Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Nový slovenský elektrónkový zosilňovač Popular A3
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
JHradec
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 998

PríspevokZaslal: Pi október 10, 2014 17:21:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Sorry, ale ten zesilovač nestojí za tolik řečí.
Kdysi ( cca před 45- ti lety) jsem měl taky postavený stereozesilovač s EL84,
akorát jsem tam měl ještě pasivní korekce a triodu navíc ( 6CC42). Zesilovač se mi vrátil před 20-ceti lety na opravu (divil jsem se, že ještě žije). Když jsem vyměnil vyteklé ellyty a kondenzátory hovňáky, byl jsem zas překvapen, jak mile to hraje. Marná sláva, druhá harmonická. Není to hifi, ale je to milé.
Co kdyby Maros místo této diskuse ( stejně nemůže vyhrát - sklidí jen posměch ) a upravil trochu tu webovou prezentaci- nahradil technické nesmysly pocity posluchače- sluchové, vizuální, možná i čichové Cool . A taky něco prodal ( což mu přeju ).

Jó a původně jsem ten svůj zesilovač stavěl pro repro s cca 95 dB/W/m.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Maros
Hifista


Založený: 04 január 2013
Príspevky: 162
Bydlisko: Ilava

PríspevokZaslal: Pi október 10, 2014 17:26:54    Predmet: Odpovedať s citátom

A pani na vikend to uzavrime tak, ze ja poslem vysledky a ak sme sa mylili, tak sa Vam ospravedlnim.

Takto si ja tlacim svoj pohlad na vec a mam pocit, ze zamerne sa to prekruca a spaja sa to s nasim zosilnovacom. Toho sa to netyka, je vyrobeny ako je - najlepsie ako sa v tej kategorii dalo (za take peniaze, len si zoberte co stoji chassis, drevo, trafaky, kedze je to v podstate kusova vyroba v malych seriach, tam sa ta cena neda nahnat. Rovnako aj pracnost pri vyrobe..). Nevravime, ze je najlepsi. Je to na bytove ucely, pre potesenie oka aj ucha..

Zatial sa majte pekne

Wink

_________________
www.popularaudio.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12771

PríspevokZaslal: Pi október 10, 2014 18:30:47    Predmet: Odpovedať s citátom

BTW, jak taky může znít harmonické zkreslení v řádu procent, měli mnozí možnost slyšet teď v České Třebové na Basstlových RPM. Poznala by to jistě i jeho hluchá babička Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Pi október 10, 2014 19:31:16    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
BTW, jak taky může znít harmonické zkreslení v řádu procent, měli mnozí možnost slyšet teď v České Třebové na Basstlových RPM. Poznala by to jistě i jeho hluchá babička Wink

...myslím, že každá hluchá babička by určite poznala aj "vynikajúco prekreslené" nízke basy napr. na AKG K812 ... stačí pozrieť na "ultranízke hodnoty" skreslenia v grafe THD+noise tu:

http://www.innerfidelity.com/images/AKGK812SN002100.pdf

Rotfl

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2338
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Pi október 10, 2014 20:44:30    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
BTW, jak taky může znít harmonické zkreslení v řádu procent, měli mnozí možnost slyšet teď v České Třebové na Basstlových RPM. Poznala by to jistě i jeho hluchá babička Wink

Sám jsi nesčetněkrát upozorňoval na to, že zkreslení u reprobeden je jiné, než zkreslení u elektroniky. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12771

PríspevokZaslal: Pi október 10, 2014 20:54:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Koukám, že si taky umíš vysvětlit vše po svém, místo toho aby ses snažil pochopit podstatu. Zkrátka a dobře, pokud o reprobedně nebo zesilovači -je to úplně jedno- řeknu, že zkreslení se pohybuje v řádu procent, neříká to ještě vůbec nic o tom, jak nebo jestli vůbec je toto zkreslení slyšitelné. Nic víc jsem tu nepsal. Ty jsi reagoval tak, že takové zkreslení samozřejmě slyšet je. Tak jsem se ptal jaké že konkrétně... na to jsem odpověď nedostal, akorát jsem zaznamenal něco o hluché babičce.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2338
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Pi október 10, 2014 21:02:17    Predmet: Odpovedať s citátom

To, že je slyšet zkreslení řádově nižší, jsem se mnohokrát přesvědčil na vlastní uši. Je ale pravda, že jsem takhle netestoval bedny, ani elektronky.
Mám radši přesný zvuk nezkresleného zesilovače, na zkreslujících bednách. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12771

PríspevokZaslal: Pi október 10, 2014 21:03:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale jistěže je klidně slyšet zkreslení i daleko menší, vyjádřeno těmito procenty. Vždyť o tom to celé je. Jsou to čísla k ničemu.
Pořád se to okolo nich točí prostě proto, že nic lepšího není, ale to není omluva Smile


Naposledy upravil MaBat dňa Pi október 10, 2014 21:06:33, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11516
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi október 10, 2014 21:06:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Schpnost pocut skreslenie je individualna a zavisi od mnohych faktorov. A je kludne mozne ze Bastlova babicka pocuje lepsie ako hocikto z nas... :)

Poznate toto? https://www.goldenears.philips.com/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: Pi október 10, 2014 21:15:01    Predmet: Odpovedať s citátom

JHradec napísal:

Co kdyby Maros místo této diskuse ( stejně nemůže vyhrát - sklidí jen posměch ) a upravil trochu tu webovou prezentaci- nahradil technické nesmysly pocity posluchače- sluchové, vizuální, možná i čichové Cool . A taky něco prodal ( což mu přeju ).


Presne takýto vývoj debaty som predpokladal, preto som sa v mojom prvom príspevku vyjadril iba k vonkajšiemu prevedeniu. Škoda, že autor nenavštevoval toto fórum skorej, mal by prehľad a bol by to urobil tým štýlom, že by pár dní pred začiatkom výstavy dal oznam o prezentácii ich výrobku do vlákna v sekcii "Akcie", kde by bol zároveň pozval zvedavcov na vypočutie a uverejnil aj predpokladanú cenu výrobku. NIČ VIAC a NIČ MENEJ. Prípadné otázky stačilo zodpovedať iba štýlom "príďte si vypočuť, my si potom radi vypočujeme vaše názory" a debata by sa bola rozprúdila po výstave úplne iným smerom. Veď nikto nikoho nenúti aby si kúpil podobný výrobok od výrobcu A alebo výrobcu B. Sme slobodní ľudia a každý nech si vyberie podľa svojho vkusu. Určite by tá debata bola hodne rušná, ale mohlo sa tak predísť mnohým osobným invektívam. Okrem toho by si bol ušetril aj veľa času na samotnú prípravu na akciu a tiež na prípadné drobné úpravy. Inak im skutočne fandím, ak za nič iné, tak len za tú odvahu ísť "s kožou na trh" v dnešnej ťažkej dobe, pri snahe vyjsť v ústrety aj ľuďom, ktorí majú "hlbšie do vrecka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Pi október 10, 2014 21:28:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak si to zhrnme
Maros napísal:
je vyrobeny ako je - najlepsie ako sa v tej kategorii dalo (za take peniaze, len si zoberte co stoji chassis, drevo, trafaky, kedze je to v podstate kusova vyroba v malych seriach, tam sa ta cena neda nahnat. Rovnako aj pracnost pri vyrobe..)
Je to rucne vyrobene retro, co je dnes moderne. Podla fotografii to vyzera pekne (aj ked ja tento design nemusim). A to je asi tak vsetko. Ale verim, ze svojich zakaznikov si to najde.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: Pi október 10, 2014 21:34:07    Predmet: Odpovedať s citátom

2miero: Zkoušel jsem nedávno tenhle "ušní test":
http://www.klippel.de/listeningtest/lt/

....ve zkratce: jsou k dispozici dva vzorky zvuku - jeden "bez zkreslení", druhý s určitou mírou zkreslení. Začíná to na desítkách procent, kde při volbě není co řešit a po 3dB to klesá až na -69dB. Jestli jsem to správně pochopil, tek je to vztaženo ke zkreslení průměrných beden. Testoval jsem přes analog. výstup Juli@ do HYPA1 a sluchátka za pár stovek (Kč) od Philipsu. Předpokládám, že pro takovej sluchátkovej shit je několik procent THD/IMD standard.
V testu IMD (dva sinus tony) jsem se 2x v testu dopracoval k rozlišení zkresleno/nezkresleno na -57dB (ať už to znamená cokoliv Smile. Je to sice spíš spekulace, ale vypadá to, že i na měniči nevalných parametrů se dá uchem rozlišit zkreslení jednoduchého signálu v řádu setin až tisícin %. A to se prosím považuju spíš za hlušce a měřiče Smile Na vzorcích muziky jsem odpadnul daleko dřív. Stejně tak při poslechu přes bowersy v panelákové obýváku...Depresi mám pak z těch asi 90 lidiček, co zvládli prokazatelně rozlišit -69dB Smile

_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20459

PríspevokZaslal: Pi október 10, 2014 21:41:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Cca před rokem jsem ty testy zkoušel taky, na některých jsem se dostal až k největšímu rozlišení, někde to mám zdokumentované. Podobně v mých ABX testech drát x preamp apod. Někteří v těch testech měli opakovaně výborné výsledky, jiní se vůbec nechytali. Je to silně individuální.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: Pi október 10, 2014 21:51:27    Predmet: Odpovedať s citátom

2 PMA: Takze by se dalo rict, ze argument, ze menice kresli radove vic, nez flaskovej zesilovac, takze to vubec nemuze vadit, je kapku mimo misu...
_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20459

PríspevokZaslal: Pi október 10, 2014 21:53:30    Predmet: Odpovedať s citátom

To je nesmyslný argument (že měnič kreslí víc než lampáč). Máme přece řadu měření na běžných repro, se zkreslením -55dB až -60dB. SE lampa kreslí víc, než repro.

Navíc zkreslení jsou aditivní.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: Pi október 10, 2014 21:56:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Miril jsem na tenhle baciluv odkaz: http://www.innerfidelity.com/images/AKGK812SN002100.pdf
_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20459

PríspevokZaslal: Pi október 10, 2014 22:06:27    Predmet: Odpovedať s citátom

K těm lampám, zejména SE triodám, je toho mnohem víc, co vytváří pozměněný signál:

- nelineární zkreslení prvku již bylo zmíněno,
- vysoká a nekonstantní výstupní impedance - tj. i vliv výstupního trafa
- nelinearita výstupního trafa
- výrazně ovlivněná kmitočtová charakteristika repro z důvodu předchozího
- špatné potlačení síťových složek a jejich intermodulace se signálem
- funkce jako kompresor dynamiky z důvodu nízkého výkonu a postupného zakřivení převodní charakteristiky

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Pi október 10, 2014 22:47:44    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:

- funkce jako kompresor dynamiky z důvodu nízkého výkonu a postupného zakřivení převodní charakteristiky


to platí samozrejme pre meráky ... normálny poslucháč však pri posluchu (samozrejme dobre navrhnutého) SE lahváča subjektívne vníma nárast dynamiky práve na základe skreslenia

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JHradec
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 998

PríspevokZaslal: Pi október 10, 2014 23:06:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Popular A3 je zapojen v pentodě (jak jsme si všichni přečetli) a asi má NFB z výstupu do katody budící triody- alespoň tak je to běžné a udávaná zkreslení tomu odpovídají.Nebudu komentovat, jestli je to tak dobře.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5896
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: So október 11, 2014 08:10:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Jen by mě zajímalo to připojení gramce a RIAA charakteristika Smile

Použité superlativy v popisu mi někoho připomínají Rolling Eyes

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: So október 11, 2014 08:22:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Nekdo by mel flashkarum nadelit komplementarni prvek "pozitronku", aby se posunuli dal Smile
_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3897
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So október 11, 2014 08:55:47    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard napísal:
Jen by mě zajímalo to připojení gramce a RIAA charakteristika


Vyššie spomínali aj použitie OZ v predzosilňovači, pravdepodobne aj alebo len v RIAA.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
gsmservice3
Hifista - zaslúžilec


Založený: 17 október 2010
Príspevky: 501
Bydlisko: šaĺa

PríspevokZaslal: So október 11, 2014 09:19:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Držím palce,mne sa to páčí velmi!

Pojdem aj na výstavu to vypočut!

Netreba všímat negatívne doslova rípanie do produktu!!!

_________________
www.mobilshopsala.sk
https://www.facebook.com/mobilshopsala.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Riki
Hifi obsluha


Založený: 13 marec 2013
Príspevky: 44

PríspevokZaslal: So október 11, 2014 10:00:17    Predmet: Odpovedať s citátom

je to celkom mily zosilnovac,
co chapete pod rucnou vyrobou?
v com je vas produkt iny ako napr.
http://www.china-hifi-audio.com/en/music-angel-tube-amp-c-15/music-angel-minix3-el34-2-class-a-single-end-tube-integrated-amp-p-136
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: So október 11, 2014 11:26:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Riki napísal:
je to celkom mily zosilnovac,
co chapete pod rucnou vyrobou?
v com je vas produkt iny ako napr.
http://www.china-hifi-audio.com/en/music-angel-tube-amp-c-15/music-angel-minix3-el34-2-class-a-single-end-tube-integrated-amp-p-136


BlackBerry napísal:
je to: Nový slovenský elektrónkový zosilňovač Popular A3.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Maros
Hifista


Založený: 04 január 2013
Príspevky: 162
Bydlisko: Ilava

PríspevokZaslal: So október 11, 2014 12:04:11    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard napísal:
Jen by mě zajímalo to připojení gramce a RIAA charakteristika Smile

Použité superlativy v popisu mi někoho připomínají Rolling Eyes


Predzosilnovac je skutocne velmi tichy s pasivnou RIAA korekciou. Presnost s krivkou zalezi na rozptyle hodnot kondenzatorov, lebo odpory mame presne. Ta zhoda +-0.3dB je. Jasne, ze sa da ist aj lepsie, ale to by sme museli selektovat a vyskladavat kondenzatory, resp. kupovat ich za podstatne iny peniaz. To opat nebolo nasim cielom. Ak niekto vyslovene bude chciet, mozeme mu ho vyladit aj presnejsie.

_________________
www.popularaudio.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Maros
Hifista


Založený: 04 január 2013
Príspevky: 162
Bydlisko: Ilava

PríspevokZaslal: So október 11, 2014 12:06:23    Predmet: Odpovedať s citátom

gsmservice3 napísal:
Držím palce,mne sa to páčí velmi!

Pojdem aj na výstavu to vypočut!

Netreba všímat negatívne doslova rípanie do produktu!!!


Dakujeme, tesime sa! Smile

_________________
www.popularaudio.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Maros
Hifista


Založený: 04 január 2013
Príspevky: 162
Bydlisko: Ilava

PríspevokZaslal: So október 11, 2014 12:20:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Riki napísal:
je to celkom mily zosilnovac,
co chapete pod rucnou vyrobou?
v com je vas produkt iny ako napr.
http://www.china-hifi-audio.com/en/music-angel-tube-amp-c-15/music-angel-minix3-el34-2-class-a-single-end-tube-integrated-amp-p-136


Samozrejme, ze niektore dosky osadzame na linke a nasledne to ide strojom optickej kontroly, ci je to spravne. To sa tyka SMD suciastok a je to zlomok casu vyroby.

Doska koncoveho stupna a vsetky THT su letovane rucne a kontrolovane poverenou osobou. Vyroba prvych 10 kusov nam trvala 5dni, takze pracne je to dost.

A iny je v tom ako aj BlackBerry spominal, ze je slovensky a zaroven si dovolim povedat, ze nas je krajsi Smile Zvukovo posudit neviem, ale pisu ze frekvencny rozsah je 20Hz az 40Hz Very Happy (isto preklep, ale aj tak to o nieco svedci).

Ma len 2 vstupy. Nema vstup pre gramec a TAPE. Nas ma Bluetooth. Je to masivna kostrukcia z 1.5mm plechu, priznane drevo - masiv. Trafa sa mi zdaju male, ale tak to este nemusi nic znamenat.

Pridi si pozriet nazivo na vystavu, alebo ak si z okolia, tak k nam na firmu a utvoris si nazor Wink

_________________
www.popularaudio.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5896
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: So október 11, 2014 13:12:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Maros napísal:

Predzosilnovac je skutocne velmi tichy s pasivnou RIAA korekciou.

Z přenosky leze na basech cca 500uV na plné vybuzení, jak to ten zesilovač vybudí ?

A co je to ten Bluetooth vstup ? to detekuje ta první trioda ? Laughing

Na stránkách http://www.popularaudio.sk/ jsem si chtěl stáhnout manuál, přes tlačítko " STIAHNUŤ MANUÁL " a hlásí mi to, že doména je na prodej ? to taky o něčem svědčí Very Happy

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Maros
Hifista


Založený: 04 január 2013
Príspevky: 162
Bydlisko: Ilava

PríspevokZaslal: So október 11, 2014 13:54:51    Predmet: Odpovedať s citátom

xixi Laughing

A teraz vazne. Keby si si aj cital vlakno a dokonca prvy prispevok, tak by si vedel odpoved. Ale je jasne, ze chces len rypat.

Pasivna RIAA korekcia neznamena, ze predzosilnovac neobsahuje aktivne prvky, ako napriklad OZ. Aj o tom som uz pisal. Nabuduce prosim citaj resp. rozmyslaj, lebo inac je to trapne Wink

_________________
www.popularaudio.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  Ďalšia
Strana 4 z 18

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist