchovom mieste za aktuálneho umiestnenia je vplyv skoro zanedbateľný. A mimoosové meranie je taktiež ovplyvnené všetkými okolitými predmetmi, takže tiež by mi až tak moc nepovedalo. A na meranie vo voľnom priestore namám podmienky, príp. by to bolo tak náročné, že tá informácia mi za to nestojí.
_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
KomarD-jeay
Hifista - pokročilec


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 309
Bydlisko: Michalovce

PríspevokZaslal: Ut apríl 12, 2016 14:50:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Co je s tehlou a co bez? fialove? zlte?
Zlte vyzera, ze je s tehlou, ale to vies iba ty.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1241
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut apríl 12, 2016 14:55:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Na prvom obrázku je to popísané (bez tehly - zelená, s tehlou - modrá) a platí to tak na všetkých obrázkoch.

Posledný obrázok (0, 10, 20°) je len s tehlou, bez tehly som už nemeral.

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1241
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut január 24, 2017 08:59:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Objavila sa novšia recenzia, tak pre úplnosť pridávam.

A aj nejaké info z jednoho či druhého fóra.

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1241
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So júl 11, 2020 22:43:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Dopĺňam novšie a podrobnejšie meranie.
_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
HungJohnson
Ready2Die
Ready2Die


Založený: 06 august 2020
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Št august 06, 2020 16:26:37    Predmet: Techdetects Odpovedať s citátom

Pretty nice post. I simply stumbled upon your weblog and wished to mention that I have really enjoyed browsing your forum posts. After all I’ll be subscribing on your feed and I am hoping you write once more very soon!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Strana 4 z 5

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist